Esileht Ilu Kortsuplaastrid

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kortsuplaastrid

Postitas:
Kägu

Kuivale, tundlikule, vananevale nahale soovitage palun kortsuplaastreid, millest ka tolku oleks 😉

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võin kohe ära öelda, et mingit tolku ei ole ühestki plaastrist sinu kortsude vastu.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuivale, tundlikule, vananevale nahale soovitage palun kortsuplaastreid, millest ka tolku oleks ????

Tahad kortsud plaastriga kõrvade taha vedada?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasjad on kortsuplaastrid?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid mõtled? https://www.bol.com/nl/nl/p/anti-rimpel-beauty-pads-11-delige-set-eye-pads-huidverzorging-anti-aging-tegen-rimpels-en-lijntjes-gezicht-decollete-en-hals-herbruikbaar-neutraal-hypoallergeen/9300000048504390/?Referrer=ADVNLGOO002050-G-118541045487-S-489390667166-9300000048504390&gclid=CjwKCAjwzOqKBhAWEiwArQGwaH_inVoIS8m3g5olKnnHYUEJPCba4ZHNM_JmY-jEybcMQ8cBwBYPWhoCVsgQAvD_BwE

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Midagi sellist pidasin silmas jah, aga plaastreid on ka muust materjalist.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kehapoes on ka müügil  kortsuplaastrid aga põhimõte on selles et paned ööseks silmaümbrusesse, külili magades kortsud ei süveneks

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuiv ja vana nahk, vaata ikka head näokreemi. Plaaster siin küll ei aita.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Botox.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin kortsuplaastrid Frownies Facial Patches, mille kohta lugesin internetist, et väga efektiivsed. Kuu ajaga on su kurusekorts ja lauba horisontaalkortsud kõik läinud. 30 euro eest sain paki tavalisi papitükke, millel tärkliseliim küljes. Arvasin, et äkki seal on siis mingid toimeained, mis mõjuvad, ei, see on seal lihtsalt liim. Olen neid nüüd siis nädal aega ööseks otsa ette kleepinud, ei ole küll mõju olnud. Kui ma nad juba ostsin, eks siis teen kuu aega ära. Kui see tõesti peaks mõjuma, siis ei ole mingit vajadust osta neid kalleid plaastreid, vaid võid mingi suva teibi endale ööseks otsa ette kleepida. Või lihtsalt paberi, mille teed näiteks munavalgega kokku. See papitükkide müümine 30 euro eest on küll sajandi äriidee. Täiesti arusaamatuks jääb, kuidas see on läbi läinud ja on nii palju inimesi, kes kiidavad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin kortsuplaastrid Frownies Facial Patches, mille kohta lugesin internetist, et väga efektiivsed. Kuu ajaga on su kurusekorts ja lauba horisontaalkortsud kõik läinud. 30 euro eest sain paki tavalisi papitükke, millel tärkliseliim küljes. Arvasin, et äkki seal on siis mingid toimeained, mis mõjuvad, ei, see on seal lihtsalt liim. Olen neid nüüd siis nädal aega ööseks otsa ette kleepinud, ei ole küll mõju olnud. Kui ma nad juba ostsin, eks siis teen kuu aega ära. Kui see tõesti peaks mõjuma, siis ei ole mingit vajadust osta neid kalleid plaastreid, vaid võid mingi suva teibi endale ööseks otsa ette kleepida. Või lihtsalt paberi, mille teed näiteks munavalgega kokku. See papitükkide müümine 30 euro eest on küll sajandi äriidee. Täiesti arusaamatuks jääb, kuidas see on läbi läinud ja on nii palju inimesi, kes kiidavad.

😀 😀 😀
Aga neid asju on ju nii palju, mida inimesed ostavad, ehkki kasu ei miskit

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga neid asju on ju nii palju, mida inimesed ostavad, ehkki kasu ei miskit

On jah. Pooltest ilusalongide ja ilukliinikute protseduuridest pole ka mitte midagi kasu. Kõik need laserprotseduurid, niidid ja jumal teab mis. Mõttetu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu Kortsuplaastrid