Esileht Koolilaps Kõrvade augustamine

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kõrvade augustamine

Postitas:

Laps sai just 8 ja on soov saada kõrvarõngaid (soov on juba viimased 6kuud, aga oleme olnud siiani vastu).
Nüüd mõtlesin, et vb peaks ikka uurima ja sooviks teada, kus olete Tallinnas teinud, kus olete rahul olnud? Mis süsteemi üldse eelistada, kuna erinevad kohad teevad erinevalt.
Kas püstol on ikka ohutu, endal sai ka sellega tehtud üle 20 aastat tagasi, aga nüüd lugedes mõtlen, kas kanüül pole ikka parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.04 12:48; 03.04 11:56; 22.04 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püstol meetod ja Deivia Viira.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tallinna tegijaid ei tea, aga püstolmeetodit ei soovita. Tütrele sai eelmisel aastal 8. sünnipäevaks püstoliga augud tehtud ja pool aastat läks paranemisega. Läksid korduvalt põletikku, lõpuks sobisid ainult kuldkõrvarõngad. Sõbrannale tegi samal ajal kosmeetik nõelaga ja augud paranesid ruttu.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püstol-meetodeid on erinevaid. Ca kuu aega tagasi uurisin veidi selle kohta ja leidsin, et Blomdahl meetod pidi parim olema. Sai tütrele tehtud, nüüd kuu aega möödas ja tundub, et on täitsa kenasti paranenud. Meile sobis väga hästi see, et tehti mõlemad augud korraga. Tüdruk kardab valu ja ütles pärast, et kuigi ta ise väga tahtis neid auke, oleks muidu vist küll ühe auguga ära läinud sealt ;).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kanüüliga tehtud augud ja mõlemal lapsel Blomdahl püstoliga. Meil kõigil mädanesid augud väga hullult vahelduva eduga pool aastat. Seega ma ei saa aru kuidas see püstol mädanema paneb ja kanüül ei pane? Puhastasin enda kui ka laste auke väga hoolikalt, seega arvan, et see on lihtsalt soodumus. Kellel läheb, kellel mitte.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemale tüdrukule püstoliga tehtud, goldtimes. Endale tehti ka. Esimesed kaks päeva olid õrnalt tundlikud. Aga muid probleeme ei esinenud. Puhastasime korralikult. Ja ravirõngastel sai ikka 6 k lastud olla. Mul ei oleks tüdrukud eales kedagi süstlaga ligi lastnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 18:42; 02.04 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvarõngad on neiude ja naiste, mitte laste ehted. Augustatud kõrvadega 8-aastaseid on minu arust väga nõme vaadata. Mis veel, meik ja rinnahoidja ka?

+3
-23
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 18:52; 02.04 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvarõngad on neiude ja naiste, mitte laste ehted. Augustatud kõrvadega 8-aastaseid on minu arust väga nõme vaadata. Mis veel, meik ja rinnahoidja ka?

Ära siis vaata 🙂 Minumeelest sobivad tagasihoidlikud ja lastepärased kõrvarõngad jälle väga hästi. Ära nüüd ära minesta aga paljud kannavad veel kaelakeed ja käeketti ka.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 18:42; 02.04 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära nüüd ära minesta aga paljud kannavad veel kaelakeed ja käeketti ka

Soovitan keelküüsesid ka proovida. Ka väga ilus.

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 18:52; 02.04 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsel läksid mädanema ja ausalt kirusin ennast maa põhja, et lapse soovidele järgi andsin. Oleks võinud oodata, kui laps ise suurem ja asjalikum.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvarõngad on neiude ja naiste, mitte laste ehted. Augustatud kõrvadega 8-aastaseid on minu arust väga nõme vaadata. Mis veel, meik ja rinnahoidja ka?

Eks see on iga vanema otsus, lasteaialapsele ma ka kindlalt ei teeks ja vaatan ka ise seda viltu, aga kuna laps juba kooli ja see on ta enda soov ja see soov juba pikemalt, siis ei näe probleemi teha. See ei tähenda veel, et laps soovib ja kohe teen, hetkel uurimegi erinevaid võimalusi ja ohte. Eile vaatasime ka youtubesit erinevaid videosi. Seda otsust ei tee kindlasti uisapäisa, et laps tahab ja kohe teeme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.04 12:48; 03.04 11:56; 22.04 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Profid püstolit ei soovita. Siin on üks paljudest selgitavatest artiklitest: https://tatring.com/getting-pierced/Piercing-Needles-Gun

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana tõde on see, et värskesse kõrvaauku käib AINULT kuld või hõbe.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana tõde on see, et värskesse kõrvaauku käib AINULT kuld või hõbe.

Tõsi, aga algul pandi mulle mingid steriilsed plönnid, mis tundusid olevat plastikust. Ja mingi aja ei tohtinud neid ära võttagi. Ja kui see aeg möödas, siis tõesti tuleks algul väärismetalle kasutada ja alles mõne aja pärast muud jama proovida. Aga isegi sel juhul tuleb olla ettevaatlik, mõnel ongi kapriissemad kõrvad ega talugi muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana tõde on see, et värskesse kõrvaauku käib AINULT kuld või hõbe.

värskesse kõrvaauku käib see, mis püstolist tuleb.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.04 09:42; 22.04 13:24; 23.04 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Augud sai T1 apteegis tehtud Studex System 75 viisil. Lapsel valus polnud, vastava vedeliku sai ka kaasa millega puhastada iga õhtu. Nüüd 2 nädalat hiljem on kõrvad siiani ilusti korras ja mingeid muresi või mädanemisi pole olnud. 6 nädalat peavad ravi omad olema (need mis nö püssist otse tulid), edasi lubame lapsele vaid hõbedat või kulda, kuna ei poolda hiina jura.
Ise kartsin hullemat, eriti puhastamist ja mädanemist, aga sellega pole õnneks mingit probleemi, sest midagi pole tulnud ja kõrvad ilusad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.04 12:48; 03.04 11:56; 22.04 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

edasi lubame lapsele vaid hõbedat või kulda, kuna ei poolda hiina jura.

selline vastandamine on meelevaldne, ka mainekast poest ostetud väärismetallist ehetes võib olla niklit ja sa isegi ei saa seda teada enne kui kõrvad põletikuliseks lähevad, sest mingist % väiksema niklisisaldusega toodet võib nimetada niklivabaks. minu lapse peal testitud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.04 09:42; 22.04 13:24; 23.04 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka lasteaias ei lubanud auke teha. Kuu aega enne kooli siis ütlesin, et no kui soovid, siis lähme ja teeme. Kahetsen, et lubasin. Tehti ka püstoliga ja see meditsiinilisest plastikust rõngas sai kõrva. Aga paraku on üks auk tehtud imeliku nurga all ja isegi sirge tagusega kõrvarõngaid on raske paigaldada, mingitest konksudega kõrvarõngastest ma ei hakka rääkimagi, täiesti hull sorkimine on ühe kõrva puhul. Ja kuna väga valutundlik laps, siis lihtsalt nutab selle ajal.
Oleks võinud ikka paar aastat oodata veel, aga no see pidev pinin kõrva ääres, kuidas kõikidel on jne. Ma ei tea, miks ma kaasa läksin, tavaliselt sellised argumendid ei loe mulle. Ju tundus ohutu, aga tagantjärgi vaatan ikka teise pilguga ajale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

edasi lubame lapsele vaid hõbedat või kulda, kuna ei poolda hiina jura.

selline vastandamine on meelevaldne, ka mainekast poest ostetud väärismetallist ehetes võib olla niklit ja sa isegi ei saa seda teada enne kui kõrvad põletikuliseks lähevad, sest mingist % väiksema niklisisaldusega toodet võib nimetada niklivabaks. minu lapse peal testitud.

Ei või. See on kogu EUs seadusega keelatud. Kui saad “mainekast” poest niklit sisaldavaid ehteid, pöördu Tarbijakaitsesse. Ja ära pane turuputkadest ostetud Hiina ehteid kõrva.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

edasi lubame lapsele vaid hõbedat või kulda, kuna ei poolda hiina jura.

selline vastandamine on meelevaldne, ka mainekast poest ostetud väärismetallist ehetes võib olla niklit ja sa isegi ei saa seda teada enne kui kõrvad põletikuliseks lähevad, sest mingist % väiksema niklisisaldusega toodet võib nimetada niklivabaks. minu lapse peal testitud.

Ei või. See on kogu EUs seadusega keelatud. Kui saad “mainekast” poest niklit sisaldavaid ehteid, pöördu Tarbijakaitsesse. Ja ära pane turuputkadest ostetud Hiina ehteid kõrva.

miks sa vaidled? seesama eu niklidirektiiv lubabki teatava piirini niklisisaldust, mitte ei keela nikli kasutamist sajaprotsendilsielt.

The Nickel Directive imposes limits on the amount of nickel that may be released from jewellery and other products intended to come into direct and prolonged contact with the skin. These limits, known as migration limits, are:

0.2 µg/cm2/week for post assemblies which are inserted into pierced ears and other pierced parts of the human body;

tundlikumale inimesele piisab sellest lubatud määrast, et tekiks allergiline reaktsioon. mu tütar saab mõndasid kõrvarõngaid kanda ühe õhtu, kuid mitte igapäevaselt ega kauem. ametlikut on need niklivabad ja vastavad igati eu direktiivile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.04 09:42; 22.04 13:24; 23.04 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsele tehti püstoliga (11a4 kuud) ja ise ta neid puhastas (ok, küsisin ja jälgisin), aga paranesid tõeliselt kiiresti, kordagi ei olnud isegi seda “nägu”, et võiks pahaks minna. Nüüd kannab kõikvõimalikke kõrvarõngaid, mida aga tahab.
Ehk püstol üksi ei mõjuta midagi. Ilmselt on töö osaliselt ikka tellija materjalist ja eks siis loeb ka tegija puhtus. Tallinnat soovitada ei oska, tegime Rakveres.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Koolilaps Kõrvade augustamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.