Esileht Koolilaps Kõrvaaugud lapsele

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kõrvaaugud lapsele

Postitas:

Soovitage palun kohti, kus tehakse auke püstoliga, oleks suur kõrvarõngade valik ning muidugi olete rahule jäänud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun ära riku oma lapse kõrvu püstoliga!
https://m.ohtuleht.ee/788167/kehaaugustaja-hoiatab-ara-kunagi-lase-oma-naba-nina-voi-kulmu-pustoliga-augustada

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mul on lapsena kõrvad püstolmeetodil augustatud (4 auku) ning õnneks ei ole juhtunud mitte midagi halba. Kui käisin eelpool mainitud Alternadiivas üht vana auku uuesti läbi torkamas, sain kiita, et väga noorelt tehtud augud pole aja jooksul liikuma hakanud. See oli aga vaid õnnelik juhus. Vanasti tõesti ei olnud muud, kui püstolid.
Sellepärast soovitan teha igasugused augud ikkagi nõelaga, protsess on kiire ja rõngaste valik kohapeal on väga lai.
http://www.piercing.ee/index.html
Tumedast kodulehest ei maksa end hirmutada lasta, teenindajad on väga sõbralikud ja rõõmsameelsed. Ette helistama ei pea, mine lihtsalt kohale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti tõesti ei olnud muud, kui püstolid.
Sellepärast soovitan teha igasugused augud ikkagi nõelaga, protsess on kiire ja rõngaste valik kohapeal on väga lai.

Kui ma u. 30 aastat tagasi kõrva augud sain, siis polnud püstolitest veel midagi kuuldud ja ainult nõelaga tehtigi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti tõesti ei olnud muud, kui püstolid.

Sellepärast soovitan teha igasugused augud ikkagi nõelaga, protsess on kiire ja rõngaste valik kohapeal on väga lai.

Kui ma u. 30 aastat tagasi kõrva augud sain, siis polnud püstolitest veel midagi kuuldud ja ainult nõelaga tehtigi.

Ma tegin ka 30 aastat tagasi kõrvaaugud ja peale püstoli ei tulnud muu variandi pealegi. Olin näinud lapsena nõelaga augustamist ja see tundus vanamoeline ning barbaarne. Kõik sõbrannad tegid tol ajal püstoliga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt.
Kas mingisugust nn valgemat salongi oskaks keegi soovitada lapsele kõrvaaukude tegemiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks lapsele kõrvaaugud?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks lapsele kõrvaaugud?

Sama küsimus. Las saab vähemalt 18.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks lapsele kõrvaaugud?

Milleks lapsele kõrvaaugud?

Sama küsimus. Las saab vähemalt 18.

Kust te teate, kui vana teemaalgataja laps on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Kõrvaaugud lapsele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.