Esileht Ilu ja tervis Kõrvad vilistavad

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kõrvad vilistavad

Postitas:
Kägu

… 24/7 juba ca pool aastat. Enda meelest hakkas see kõik pihta peale sisekõrva uuringut, ilmselt siiski kokkusattumus. Häirib väga, päeval muude mürade keskel ei pane väga tähele, aga magama minnes jube, tahaks vaikust 🙁 Kellel olnud ja kas olete abi saanud, olen väsinud juba sellest ja häirib igapäevaelu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ravi puudub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tinnitus. Enamikul juhtudel ravimatu haigus. Kõrvaarsti juures saad targemaks. Ehk saad mingit ravi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka kõrge vererõhu puhul võivad kõrvad vilistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka kõrge vererõhu puhul võivad kõrvad vilistada.

mul on suht madal vererõhk, sellest ilmselt pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi perearst soovitas minu teismelisele tinnituse puhul kasutada neid ravimeid mis hingamisteedele mõjuvad. Nina loputada soolveega jne. Meil läks üle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi perearst soovitas minu teismelisele tinnituse puhul kasutada neid ravimeid mis hingamisteedele mõjuvad. Nina loputada soolveega jne. Meil läks üle.

tänan, proovin, kaotada pole midagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi perearst soovitas minu teismelisele tinnituse puhul kasutada neid ravimeid mis hingamisteedele mõjuvad. Nina loputada soolveega jne. Meil läks üle.

tänan, proovin, kaotada pole midagi ????

kui õigesti mäletan olid allergiaravimid ka abiks, eesmärk limaskestade turse maha saada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui õigesti mäletan olid allergiaravimid ka abiks, eesmärk limaskestade turse maha saada.

Jah, minu perearst näiteks kirjutabki nohu puhul alati allergiaravimit ka, just turse kaotamiseks. Aga need on reeglina retseptiravimid, mitte käsimüügi allergia-asjad. Tasub ehk perearstilt küsida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võid ka proovida, kas õnnestub nt valge müra taustal magama jäämine, et õhtul vaikuses väga ebamugav ei oleks. Endal on valge müra üldiselt uinumisraskuste vastu aidanud ja näiteks emale, kel on samuti tinnitus diagnoositud, soovitas samuti arst väikese raadio voodi kõrvale võtta: kui öösel üles ärkad ja vilina tõttu enam magama ei jää, pane vaikselt heli mängima. Tõsi, idee sellest, et enam üldse ei saagi vaikuses olla, võib päris hirmutav olla, aga siiski võib helivariandi ära katsetada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul vallandus teismelisena, alguses oli päris raske leppida sellega ja oli pikka aega probleeme uinumisega. Arst ütles, et see on vanainimeste probleem, ja et mul seda ei ole.. no okei siis ????

Tänaseks olen leidnud info, et hüpermobiilsetel inimestel (minu puhul) ongi suurem tõenäosus selle tekkeks.

Many people with EDS have tinnitus due to instability of the bones in the middle ear.

Põhjus võib peituda ka lihaspigetes stressirohkel ajal

Around half of tinnitus sufferers say their tinnitus worsens during periods of high stress. This could actually be a good sign. When stress triggers tinnitus, temporomandibular joint disorder (TMJ) could be the root cause of ringing in the ears.

Kasutasin siis copy-paste mobiilis, väga vabandan kui tekst nüüd sigri-migrina välja tuleb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tiniseb ka teine kõrv, algas just peale ühte suurt stress, sellega harjub ja youtubes on vastavat muusikat, mis aitab uinuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul, vanainimesel, viliseb kõrvus vahelduva eduga 10 aastat. Harjub ära. Tehtu uuringud ka, ei ole sellele ravi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Mina sain mingil määral abi massöörilt, kes pani nõelu ja tegi mõned hiina-imed ja näitas venitusharjutusi kaelale ja mõned punktid, kuhu vajutada. Abi on siiski ajutine. Akupunktuuris on selle punkti nimi SI 17, kuhu mina vajutan. Suu peab vajutamise ajal kergelt lahti olema. Läksin voodisse, kui kõrvad vilisesid, vajutasin seda punkti ja ühel hetkel käis plõks ja saabus vaikus. Tavameditsiin on vist suht võimetu, ma vaataks Hiina meditsiini poole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui vajutad, siis vahet pole kummal pool? Proovin täna õhtul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Mina sain mingil määral abi massöörilt, kes pani nõelu ja tegi mõned hiina-imed ja näitas venitusharjutusi kaelale ja mõned punktid, kuhu vajutada. Abi on siiski ajutine. Akupunktuuris on selle punkti nimi SI 17, kuhu mina vajutan. Suu peab vajutamise ajal kergelt lahti olema. Läksin voodisse, kui kõrvad vilisesid, vajutasin seda punkti ja ühel hetkel käis plõks ja saabus vaikus. Tavameditsiin on vist suht võimetu, ma vaataks Hiina meditsiini poole.

olen samuti hädas heliga kõrvus, netist leidsin uduse foto punktiga SI 17, aga ei saa täpselt aru kus see punkt asub. Kust leiaks parema joonise?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.peakmassager.com/si-17-acupuncture-point/

Selle pildi peal on suurem roosa latakas. Ma meditsiiniliselt ei oska seletada, aga koha peal, kus lõualuu üles kõrva poole keerab. Vajutan siia nagu luu alla. Kui vajutada natuke liiga üles või allapoole, on ebamugav tunne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemale poole korraga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu ja tervis Kõrvad vilistavad