Esileht Hobinurk Korterielanikud, kuidas veedate vaba aega suvel?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 292 )

Teema: Korterielanikud, kuidas veedate vaba aega suvel?

Postitas:
Kägu

Korterielanikud, kuidas veedate vaba aega suvel?

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sõidame linnakorterist maakoju ja veedame suurema osa suvest seal. Ei kujuta ette, et peaks suve linnas korteris veetma.

+11
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töö ja rand.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin õues nii palju kui võimalik ja nädalavahetusel maale

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lösutan rõdul ja loen. Meri on ka lähedal, aga pole üldse rannainimene.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samamoodi nagu talvelgi, mis see suvi nii eriline peaks olema?

+12
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korteril ja korteril on vahe. Minu korteri juurde kuulub ka oma aiaosa. Peenardes kasvatan natuke maitsetaimi ja köögivilju. Jalutan aedlinnas, käin rannas või maal.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen rõdul. Jalutan, naudil loodust, lilli. Ise ei pea küürutama, kasvatama. Käin rannas, turul. Ostsin muuseumide aastakaardi, külastan neid, 100 hulgas on ka vabas õhus asuvaid. Oleks ainult sooje ilmasid.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga kevad sama teema siin ????

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olnud absoluutselt tore seda elu ja suvesid korteris veeta. Ostsime maja. Oma aed ikka hoopis teine tera ja tegevustest ei tule kunagi puudus.
Astud hommikul õue ja ilus päev algab.

+16
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda sama mida muudel aastaaegadelgi, ainult et väljas jalutamas, sõpradega pargis, mereääres ja metsas või matkamas käin rohkem.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen rõdul. Jalutan, naudil loodust, lilli. Ise ei pea küürutama, kasvatama. Käin rannas, turul. Ostsin muuseumide aastakaardi, külastan neid, 100 hulgas on ka vabas õhus asuvaid. Oleks ainult sooje ilmasid.

Njaa, kolkas pole muuseume. Tallinna sõit aga kulukas.

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korteris elades käisin õues/rõdul raamatut lugemas, ristsõnu lahendamas. Ei pea lugemiseks randa päikesekätte minema – näiteks ka botaanikaaias on pingid ja varjulised kohad. Sõitsin rattaga, rulluiskudega. Käisin kõik käigud jala – näiteks raamatukokku. Käisin rannas päevitamas. Õnneks oli ka koer kellega sai jalutamas käia (küll mitte keskpäevase palavusega), sõpradega kalal-ujumas-grillimas. Kusjuures kalastamine ja igasugu matkamine oligi suvel kõige rohem rutiinist väljaviiv.

Miski pärast meeldib just suvel ja päikesega lugeda, talvel must väga lugejat pole.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mine kuhu tahad, maakoduga võrreldes on aega küll käia ja olla, valikut on ka

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

maakoduga võrreldes on aega küll käia ja olla, valikut on ka

Maakodus ei ole siis aega ega valikut? Minu arust maakodu võlu just selles seisnebki, et hommikul võid kohe kasvõi öösärgis õue peale astuda, ja ei pea selleks kusagile spetsiaalselt sõitma või minema, et roheluses päevitada või lugeda. Lapsed saavad päev otsa õues olla jne.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pool suvest olen Eestist ära, teisest poolest veerand olen Tallinnast ära ja selle veerand ajast veedan vabadel hetkedel ka looduses, mereääres, õnneks rand ja loodusrajad on mu maja juurest 300-900 m kaugusel.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

maakoduga võrreldes on aega küll käia ja olla, valikut on ka

Maakodus ei ole siis aega ega valikut? Minu arust maakodu võlu just selles seisnebki, et hommikul võid kohe kasvõi öösärgis õue peale astuda, ja ei pea selleks kusagile spetsiaalselt sõitma või minema, et roheluses päevitada või lugeda. Lapsed saavad päev otsa õues olla jne.

Mida imet ma seal õues öösärgis tuian päevast päeva?

+23
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

maakoduga võrreldes on aega küll käia ja olla, valikut on ka

Maakodus ei ole siis aega ega valikut? Minu arust maakodu võlu just selles seisnebki, et hommikul võid kohe kasvõi öösärgis õue peale astuda, ja ei pea selleks kusagile spetsiaalselt sõitma või minema, et roheluses päevitada või lugeda. Lapsed saavad päev otsa õues olla jne.

Mida imet ma seal õues öösärgis tuian päevast päeva?

Jah, ma elan maal, pole kordagi öösärgis vms õue läinud.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maakodus ei ole siis aega ega valikut? Minu arust maakodu võlu just selles seisnebki, et hommikul võid kohe kasvõi öösärgis õue peale astuda, ja ei pea selleks kusagile spetsiaalselt sõitma või minema, et roheluses päevitada või lugeda. Lapsed saavad päev otsa õues olla jne.

Roheluses toidad sääski, parme, puuke, kärbseid, mitte ei päevita. Sina võid ju päikest püüda võtta, aga päike sind ei võta roheluses.

Perekoolika unistus on jah varem aastatel ka olnud paljajalu murul öösärgis käimine. Mina olen esimesed 30 eluaastat maal elanud ja ei ole seda kordagi teinud. Lisaks on maal pidevalt midagi vaja teha. Ei jää aegagi millegi nautimiseks.

 

+15
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maakodus ei ole siis aega ega valikut? Minu arust maakodu võlu just selles seisnebki, et hommikul võid kohe kasvõi öösärgis õue peale astuda, ja ei pea selleks kusagile spetsiaalselt sõitma või minema, et roheluses päevitada või lugeda. Lapsed saavad päev otsa õues olla jne.

Roheluses toidad sääski, parme, puuke, kärbseid, mitte ei päevita. Sina võid ju päikest püüda võtta, aga päike sind ei võta roheluses.

Perekoolika unistus on jah varem aastatel ka olnud paljajalu murul öösärgis käimine. Mina olen esimesed 30 eluaastat maal elanud ja ei ole seda kordagi teinud. Lisaks on maal pidevalt midagi vaja teha. Ei jää aegagi millegi nautimiseks.

Rääkimata sellest, et roheluses jooksevad nonstop su üle igasugused mutukad. Paljajalu olen astunud nii sipelgate kui herilase otsa (ja olnud nädala palavikus, sest olen allergiline herilasemürgi suhtes). Või terassilt saad pinnu talda või et kuumal laual ei saa üldse paljajalu käia.

Ei, mulle meeldib mu aed, aga ei tasu seda ka nüüd üle romantiseerida.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib olla pilt järgmisest: muru

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

rohepööre?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma olen öösärgis aias olnud suvilas hommikukohvil aga terve päev mitte. Meil ikka naabrid näevad aeda ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida imet ma seal õues öösärgis tuian päevast päeva?

Mina näiteks tahan hommikust süüa enne, kui riidesse panen. Seepärast astun suvehommikul ühe esimese asjana õue ja nopin peenralt peotäie väikseid tomateid hommikusöögi juurde.

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolika unistus on jah varem aastatel ka olnud paljajalu murul öösärgis käimine. Mina olen esimesed 30 eluaastat maal elanud ja ei ole seda kordagi teinud. Lisaks on maal pidevalt midagi vaja teha. Ei jää aegagi millegi nautimiseks.

Üks asi on see, kui sa elad aastaringselt maal. Teine asi on see, kui sa elad sügisest kevadeni linnas 2-toalises paneelikas ja maakodus saad pikemalt olla ainult suvel. Siis nauditki seda maal olemist 24h.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil ikka naabrid näevad aeda ka.

Meil ei näe, muidu see poleks ju mingi maaidüll.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei te tea kes teil seal ringi luusib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida imet ma seal õues öösärgis tuian päevast päeva?

Mina näiteks tahan hommikust süüa enne, kui riidesse panen. Seepärast astun suvehommikul ühe esimese asjana õue ja nopin peenralt peotäie väikseid tomateid hommikusöögi juurde.

Peenral hakkavad tomatid valmima juuli lõpus, augustis. Heal juhul, kui on kuum päikeseline suvi

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks tahan hommikust süüa enne, kui riidesse panen. Seepärast astun suvehommikul ühe esimese asjana õue ja nopin peenralt peotäie väikseid tomateid hommikusöögi juurde. Peenral hakkavad tomatid valmima juuli lõpus, augustis. Heal juhul, kui on kuum päikeseline suvi

Eks see unistaja närib väikseid rohelisi nagu ragin.

Kui on vilets suvi, siis peenral ei valmigi, lähevad mädanema.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peenral hakkavad tomatid valmima juuli lõpus, augustis. Heal juhul, kui on kuum päikeseline suvi

Kellel kuidas. Meil juba juuli alguses peotäie igal hommikul ikka saab.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 292 )


Esileht Hobinurk Korterielanikud, kuidas veedate vaba aega suvel?