Esileht Kodunurk Kortermaja elanikud – kas teil kõigil on pesukuivati?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kortermaja elanikud – kas teil kõigil on pesukuivati?

Postitas:

Oleks ainult ruumi, siis ostaks kohe kuivati. Pesu toas kuivatamine on üks õudsamaid asju.
Pidev tolm, see ajab mind hulluks. Ruumi vähe, pesu kuivab elutoas.
Kasutan pesugeele, panen vähem kui pudelil kirjas, masin ei ole kunagi täis aga ikka riided ajavad meeletult tolmu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peale seda talve mõtlen küll nüüd, et peaks ostma, see toas kuivatamine pole õige asi- hallitus ründas.Kasutakski ainult talviti ja vihmaga, muidu ilusti rõdul nöörid täitsa olemas. aga talvel ei kuivanud seal ükski asi korralikult ära…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kuivati juba 4a ja väga rahul olen. Tegu Electroluxiga, ostsin selle lisaga, et saaks tosse ka sees kuivatada. Riided on pehmed ja sirged, elamises poole vähem tolmu kui enne. Mõnusalt kütab veel elamist ka, mitte mingit niiskust ei eralda. Lapsel iga päev trennid, tihti loputan tossud veega üle ja panen masinasse kuivama. Üks parimaid kodumasinaid peale nõudepesumasina ja tolmuimeja 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan küll majas aga ka ruumi kuivati jaoks pole:)Nüüd siin plaaningi, et viskaks mullivanni hoopis välja, sest vannis käime väga vähe ja ostaks hoopis kuivati. Ma ostaksin just juba sellepärast ,et oleks seda triikimist vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Kodunurk Kortermaja elanikud – kas teil kõigil on pesukuivati?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.