Esileht Tööelu, raha ja seadused. Korteri üürimine ja algavad renoveerimis tööd, mis häirib väga palju minu elu!

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Korteri üürimine ja algavad renoveerimis tööd, mis häirib väga palju minu elu!

Postitas:

Üürisin just korteri, kuid omanik jättis rääkimata, et majal algavad suuremahulised renoveerimis tööd- maja fasaadi renoveerimine, mis kestab nüüd oktoobri alguseni. See tähendab seda, et terve maja pannakse tellingute alla ja akendele paigaldatakse kile ja lisaks veel võrk. Kujutage ette kuuma suvepäeva kasvuhoones? Kaua vastu peate? Lisaks ei soovi küll, et ma elan võrgu all ja päeva valgust on palju vähem.

Mis on minu võimalused? Üürileping lõpetada, seda küll, kuid ma olen juba kogu oma elu sättinud selle korteri järgi (laps läks just lasteaeda). Ja nüüd kuu aega hiljem kolima hakata oleks päris halvasti. Lisaks veel kolimiskulud.

Mis on mu võimalused? Kas mul on õigus nõuda renoveerimis tööde alguseks rendi soodustust? Konditsioneeri (sellega ka siis elektri kompensatsiooni)?

Mida teha? Välja kolida? Ja uus korter? Mida ütleb seadus? Mainin ka, et omanik on üsna jäik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah,eks see häirib kindlasti kui igapäev keegi klopsib ja aknaid lahti teha ei saa.Samas kas pole jällegi hea,et elad kohas kus tehakse kõik korda ja edaspidi naudid seda.Kui kannatust pole siis räägi inimesega kellelt korteri üürisid ja otsusta mis paremaks pead.Arvan ,et võimalus leping ka tühistada .Kui kolid uude kohta ja saad lagunenud majas korteri ,kas see parem variant?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, me otame pikisilmi, et saaks meie maja kile ja võrgu alla, küttearved kukuksid kohe…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehitajad töötavad ikka päeva ajal. Meil oli nii, et selleks ajaks, kui ma koju jõudsin (u.kell 5), olid nad alati lahkumas. Siis sai akent lahti hoida ja ei olnud hullu midagi.
Tegelikult on ju nii, et pärast on ilusam maja ka ja siis talvel on odavamad kommunaalid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma oleks ka natuke jäik, kui hakataks nõudma konditsioneeri, mingit lisaelektrikulu tasumist vms. Kui ära tahad minna, on muidugi teine asi. Ei lähe sellest kilest ja võrgust küll palavamaks kui muidu, pigem vastupidi, kui ütled, et päike ei paista nii palju tuppa. Ehitajad hakkavad tavaliselt asju pakkima juba neljast, laupäeviti-pühapäeviti ei tööta, seega tööinimest ei sega üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma otsiks samas piirkonnas uue koretri. Olen oma isikliku korteri puhul kogenud seda, kui hommikul sul mingid töömehed 5 korruse aknast sisse vahivad. No ei ole meeldiv.
Kogu selle remondiga kaasneb ka pidev myra.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ma oleks ka natuke jäik, kui hakataks nõudma konditsioneeri, mingit lisaelektrikulu tasumist vms. Kui ära tahad minna, on muidugi teine asi. Ei lähe sellest kilest ja võrgust küll palavamaks kui muidu, pigem vastupidi, kui ütled, et päike ei paista nii palju tuppa. Ehitajad hakkavad tavaliselt asju pakkima juba neljast, laupäeviti-pühapäeviti ei tööta, seega tööinimest ei sega üldse. [/tsitaat]

No aegajalt töötavad küll laup.-pühap, kui neil juba kiireks läheb. Hommikul ei saanud tihti ka laup. magada. Ma ise olin samas olukorras. Kas omanikust poleks mitte olnud aus teada, et algavad renoveerimistööd? Üks asi kui inimene, kes üürib korteri, juba teab seda ette ja arvestab, teine asi, kui ei teagi ja üürid korteri. Mind segasid väga need renoveeriistööd, kuid välja siiski ei kolinud, aga oleks teadnud, siis poleks sellesse korterisse kolinud. Nii et konditsioneeri küsida poleks mingi hull nõudmine minu arust. Ära kolimisega kaasnevad jällegi kulud, mida ju omanik ei maksa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Korteri üürimine ja algavad renoveerimis tööd, mis häirib väga palju minu elu!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.