Esileht Lapse ootamine Kõrvetised või midagi tõsisemat?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kõrvetised või midagi tõsisemat?

Postitas:

Tere! Palun abi, sest ei tea mis mind täpsemalt vaevab, aga samas ei taha nagu kuskile emosse ka jooksma hakata. Kuigi päris hirmus on olla…
Viimastel õhtutel olen tundnud söögitorus ebamugavat suruvat tunnet. Ei ole valus ega ka otseselt kõrvetav, aga selline pigistav ja ahistav. Vahest tundub, nagu mingi tükk oleks kuskil, miski liigub ja tuikab seal. Mõnedel päevadel on ka kurgus kratsiv tunne. Tulevad krooksud üles.
See ei ole iga päev. On paremaid, halvemaid õhtuid. Ei ole isegi aru saanud millest see tingitud on…
olen umbes 8-9 nädalat rase. Teine laps. Esimesega polnud sellist asja kunagi ja päris hirmus on mõelda et rinnaku taga justkui valutab.
Kas kellegile tundub asi tuttav? Või äkki pean ikka kuskile pöörduma? 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu kõrvetised.
Mul natukene olid need, jube ebamugav oli olla. Kurk oli imelik ja neelatasin koguaeg, sest tundus et misagi on kurgus. Kuidagi imelik valu või tunne oli sees rindkere juures.
Aitas enne magama jäämist see, et jäin magama poolpüstises asendis, pea oli kõrgemal ja lamasin selili. Ennetasin selliseid õhtuid, et peale söömist ei visanud end pikali, vaid olin ka poolistukil. Jälgisin natukene mida ja kuidas söön (pigem aeglasemalt).
Tablette ei tarvitanud, kuna oli vähe. Kui sul on rohkem, siis võid tabletti võtta. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvetised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Lapse ootamine Kõrvetised või midagi tõsisemat?