Esileht Ilu ja tervis Korts suunurkades

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Korts suunurkades

Vanust 46 ja mõlemasse suunurka on tekkinud kortsuke, mis jätab mulje, nagu oleks suunurgad katki või allapoole. Kas ainus variant neist kortsudest vabaneda on botox?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 19:32; 22.02 01:09; 23.02 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Botoxit ei tehta näo alumisse ossa.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 20:06; 22.02 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitesüst käib sinna.
Muu ei aita. Mul on ühes suunurgas selline, lähen just tegema.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 22:59; 22.02 13:30; 24.02 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, täitesüst on väga asjakohane.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Millega täidetakse? Kas on ikka ohutu kraam? Botox teatavasti polegi nii ohutu, nagu siiani arvatud. Ja kas see süst on valus ka? Kaua efekt püsib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 19:32; 22.02 01:09; 23.02 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega täidetakse? Kas on ikka ohutu kraam? Botox teatavasti polegi nii ohutu, nagu siiani arvatud. Ja kas see süst on valus ka? Kaua efekt püsib?

Botox sinna ei käi. Täitesüst, selle kohta on netis palju infot lugeda. On ohutu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 22:59; 22.02 13:30; 24.02 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega täidetakse? Kas on ikka ohutu kraam? Botox teatavasti polegi nii ohutu, nagu siiani arvatud. Ja kas see süst on valus ka? Kaua efekt püsib?

On ju juba sulle öeldud, et botoxit ei süstita näo alumisse ossa. Sa üldse vastuseid ei loe?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 20:06; 22.02 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega täidetakse? Kas on ikka ohutu kraam? Botox teatavasti polegi nii ohutu, nagu siiani arvatud. Ja kas see süst on valus ka? Kaua efekt püsib?

No kui kardad, siis võid kortsuline edasi olla. Miljonid on seda teinud, kõik on hästi. Võimalik, et on mõni, kellele ei sobi. Pole kuulnud sellisest juhtumist, iga nurgataguse tegija juurde ei maksa ka minna. Valulävi on erinev aga tulemus kaalub igal juhul selle väikese torke üles.
Sinu vanuses kestab mõju ilmselt 3-6 kuud aga pärast on pilt ikkagi parem kui üldse süstimata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitesüst käib sinna.

Muu ei aita. Mul on ühes suunurgas selline, lähen just tegema.

Kuhu, kui saladus pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Millega täidetakse? Kas on ikka ohutu kraam? Botox teatavasti polegi nii ohutu, nagu siiani arvatud. Ja kas see süst on valus ka? Kaua efekt püsib?

On ju juba sulle öeldud, et botoxit ei süstita näo alumisse ossa. Sa üldse vastuseid ei loe?

Loen küll vastuseid, aga sina ei saa aru, mida ma küsin! Ma nentisin, et nt Botox ei ole ohutu ja uurisin, kuidas on ohutuse koha pealt lood selle suunurkadesse süstitava ainega, millest siin jutt on.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 19:32; 22.02 01:09; 23.02 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitesüst käib sinna.

Muu ei aita. Mul on ühes suunurgas selline, lähen just tegema.

Kuhu, kui saladus pole?

Facelinesse

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 22:59; 22.02 13:30; 24.02 11:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Korts suunurkades