Esileht Lapse ootamine Kõrvetised ja unehäired

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kõrvetised ja unehäired

Postitas:
Tinti

Tere,
Rasedust 38n ja kõrvetised ei lase elada. Eriti hull on öösel ja ärkan nende peale üles ka. Maalox ja Renni pakuvad lühiajalist leevendust ja neid ei tohi liiga palju võtta ka.
Kõrvetised on ka hommikul ja suvalisel hetkel päeval. Nii tühja kui täis kõhuga. Kas oskate soovitada sööki või muud, mis pakuks leevendust.

Teine mure on magamisega. Üks tegur on kindlasti asend, aga ma ei suuda uinuda ja uni on väga pinnapealne. Eile vähkresin poole 3ni ja no ärkan 7st ja tunne on selline, et olen ainult pikutanud ja unelenud. Nii väsinud ja lootusetu tunne on. Päeval on küll uni, aga harva õnnestub koos väiksema lapsega uinak teha. Päeval jään kiirelt magama ja magan sügavalt.

Please wait...
Postitas:
Anra

Mul 36+4 ja ka viimasel ajal õhtuti kõrvetised. Õnneks nii hull ei ole, et ravimeid vaja oleks. Kaerahelbed võtavad ka päris hästi ära, tekitavad makku kilekorra ja ei lase happel üles tulla. Magamisega pole ka head lood, puusad valutavad ja peab külge tihti vahetama,uni on samuti pinnapealne. Täna öösel magasin hästi, ju siis keha oli nii väsinud lõpuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

35+ ja täpselt samad mured. Kõrvetised on väga häirivaks muutunud ja Maalox isegi ei leevenda neid enam kuigipalju. Magada on raske, sest kõht on pidevalt toonuses ja igalt poolt valutab.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Lapse ootamine Kõrvetised ja unehäired