Esileht Ilu Kosmeetika ja hind

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 95 )

Teema: Kosmeetika ja hind

Postitas:
Kägu

Kuidas teie kogemus  on – kas on nii, et kallim kosmeetika on parem ja hind tõesti midagi määrab? Olen seni kasutanud üsna odavaid asju, nüüd oleks vaja uus öökreem osta. Kas tegelikult on mõtet mis iganes kosmeetika puhul raha kulutada ja osta mitukümmend või koguni mitusada eurot maksev toode?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ilmselt on igaüks kõikvõimalikke variante kogenud, aga laias laastus on kallima otsa tooted siiski kvaliteetsemad.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laias laastus saad kalli uriini. Need, kes kallimaid kreeme kasutavad, kasutavad ka ikka väga palju muid vahendeid, laserid jt kirugiat/protseduure.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole mõtet.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tegelikult on mõtet mis iganes kosmeetika puhul raha kulutada ja osta mitukümmend või koguni mitusada eurot maksev toode?

Misiganes kosmeetika puhul on mõtet koostist vaadata hinnast olenemata.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tegelikult on mõtet mis iganes kosmeetika puhul raha kulutada ja osta mitukümmend või koguni mitusada eurot maksev toode?

Misiganes kosmeetika puhul on mõtet koostist vaadata hinnast olenemata.

Mis on koostise juures see, mida kindlasti peaks vältima?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen eluaeg kalleid kreeme kasutanud, näonahk täitsa jube. Nüüd käisin rosaatsea pärast nahaarsti juures ja see soovitas mulle puhastusvahendid ja kreemid, mis olid suhteliselt odavad. Nahk on kohe palju parem ka. Täielik raharaisk olid need kreemid minu jaoks, oleks võinud lasta mõne protseduuri selle raha eest lasta teha, oleks rohkem kasu olnud.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tegelikult on mõtet mis iganes kosmeetika puhul raha kulutada ja osta mitukümmend või koguni mitusada eurot maksev toode?

Misiganes kosmeetika puhul on mõtet koostist vaadata hinnast olenemata.

Mis on koostise juures see, mida kindlasti peaks vältima?

Internetis on selle kohta infot seinast seina.
https://bioneer.ee/koostisained-mida-v%C3%A4ltida-kosmeetikatoodetes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tegelikult on mõtet mis iganes kosmeetika puhul raha kulutada ja osta mitukümmend või koguni mitusada eurot maksev toode?

Misiganes kosmeetika puhul on mõtet koostist vaadata hinnast olenemata.

Mis on koostise juures see, mida kindlasti peaks vältima?

Internetis on selle kohta infot seinast seina.

https://bioneer.ee/koostisained-mida-v%C3%A4ltida-kosmeetikatoodetes

Jeesuke, sul on kõik see nimekiri peas ja suudad poes sildid läbi lugeda, et ühtki neist ei oleks?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tegelikult on mõtet mis iganes kosmeetika puhul raha kulutada ja osta mitukümmend või koguni mitusada eurot maksev toode?

Misiganes kosmeetika puhul on mõtet koostist vaadata hinnast olenemata.

Mis on koostise juures see, mida kindlasti peaks vältima?

Internetis on selle kohta infot seinast seina.

https://bioneer.ee/koostisained-mida-v%C3%A4ltida-kosmeetikatoodetes

Jeesuke, sul on kõik see nimekiri peas ja suudad poes sildid läbi lugeda, et ühtki neist ei oleks?

Internetis on ka toodete koostised olemas, ei pea poes lugemas käima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd käisin rosaatsea pärast nahaarsti juures ja see soovitas mulle puhastusvahendid ja kreemid, mis olid suhteliselt odavad. Nahk on kohe palju parem ka.

Mis tooteid soovitati?

Ma ise ei ole kunagi küll väga kalleid kreeme kasutanud, viimastel aastatel põhiliselt Filorga, Frezyderm ja Arden.  Suvel maale sõites unustasin kreemid kaasa võtmata, nii et kohalikust poesti ostsin Nivea kreemi ja pean ütlema, et halvem see tavapäraselt kasutatavatest küll ei olnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei soovitata kasutada puhast õli, nagu kookosõli puhtalt näkku, see just ummistabki poore.

Näoõli/puhastustuspalsameid kasutatakse rasuse naha puhul meigi mahavõtmiseks. Õli pestakse omakorda puhastusvahendiga maha. Aga neil pole mingeid erilisi antikomedoonseid omadusi.

Happed on need, mis lahustavad surnuid naharakke ega lase pooridel seetõttu ummistada. Leebemaid võib iga päev kasutada (kord päevas, mitte nii hommik kui õhtu), see Pixi oma on ok. Lumi’l on roheline sari. AHA paar korda nädalas max, muidu hakkad juba nahka kõrvetama.

Aga üldiselt peab ise katsetama.

TA, öökreemiks sobib täitsa hästi neutrogena retinooli öökreem.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen läbinud etapid, kus olen ostnud lihtsalt odavat, ainult looduslikke, vene tooteid, välismaalt tellinud ja youtuberite soovitatud, arvustuste järgi, kallima otsa omasid (nö botoxi aseaineid jne). Ütleks nii, et kulmutooteid võin osta selverist catrice jmt lett on ja lemmik ripsmetušš on maybelline. Muudes osades on siiski tekkinud oma lemmikud ja hinnaklass ca 35-70 euri ja jälgin soodukaid.
Aga nahatoodete osas proovin jälgida mingi otstarbega asju lahti mõtestada, st ei osta lihtsalt niisutavat kreemi ja puhastavat näomaski. Vaid pigem aktiivainetega seerumeid (hülaroonape, retinool, aha-bha happed), puhas e-vitamiiniõli päevakreem suveks spfiga, maskid konkreetse eesmärgiga, mis on hapetega, mis on poore puhastavad jne. Ei haara lihtsalt mingit suvalist vaid kui vaja on siis googeldangi ja teen eeltööd, et kas teised üldse kiidavad. Kui ikka suur hulk ütleb, et mõju 0 siis ei hakka ka katsetama. Aga seda, et 200 eurine brändi märgiga koorija nüüd parem oleks kui nt 20 eurone siis seda ei saa öelda. 20-30 eurot toidupoe koorija peale magama ei pane, jälgin pigem soodukaid ja tellin netist.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kogemus näitab, et kallim ei ole tingimata parem. Ma olen nii dekoratiivkosmeetikat kui nahahooldustooteid mõlemast hinnaskaalast katsetanud ja mis nahahooldusesse puutub, siis siiani on minu lemmikuteks kujunenud hoopis apteegitooted, mis on hinna poolest enamasti pigem odavamas otsas.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Babe on ainuke, mida omale näkku määrida saan. Ei aja poore umbe, aga samas niisutab piisavalt ja nahk ei kisu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan Lancome, Filorga tooteid, odavamad kreemid on jätnud nahale sellise rullitava kihi, nagu ei imenduks hästi. Olen 55+ seega hakkab nahk kuivaks muutuma sp. kasutan spets kreeme, aga õnneks on mul head geenid, kortse on väga vähe.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole absoluutselt vastavuses, sest hinnast olulisem on konkreetse asja sobivus just sinu nahaga. Nt The Ordinary seerumid on aktiivainete koha pealt head ja tõhusad, hind on odavapoolne. Ja siinsamas hiljuti soovitatid Orto 10% uureakreem on ideaalne kehakreem, sobib isegi rosaatsea ja tundlikule näonahale ning jätab niisutatuks. Kunagi olid Eveline sarja asjad olematust hinnast hoolimata täiesti head (vaese üliõpilasena sai kasutatud aastaid, pole halba ütelda). Olen kasutanud paljusid “korralikke kreeme” /Clinique, Clarins, Lancome, rosaatseale Avene jne/, mis efekti poolest pole ligilähedalegi saanud. Keskaelised+ võiks siiski vaadata lisaks suva kreemide katsetamisele seerumiteja aktiivaine ampullide-kuuride poole, töötab paremini kui lahja kreem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast aastaid katsetamist pean tunnistama, et siiani on parim mu nahale Nivea Q10 kreem ???? Jah, ma tean, et selle koostises on rohkem elemente kui Mendelejevi tabelis, aga mu näonahk on rahul. Saa siis aru, miks just see, kuigi valik on ju tohutu, mille hulgast parem valik teha. Ise ma olen sellega leppinud. Las siis olla see kaheldava väärtusega Nivea, vähemalt ei osta enam n+1 muud näokreemi kokku, millest pool alles jääb.

Üldiselt olengi aastate jooksul kallimad tooted odavamate samaväärsete vastu välja vahetanud. YSL ripsmetušš vs Vivienne Sabo … viimane annab minu jaoks täpselt sama tulemuse, mis esimene, ainult et 5x odavamalt.

Kahju ainult, et see enda jaoks parima toote väljaselgitamine nii kalliks maksma läheb ???? nüüd ma olen ka hakanud rohkem guugeldama enne kui midagi uut ostan ja otsin reaalseid kasutajakogemusi. Neid tuleb ka muidugi väikese koefitsendiga võtta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii ja naa.

Nt mina kasutan öökreemi asemel kanepiseemneõli – maksab kreemidega võrreldes ikka kopikaid :d Aga mulle tõesti seniproovitutest ükski öökreem ei sobinud, tundusid liiga rammusad ja tekitasid punne. Mis mulle eriti õli puhul meeldib – kuna tema imendumine nõuab rohkem masseerimist, siis noh, näonaha masseerimine on ju ainult kasulik 🙂 Muidugi ei takista ka kreemi masseerimist, aga õliga ei unune see + nt hetkel mul päevakreem imendub eriti kiiresti, et ei jõuagi midagi masseerida 😀

Päevakreeme kasutasin nooremana odavamaid, no ei olnud ju 25selt vaja mingeid eriliselt vingeid kreeme, piisas kergest niisutusest. Olin igati rahul. Nüüd kasutan järjest rohkem looduskosmeetikat ja see iseenesest on juba kallim. Kas ta ka parem on? Jumal seda teab, mul ju selles osas, kas kreem ka “imet teeb”, võrdlusmoment puudub 😀 Peaasi, et ma tunnen, et ta sobib mu nahatüübile.

Dekoratiivkosmeetikaga olen paljuski jäänud aastatega väljakujunenud brändidele truuks. Nt ripsmetušš on mul üks ja sama, maksab 10-12 eur ja on kordades parem kui mõnikord õelt proovitud 30eurosed. Puudrid-peitekreemid jmt puhul on ülioluline ju sobiv toon, nii et ma väga ei kipu neid välja vahetama – kasutan sellist keskmist hinnaklassi.

Küünelakid on küll odavama otsa omad, aga üks põhjus ka selles, et mul tuleb see küüntelakkimine hooti – kuu aega lakid ja siis pool aastat ei vaata lakkide poolegi 😀 Maniküüris käia ei viitsi, ma ei ole selline ilusalongi aja kulutaja tüüp.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina ostan näokreemid ja ripsmetushi apteegist.

Dekoratiivkosmeetikast peite- ja jumestuskreem kallima firma omad, muu kraam on tavalised Lumened ja Lorealid.

Küünelaki ostan võimalikult odava:)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt ripsmetušš on mul üks ja sama, maksab 10-12 eur ja on kordades parem kui mõnikord õelt proovitud 30eurosed.

Sellised väited on nii lollakad.
Mida see tõestama peaks? Et odavad ripsmetušid on paremad kui kallid? Mille poolest paremad? Tušše on ju nii erinevaid nagu on ka ootused tušile erinevad.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida see tõestama peaks? Et odavad ripsmetušid on paremad kui kallid? Mille poolest paremad?

See tähendab seda, et pole mõtet maksta samaväärse asja eest 2-3-5X rohkem, sa ise ei suuda nii lihtsa asja peale tulla? Mul on eriti just sama ripsmekatega, et kallimad pole üldse NII palju paremad, kui on hinnavahe. Milleks siis maksta? Jumestuskreemid veel kuidagi õigustavad hinnavahet (mõned üksikud), muud mitte. On välja kujunenud lemmikud, mida ostan ja pead ei veva. Enne vaatan väga korraliku koostisega hoolduskreeme ja seerumeid, dekoratiivkosmeetika on teisejärguline.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida see tõestama peaks? Et odavad ripsmetušid on paremad kui kallid? Mille poolest paremad?

See tähendab seda, et pole mõtet maksta samaväärse asja eest 2-3-5X rohkem, sa ise ei suuda nii lihtsa asja peale tulla? Mul on eriti just sama ripsmekatega, et kallimad pole üldse NII palju paremad, kui on hinnavahe. Milleks siis maksta? Jumestuskreemid veel kuidagi õigustavad hinnavahet (mõned üksikud), muud mitte. On välja kujunenud lemmikud, mida ostan ja pead ei veva. Enne vaatan väga korraliku koostisega hoolduskreeme ja seerumeid, dekoratiivkosmeetika on teisejärguline.

Ma võin sull ka kaks kallist tušši kõrvuti panna, millest üks täidab kõik mu ootused, aga teine võib-olla kolmest vaid ühe. Saad aru, asi ei ole hinnas vaid selles, et tušid on erinevad.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saad aru, asi ei ole hinnas vaid selles, et tušid on erinevad.

Saad aru, et sedasama väitis temagi: kallis või ka odav hind ei tähenda, et tušš on sobiv. Kallis ei tähenda tingimata head ja odav ei tähenda tingimata halba.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saad aru, asi ei ole hinnas vaid selles, et tušid on erinevad.

Saad aru, et sedasama väitis temagi: kallis või ka odav hind ei tähenda, et tušš on sobiv. Kallis ei tähenda tingimata head ja odav ei tähenda tingimata halba.

Ei väitnud. Ta väitis otse, et kallimad ei ole oma hinda väärt:

kallimad pole üldse NII palju paremad, kui on hinnavahe.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kogemus on pigem selline, et vahet eriti pole või on see minimaalne. Näiteks minu kõige lemmikum kreem on see paarieurone sinine Nivea. Kasutan käte- jala- ja külma ilmaga ka näokreemina. Mitte ükski kallis käte või jalakreem pole mind nii hästi teeninud. Näokreemide puhul samamoodi – olen kasutanud 10-15 euroseid ja ka 80-euroseid. No mina mingit vahet küll ei suutnud tuvastada.

Järgmiseks ripsmetušid. Üksvahe kasutasin ikka aastaid neid väga peeni – igasugu YSL, Dior, Kanebo jne. Olid okeid. Aga ainult okeid. Mingit seitsmekordset kvaliteedivahet, nagu hinnast võiks järeldada, võrreldes näiteks Maybelliniga ma küll ei tajunud. Ja nüüd avastasin oma üllatuseks ühe veelgi parema variandi – mingi Wibo ripsemekas, mis Lisella.ee poes pidevalt ka soodukaga – maksab parimal juhul u 5€. No pole olemas mitte midagi paremat, lihtsalt kuivab tuubis suht ruttu ära. Seega vahetan iga paari-kolme kuu tagant.

Jumestuskreem. Olen kasutanud küll Diori, küll Chaneli – ei midagi erilist ausalt öeldes. Ei kata sugugi hästi. Praegu kasutan juba aastaid Loreali True Match kreemi ja no hind viis korda odavam, aga tulemus täpselt sama kui mitte parem.

Seega tasub avatud meelega katsetada ja kui leiad midagi head ja soodsat, siis mis muud kui kasutama. Ilmselt on asi meie ajus – loodame ju ikka, et hind tagab midagi erilist, aga tegelikult võib see olla just business ja firmamärk, mille eest maksad.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumestuskreem. Olen kasutanud küll Diori, küll Chaneli – ei midagi erilist ausalt öeldes. Ei kata sugugi hästi.Praegu kasutan juba aastaid Loreali True Match kreemi ja no hind viis korda odavam, aga tulemus täpselt sama kui mitte parem.

Jällegi – katvus ei ole jumestuskreemi puhul alati eesmärk. Jumestuskreeme on erinevaid. Ongi sellised ka olemas, mis jäävad peale õhukeselt, läbipaistvalt, märkamatult, sest on inimesi, kes tahavadki just sellist tulemust. Väita, et Chanel või Dior on jama, sest ei katnud nii hästi kui mu Loreal, näitab vaid, et sa ei jaga eriti teemat (ja ilmselt oled proovinud mingit üht toodet), sest Chanelil ja Dioril on väga erinevaid jumestuskreeme.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järgmiseks ripsmetušid. Üksvahe kasutasin ikka aastaid neid väga peeni – igasugu YSL, Dior, Kanebo jne. Olid okeid. Aga ainult okeid. Mingit seitsmekordset kvaliteedivahet, nagu hinnast võiks järeldada, võrreldes näiteks Maybelliniga ma küll ei tajunud.

Palun soovita, milline Maybellini ripsmetušš on samaväärne Sensai Lash Volumiseriga – tihendab väga loomulikult, hoiab koolutust, ei jää tükki, ei lähe silmade alla laiali, ei pudene ja on veega eemaldatav. Tahaks kohe proovida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jällegi – katvus ei ole jumestuskreemi puhul alati eesmärk. Jumestuskreeme on erinevaid. Ongi sellised ka olemas, mis jäävad peale õhukeselt, läbipaistvalt, märkamatult, sest on inimesi, kes tahavadki just sellist tulemust. Väita, et Chanel või Dior on jama, sest ei katnud nii hästi kui mu Loreal, näitab vaid, et sa ei jaga eriti teemat (ja ilmselt oled proovinud mingit üht toodet), sest Chanelil ja Dioril on väga erinevaid jumestuskreeme.

Mida sa ometi plädised- kui inimene räägib katvusest, siis järelikult katvus ON tema jaoks eesmärk. Ja järelikult just selles osas oli kallim tema jaoks viletsam, millest sa aru ei saa. Mida sa üritad tõestada selle iga lause kallal närimisega, oma kalli kosmeetika ostmist, hakkas hinge peale käima või, et äkki ostad mõttetult kalleid asju kokku? Jäta rahule.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jällegi – katvus ei ole jumestuskreemi puhul alati eesmärk. Jumestuskreeme on erinevaid. Ongi sellised ka olemas, mis jäävad peale õhukeselt, läbipaistvalt, märkamatult, sest on inimesi, kes tahavadki just sellist tulemust. Väita, et Chanel või Dior on jama, sest ei katnud nii hästi kui mu Loreal, näitab vaid, et sa ei jaga eriti teemat (ja ilmselt oled proovinud mingit üht toodet), sest Chanelil ja Dioril on väga erinevaid jumestuskreeme.

Mida sa ometi plädised- kui inimene räägib katvusest, siis järelikult katvus ON tema jaoks eesmärk. Ja järelikult just selles osas oli kallim tema jaoks viletsam, millest sa aru ei saa. Mida sa üritad tõestada selle iga lause kallal närimisega, oma kalli kosmeetika ostmist, hakkas hinge peale käima või, et äkki ostad mõttetult kalleid asju kokku? Jäta rahule.

Proovis kõiki Chaneli ja Diori tooteid ja ükski ei olnud piisava katvusega või? Või mille põhjal veel saab üldistavalt öelda, et mingi brändi kreemid ei kata sugugi hästi?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 95 )


Esileht Ilu Kosmeetika ja hind