Esileht Ilu ja tervis Kortsud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kortsud

Postitas:

Kui vanalt on keegi hakanud kasutama kreeme ja seerumeid kortsude vastu?
Mida kasutate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 10:04; 28.08 16:21; 31.08 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutama peaks hakkama juba enne kortsude tekkimist, ennetavalt. Eks iga inimene vananeb veidi erinevalt, aga tõsisemaid ja kangemaid kortsukreeme ikka vast kuskil 35 eluaastast, vastavalt vajadusele.

Valik on suur ja lai ja rahakott paneb piirid. Raske on midagi soovitada, kui ei tea, milles täpsemalt probleem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.08 11:17; 28.08 10:22; 28.08 18:56; 29.08 12:36; 30.08 14:05; 11.09 20:31; 11.09 20:33; 12.09 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin kasutama umbes 40-aastaselt. Praegu, 52-aastasena, enam ei kasuta – kasutan toitvaid ja niisutavaid kreeme, kortsude vastu aitab paremini korralik uni ja 2-3 korda nädalas kala söömine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin kasutama umbes 40-aastaselt. Praegu, 52-aastasena, enam ei kasuta – kasutan toitvaid ja niisutavaid kreeme, kortsude vastu aitab paremini korralik uni ja 2-3 korda nädalas kala söömine.

Hmm, päris huvitav tähelepanek. Olen viimasel ajal rohkem kala sööma hakanud, ja näonahk on silmade ümber justkui tõepoolest siledam.
Teemasse ka – 35 võid julgelt ägedamaid kreeme-seerumeid kasutama hakata. Midagi halvemaks need kindlasti ei tee.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 13:56; 11.09 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kalasööjad, millist kala sööte?
Kalaõli kapslid kindlasti ka on abiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.08 11:17; 28.08 10:22; 28.08 18:56; 29.08 12:36; 30.08 14:05; 11.09 20:31; 11.09 20:33; 12.09 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise saan kohe 32 ja silmanurgas on kortusekesed üsna märgatavad. Kala söön nii tihti kui võimalik. Aga mulle soovitati sellist asja:
https://rosena.ee/et/health/aging/Collagen-beauty

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 10:04; 28.08 16:21; 31.08 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise saan kohe 32 ja silmanurgas on kortusekesed üsna märgatavad. Kala söön nii tihti kui võimalik. Aga mulle soovitati sellist asja:
https://rosena.ee/et/health/aging/Collagen-beauty

Kollageeni julgen minagi soovitada, neid leiab veebis igasuguseid erinevaid. Üldiselt, tekkinud kortsu ei võta enam ära muu kui süstimine, kreemid-seerumid-kalasöömine on ikka ennetamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.08 11:17; 28.08 10:22; 28.08 18:56; 29.08 12:36; 30.08 14:05; 11.09 20:31; 11.09 20:33; 12.09 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui need köginad-möginad niiväga aitaks, siis oleks ju maailm ainult ilusaid, prinkis nägudega inimesi täis. Paraku ei aita loomuliku vananemise vastu mittemiski, isegi mitte kollageeni sisaldavad seerumid, kapslid, kreemid.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 10:47; 30.08 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui need köginad-möginad niiväga aitaks, siis oleks ju maailm ainult ilusaid, prinkis nägudega inimesi täis. Paraku ei aita loomuliku vananemise vastu mittemiski, isegi mitte kollageeni sisaldavad seerumid, kapslid, kreemid.

Julgen vastu vaielda, tänapäevase kvaliteetse kosmeetikaga, iluprotseduuridega ja toidulisanditega saab vananemise vastu võidelda ja nahka toonuses hoida.
Kortsud on paljuski ka elustiili tulemus, päevitamine, alkohol, vähene uni. Vanematel inimestel ei olnudki õigel ajal selliseid võimalusi, nagu tänapäeval, seega näeme ka kortsus nägusid. Edaspidi olukord kindlasti paraneb. Kindlasti on ka neid, kes ei lase end kortsudest üldse segada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.08 11:17; 28.08 10:22; 28.08 18:56; 29.08 12:36; 30.08 14:05; 11.09 20:31; 11.09 20:33; 12.09 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on kasutanud seda kollageeni toidulisandit https://www.newnordic.ee/skin-care-collagen-filler-60
Ja kas on mingeid muutusi ka märgata? Mis ajaga?
Olen pikalt kaalunud, et ostaks, aga eks ikka mõtled, et kas äkki ainult reklaam ja mina selle ohver☺

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui need köginad-möginad niiväga aitaks, siis oleks ju maailm ainult ilusaid, prinkis nägudega inimesi täis. Paraku ei aita loomuliku vananemise vastu mittemiski, isegi mitte kollageeni sisaldavad seerumid, kapslid, kreemid.

Julgen vastu vaielda, tänapäevase kvaliteetse kosmeetikaga, iluprotseduuridega ja toidulisanditega saab vananemise vastu võidelda ja nahka toonuses hoida.
Kortsud on paljuski ka elustiili tulemus, päevitamine, alkohol, vähene uni. Vanematel inimestel ei olnudki õigel ajal selliseid võimalusi, nagu tänapäeval, seega näeme ka kortsus nägusid. Edaspidi olukord kindlasti paraneb. Kindlasti on ka neid, kes ei lase end kortsudest üldse segada.

Novot, eks igaüks usub seda, mida uskuda tahab, ega see ei tähenda veel, et need, kes kollageeni vannis ligunevad, et need ei vananegi. Nooreks pole keegi jäänud, seega suht mõttetu reklaam naiivsetele. 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 10:47; 30.08 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui need köginad-möginad niiväga aitaks, siis oleks ju maailm ainult ilusaid, prinkis nägudega inimesi täis. Paraku ei aita loomuliku vananemise vastu mittemiski, isegi mitte kollageeni sisaldavad seerumid, kapslid, kreemid.

Julgen vastu vaielda, tänapäevase kvaliteetse kosmeetikaga, iluprotseduuridega ja toidulisanditega saab vananemise vastu võidelda ja nahka toonuses hoida.
Kortsud on paljuski ka elustiili tulemus, päevitamine, alkohol, vähene uni. Vanematel inimestel ei olnudki õigel ajal selliseid võimalusi, nagu tänapäeval, seega näeme ka kortsus nägusid. Edaspidi olukord kindlasti paraneb. Kindlasti on ka neid, kes ei lase end kortsudest üldse segada.

Novot, eks igaüks usub seda, mida uskuda tahab, ega see ei tähenda veel, et need, kes kollageeni vannis ligunevad, et need ei vananegi. Nooreks pole keegi jäänud, seega suht mõttetu reklaam naiivsetele. ????

Seda ma ei väidagi, et ainult kollageen tagab igavese nooruse. Seda ei tee miski. Küll on aga võimalik tänapäevaste vahenditega kauem sile välja näha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.08 11:17; 28.08 10:22; 28.08 18:56; 29.08 12:36; 30.08 14:05; 11.09 20:31; 11.09 20:33; 12.09 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on neid tooteid küll ja küll, aga julgen katsetada ainult neid, mida tean, et võib usaldada. Näiteks Biotopix tooted on ka väga head. Siluvad ja niisutavad nahka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 10:04; 28.08 16:21; 31.08 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähem näomiimikat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänases EE Catwalkis vist oli see, et teadlane ütles, et tegelikult ei oska miski vananemist ära.
Eks ta rohkem uskumise teema ole. usud millessegi ja siis näedki rõõsam välja.
teaduslikku tõestust ei ole mitte millelgi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vananemist ära muidugi ei hoia miski, küll on võimalik seda edasi lükata. Ainult kreemidest muidugi ei piisa- lisaks peaks kasutama seerumeid, näomassaazi, erinevaid näoteraapiaid. Vähe näomiimikat, päikest ja alkoholi, suitsu üldse mitte, palju puhkust. Alati on mõlemat pidi erandeid- mõni kasutab kreeme ja ikka on pastel, teine ei kasuta ja on suht sile, siiski näevad enda eest hoolitsevad naised kauem siledamad ja nooruslikumad välja.
Ise hakkasin kreeme (ka 25+ mõeldud kortsukreeme) kasutama ennetavalt, st 20ndate keskel. Nahk peaks olema niisutatud ja kaitstud igas vanuses, keskealisena esimest kreemi ostma minna pole väga mõtet st. see on küll abiks niisutamisel aga tekkinud kortse muidugi enam ei kaota.

Soovitan kosmeetiku poole pöörduda ja nõu küsida, Perekoolis on kõik “väärikalt vananevad”, vööni ulatuvate paksude juustega ja ilma kortsudeta ka peale 50ndat sünnipäeva.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänases EE Catwalkis vist oli see, et teadlane ütles, et tegelikult ei oska miski vananemist ära.
Eks ta rohkem uskumise teema ole. usud millessegi ja siis näedki rõõsam välja.
teaduslikku tõestust ei ole mitte millelgi.

Vananemist ei hoia ära, aga on võimalik lükata edasi (sügavate) kortsude tekkimist. Siin pole uskumisega mingit pistmist. Botoxit saanud otsaesine on 40-aastasel sile nagu beebi pepu, mittesaanul joontega. See on ka teaduslikult tõestatud. Vananed küll, aga välja ei paista lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis on kõik “väärikalt vananevad”, vööni ulatuvate paksude juustega ja ilma kortsudeta ka peale 50ndat sünnipäeva.

Vastupidi, minu arust püütakse perekoolis alati selgeks teha, et normaalsel naisel on 40-aastaselt nägu vagusid täis nagu kartulipõld. Ja need, kes püüavad vastupidist väita, raudselt valetavad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on loodus andnud rasuse naha, neljakümnesena pole mul laubal ühtegi kortsu. Vaevumärgatavad kortsud silmanurkades. Hea kreem ja seerum aitab küll. Naha muudab klaariks, meeldiv lõhn…see on rohkem enese hellitamise pärast. Kasutan Skinchemists, SkinPharmacy ja
L`Or by One tooteid.
Suur osa mu eakaaslasi näib aga naha pärast rohkem põdevat kui hammaste pärast.
Kael, käed ja hambad näitavad vanust üsna ausalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem kreem on seespidine – st. õige toitumine. Samas niisutavat kreemi kasutan igapäevaselt juba teismeeast saati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on katsetanud New Nordic kollageeni tablette, mida apteegis müüakse. Tuleb võtta 2 tbl. päevas.
Kas teevad naha paremaks? Ühest karbist vist ei aita?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 11:57; 21.06 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on katsetanud New Nordic kollageeni tablette, mida apteegis müüakse. Tuleb võtta 2 tbl. päevas.
Kas teevad naha paremaks? Ühest karbist vist ei aita?

Mina ei näinud mingit vahet ka peale 2 karbi kasutamist. Ära raiska raha, osta selle asemel parem mõni kreem või investeeri ilusüstidesse.

Kollageenipulbrit mina tellin muidu IHerb-ist. Odavam ja vist mingi mõju ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.08 11:17; 28.08 10:22; 28.08 18:56; 29.08 12:36; 30.08 14:05; 11.09 20:31; 11.09 20:33; 12.09 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on loodus andnud rasuse naha, neljakümnesena pole mul laubal ühtegi kortsu. Vaevumärgatavad kortsud silmanurkades. Hea kreem ja seerum aitab küll. Naha muudab klaariks, meeldiv lõhn…see on rohkem enese hellitamise pärast. Kasutan Skinchemists, SkinPharmacy ja
L`Or by One tooteid.
Suur osa mu eakaaslasi näib aga naha pärast rohkem põdevat kui hammaste pärast.
Kael, käed ja hambad näitavad vanust üsna ausalt.

Kuidas hambad näitavad? Pigem vist nende puudumine?

Mul on üks hea sõbranna, ka rasuse nahaga, tiba üle 40 ja suht kortsuvaba. Samas on nägu vajunud vormilt kuidagi teistsuguseks kui nooremana, seega näeb siiski eakohane välja ja on isegi õnnetu, sest kortse on lihtsam täis süstida kui äravajumisi korrigeerida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.08 11:17; 28.08 10:22; 28.08 18:56; 29.08 12:36; 30.08 14:05; 11.09 20:31; 11.09 20:33; 12.09 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas hambad näitavad? Pigem vist nende puudumine?

Parkunud (kollased) hambad teevad vanemaks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 13:56; 11.09 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas hambad näitavad? Pigem vist nende puudumine?

Parkunud (kollased) hambad teevad vanemaks.

See on õige küll.

Kui järele mõelda, siis paljudel minuvanustel, st siis 40+ on ikka kollakas toon ja pikaajalisest kohvijoomisest määrdunud hambad. Auke küll ravitakse kuid esteetilisele poolele väga vist tähelepanu ei pöörata. Ise vajadusel teen soodapesu, aastaid tagasi on laseriga valgendatud. Võimalik, et teen veel mõne valgendusprotseduuri.
Valge naeratus teeb kindlasti inimese veidi noorermaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.08 11:17; 28.08 10:22; 28.08 18:56; 29.08 12:36; 30.08 14:05; 11.09 20:31; 11.09 20:33; 12.09 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seerumit kasutatakse kreemi alla, et kreemi mõju tugevdada. Võib ka kasutada iseseisvalt kuurina eriti suvel. Kui muidu ei orienteeru siis hea valik apteegis müügil olevad. Mitte ükski kreem ei võta kortsu ära. Seepärast tulebki ennetada naha vananemisprotsessi.Nii nagu nahal erinevad tüübid- kuiv, normaalne, rasune, kombineeritud. On ka erinevad vananemistüübid- peened kortsud, näoovaali muutumine, väsinud ilme, muskulaarne nägu. See on geneetiliselt määratud ja mõjutavad keskkond ja inimese eluviis toitumine. Lihne tegutsemine, puhastada ja niisutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim kortsudevastane kreem – https://iherb.com/pr/Eucerin-Q10-Anti-Wrinkle-Face-Creme-1-7-oz-48-g/59501 Soovitan. AID8235 – saad selle koodiga 5% alet!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin kasutama 20- selt ja praegu ei usu keegi et olen üle 50-ne. Võin kinnitada et korralik hooldus ja head kreemid-seerumid lükkavad näonaha vananemist edasi.

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsaesise botox tegi jooned sirgeks küll, aga samas langesid laud kohutavalt silmade peale ja kuidagi kuri nägu tuli pähe. Enam ei teeks. Esimesel nädalal oli ok, siis korraga enam lainerijoont tõmmata ei saanud, sest laud olid voltis. Kuigi ma ütlesin, et tehku võimalikult vähe 🙁

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 19:50; 21.06 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on katsetanud New Nordic kollageeni tablette, mida apteegis müüakse. Tuleb võtta 2 tbl. päevas.

Kas teevad naha paremaks? Ühest karbist vist ei aita?

Ei ole katsetanud. Loodusperest olen purgikese kollageenikapsleid ostnud (seal alla 10 euro), aga ega ma oska praegu öelda kas neist mingit kasu on või mitte. Mul lihtsalt ei ole veel kortsusid, 34 a olen, rasuse nahaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Ilu ja tervis Kortsud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.