Esileht Koolilaps kõrvarõngaaugud ja ravi braunovidon salviga?????

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kõrvarõngaaugud ja ravi braunovidon salviga?????

Postitas:

Lapsel sai tehtud juuli alguses kõrvarõngaaugud ja ühest siiamaani tuleb mädakest ja verd. Kas kui proovida seda braunovidon salviga ravida, on lootust, et paraneb ehk? Kas seda salvi kuld kõrvarõngastega ei tohi kasutada(rikub kulla ära)?? Kuidas ma seda salvi sinna panema peaks, kas alati rõnga enne ära võtma? Kas pärast lapse kõrv ka kõik pruun, sest salv ju joodibaasil???
Palun abi, ehk keegi oskab vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaid puhas vesi ja seep on see, mis aitab. Kui oled auke puhastanud viina või Asepti vms. vedelikuga siis need jäävadki mädanema sest antud vedelikud põletavad augu ümbert kõik head bakterid ära ja nii lähebki auk mädanema ja see ei saagi paraneda. Kõrvaauke tuleb seebi ja veega loputada nii hommikul kui ka õhtul. Õhtul on lihtne enne magama minekut dushi all mäda õrnalt välja pigistada ja siis loputada veega ning siis pesta seebi ja veega. Minu lapse kõrvaaugud paranesid ca 3 nädalaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Nõustun piibuga naisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse kõrvaaugud paranesid alles siis, kui hakkas kandma ainult ilma tagusteta kõrvarõngaid (väiksed hõberõngad jms). Enne seda maadlesime kuude kaupa mäda ja veritsusega, pesime seebi ja veega, viinaga, spetsiaalse puhastusvedelikuga ja võib-olla panime isegi braunovidoni, vähemasti ma mõtlesin , et võiks proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nõustun piibuga naisega.[/tsitaat]
Kus sa seda Piibuga naist näed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõngad lasevad õhku paremini juurde, kui tagustega kõrvakad. Ise 40a juba, aga ikka teinekord kipuvad vesistama… Võib ka allergiline reaktsioon olla. Asept, Cutasept ja Spasatel-Päästja-salv aitavad jälle korda. Samas – võib olla ka miski seen või bakter, mis ei lasegi paraneda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul aitas see, kui kuldkõrvarõngad hõbeda vastu vahetasin. Ja rõngakujuline jah, kus tagust eraldi ei ole. Hõbe on antiseptik ja see mul tõesti aitas. Muidu maadlesin ka ligi aasta ikka ja jälle halvask minevate aukudega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enne ei paranenud, kui hankisin ilma niklita kõrvarõngad (enamus kuld- ja hõbeehteid sisaldavad niklit)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elementaarne, universaalne ja lollikindel piercingu-hooldus: kirurgilisest terasest ehted ja meresoolalahus. soolalahuse kontsentratsioon olgu selline, et on umbes sama soolane kui pisarad.

mitte midagi muud pole vaja. ei mingit seepi, piiritust, viina, ega jumal hoidku, ei mingeid salve!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps kõrvarõngaaugud ja ravi braunovidon salviga?????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.