Esileht Ilu Kosmeetika ja hind

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 95 )

Teema: Kosmeetika ja hind

Postitas:
Kägu

Palun soovita, milline Maybellini ripsmetušš on samaväärne Sensai Lash Volumiseriga – tihendab väga loomulikult, hoiab koolutust, ei jää tükki, ei lähe silmade alla laiali, ei pudene ja on veega eemaldatav.

Maybelline Lash Sensational Washable Mascara, Lengthening and Volumizing for a Full Fan Effect, Blackest Black, amazoniski hinnanguga 4,5. Kusjuures ma olen seda Kanebo/Sensaid kasutanud, vana koostis oli normaalne, uuendatud pole üldse nii hea, seega saad ikka vastu pükse ca 30 euroga.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei väitnud. Ta väitis otse, et kallimad ei ole oma hinda väärt: #4122243: kallimad pole üldse NII palju paremad, kui on hinnavahe.

Ega tihti ei olegi hinda väärt. Tihtipeale on hind kolm korda kallim, aga toode kolm korda parem kindlasti ei ole. Vahel on kallim natuke parem, mõnikord ka hoopis halvem. Ta ei väitnud midagi valesti. Mõni kallis asi on ka hinda väärt, aga neid asju on pigem vähem. Et kallis hind tagaks mingi ulmelise kvaliteedi, ei vasta sugugi tõele. Samas juhtub ka seda, et odav ongi igavene rämps. Igatmoodi on. Ja sobivat toodet on väga raske leida, maksa vähe või maksa palju.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun soovita, milline Maybellini ripsmetušš on samaväärne Sensai Lash Volumiseriga – tihendab väga loomulikult, hoiab koolutust, ei jää tükki, ei lähe silmade alla laiali, ei pudene ja on veega eemaldatav.

Maybelline Lash Sensational Washable Mascara, Lengthening and Volumizing for a Full Fan Effect, Blackest Black, amazoniski hinnanguga 4,5. Kusjuures ma olen seda Kanebo/Sensaid kasutanud, vana koostis oli normaalne, uuendatud pole üldse nii hea, seega saad ikka vastu pükse ca 30 euroga.

Sensai Lash Volumiseril ei ole mingit vana ega uut koostist, see on mõni aasta vana toode ja koguaeg ühtlaselt samasugune olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostan kreeme ainult tuginedes otstarbele ja koostisele ja (amazoni) hinnangute järgi, samas on paar apteegikosmeetika lemmikut, nt La Roche-Posay, mis on odava otsa toodang, mitte luksbränd. Kreemidest on veel head olnud nt Neutral ja Kräuterhofi asjad. Vrd La Prairie, mis mulle üldse ei sobinud (kingiti). Samas Boitherm meeldib, aga Neutrali geel on sama meeldiv.  Niiet ei olene meeldivus ja nahale sobivus hinnast, igas hinnaklassis on võimalik leida sobivaid ja mittesobivaid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovis kõiki Chaneli ja Diori tooteid ja ükski ei olnud piisava katvusega või? Või mille põhjal veel saab üldistavalt öelda, et mingi brändi kreemid ei kata sugugi hästi?

No mille üle sa pahandad? Ilmselgelt ei proovinud ma päris kõiki läbi, aga mitut katsetasin küll. Töötasin tol hetkel laevas ja oma töötajad said kõike päris hea hinnaga osta. Lisaks liikus testreid. Ma tõesti ei mäleta enam täpseid tootenimetusi, aga mitte mingit ohhoo-elamust ei tekitanud mulle kummagi firma tooted. Kui disain kõrvale jätta – see oli tõesti luksuslik ja ilus, aga minu jaoks väheoluline. Ühe eriti mageda Chaneli jumestuskreemi viskasin lausa minema, sest too ei teinud mitte midagi sellest, mis pakendil lubatud. Ja ma arvan, et kui inimene pärast mitut katset ei näe tippbrändil hinnas ja kvaliteedis mingit seost, siis ei hakka ta ometi rumala järjekindlusega absoluutselt kogu tootevalikut igaks juhuks läbi proovima. No et äkki midagi ikka sobib. Ok, me saime 50% hinnast alla ja 70€ kreemi 35ga kätte, aga ka see summa  pani ikka mõtlema. Või noh, nagu ma ütlesin – enamik kalleid tooteid olid täitsa normaalsed aga lihtsalt mitte oma hinda väärt. Kordades odavamalt võib saada samaväärse asja.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätsin tütreke Riiga külla sõites ripsmeka koju ja ostsin nende Drogase poest uue, maksis 3.90. Isegi tootja nime ei suuda pakendil tuvastada, aga läbi aastate parim ripsmekas. See, mille koju jätsin, maksis umbes 30 eurot ja on oluliselt kehvem. Kallimate osas ei oska kaasa rääkida, neid pole kunagi olnud. Aga keeruline on see teema, küsisin öökreemile testri, tundus sobivat. Kui ära ostsin, sain kasutama hakates aru, et kreem ei imendu, liiga paks või ei saagi aru, mis häda tal on. Määri peale ja siis saab mõnu minuti möödudes seda näolt maha rullima hakata. Mitukümmend eurot vastu taevast…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovis kõiki Chaneli ja Diori tooteid ja ükski ei olnud piisava katvusega või? Või mille põhjal veel saab üldistavalt öelda, et mingi brändi kreemid ei kata sugugi hästi?

No mille üle sa pahandad? Ilmselgelt ei proovinud ma päris kõiki läbi, aga mitut katsetasin küll. Töötasin tol hetkel laevas ja oma töötajad said kõike päris hea hinnaga osta. Lisaks liikus testreid. Ma tõesti ei mäleta enam täpseid tootenimetusi, aga mitte mingit ohhoo-elamust ei tekitanud mulle kummagi firma tooted. Kui disain kõrvale jätta – see oli tõesti luksuslik ja ilus, aga minu jaoks väheoluline. Ühe eriti mageda Chaneli jumestuskreemi viskasin lausa minema, sest too ei teinud mitte midagi sellest, mis pakendil lubatud. Ja ma arvan, et kui inimene pärast mitut katset ei näe tippbrändil hinnas ja kvaliteedis mingit seost, siis ei hakka ta ometi rumala järjekindlusega absoluutselt kogu tootevalikut igaks juhuks läbi proovima…

Ja siis läksid ja võtsid riiulist esimese ettejuhtuva Loreali või Maybellini ja oli kohe nii mega, eks? 😀

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis läksid ja võtsid riiulist esimese ettejuhtuva Loreali või Maybellini ja oli kohe nii mega, eks? ????

Ma ei ole see kellelt küsid, aga mu lemmik on maybelline lash sensational, aga alati tahan miskit uut proovida, mida haibitakse. Seega olengi proovinud ise ka kallimaid, aga lõpuks siiski jäävad seisma ja pöördungi tagasi oma lemmiku poole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järgmiseks ripsmetušid. Üksvahe kasutasin ikka aastaid neid väga peeni – igasugu YSL, Dior, Kanebo jne. Olid okeid. Aga ainult okeid. Mingit seitsmekordset kvaliteedivahet, nagu hinnast võiks järeldada, võrreldes näiteks Maybelliniga ma küll ei tajunud.

Palun soovita, milline Maybellini ripsmetušš on samaväärne Sensai Lash Volumiseriga – tihendab väga loomulikult, hoiab koolutust, ei jää tükki, ei lähe silmade alla laiali, ei pudene ja on veega eemaldatav. Tahaks kohe proovida.

Minul nt ei ole ripsmetele mingit tihendamist ega volüümi juurde vaja. Järelikult too Sensai mulle üldse ei sobi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järgmiseks ripsmetušid. Üksvahe kasutasin ikka aastaid neid väga peeni – igasugu YSL, Dior, Kanebo jne. Olid okeid. Aga ainult okeid. Mingit seitsmekordset kvaliteedivahet, nagu hinnast võiks järeldada, võrreldes näiteks Maybelliniga ma küll ei tajunud.

Palun soovita, milline Maybellini ripsmetušš on samaväärne Sensai Lash Volumiseriga – tihendab väga loomulikult, hoiab koolutust, ei jää tükki, ei lähe silmade alla laiali, ei pudene ja on veega eemaldatav. Tahaks kohe proovida.

Minul nt ei ole ripsmetele mingit tihendamist ega volüümi juurde vaja. Järelikult too Sensai mulle üldse ei sobi.

Mida sina siis ripsmetušilt ootad? Et teeks ripsmeid hõredamaks?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui disain kõrvale jätta – see oli tõesti luksuslik ja ilus

Paljud luksbrändid ongi just eemaletõukavad oma “luksusliku” pakendi pärast mulle-klaaspudel ja pump tähendavad seda, et märkimisväärne osa sellest luksuslikust sisut jääb mulle kättesaamatuks ja läheb äraviskamisele. Isegi taaskasutada seda pudelit ei saa, kui on paksult kreemiga koos…

Ja siis läksid ja võtsid riiulist esimese ettejuhtuva Loreali või Maybellini ja oli kohe nii mega, eks? ????

Kuidas saab inimene nii paksu koorega olla, et kuidagi ei jõua öeldu kohale? Sa lihtsalt ei taha aru saada, eksole. Kui ripsmetuss on pettumus, siis on vahe, kas asi maksis 7 või 37 eurot, kas pole? Jah, ka alla 10.- maksvate seas ongi mega ripsmekaid, sest inimesed ootavad erinevaid asju. Sul raha on kosmeetika peale kulutada, ükskõik kas see on hea või mitte, mine osta see soovitatud Maybelline Lash Sensational ära ja proovi 🙂 Ma ei osta “esimesi ettejuhtuvaid” asju, ma uurin kogemusi ja reviewsid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul nt ei ole ripsmetele mingit tihendamist ega volüümi juurde vaja. Järelikult too Sensai mulle üldse ei sobi.

heh, mulle too Sensai just sellepärast ei meeldi, et see absoluutselt ei tihenda ega anna volüümi. nimelt on mul endal väga hõredad ja viletsad ripsmed. seega, see võib just sulle sobida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 55+ seega hakkab nahk kuivaks muutuma sp. kasutan spets kreeme, aga õnneks on mul head geenid, kortse on väga vähe.

Oled sale?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

heh, mulle too Sensai just sellepärast ei meeldi, et see absoluutselt ei tihenda ega anna volüümi. nimelt on mul endal väga hõredad ja viletsad ripsmed. seega, see võib just sulle sobida.

No just, see ju mingi täissuva ripsmekas, ei tee midagi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

heh, mulle too Sensai just sellepärast ei meeldi, et see absoluutselt ei tihenda ega anna volüümi. nimelt on mul endal väga hõredad ja viletsad ripsmed. seega, see võib just sulle sobida.

No just, see ju mingi täissuva ripsmekas, ei tee midagi.

no suva see nüüd küll ei ole, ikkagi kultustoode. vist esimene omataoliste hulgas (sooja veega mahapestav) aga volüümi ta tõesti ei tee, lihtsalt värvib.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no suva see nüüd küll ei ole, ikkagi kultustoode. vist esimene omataoliste hulgas (sooja veega mahapestav) aga volüümi ta tõesti ei tee, lihtsalt värvib.

Kes siis tushi veega maha võtaks, kui isegi võimalik 😀

Kõige mõttetum tush ever.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no suva see nüüd küll ei ole, ikkagi kultustoode. vist esimene omataoliste hulgas (sooja veega mahapestav) aga volüümi ta tõesti ei tee, lihtsalt värvib.

Kes siis tushi veega maha võtaks, kui isegi võimalik ????

Kõige mõttetum tush ever.

???

selle tuši fenomen ongi see, et võetakse maha 38¢ veega

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

heh, mulle too Sensai just sellepärast ei meeldi, et see absoluutselt ei tihenda ega anna volüümi. nimelt on mul endal väga hõredad ja viletsad ripsmed. seega, see võib just sulle sobida.

No just, see ju mingi täissuva ripsmekas, ei tee midagi.

no suva see nüüd küll ei ole, ikkagi kultustoode. vist esimene omataoliste hulgas (sooja veega mahapestav) aga volüümi ta tõesti ei tee, lihtsalt värvib.

Jah, oli vist esimene, aga pole enam ammu mitte ainus.
Kusjuures maybelline lash sensetional tuleb samuti sooja veega lihtsalt tükkidena ripsmetelt maha. Mulle meeldib selle pärast, et mul sügavad silmad ja ripsmed käivad vastu nahka, ehk üks väheseid, mis nahale ripsmetušši jälgi ei jäta. Püsib hästi (ka vihmas), ei pudene ja minu ripsmete puhul pikendab ikka kunstripsmete mõõtu.
Kasutan muidugi ripsmeseerumit ka, mis nüüd need ripsmed eriti kasvama pani, kuid ilma värvimata on karv peenike ja hele.
Teised sama hinnaklassi lemmikud on loreali volum million lashes ja max factori million lashes. Minu ripsmetel jäävad nad kõik ilusad, st ripsmed eraldatud ja peenikesed, aga samas tumedad ja pikad. Olen ka teisi välja tulnuid proovinud vahepeal, aga jäävadki seisma ja pöördun ikka nende samade poole, vahepeal kui tuju on siis olen olen million lashesi asemel ka neid ostnud. Minu jaoks nad tulemuselt üpriski samaväärsed, aga million lashesi maha pesemine on lihtsam – ei ole panda pärast ja kannatab suvel ka rannas käigud jmt ära.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul raha on kosmeetika peale kulutada, ükskõik kas see on hea või mitte, mine osta see soovitatud Maybelline Lash Sensational ära ja proovi

Ma ei ole nii rikas, et odavaid asju osta.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, oli vist esimene, aga pole enam ammu mitte ainus.

Sa ilmselgelt ei tea üldse, millest sa räägid. Kanebol on neid 38 kraadiga maha pestavaid tušše mitmeid olnud, aga Lash Volumiser küll mingi neist esimene ei olnud.
See on vägagi ilusat volüümi andev tušš. Maailmakuulsad meikarid kasutavad ja kiidavad. Aga mingid olematute ripsmetega perekoolikad muidugi teavad paremini, kui “mõttetu” toode see on. Mingi kallist kosmeetikat järele ahviv Maybelline on muidugi “kordades parem” 😀
Tegelikult taandub kogu see kisa siin hapudele viinamarjadele nagu ikka perekoolis. Kosmeetikateemades soovitatakse ainult odavat saasta, sest ise muud ei kasuta. Vabanduseks mõeldakse siis tobedaid legende välja, kui kohutavalt kehv see kallis kosmeetika ikka oli, mida “ükskord õe juures proovisin” ja kuidas mingi Nivea sinises plekk-kabris kreem on “maailma parim”.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, oli vist esimene, aga pole enam ammu mitte ainus.

Sa ilmselgelt ei tea üldse, millest sa räägid. Kanebol on neid 38 kraadiga maha pestavaid tušše mitmeid olnud, aga Lash Volumiser küll mingi neist esimene ei olnud.

See on vägagi ilusat volüümi andev tušš. Maailmakuulsad meikarid kasutavad ja kiidavad. Aga mingid olematute ripsmetega perekoolikad muidugi teavad paremini, kui “mõttetu” toode see on. Mingi kallist kosmeetikat järele ahviv Maybelline on muidugi “kordades parem” ????

Tegelikult taandub kogu see kisa siin hapudele viinamarjadele nagu ikka perekoolis. Kosmeetikateemades soovitatakse ainult odavat saasta, sest ise muud ei kasuta. Vabanduseks mõeldakse siis tobedaid legende välja, kui kohutavalt kehv see kallis kosmeetika ikka oli, mida “ükskord õe juures proovisin” ja kuidas mingi Nivea sinises plekk-kabris kreem on “maailma parim”.

Tüüpiline ajudeta bränditibi. Mul on ka kaks sellist seltskonnas, vahet pole kui labane või nõme riideese või kott välja näeb või kui halb on kreem või kosmeetikatoode, siis on tibidel ikka “kammooooon, see on ju tsänell”

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole kindel, kellel siin need hapud viinamarjad on 😀 Mis sulle selle teemaga üldse nii konnasilmale tallus, et kisa taevani on? Normaalsed inimesed just jagavad kogemust, kuidas odavad on olnud üle ootuste head tooted. Suudavad viisakad olla. Ainuke, kes siin otse räuskab ja algusest peale teemasse väga halvustavalt ja mõnitavalt sekkunud, oled sa ise. Laudamuti tase, kallist ripsmekast pole kasu midagi 🙂  Mis viga on? Ära ava, kui ei meeldi, ära kommenteeri, kui sul tegelikult pole teemasse midagi õelda, sa kasutad meil ju kalleid asju, seega ei saa sa rääkida kaasa teemas “kas odav võib ka hea olla”. Jah, võib.  Mammi võid ise olla, mul pole veel lapsigi. Ma pole “õe juures proovinud”, vaid ise ostnud kalleid asju ja pole nii vaimustunud, et teist korda ostaks või kellelegi soovitaks, et vot kus “mega” toode. Odavate seast olen küll leidnud selliseid, mis ületavad oma hinna-kvaliteedi ootusi ja mõnigi kord jah, ka kallist toodet, MINU jaoks.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mingi Nivea sinises plekk-kabris kreem on “maailma parim”.

Oskad sa nimetada mõnda muud kreemi, mis on 100 aastat tootmises olnud ja siiani populaarne, kõigi sinu hüpersuperite raharöövlite seas? 🙂 (ja mina ei ole see, kes seda kasutab, sest siiski liiga vaseliinipõhine.) Ahh, miks ma selle brändiajupestud tühisusega, kellele vorm ja hinnasilt on tähtsam kui sisu, üldse vaielda viitsin…

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nüüd oleks vaja uus öökreem osta

Hinnast palju tähtsam on teada, mida sa selt kreemilt ootad, missugune peaks olema ja siis hakata kammima parimatest parimaid koostise ja kogemuste/reviewde põhjal. (nt kas on vaja vananemisvastast, rahustavat, rikkalikku/rasvast või geeljat/niisutavat, tundlikule või pindkuivale nahale jne, edasi hakkad otsima või lähed kaubamajja selle konkreetse sooviga ja konsultandid soovitavad).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole kindel, kellel siin need hapud viinamarjad on ???? Mis sulle selle teemaga üldse nii konnasilmale tallus, et kisa taevani on? Normaalsed inimesed just jagavad kogemust, kuidas odavad on olnud üle ootuste head tooted. Suudavad viisakad olla. Ainuke, kes siin otse räuskab ja algusest peale teemasse väga halvustavalt ja mõnitavalt sekkunud, oled sa ise. Laudamuti tase, kallist ripsmekast pole kasu midagi ???? Mis viga on? Ära ava, kui ei meeldi, ära kommenteeri, kui sul tegelikult pole teemasse midagi õelda, sa kasutad meil ju kalleid asju, seega ei saa sa rääkida kaasa teemas “kas odav võib ka hea olla”. Jah, võib. Mammi võid ise olla, mul pole veel lapsigi. Ma pole “õe juures proovinud”, vaid ise ostnud kalleid asju ja pole nii vaimustunud, et teist korda ostaks või kellelegi soovitaks, et vot kus “mega” toode. Odavate seast olen küll leidnud selliseid, mis ületavad oma hinna-kvaliteedi ootusi ja mõnigi kord jah, ka kallist toodet, MINU jaoks.

Nad ei jaga ju neutraalselt kogemusi, kuidas mingi odav toode on olnud hea, vaid ruigavad, kuidas need on “kordades paremad” ja kallid tooted on vaid pakend jne. Ajuvaba jutt ju, sulle ei tundu?
Ma räägin siin teemas algusest peale, et igal tootel on oma omadused ja sihtgrupp, kes neid omadusi ootab ja kellele need sobivad. Kui sa aga läehd ja proovid mingit suvalist (kallist) toodet, mis su ootustele ei vasta ja siis tuled targutama, kuidas mingi odav toode (mis sulle juhtumisi sobis) on igasugusest kallist kordades parem (ja mis tähendab loomulikult, et kallite toodete ostmine on lollidele, kes maksavad vaid ilusa pudeli või purgi eest), siis sa jätad endast lihtsalt opaka mulje, kes ei oska kosmeetikat osta, ei ole eriti midagi proovinud ja on lihtsalt kibestunud, sest majanduslikud võimalused on ka kesised.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oskad sa nimetada mõnda muud kreemi, mis on 100 aastat tootmises olnud ja siiani populaarne, kõigi sinu hüpersuperite raharöövlite seas?

Ja mis sa arvad, miks see populaarne on? Õige, sest see on ODAV.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa aga läehd ja proovid mingit suvalist (kallist) toodet, mis su ootustele ei vasta ja siis tuled targutama, kuidas mingi odav toode (mis sulle juhtumisi sobis) on igasugusest kallist kordades parem

Mis sulle arusaamatuks jääb- konkreetse inimese jaoks oligi see odav asi seega KORDADES parem ehk sobivam. Igaüks hindabki ainult OMALE sobivust. Mis sina enda arust teed? KAllid asjad võivad täpselt samamoodi tekitada lööbeid, laupõletikke jne, kas seepärast, et nad KALLID on, peaks neid siis edasi kasutama või mis? Kui on odav ja sobib, on see igatahes kasulikum kui kallis, mis ei sobi. Kes tahab ja sobib, ostab kallist. Miks sa sellest aru ei suuda saada? Tõeline brändikultuses tädi oled. Nähatavasti oleks sul ka teiste omasuguste sõbrannade seas häbi seda Maybelline kotist välja võtta, isegi kui ostaksid, peaksid salaja kasutama 😀 Mõttetult räuskad siin, palun tõmba tagasi, kui sul pole teemasse midagi lisada, soovita siis kalleid ja häid tooteid peale oma Sensai veel, sellest me kuulsime juba kõriauguni.

Kui inimene tuleb ja ütleb, et talle sobis sinises plekk-karbis Nieva pareminigi kui varemkasutatud kallid kreemid, mis ütleja sa enda arust oled, et tal pole õigus?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

??? selle tuši fenomen ongi see, et võetakse maha 38¢ veega

Tean, mul on see olnud. Kas veega on kuidagi toredam ja kiirem maha võtta kui meigieemaldiga? idiootsus. See tush ei tee mitte midagi sellist, mida tushilt ootaks. Mõttetu toode.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tüüpiline ajudeta bränditibi. Mul on ka kaks sellist seltskonnas, vahet pole kui labane või nõme riideese või kott välja näeb või kui halb on kreem või kosmeetikatoode, siis on tibidel ikka “kammooooon, see on ju tsänell”

Ja sa tahad öelda, et Chanel pole staatuse sümbol? Muidugi on. See eristabki sinusugust odavat saasta tarbivat kõrgema klassi naisest.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa aga läehd ja proovid mingit suvalist (kallist) toodet, mis su ootustele ei vasta ja siis tuled targutama, kuidas mingi odav toode (mis sulle juhtumisi sobis) on igasugusest kallist kordades parem

Mis sulle arusaamatuks jääb- konkreetse inimese jaoks oligi see odav asi seega KORDADES parem ehk sobivam. Igaüks hindabki ainult OMALE sobivust. Mis sina enda arust teed? KAllid asjad võivad täpselt samamoodi tekitada lööbeid, laupõletikke jne, kas seepärast, et nad KALLID on, peaks neid siis edasi kasutama või mis? Kui on odav ja sobib, on see igatahes kasulikum kui kallis, mis ei sobi. Kes tahab ja sobib, ostab kallist. Miks sa sellest aru ei suuda saada? Tõeline brändikultuses tädi oled. Nähatavasti oleks sul ka teiste omasuguste sõbrannade seas häbi seda Maybelline kotist välja võtta, isegi kui ostaksid, peaksid salaja kasutama ???? Mõttetult räuskad siin, palun tõmba tagasi, kui sul pole teemasse midagi lisada, soovita siis kalleid ja häid tooteid peale oma Sensai veel, sellest me kuulsime juba kõriauguni.

Kui inimene tuleb ja ütleb, et talle sobis sinises plekk-karbis Nieva pareminigi kui varemkasutatud kallid kreemid, mis ütleja sa enda arust oled, et tal pole õigus?

Miks siin teemas ainult odavat haipida ja kallist maha teha tohib? Sellega oled rahul ja ei kaaguta, sest oled ise ka üks neid Maybellini-tädisid?
Mulle ei jää midagi arusaamatuks. Tundub, et sulle jääb arusaamatuks, mida ma kirjutan – et loll on üldistavalt väita (nagu siin korduvalt tehakse), et pole mõtet kallimaid asju osta, sest “ma ostsin mingi ühe toote ja see oli jama”.
Kui mingi Maybelline ja Loeral päriselt oleks kallitest toodetest paremad, küllap me seda juba siis ka teaksime mujalt. Aga ei ole nagu kuulnud, et mõni Maybellini või Loerali vms toode oleks kultustoote staatusesse tõusnud, sest on kallimatest konkurentidest ikka “kordades üle” 😀
Kordan veelokord – see, et sulle mingi üks suvaliselt proovitud kallis toode ei meeldinud või ei sobinud, ei ole alus väitmaks midagi üldistavat teemal kallid vs odavad tooted. Ainus, mida sa väita saad, on see, et sa valisid enda jaoks vale toote, mis ei vastanud su ootustele.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 95 )


Esileht Ilu Kosmeetika ja hind