Esileht Ilu ja tervis Kõrv lukus

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kõrv lukus

Postitas:

Teist  päeva lukus. Kas võib olla ees vaigukork, seda vist ise välja ei saa, peab arstile minema. Pean kannatama esmaspäevani.  Või  saab abi mingist apteegi tootest? Kuidas ennast aidata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.05 08:03; 01.05 09:56; 01.05 10:24; 05.05 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või  saab abi mingist apteegi tootest?

Jah, proovi Vaxol-i.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.05 08:23; 01.05 10:17; 01.05 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või saab abi mingist apteegi tootest?

Jah, proovi Vaxol-i.

Proovi seda, aga pereõele (-arstile) võiks näitama minna ikka, sest isegi kui kõrv enam lukus pole, siis vaigukork võib siiski olla ning see võib lõpuks põhjustada põletiku ja vastiku kõrvavalu (omad kogemused).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just oli endal sama probleem pea nädala, ostsin apteegist vesinikku, seda kõrva ja kohe hakkab tööle ja sain korda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vesinik kuidagi kahju ei tekita? Küsingi siis nii apteegist või, et vesinikku kõrvavaigu eemaldamiseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.05 08:03; 01.05 09:56; 01.05 10:24; 05.05 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vesinik kuidagi kahju ei tekita? Küsingi siis nii apteegist või, et vesinikku kõrvavaigu eemaldamiseks?

No miks siis kohe vesinikuga, sa põhimõtteliselt ei kasuta vahendit, mis spetsiaalselt vaugu lahustamiseks mõeldud?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.05 08:23; 01.05 10:17; 01.05 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaxol ju ei lahuta vaiku, see on  õli, seega pehmendab, aga kõrvast vaik välja ikka  ei tule.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.05 08:03; 01.05 09:56; 01.05 10:24; 05.05 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Ei pruugi vä’lja tulla, aga kui oled seda mõnedkorradki kasutanud ja lähed siis perearsti juurde ,siis seal loputust tehes on sellest abi. Tuleb kiiremini välja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ära hakka oma peaga mingeid mökse kõrva toppima. Mul kunagi läks ka lampi üks kõrv lukku ja hakkas ka vilisema. Ei valutanud. Üldse midagi muud viga ei olnud. Kui arstile läksin, selgus aga, et ka kurk on tulipunane (ise üldse ei tundnud, valus ei olnud) ja kõrv oli lukus, kuna  tegelikult oli hoopis mingi viirus ja turse oli tekkinud.

Kui muud häda pole, ainult lukus, kannata esmaspäevani ja mine näita arstile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaxol ju ei lahuta vaiku, see on õli, seega pehmendab, aga kõrvast vaik välja ikka ei tule.

Ega jah 2 päeva lukus kõrva on juba maailmalõpp ja samas annab niipalju kogemust, et suva asju kõrva toppida selle asemel, mis vastavaks otstarbeks mõeldud.
Lahustad Vaxol-iga, täitsa võimalik, et tuleb siiski välja ära, kui ei, siis esmaspäeval arstile. Ei ole tuumateadus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.05 08:23; 01.05 10:17; 01.05 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 2,5 kuud üks kõrv lukus. Tilgutasin nädal aega Vaxolit, seejärel läksin perearstile kõrvu pesema. Üllatuseks selgus, et kõrvad täitsa puhtad, vaiku pole. Perearst soovitas Sinupreti võtta ning ninna spreid lasta. Kuu ajaga ei mingit tulemust. Käisin kõrvaarstil, tema sõnul esmasel vaatlusel kõik korras. Järgmisel nädalal nüüd lähen uuringutele. Eks näis siis. Praeguseks ei saa ise ka enam hästi aru, et kõrv lukus, kahaneud kuulmisega hakkan ka juba vaikselt  harjuma..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 2,5 kuud üks kõrv lukus. Tilgutasin nädal aega Vaxolit, seejärel läksin perearstile kõrvu pesema. Üllatuseks selgus, et kõrvad täitsa puhtad, vaiku pole. Perearst soovitas Sinupreti võtta ning ninna spreid lasta. Kuu ajaga ei mingit tulemust. Käisin kõrvaarstil, tema sõnul esmasel vaatlusel kõik korras. Järgmisel nädalal nüüd lähen uuringutele. Eks näis siis. Praeguseks ei saa ise ka enam hästi aru, et kõrv lukus, kahaneud kuulmisega hakkan ka juba vaikselt harjuma..

Mul oli ükskord sama teema, et suvalisel hetkel läks kõrv täiesti lukku ja midagi ei aidanud, käisin ka perearstil vaiku kontrollimas, mida ei olnud, ja panin samuti kõrvaarstile aja. Juhuslikult aga sattusin kõrvaarsti aega oodates hambaarstile ja seal selgus, et mul oli ühe ülemise hamba all mingi hull põletik, millest ma ise midagi ei teadnud, sest mingit valu ega aistinguid see mulle ei tekitanud, hambaarstile läksin ma hoopis teise murega tegelikult. Seega tehtigi mulle sellele hambale juureravi. Ja oma suureks üllatuseks tajusin umbes 10 päeva hiljem, et mu kõrv ei olegi enam lukus, mis tähendab, et minu kurtuse põhjuseks ilmselt oligi hoopis hambapõletik (röntgenis olla mingi 2,5cm-ne põletikus piirkond olnud). Nii et siit minu soovitus ka hambad üle vaadata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsid apteegist nõu. Neil on asju, mille olemasolust minul näiteks aimugi polnud. Kunagi läks mul vesi ujudes kõrva ja kõrv jäigi lukku. Küsisin ja kohe anti mingit spetsiaalset tilka, mis niiskuse kõrvast eemaldas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süstlaga saab ise kõrva loputada, võtad nõela ära loomulikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki oled kõrvaklappe kasutanud? Need nööbid, mis kõrva sisse käivad, ajavad mul alati kõrvad lukku tükiks ajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaigukorgi lahustav vesinik märksa efektiivsemalt kui Vaxol. Ilmselt seepärast seda esmaseks abiks pakutaksegi.

Aga soovitaks siiski ka arsti poole pöörduda, kõrvavaiku ei peaks tekkima sellises koguses, et vaigukork tekiks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Sutsasin paar päeva kõrva Vaxoli, nüüd perearstil käidud. Pereõde loputas kõrva läbi, igaks juhuks palusin teise kõrva ka. Kõrvas oligi vaigukork ees. Nüüd kuulen väga hästi. Negatiivne uudis  võibolla see, et arst ütles:  kui juba loputama käisid, siis võib see korduma hakata. Mõned käivat lausa paari kuu tagant. Loodan, et niipea seda vaja pole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.05 08:03; 01.05 09:56; 01.05 10:24; 05.05 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen aastaid kasutanud lukus kõrvade puhul vesinikperoksiidi 3% lahust. Ka vahel profülaktikaks. Ka siis kui kõrv on väga lukus on vesinik aidanud. Kui esimese korraga ei tule lahti siis mitu korda panna kuna vaigukork on ilmselt suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu ja tervis Kõrv lukus