Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõrvalsuhe kas naine ikka on alati jäätükk

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kõrvalsuhe kas naine ikka on alati jäätükk

Postitas:
Kägu

https://naistekas.delfi.ee/persoon/lugejakiri/eesti-mees-porutab-iga-normaalne-mees-votab-korvalt-kui-oma-naine-on-jaatukk?id=87002253&fbclid=IwAR1pj4XCWIRJP_hkFsbDJDNhyV4kdzVw9uIHyPFxyom7K2N_6Qt8Ou7vYTM

Kas ongi nii, et kõik naised kelle mehed on vasakule pannud ongi jäätükid. Või on ikkagi nii, et oled olnudki ideaalne naine ja sind on siiski reedetud. Tahaks arutleda sellel teemal, kas on ikka alati ainult naine süüdi. Rääkige enda reetmise kogemusest, kas olitegi see jäätükk või olite siiski igati ideaalne naine, aga ikkagi mehel sügeles ja võttis kõrvalt. Kui palju te seksisite, et mees kõrvalt hakkas võtma?

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui naine ei taha või on jäätükk, siis see on siiski kivi mehe enda kapsaaeda, et ei oska naist üles sulatada. naine teadupoolest on veidi teistsugune kui mees, teda on vaja moosida ka väljaspool magamistuba ja just eriti väljaspool magamistuba, siis naine on magamistoas ka valmis. Naine pole selline, et näeb paljast meest ja kohe tahab endal ka riided seljast kiskuda, talle on vaja ilusaid sõnu, komplimente, väikseid tähelepanuavaldusi ja lisaks ka eelmängu magamistoas eneses, mitte tunnet, et ta on mingi kottide tühjendamise… asi.

Üheöösuheteks ikka selliseid naisi leiab, kes kohe tahavad peale lennata. Pikaajalises suhtes ei ole elu iga päev selline nagu kohtumistel armukesega või üheöösuhetes. Seal peab ikka emotsionaalsesse poolde rohkem panustama ja ka argiasjadega tegelema.

+32
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saad aru, kui mina midagi valesti teen, on alati keegi teine süüdi. Mina ei ole ju kunagi süüdi, mina olen vaene vaevatud olude ohver.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rääkige enda reetmise kogemusest, kas olitegi see jäätükk või olite siiski igati ideaalne naine, aga ikkagi mehel sügeles ja võttis kõrvalt.

MIKS sa loed selliseid idiootsusi?

Oma isiklikest elukogemustest (62 aastat) tean, et 90% naistest on frigiidsed” väidab seal mingi väljamõeldud päss.
No mis kogemus sellisel on siis olnud, kui tema % on täiesti metsa?

Ma pakuks, et pigem frigiidseid on 10%, keskmisi ehk siis kõik sõltub, kuidas sa ise naisesse suhtud ja kuidas teil üldse suhe on, vast enamus, ehk 70% ja 20% naistest, ehk viiendik on väga seksuaalsed.

Need “keskmised” on headel tingimustel kah üsna seksuaalsed, aga mitte nii, et sul kogu aeg valus on ja kitsaid teksaseid üldse kanda ei saa.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Noh, minu kogemus oli reaalselt see, et mina olen alati natuke suurema isuga olnud kui mees ja väga sageli ise algataja, aga mees hakkas mingil hetkel järjest külmemaks muutuma ja kodunt ära kaduma… Lahku läksime sellepärast, et mees oli kodus nagu kuuvarjutus, hiljem sain teada, et ärakadumiste taga oli olnud üks neiuke. Neiukesega nad kokku pärast ei jäänud, lisaks kurtis vähemalt üks tema järgmine naine samuti, et suhte lõpus neil enam mingit intiimelu ei olnud.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Oma isiklikest elukogemustest (62 aastat) tean, et 90% naistest on frigiidsed” väidab seal mingi väljamõeldud päss.

Sellise 62-aastase välja mõeldud pässi kohta võib üsna julgelt oletada, et tema intiimhügieen on alla igasugust arvestust.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellise 62-aastase välja mõeldud pässi kohta võib üsna julgelt oletada, et tema intiimhügieen on alla igasugust arvestust.

Aaa, et ta ei pese end üldse?

No siis on tema “saamisprotsent” vaid 2 perekoolikat (see, kel mees hambaid ei pese ja üks taoline oli veel) ja ülejäänud 98% on naistest on tema suhtes arusaadavalt frigiidsed.

Aga siis ta peab 100 korda katsetama ka. See ise juba võtab hulka aega.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui 90% on frigiitsed, siis huvitav, keda või mida ta kõrvalt võtab?

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rääkige enda reetmise kogemusest, kas olitegi see jäätükk või olite siiski igati ideaalne naine, aga ikkagi mehel sügeles ja võttis kõrvalt.

Oma isiklikest elukogemustest (62 aastat) tean, et 90% naistest on frigiidsed” väidab seal mingi väljamõeldud päss.

Ma pakuks, et pigem frigiidseid on 10%, keskmisi ehk siis kõik sõltub, kuidas sa ise naisesse suhtud ja kuidas teil üldse suhe on, vast enamus, ehk 70% ja 20% naistest, ehk viiendik on väga seksuaalsed.

Need “keskmised” on headel tingimustel kah üsna seksuaalsed, aga mitte nii, et sul kogu aeg valus on ja kitsaid teksaseid üldse kanda ei saa.

Minu arust selle mehe jutt näitab selgelt, miks ta on oma 62-eluaasta jooksul ainult frigiidsete naistega kokkupuude olnud. Mees, kes TÄNAPÄEVAL räägib sellest, nagu oleks vaid mehed võimelised teenima, naised ju enda ülevalpidamisega ise hakkama ei saa, ajab mingit joga koopainimestest ja mammuti küttimisest, on täiesti kindlasti haige šovinist, kelle arvates on naise kohus meest teenindada – nii voodis kui ka väljaspool seda. Ja mees PEAB seda kõike saama. Seejuures, kõik see, mis puudutab naise vajadusi, on ebaoluline. Õigemini, naisel ei saagi olla mingeid vajadusi – ta on loodud meest teenima. Mõni ime siise, et selliste pässide kõrval naine võtab seksi kui kohustust ja tööd. Iga naine muutub mehe halvustava suhtumise peale frigiidseks.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui naine ei taha või on jäätükk, siis see on siiski kivi mehe enda kapsaaeda, et ei oska naist üles sulatada. naine teadupoolest on veidi teistsugune kui mees, teda on vaja moosida ka väljaspool magamistuba ja just eriti väljaspool magamistuba, siis naine on magamistoas ka valmis.

Kui mees on nädala või kaks või kolm ära tööl ja siis saab päevaks-kaheks naise juurde. Millal ta seda jäätükki veel sulatama jõuab hakata. pealegi ootab naine nimekirjaga, mis kõik veel kodus tuleb ära teha. Nii mööduvad need üksikud puhkepäevadki töö tähe all. Ja siis õhtul heidetakse ette, et pole päeva jooksul piisavalt tähelepanu saanud. No mis tähelepanu kui see ainus päev või kaks möödub kodumajapidamises eri probleeme lahendades.

+2
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millal ta seda jäätükki veel sulatama jõuab hakata.

Sa küsid seda mehena või naisena?

Kui mehena, siis siin variante isegi olemas, kui naine oled, siis ei oska keegi muud pakkuda, kui, et otsi mees omale.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rääkige enda reetmise kogemusest, kas olitegi see jäätükk või olite siiski igati ideaalne naine,

See jutt sul…ideaalseid inimesi pole olemas ju. Nii et.
Täiesti külm naine. Vaevalt, et kõikide petiste kaaslased täiesti külmad on.
Sada korda lahatud teema. Ükski inimene pole teisega sama. Ja peamine selgitus on see, et – põhjuse leiab alati. Kuna kõrvalt panevad, ehk petavad ka need, kes kodus seda ülesannet täita ise ei suudagi. Peamine põhjus on veel liiderlik loomus ja lõbujanu, vaheldus, ükskõiksus oma kaaslase suhtes, isekus ja mittehoolimine.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mees on nädala või kaks või kolm ära tööl ja siis saab päevaks-kaheks naise juurde. Millal ta seda jäätükki veel sulatama jõuab hakata. pealegi ootab naine nimekirjaga, mis kõik veel kodus tuleb ära teha.

Miksta mitu nädalat ära peaks olema? Ah, et Soomes töötab? Soomest saab iga ndl vahetus koju tulla. Ah, et kaugemal? No see pole mingi pereelu enam.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui naine ei taha või on jäätükk, siis see on siiski kivi mehe enda kapsaaeda, et ei oska naist üles sulatada. naine teadupoolest on veidi teistsugune kui mees, teda on vaja moosida ka väljaspool magamistuba ja just eriti väljaspool magamistuba, siis naine on magamistoas ka valmis.

Kui mees on nädala või kaks või kolm ära tööl ja siis saab päevaks-kaheks naise juurde. Millal ta seda jäätükki veel sulatama jõuab hakata. pealegi ootab naine nimekirjaga, mis kõik veel kodus tuleb ära teha. Nii mööduvad need üksikud puhkepäevadki töö tähe all. Ja siis õhtul heidetakse ette, et pole päeva jooksul piisavalt tähelepanu saanud. No mis tähelepanu kui see ainus päev või kaks möödub kodumajapidamises eri probleeme lahendades.

Ahsoo! Mees naisele tähelepanu ei pea osutama, aga seksi PEAB saama? Kuidas tal vaesekesel selleks seksiks siis aega jääb?

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eks ta mingil määral ole tõsi, ka perekooli on sellist suhtumist küllaga. Kui keegi julgeb tunnistada, et 40+ ja naudin seksi – siis naerdakse välja, nii vanal oled ju frigiidne.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei olnud jäätükk.
Vahemaa olu see, mis tegi oma töö.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui keegi julgeb tunnistada, et 40+ ja naudin seksi – siis naerdakse välja, nii vanal oled ju frigiidne.

40-ndad on naistel ses suhtes parim vanus (eks alati on ka erandeid muidugi).

Peale 50 läheb jamaks, kui just HAR-i ei kasuta. Asi pole tahtmises vaid hormoonid keeravad naistele käkki.

Olen 60, kui saate nii vanaks, eks siis ise kogete omal nahal.

Sain hiljuti 55, aga pole veel jamaks läinud. Ei kasuta midagi, seksida tahan.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui 90% on frigiitsed, siis huvitav, keda või mida ta kõrvalt võtab?

mehi ilmselt…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänapäeva inimestest suur osa tähtsustavad seksi üle ja on põhimõtteliselt mõnusõltlased. Seksimõnu on kaasnähe järglaste saamise protsessiga ega peaks inimesi ei motiveerima ega ajendama. Tugev inimene peab seksuaalsetest kiusatustest ja soovidest üle olema ning olema kõlbeliselt raudne ja tugev. Mingi jäätükk ei õigusta ei petmist ega lahutamist. Elu on kohustus, mitte nauding.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kui mees on nii palju ära, siis teenib ta ilmselt piisavalt, et palgata koduste tööde tegemiseks professionaalid? Ja ise saab keskenduda naise sulatamisele, mis ei tohikski väga raske olla, sest naine sulab juba tänulikkusest, et mees tema eest nii hästi hoolitseb. Või ootab mees, et naine kõik meestetööd kodus ise ära teeks sel ajal, kui mees ise ära on?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina näiteks olen jäätükk, aga mees ikka kõrvalt ei võta.
võin rahulikult meritähte mängida, mees teeb ise kõik töö ära.

0
0
Please wait...

Postitas:
Toutakk

Kui keegi julgeb tunnistada, et 40+ ja naudin seksi – siis naerdakse välja, nii vanal oled ju frigiidne.

40-ndad on naistel ses suhtes parim vanus (eks alati on ka erandeid muidugi).

Peale 50 läheb jamaks, kui just HAR-i ei kasuta. Asi pole tahtmises vaid hormoonid keeravad naistele käkki.

Olen 60, kui saate nii vanaks, eks siis ise kogete omal nahal.

Ma olen ka sellest aastaid rääkinud. Need kes teavad on vait ja kes veel pole jõudnud sinna ikka vaidlevad täiega vastu.

0
-1
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõrvalsuhe kas naine ikka on alati jäätükk