Esileht Lapse ootamine Kõrvetised? Söögitoru ärritus?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kõrvetised? Söögitoru ärritus?

Postitas:

Olen alles 8+5 rase aga on tekkinud imelik mure.

Umbes 10min peale söömist tekib mul kurku selline imelik tunne nagu toit oleks kurgus ja ma ei oska seda leevendada. Kurgust tulevad ka sellised õhu pahvakud/krooksud/röhitsused vms.
Täna olen söönud ainult 1 õuna ja tekkis ka peale õuna söömist. Muidu mõtlesin, et äkki söön liiga palju. Ärgtes sellist tunnet pole – tekib peale söömist. Eelistangi praegu rohkem värsket ja haput toitu.
Mõned korrad on raseduse jooksul olnud oksendamise refleksi. Äkki on söögitoru ärritunud? 1x öökisin tühja kõhuga nii kaua, kuni tuli maost maohapet. See võis söögitoru ärritada?

Mul ei ole veel oma arsti ka nii, et arstilt veel uurida ei saa. Nädala lõpus küll lähen visiidile aga see häirib mind juba praegu päris häirivalt.

Keegi teab, mis see olla võib? Kuidas leevendada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 14:01; 19.07 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole veel oma arsti ka nii, et arstilt veel uurida ei saa. Nädala lõpus küll lähen visiidile aga see häirib mind juba praegu päris häirivalt.

Perearst oskab ka väga hästi nõu anda sellise murega, võimalik, et pareminigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei.

Sea aga sammud apteeki ja osta näiteks Rennie või Maaloxi närimistabletid. Mul Maalox leevendab. Apteeker oskab vast midagi veel soovitada,mida raseduse ajal saab võtta.

HH

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maaloxi minul ämmaemand ei soovitanud, rennie pigem

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA olen. Vahepeal läks paremaks. Tänaseks 14+4 ja jälle sama mure juba mitu päeva järjest ????

Rennie ei aita. Soodavesi ka mitte.

Mida veel proovida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 14:01; 19.07 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Püüa jaole saada, mis toidud kõrvetisi tekitavad. Üldiselt tasuks vältida rasvaseid, tsitruselisi, vürtsikad toite, aga eks iga organism on erinev. Minul näiteks tekitab banaan kõrvetisi.
Tasuks süüa hästi aeglaselt, istuda sirgelt, mäluga toit korralikult läbi. Peale sööki ei tohiks pikali visata</p>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Kõrvetised? Söögitoru ärritus?