Esileht Ilu Kortsuvastased plaastrid

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kortsuvastased plaastrid

Postitas:

Olen 40-aastane ja näkku on tekkinud mõned häirivad kortsud. Eriti tahaks lahti saada kurjusekortsust ja kahel pool suud olevatest vertikaalsetest kortsudest. Enne, kui süstide poole pöördun, tahaks proovida teisi variante ja Facebookis viskas ette kortsude vastaste plaastrite reklaam. https://www.frownies.ee/et/a/silendavad-silma-ja-suunurga-plaastrid

Kas keegi siinsetest on niisuguste plaastrite kuuri läbinud? Kas aitas? Kas öösel on ebamugav ka, kui mingid kleepsud näo peal on? Ja kas nad tõesti kinnituvad nii tugevalt, et poole öö pealt ära ei tule? Ma ei ole varem sellisest tootest kuulnud ja ei tahaks raha niisama tuulde loopida, kui nad üldse ei mõju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 15.01 10:56; 28.05 13:12; 26.06 09:44; 11.07 21:21; 11.07 21:40; 23.08 15:41; 11.09 21:24; 11.10 10:27; 24.10 11:29; 03.11 08:54; 06.11 18:39; 09.11 16:26; 11.11 10:00; 16.02 19:09; 18.02 09:51; 19.04 14:14; 01.09 16:38; 15.07 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kohe. Kuidagi kõige ebaloogilisem asi kortsude vastu võitlemiseks tundub olevat neid mingite plaastritega ärritama hakata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vot ei usu, aitab ainult süst, minu arvamus. Mul sama, kurjusekorts (peidan tuka alla), suu juures sügavad jooned, annan endale aru, et mingi plaaster seda ju ära võtta ei saa. Minu nahk on lõtvunud, kurrud tugevad. Ma mõtlen alati, kui miskit uut välja pakutakse, et miks kõik siledad pole, kui nii lihtsalt abi saab?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ööseks tahad, võta tavaline plaaster või kinesio teip ja kleebi kortsu peale. Mitte ükski spets plaaster ei võta kortsu täitsa ära. Ärimeeste mula. Kasu on plaastrist nii palju, et ta ei süvenda kortsu, mis magamisega tekkida võib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahhaaa, mõtle nüüd loogiliselt, KUIDAS see plaaster su kortsusid saab vähendada?
Aitab ainult süst, kas täite- või Botox.
Mul olid ka nii kurjusekorts kui nasolabiaalkortsud (suu ja nina vahel), need viimased on eriti koledad ja teevad näo vanaks. 2,5 aastat tagasi lasin teha sinna täitesüstid ja olen nüüd ülirahul oma peegelpildiga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleks nõus proovima – pakis on nii palju plaastreid, et võib testimise eesmärgil päris mitme vahel jagada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tea kas neid võib öö läbi peal hoida, silmade all näiteks!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll sellise umbluu peale raha ei raiskaks. Kortsude vastu aitab ainult sûstimine, see on omal nahal ära proovitud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi tavalise läbipaistva teibiga on need youtuberis hackijad kortse tõrjunud 🙂 ise pole küll proovinud. Mina arvan, et parimal juhul on selle plaastri toime selles, et ta olemasolevat kortsu ei süvenda (paljud kortsud on muide padjast, lisaks on puuvill näonahale üsna ebasõbralik öö otsa vastu nühkida, võiks proovida siidist või vähemalt puuvillsatiinist padjapüüre), aga selle vähendamisesse mingi plaastriga, seda küll ei usu.

Aga tegelikult ma arvan, et need plaastrid on samast ooperist “jääkaineid jalatalla kaudu eemaldavate” plaastritega ehk jura.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaastrid on jura, soovitan ikka mikroneedlingut või täitesüste.

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Kortsuvastased plaastrid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.