Esileht Hobinurk Korterielanikud, kuidas veedate vaba aega suvel?

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 292 )

Teema: Korterielanikud, kuidas veedate vaba aega suvel?

Postitas:

Aga teema ei ole ju majadest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga teema ei ole ju majadest!

Aga korterielanikud olid ju need, kes majajutu sisse tõid! Et võrreldes majaga on korterites nii mõnus elada, ei pea midagi tegema.  Et siis majaomanikud ei tohi vastuväiteid tuua?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust see taimetoitlus sul äkki välja kargas?

Milline inimene ei taha grill-liha, saslõkki?

Toitumishäirega sel juhul?

Ega kõik inimesed, kellele kõrbenud liha ei maitse, seepärast veel toitumishäirega ei ole.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust see taimetoitlus sul äkki välja kargas?

Milline inimene ei taha grill-liha, saslõkki?

Toitumishäirega sel juhul?

Normaalse maitsepaletiga.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega kõik inimesed, kellele kõrbenud liha ei maitse, seepärast veel toitumishäirega ei ole.

Miks sa vaeseke kõrbenud liha peaksid sööma? Leia endale mõistlik tegija.

Kehva maitsemeelega siis ilmselt. Argentiina restoranis siis ka ei kõlba käia?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalse maitsepaletiga.

Kindlasti mitte. Ilmselt see haige inimene, kes Perekoolis on rääkinud, et sööb ainult eluspüsimiseks. Kunagi nälga ja isusid pole ja kui kella ei vaataks, ei tulekski meelde. Ja siis võtab ka ainult mingi leivatüki, sest savi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalse maitsepaletiga.

Kindlasti mitte. Ilmselt see haige inimene, kes Perekoolis on rääkinud, et sööb ainult eluspüsimiseks. Kunagi nälga ja isusid pole ja kui kella ei vaataks, ei tulekski meelde. Ja siis võtab ka ainult mingi leivatüki, sest savi.

Ei, see olin mina. Mul on alati nälg, söön heameelega kõike, aga vot need koduaia grillid on alati kõige õudsemad.

Või jah, nüüd igaühel oma aedniku kõrval ka argebtiiba restorani grillmeister tagaaias ootel valmis.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, see olin mina. Mul on alati nälg, söön heameelega kõike, aga vot need koduaia grillid on alati kõige õudsemad. Või jah, nüüd igaühel oma aedniku kõrval ka argebtiiba restorani grillmeister tagaaias ootel valmis.

Argentiina restos käiakse kohal, seal on väga hea toit. Samas usun, et neid saaks ka koju tellida, minu ühele sünnale tellisin mõned aastad tagasi Eesti parimate seas oleva grillmeistri kokkama, väga meeldejääv oli.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, see olin mina. Mul on alati nälg, söön heameelega kõike, aga vot need koduaia grillid on alati kõige õudsemad. Või jah, nüüd igaühel oma aedniku kõrval ka argebtiiba restorani grillmeister tagaaias ootel valmis.

Argentiina restos käiakse kohal, seal on väga hea toit. Samas usun, et neid saaks ka koju tellida, minu ühele sünnale tellisin mõned aastad tagasi Eesti parimate seas oleva grillmeistri kokkama, väga meeldejääv oli.

Mõni aasta tagasi oli koroona ja 2+2…

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni aasta tagasi oli koroona ja 2+2…

See oli küll enne koroonat, aga kuidas koroonagi sünnipäeva pidamist seganud oleks? Aias ikka peod käisid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni aasta tagasi oli koroona ja 2+2…

2+2 olid avalikud üritused. Erapeod näiteks 50 inimest üüritud peokohas, 2+2 seal ei kehtinud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli küll enne koroonat, aga kuidas koroonagi sünnipäeva pidamist seganud oleks? Aias ikka peod käisid.

Milleks koguneda nakkust levitama?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks koguneda nakkust levitama?

Et siis 2 aastat ei kohtu kellegagi? Isegi mitte sadade ruutude peal aias? Hulluks läksid?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hulluks läksid?

2 aastat see keeluaeg küll ei olnud

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2 aastat see keeluaeg küll ei olnud

Vahet pole, ega elu seetõttu elamata jäänud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust see taimetoitlus sul äkki välja kargas?

Milline inimene ei taha grill-liha, saslõkki?

Toitumishäirega sel juhul?

Ega kõik inimesed, kellele kõrbenud liha ei maitse, seepärast veel toitumishäirega ei ole.

Miks liha peab ära kõrvetama ? Grillil teeme küll sageli veise erinevaid steike või tükke ja seest on nad küll täiesti roosad ja ka pealmine kiht ei ole kõrbenud, maitseineid minimaalselt, pigem vaid sool, pipar ja mõni kuivanud ürdioks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalse maitsepaletiga.

Kindlasti mitte. Ilmselt see haige inimene, kes Perekoolis on rääkinud, et sööb ainult eluspüsimiseks. Kunagi nälga ja isusid pole ja kui kella ei vaataks, ei tulekski meelde. Ja siis võtab ka ainult mingi leivatüki, sest savi.

Ei, see olin mina. Mul on alati nälg, söön heameelega kõike, aga vot need koduaia grillid on alati kõige õudsemad.

Või jah, nüüd igaühel oma aedniku kõrval ka argebtiiba restorani grillmeister tagaaias ootel valmis.

Õpi ise korralikult grillima. Ei ole raske ja tulemus või sind ennastki üllatada.

Näiteks Picanha – vaid paar minutit grilli ja kandikul tõstes meresoola kristallid peale …. paljas mõte sellest ajab suu vett jooksma. Ma ka meie kaubanduse äädikamarinaadis söeks küpsetatud saslõkki ei soovi. Aga kui kokkamise tase ja kujutlusvõime ei luba siis on muidugi kurb sinust …

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalse maitsepaletiga.

Kindlasti mitte. Ilmselt see haige inimene, kes Perekoolis on rääkinud, et sööb ainult eluspüsimiseks. Kunagi nälga ja isusid pole ja kui kella ei vaataks, ei tulekski meelde. Ja siis võtab ka ainult mingi leivatüki, sest savi.

Ei, see olin mina. Mul on alati nälg, söön heameelega kõike, aga vot need koduaia grillid on alati kõige õudsemad.

Või jah, nüüd igaühel oma aedniku kõrval ka argebtiiba restorani grillmeister tagaaias ootel valmis.

Õpi ise korralikult grillima. Ei ole raske ja tulemus või sind ennastki üllatada.

Näiteks Picanha – vaid paar minutit grilli ja kandikul tõstes meresoola kristallid peale …. paljas mõte sellest ajab suu vett jooksma. Ma ka meie kaubanduse äädikamarinaadis söeks küpsetatud saslõkki ei soovi. Aga kui kokkamise tase ja kujutlusvõime ei luba siis on muidugi kurb sinust …

Oyster steak jääb veel hõrgum, proovi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õpi ise korralikult grillima. Ei ole raske ja tulemus või sind ennastki üllatada.

Jah, aga vaata, kui inimese kogemus siiani on, et grillitud liha talle ei maitse, olgu siis seepärast, et pakkujad on ära kõrvetanud või vilets marinaad või muu häda, siis miks peaks ta hakkama grillimist õppima või endale üldse grilli ostma? Selge, et selline asi ei tule pähegi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õpi ise korralikult grillima. Ei ole raske ja tulemus või sind ennastki üllatada.

Jah, aga vaata, kui inimese kogemus siiani on, et grillitud liha talle ei maitse, olgu siis seepärast, et pakkujad on ära kõrvetanud või vilets marinaad või muu häda, siis miks peaks ta hakkama grillimist õppima või endale üldse grilli ostma? Selge, et selline asi ei tule pähegi.

No esiteks mulle tõesti ei meeldi lihakäntsakaid süüa. Teiseks, grillil ei ole kunagi ühtlast kestvat temperatuuri. Alati on mingi osa söestunud ja mingi osa alaküpsenud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õpi ise korralikult grillima. Ei ole raske ja tulemus või sind ennastki üllatada.

Jah, aga vaata, kui inimese kogemus siiani on, et grillitud liha talle ei maitse, olgu siis seepärast, et pakkujad on ära kõrvetanud või vilets marinaad või muu häda, siis miks peaks ta hakkama grillimist õppima või endale üldse grilli ostma? Selge, et selline asi ei tule pähegi.

Tundub üsna piiratud silmaringiga inimene sel juhul.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õpi ise korralikult grillima. Ei ole raske ja tulemus või sind ennastki üllatada.

Jah, aga vaata, kui inimese kogemus siiani on, et grillitud liha talle ei maitse, olgu siis seepärast, et pakkujad on ära kõrvetanud või vilets marinaad või muu häda, siis miks peaks ta hakkama grillimist õppima või endale üldse grilli ostma? Selge, et selline asi ei tule pähegi.

No esiteks mulle tõesti ei meeldi lihakäntsakaid süüa. Teiseks, grillil ei ole kunagi ühtlast kestvat temperatuuri. Alati on mingi osa söestunud ja mingi osa alaküpsenud.

No ilmselgelt oled sa endale lihtsalt midagi pähe võtnud ja sellesse kinni jäänud, aga jäta nüüd järele, teema pole sellest, mida sina sööd.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi täna, 6.juunil, on jäle ilm õues viibimiseks.

Mõni grillib märtsis.
Inimesed ON erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina suudan majas olla ainult siis, kui väljas on temp.20 kraadi ja üle.

Ausalt, ma ei tea mis värk sellega on. Maja on uus ja kõik mugavused on olemas. Aga kui väljas olla ei saa, siis ma seal olla ei taha.

Näit eile läksime majja (pole linnakorterist eriti kaugel, ca 35-40  min sõita) ja täna padavai tagasi. Vastik tuul ja külm. Ei mina küll sellise ilmaga õues olla ei taha.

Ja just ilma pärast tarbin ma maja vähe. Jah, sooja ilmaga on mõnus. Suitsutad kala ja istud õues. Aga neid päriselt sooje päevi ja õhtuid on ikka jube vähe.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi täna, 6.juunil, on jäle ilm õues viibimiseks. Mõni grillib märtsis. Inimesed ON erinevad.

Miks sa seal õues pead viibima? Sööd toas, grillid terrassil. Grilli juures on väga soe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õpi ise korralikult grillima. Ei ole raske ja tulemus või sind ennastki üllatada.

Jah, aga vaata, kui inimese kogemus siiani on, et grillitud liha talle ei maitse, olgu siis seepärast, et pakkujad on ära kõrvetanud või vilets marinaad või muu häda, siis miks peaks ta hakkama grillimist õppima või endale üldse grilli ostma? Selge, et selline asi ei tule pähegi.

No esiteks mulle tõesti ei meeldi lihakäntsakaid süüa. Teiseks, grillil ei ole kunagi ühtlast kestvat temperatuuri. Alati on mingi osa söestunud ja mingi osa alaküpsenud.

alati on mingi osa söestunud, päriselt või….oh sa vaeseke, sul pole tõesti selle osaga elus vedanud

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi täna, 6.juunil, on jäle ilm õues viibimiseks. Mõni grillib märtsis. Inimesed ON erinevad.

Miks sa seal õues pead viibima? Sööd toas, grillid terrassil. Grilli juures on väga soe.

Sest kui on maja, siis peab ikka aias ju toimetama. Ja grillima. Muidu elaks nagu korteris. Just aias toimetamine ja grillimine on väga olulised tegevused maja juures. Sest kui neid asju ei tee, siis tehakse perekooli teema: korterielanikud: kuidas veedate suve? Ei saa ju ütelda, et loen diivanil raamatut. Siis see kuramuse korterielanik teeb ju sama asja. Kuidas ma temast siis ennast paremana esitlen? Grillides! Grillimine on ülitähtis!

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised grillid teil on, majaomanikud? Mul on mingi vana kunagi Maximast ostetud odav grill, aga see hakkab vaikselt otsi andma ja tahaks midagi korralikumat. Samas midagi ülikallist ka ei taha, sest hoiustan kuuris. Andke nõu siin vaidlemise vahepeale 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi täna, 6.juunil, on jäle ilm õues viibimiseks. Mõni grillib märtsis. Inimesed ON erinevad.

Miks sa seal õues pead viibima? Sööd toas, grillid terrassil. Grilli juures on väga soe.

Sest kui on maja, siis peab ikka aias ju toimetama. Ja grillima. Muidu elaks nagu korteris. Just aias toimetamine ja grillimine on väga olulised tegevused maja juures. Sest kui neid asju ei tee, siis tehakse perekooli teema: korterielanikud: kuidas veedate suve? Ei saa ju ütelda, et loen diivanil raamatut. Siis see kuramuse korterielanik teeb ju sama asja. Kuidas ma temast siis ennast paremana esitlen? Grillides! Grillimine on ülitähtis!

No mina näiteks lippasin täna hommikul õue, et oma peenardelt kate ära võtta – vihma ju sadas, ei saa sellist õnnistust lasta raisku minna. 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina suudan majas olla ainult siis, kui väljas on temp.20 kraadi ja üle.

Ausalt, ma ei tea mis värk sellega on. Maja on uus ja kõik mugavused on olemas. Aga kui väljas olla ei saa, siis ma seal olla ei taha.

Näit eile läksime majja (pole linnakorterist eriti kaugel, ca 35-40 min sõita) ja täna padavai tagasi. Vastik tuul ja külm. Ei mina küll sellise ilmaga õues olla ei taha.

Ja just ilma pärast tarbin ma maja vähe. Jah, sooja ilmaga on mõnus. Suitsutad kala ja istud õues. Aga neid päriselt sooje päevi ja õhtuid on ikka jube vähe.

Äkki tasuks mõelda tuulevaikse nurgakese kujundamisele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 292 )


Esileht Hobinurk Korterielanikud, kuidas veedate vaba aega suvel?