Esileht Ilu Kosmeetika ja hind

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 95 )

Teema: Kosmeetika ja hind

Postitas:
Kägu

Jah, oli vist esimene, aga pole enam ammu mitte ainus.

Sa ilmselgelt ei tea üldse, millest sa räägid. Kanebol on neid 38 kraadiga maha pestavaid tušše mitmeid olnud, aga Lash Volumiser küll mingi neist esimene ei olnud.

See on vägagi ilusat volüümi andev tušš. Maailmakuulsad meikarid kasutavad ja kiidavad. Aga mingid olematute ripsmetega perekoolikad muidugi teavad paremini, kui “mõttetu” toode see on. Mingi kallist kosmeetikat järele ahviv Maybelline on muidugi “kordades parem” ????

Tegelikult taandub kogu see kisa siin hapudele viinamarjadele nagu ikka perekoolis. Kosmeetikateemades soovitatakse ainult odavat saasta, sest ise muud ei kasuta. Vabanduseks mõeldakse siis tobedaid legende välja, kui kohutavalt kehv see kallis kosmeetika ikka oli, mida “ükskord õe juures proovisin” ja kuidas mingi Nivea sinises plekk-kabris kreem on “maailma parim”.

Jah, ma ostangi oma 15 eurost maybelline ripsmetušši, sest võrreldes kallimatega, mis olen ostnud ja proovinud, ei ole ükski nendest seda raha päris ausalt väärt olnud. Ma ei maksa 50 eurot ripsmetušši eest kui 15 eurone teeb sama (või parema) töö ära. Küll aga ma tellin endale inglismaalt ca 55 euro eest ripsmeseerumit. Mu laura mercier jumestuskreem jäigi pärast paari korda seisma, sest näiteks see (tol hetkel sendid alla 10€) suveks tellitud jäi nahal veel parem https://andbeauty.ee/paikesekaitsekreem-naole-spf-50-50ml

Küll aga ma võin maksta 100 eurot jumestuskreemi eest, näomaskide, juuksehooldustoodete eest. Parfüümi eest pole probleemi ka 200-300 välja käia. Samas ei ole ka ükski ca 50 euro hinnaklassis kulmutoode nii hea olnud, et käsi kipuks uue järgi. St ma ei saa öelda, et nad kehvad on, aga nad pole seda hinda väärt. Samal ajal, aga olen eelarvamusteta leidnud parema püsivusega tooteid isegi 5-10 euro hinnaklassis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ilmselgelt ei tea üldse, millest sa räägid. Kanebol on neid 38 kraadiga maha pestavaid tušše mitmeid olnud, aga Lash Volumiser küll mingi neist esimene ei olnud.

Kanebo 38 on ikka täiesti jama toode. Seda ripsmetelt maha saada on katsumus omaette, see tuleb maha vaid koos ripsmetega, olgu siis see vesi 38 kraadi või midagi muud. Niimoodi tükiliselt eemaldub ripsmetelt, kui nühkida ja mudida, jubedalt ebameeldiv. Isiklik pikaaegne kogemus, nüüd enam kunagi seda toodet ei osta.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ilmselgelt ei tea üldse, millest sa räägid. Kanebol on neid 38 kraadiga maha pestavaid tušše mitmeid olnud, aga Lash Volumiser küll mingi neist esimene ei olnud.

Kanebo 38 on ikka täiesti jama toode. Seda ripsmetelt maha saada on katsumus omaette, see tuleb maha vaid koos ripsmetega, olgu siis see vesi 38 kraadi või midagi muud. Niimoodi tükiliselt eemaldub ripsmetelt, kui nühkida ja mudida, jubedalt ebameeldiv. Isiklik pikaaegne kogemus, nüüd enam kunagi seda toodet ei osta.

Tore! Aga Kanebo 38 ei ole Sensai Lash Volumiser. Täname, et said aega sõna võtta teemal, millest sa midagi ei tea ja rääkida toote aadressil, mida sa kasutanud ei ole.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ma ostangi oma 15 eurost maybelline ripsmetušši, sest võrreldes kallimatega, mis olen ostnud ja proovinud, ei ole ükski nendest seda raha päris ausalt väärt olnud. Ma ei maksa 50 eurot ripsmetušši eest kui 15 eurone teeb sama (või parema) töö ära.

Saan aru, et sa ei ole endale kallite toodete seast leidnud sobivat ripsmetušši. Kahju küll, aga siis nii ütlegi, mitte ära anna hinnaguid stiilis “15-eurone teeb 50-eurose tuši töö ära”. Kuidas sa saad seda väita, kui sa ei ole seda 50-eurost, mis oma töö ära teeks, veel üldse leidnudki???

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ilmselgelt ei tea üldse, millest sa räägid. Kanebol on neid 38 kraadiga maha pestavaid tušše mitmeid olnud, aga Lash Volumiser küll mingi neist esimene ei olnud.

Kanebo 38 on ikka täiesti jama toode. Seda ripsmetelt maha saada on katsumus omaette, see tuleb maha vaid koos ripsmetega, olgu siis see vesi 38 kraadi või midagi muud. Niimoodi tükiliselt eemaldub ripsmetelt, kui nühkida ja mudida, jubedalt ebameeldiv. Isiklik pikaaegne kogemus, nüüd enam kunagi seda toodet ei osta.

Tore! Aga Kanebo 38 ei ole Sensai Lash Volumiser. Täname, et said aega sõna võtta teemal, millest sa midagi ei tea ja rääkida toote aadressil, mida sa kasutanud ei ole.

Mõlemad maksavad umbes sama raha ja pole minu arust kategooria “kallis”. 500, siis võiks haksta kallimapoolseks pidama.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ilmselgelt ei tea üldse, millest sa räägid. Kanebol on neid 38 kraadiga maha pestavaid tušše mitmeid olnud, aga Lash Volumiser küll mingi neist esimene ei olnud.

Kanebo 38 on ikka täiesti jama toode. Seda ripsmetelt maha saada on katsumus omaette, see tuleb maha vaid koos ripsmetega, olgu siis see vesi 38 kraadi või midagi muud. Niimoodi tükiliselt eemaldub ripsmetelt, kui nühkida ja mudida, jubedalt ebameeldiv. Isiklik pikaaegne kogemus, nüüd enam kunagi seda toodet ei osta.

Tore! Aga Kanebo 38 ei ole Sensai Lash Volumiser. Täname, et said aega sõna võtta teemal, millest sa midagi ei tea ja rääkida toote aadressil, mida sa kasutanud ei ole.

Mõlemad maksavad umbes sama raha ja pole minu arust kategooria “kallis”. 500, siis võiks haksta kallimapoolseks pidama.

Tõestasid oma lollaka fantaasiaga 500-eurosest ripsmetušist veelkord, et siinse seltskonna eelistused tulenevad vaid odavast hinnast.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ilmselgelt ei tea üldse, millest sa räägid. Kanebol on neid 38 kraadiga maha pestavaid tušše mitmeid olnud, aga Lash Volumiser küll mingi neist esimene ei olnud.

Kanebo 38 on ikka täiesti jama toode. Seda ripsmetelt maha saada on katsumus omaette, see tuleb maha vaid koos ripsmetega, olgu siis see vesi 38 kraadi või midagi muud. Niimoodi tükiliselt eemaldub ripsmetelt, kui nühkida ja mudida, jubedalt ebameeldiv. Isiklik pikaaegne kogemus, nüüd enam kunagi seda toodet ei osta.

Tore! Aga Kanebo 38 ei ole Sensai Lash Volumiser. Täname, et said aega sõna võtta teemal, millest sa midagi ei tea ja rääkida toote aadressil, mida sa kasutanud ei ole.

Mõlemad maksavad umbes sama raha ja pole minu arust kategooria “kallis”. 500, siis võiks haksta kallimapoolseks pidama.

Tõestasid oma lollaka fantaasiaga 500-eurosest ripsmetušist veelkord, et siinse seltskonna eelistused tulenevad vaid odavast hinnast.

Tead, ma ei kasuta üldse ripsmetušši ja kõik need nimed on mulle tundmatud. Lihtsalt naljakas oli vaadata mibgit kraaklemist 10 ja 30 eurose vidina üle.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega sul juhuslikult pole blondeeritud salgud imevahendiga, mille nime ainult su juuksur teab ja ei lubanud nimetada? 🙂 Õudselt tuttavas stiilis kraaklemine “kõrgema klassi naise” poolt. Kui see su enesetunnet paremaks teeb, määri peale nii kallist kui vähegi leiad, aga su stiil näitab, et kõrgemast klassist oled sa küll nii kaugel nagu lehm gasellist. Ilus oled niikaua kui suu lahti teed.

Ja näiteks “kallis vs odav meik” testid:

https://www.cosmopolitan.com/uk/beauty-hair/a10282481/high-end-vs-cheap-makeup-review/

https://www.insider.com/drugstore-expensive-makeup-comparison-shaanxo-youtube-2018-8

Ma nüüd lõpetan, sest mina tean, mis on küllalt kvaliteetne normaalse hinna eest ning mul pole vajadust ega erilist kihku seda brändipedet siin ümber kasvatada, tehku mis tahab, ainult naljakas on, kuidas inimene ägestub asjade üle, millest ta midagi ei tea. Nii nagu sina väidad, et meie ei tea midagi kallitest brändidest (ja nagu paljud, olen ka mina neid proovinud omajagu ja leidnud- EI OLE SEDA RAHA VÄÄRT), nii ei tea sina tegelikult mitte õhkagi odavamatest, sest sa pole julgenud neid proovida ju 🙂

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ma ostangi oma 15 eurost maybelline ripsmetušši, sest võrreldes kallimatega, mis olen ostnud ja proovinud, ei ole ükski nendest seda raha päris ausalt väärt olnud. Ma ei maksa 50 eurot ripsmetušši eest kui 15 eurone teeb sama (või parema) töö ära.

Saan aru, et sa ei ole endale kallite toodete seast leidnud sobivat ripsmetušši. Kahju küll, aga siis nii ütlegi, mitte ära anna hinnaguid stiilis “15-eurone teeb 50-eurose tuši töö ära”. Kuidas sa saad seda väita, kui sa ei ole seda 50-eurost, mis oma töö ära teeks, veel üldse leidnudki???

Kui palju erinevaid 50 euroseid peab proovima, et rahule jääda kui 15 eurone on elu jooksul vähemalt 40+ erinevast proovitud ripsmetuššist ikkagi lemmikuks osutunud? Või peaks hakkama 100 euroseid proovima ja siis nentima, et jah, hea on, aga mitte miskit paremat. 100 eurone ripsmetušš ei kasvata ripsmeid pikemaks kui need päriselt on(kuigi jah, ka vahepeal need lisatud fiibriga ripsmetušid proovitud), kui värv ei pudise ja silmaümbrust ei määri, ripsmed on eraldatud, pikad ja efektsed. Ripsmetušš märjaks saades jooksma ei hakka, mitte veekindel kannatab isegi sauna ja ujumise ära, isegi öösel peale jäänud ja järgmine hommik nagu äsja pandud, tuleb meiki eemaldades kergesti nii sooja vee kui meigieemaldiga, ei pea hõõruma. Palun valgusta siis mida ma täpsemalt tahta ei oska? Pakendil pole Christian Louboutini logo? 18k kullapuru pole lisatud?

Kui sinu ainuke kriteerium toote headust on hinnata hind siis edu sulle. Mingite asjadega lihtsalt on nii mingi hetk 3x kallim hind ei tähenda, et asi 3x parem oleks, st mitte ka halb. Kallima hinnaga maksadki kinni luksusbrändi brändingut. Jah, pakendit ka, aga on see mingite asjade puhul oluline? Käekoti puhul on välimus oluline, kas ka ripsmetušši puhul?

Luksusbrändi puhul on tootmine kallim – luksus + väiksem tootmismaht + tuleb hinda küsida (kui vaatad asjade telgitagust siis ega need koostised ja toote omahinnad pole ju nüüd eriliselt palju kallimad). Samal ajal kui luksusbränd laseb oma kaunis pakendis eliidile mõeldud toodet välja vb 50 000 toodab maybelline 5 miljardit. Sisu hea, odavam pakend, kõikjal kättesaadav. Ehk selle jaoks, et soodsat hinda pakkuda ei pea toote kvaliteetilt kokku hoidma. Sitta toodet sa ei müü 5 miljardit tükki üle maailma ära. Või siis korra müüd ja teist korda enam keegi ei osta, kui toode on hea siis püsibki aastaid lettidel.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega sul juhuslikult pole blondeeritud salgud imevahendiga, mille nime ainult su juuksur teab ja ei lubanud nimetada? ???? Õudselt tuttavas stiilis kraaklemine “kõrgema klassi naise” poolt. Kui see su enesetunnet paremaks teeb, määri peale nii kallist kui vähegi leiad, aga su stiil näitab, et kõrgemast klassist oled sa küll nii kaugel nagu lehm gasellist. Ilus oled niikaua kui suu lahti teed.

Ja näiteks “kallis vs odav meik” testid:

https://www.cosmopolitan.com/uk/beauty-hair/a10282481/high-end-vs-cheap-makeup-review/

https://www.insider.com/drugstore-expensive-makeup-comparison-shaanxo-youtube-2018-8

Ma nüüd lõpetan, sest mina tean, mis on küllalt kvaliteetne normaalse hinna eest ning mul pole vajadust ega erilist kihku seda brändipedet siin ümber kasvatada, tehku mis tahab, ainult naljakas on, kuidas inimene ägestub asjade üle, millest ta midagi ei tea. Nii nagu sina väidad, et meie ei tea midagi kallitest brändidest (ja nagu paljud, olen ka mina neid proovinud omajagu ja leidnud- EI OLE SEDA RAHA VÄÄRT), nii ei tea sina tegelikult mitte õhkagi odavamatest, sest sa pole julgenud neid proovida ju ????

Sa ei oska isegi kägusid eristada nende stiili järgi.

Mina kasutan rahumeeli Ordinary ja Cosrx’i. Juuksur maksab 60, olaplexi kasutan, k18 pole pidanud vajalikuks. Aga endiselt, 10 v 30 ei ole odav v kallis.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei oska isegi kägusid eristada nende stiili järgi.

Ja sa ei saa aru, millele oli see vastus kirjutatud, Kägu “10 vs 30”. Ilmselgelt oli see jutt teemasolkijale, kes üritab tõestada, et selleks, et kallist brändist rääkida, peaks kõik kallid ripsmekad isisklikult olema läbi proovinud (aga tea samas ei vaevu sama odavatega tegema, tema ainult laimab, ise teadmata, millest räägib). Sina tulid juhuslikult oma kommentaariga vahele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju erinevaid 50 euroseid peab proovima, et rahule jääda kui 15 eurone on elu jooksul vähemalt 40+ erinevast proovitud ripsmetuššist ikkagi lemmikuks osutunud?

Üha paremaks läheb. Üks fantaseerib 500-eurosest ripsmetušist, teine on 40+ erinevat (kallimat) ripsmetušši läbi proovinud ja KÕIK oli sitt 😀 😀 😀
Kes trumpab üle?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju erinevaid 50 euroseid peab proovima, et rahule jääda kui 15 eurone on elu jooksul vähemalt 40+ erinevast proovitud ripsmetuššist ikkagi lemmikuks osutunud?

Üha paremaks läheb. Üks fantaseerib 500-eurosest ripsmetušist, teine on 40+ erinevat (kallimat) ripsmetušši läbi proovinud ja KÕIK oli sitt ???? ???? ????

Kes trumpab üle?

Mis 500 eurosest ripsmetuššist räägid ja kust see 40 kallimat! tuli?

40 on igast hinnaklassist – nooremana alates soodsamatest nagu evelin, maybelline, maxfactor, lumene, loreal jne alates. Nüüd vanemana aga ka dior, ysl jne. Ripsmeid värvinud julgelt pea igapäevaselt 16+ aastat – ja aastas läheb küll ca 3-4 ripsmetušši (isegi kui iga päev ei kasuta siis avatuna ikka enam kauem ei säili). Nendest enamus ripsmetuššid ise ostetud, kingitud (tahtsin ka kunagi 15a tagasi blogijaks saada siis hingasingi kõike mida kiideti sisse ja ostsin ka ja jagasin oma kogemusi, sain isegi bränditelt tasuta tooteid), kinkekarbites (kunagi olid beauty boxid teemas). Osad ongi vaid mõned paar korda proovitud – kuid kui esimese kahe korraga ikka jätavad paksud tuši jäljed silmade kohale nahale siis läks edasi kellelegi teisele või seisis kuni ükskord leidis tee prügikasti. Tihti on veel paralleelselt olnud kasutuses mitu ripsmetušši – üks tavaline ja suviti tihti ka veekindel, veekindlaid ka alati erinevaid katsetanud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis 500 eurosest ripsmetuššist räägid

Okei, nägin seda ees, aga mis brändidel ja mitu 500 eurost ripsmetušši üldse olemas on? Tahaks kohe näha neid. See peaks küll juba raha peale vihane olema, kes sellist summat maksaks – luksusbrändide omadki jäävad enamasti sinna max 70-150 kanti.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega sul juhuslikult pole blondeeritud salgud imevahendiga, mille nime ainult su juuksur teab ja ei lubanud nimetada? ???? Õudselt tuttavas stiilis kraaklemine “kõrgema klassi naise” poolt. Kui see su enesetunnet paremaks teeb, määri peale nii kallist kui vähegi leiad, aga su stiil näitab, et kõrgemast klassist oled sa küll nii kaugel nagu lehm gasellist. Ilus oled niikaua kui suu lahti teed.

Ja näiteks “kallis vs odav meik” testid:

https://www.cosmopolitan.com/uk/beauty-hair/a10282481/high-end-vs-cheap-makeup-review/

https://www.insider.com/drugstore-expensive-makeup-comparison-shaanxo-youtube-2018-8

Ma nüüd lõpetan, sest mina tean, mis on küllalt kvaliteetne normaalse hinna eest ning mul pole vajadust ega erilist kihku seda brändipedet siin ümber kasvatada, tehku mis tahab, ainult naljakas on, kuidas inimene ägestub asjade üle, millest ta midagi ei tea. Nii nagu sina väidad, et meie ei tea midagi kallitest brändidest (ja nagu paljud, olen ka mina neid proovinud omajagu ja leidnud- EI OLE SEDA RAHA VÄÄRT), nii ei tea sina tegelikult mitte õhkagi odavamatest, sest sa pole julgenud neid proovida ju ????

Ei, mul ei ole blondeeritud salke ega üldse värvitud juukseid. Oma värv on piisavalt ilus ja eriline selliseks sekkumiseks.
Nimetad mind lahmivalt brändipedeks? Ka sellest olen kaugel. Mina uurin toodete kohta enne ostmist väga pikalt ja palju ja bränd ei ole küll esimene, millest ma lähtun. Mida ma siin teemas öelda tahan (ja millest sina aru ei ole saanud), on see, et mingi üksiku kogemuse põhjal ei saa teha üldistavaid järeldusi kallis vs odav, nagu siin tehakse (ja millele kõvasti takka kiidetakse, sest enamus on vaesed ja rõõmustavad, kui keegi odavat kiidab). Asi on konkreetse toote sobivuses konkreetse inimese ootuste ja vajadustega (kordan juba sajas kord, aga ega see midagi ei muuda).
Minu kehakreem maksab 19 eurot (loe: odav), aga on puhta koostisega (minu jaoks väga oluline) ja hea niisutaja (minu jaoks väga oluline). Kas ma aga selle kogemuse pealt lähen nüüd kisama, et pole mõtet osta kallimat, sest odav teeb oma töö ära? Minul antud jhuhul ei ole jah, aga kui ma leian sama puhta toote, mis mulle sama hästi sobib, mis maksab rohkem ja see lisaks “sama töö ära tegemisele” pakub veel mingit lisaväärtust (kas või esteetilist, emotsionaalset – nagu kallimad tooted enamasti siiski pakuvad), siis ostan hea meelega selle ja maksan rohkem, kui (tähelepanu!) mul on rahaliselt võimalik.
Igal juhul ei saa ma oma kreemikogemusest järeldada, et kallimaid tooteid proovida/osta ei ole mõtet või et odav oleks alati “kordades parem” (mida iganes see üldse tähendab).

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju erinevaid 50 euroseid peab proovima, et rahule jääda kui 15 eurone on elu jooksul vähemalt 40+ erinevast proovitud ripsmetuššist ikkagi lemmikuks osutunud?

Üha paremaks läheb. Üks fantaseerib 500-eurosest ripsmetušist, teine on 40+ erinevat (kallimat) ripsmetušši läbi proovinud ja KÕIK oli sitt ???? ???? ????

Kes trumpab üle?

Mis 500 eurosest ripsmetuššist räägid ja kust see 40 kallimat! tuli?

40 on igast hinnaklassist – nooremana alates soodsamatest nagu evelin, maybelline, maxfactor, lumene, loreal jne alates. Nüüd vanemana aga ka dior, ysl jne. Ripsmeid värvinud julgelt pea igapäevaselt 16+ aastat – ja aastas läheb küll ca 3-4 ripsmetušši (isegi kui iga päev ei kasuta siis avatuna ikka enam kauem ei säili). Nendest enamus ripsmetuššid ise ostetud, kingitud (tahtsin ka kunagi 15a tagasi blogijaks saada siis hingasingi kõike mida kiideti sisse ja ostsin ka ja jagasin oma kogemusi, sain isegi bränditelt tasuta tooteid), kinkekarbites (kunagi olid beauty boxid teemas). Osad ongi vaid mõned paar korda proovitud – kuid kui esimese kahe korraga ikka jätavad paksud tuši jäljed silmade kohale nahale siis läks edasi kellelegi teisele või seisis kuni ükskord leidis tee prügikasti. Tihti on veel paralleelselt olnud kasutuses mitu ripsmetušši – üks tavaline ja suviti tihti ka veekindel, veekindlaid ka alati erinevaid katsetanud.

Nii tohutu kogemustepagasi juures peaksid seda küll teadma, et ripsmetuši üle esimese või teise kasutuskorra põhjal otsustada ei saa. Värske tušš on alati vedelam ja jääb ripsmetele teistmoodi kui ta hiljem välja nägema hakkab. Samuti võib esimesel korral tuubi avades harjale tulla ebatavaliselt suur kogus tušši jne.
Mina ei kasuta seetõttu uut tušši kunagi nt kuhugi peole minnes vms. Pigem nädalavahetusel kodus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning veel – “paksud tušijäljed silmade kohal” tulenevad sinu rasusest nahast ja eripärast, et ripsmed käivad sinna vastu, mis tähendab, et sulle ei sobi rasvlahustuvad tušid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis 500 eurosest ripsmetuššist räägid

Okei, nägin seda ees, aga mis brändidel ja mitu 500 eurost ripsmetušši üldse olemas on? Tahaks kohe näha neid. See peaks küll juba raha peale vihane olema, kes sellist summat maksaks – luksusbrändide omadki jäävad enamasti sinna max 70-150 kanti.

Seda küsi selle opaka käest, kes selle 500 euro jutu siia sisse tõi, sest tal muud ei olnud öelda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning veel – “paksud tušijäljed silmade kohal” tulenevad sinu rasusest nahast ja eripärast, et ripsmed käivad sinna vastu, mis tähendab, et sulle ei sobi rasvlahustuvad tušid.

Silmade kohal olev nahk ei ole rasune ja seal võib vabalt ka lauvärv olla või puudriga matistatud, aga kindlasti kõik asjad mõjuvad – aga peamine probleem on siiski silmakuju ja otseloomulikult nahk päevaaeg mingil määral, eriti suvel, higistab ja õhuniiskus ja sada muud asja. Pole kunagi koostise järgi ripsmetušše valinud, st ikka kellegi soovituste või lihtsalt uute tulijate järgi proovinud. Seepärast lash sensational sobibki, et ta pigem tulebki alles sooja veega tükkidena maha ja tulemus on ideaalne.

Nii tohutu kogemustepagasi juures peaksid seda küll teadma, et ripsmetuši üle esimese või teise kasutuskorra põhjal otsustada ei saa. Värske tušš on alati vedelam ja jääb ripsmetele teistmoodi kui ta hiljem välja nägema hakkab. Samuti võib esimesel korral tuubi avades harjale tulla ebatavaliselt suur kogus tušši jne.
Mina ei kasuta seetõttu uut tušši kunagi nt kuhugi peole minnes vms. Pigem nädalavahetusel kodus.

Otseloomikult – kohanud ka neid, kus tulemus ongi tunduvalt parem ca teisel kuul kui tušš otsa hakkab saama, aga see pole jätkusuutlik, kui korra kasutada – avada, jätta sahtlisse ootama (toode juba aegub). Olen kallemaid, mida kohe ära ei raatsi visata, ikka uuesti ja uuesti mingi aja tagant proovinud, aga siiski pettunud. Küll aga saab esimeste proovikordadega aru kui ripsmete asemel lühikesed klombid, “puudrised” jne ehk on näha, et toote konsitents ja hari ise juba üldse ei sobi siis ei punnita ja suru end neid kasutama. Tõesti igapäevase kasutajana saab esimeste kordadega aru, kas on üldse potentsiaali meeldima hakata või ei – eriti kui on neid, mis tõesti esimesest korrast avades juba on sobivad.

Ehk minu jaoks ongi lash sensetional, volume million lashes ja masterpiece alati siiski kindla peale minekud, mis juba avades sobivad, ei määri ja jätavad ilusa tulemuse ilma võimlemata. Ometi ma ikka olen vahepeal reklaami või mõjutuste ohver ja ostan uusi proovimiseks. Samas tean, et mulle meeldivad ainult kummiharjastega tuššide tulemused.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis 500 eurosest ripsmetuššist räägid

Okei, nägin seda ees, aga mis brändidel ja mitu 500 eurost ripsmetušši üldse olemas on? Tahaks kohe näha neid. See peaks küll juba raha peale vihane olema, kes sellist summat maksaks – luksusbrändide omadki jäävad enamasti sinna max 70-150 kanti.

Seda küsi selle opaka käest, kes selle 500 euro jutu siia sisse tõi, sest tal muud ei olnud öelda.

Kuule LOLLAKAS, mina ei rääkinud 500 eurosest tušist. Ma ütlesin, et kui mingi kosmeetikaasi maksab 500, pean mina seda kalliks. Ilmselgelt pole sa võimeline tekstist aru saama. Miks sa aga hüsteeriasse lähed?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis 500 eurosest ripsmetuššist räägid

Okei, nägin seda ees, aga mis brändidel ja mitu 500 eurost ripsmetušši üldse olemas on? Tahaks kohe näha neid. See peaks küll juba raha peale vihane olema, kes sellist summat maksaks – luksusbrändide omadki jäävad enamasti sinna max 70-150 kanti.

Seda küsi selle opaka käest, kes selle 500 euro jutu siia sisse tõi, sest tal muud ei olnud öelda.

Kuule LOLLAKAS, mina ei rääkinud 500 eurosest tušist. Ma ütlesin, et kui mingi kosmeetikaasi maksab 500, pean mina seda kalliks. Ilmselgelt pole sa võimeline tekstist aru saama. Miks sa aga hüsteeriasse lähed?

Jajah, sa juba eespool andsid teada ka, et sa neid “kosmeetikaasju” tegelikut ei kasuta ka ja väga ei tea, millest räägid. Mis su teksti mõte oli, jäi tõesti arusaamatuks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

on see, et mingi üksiku kogemuse põhjal ei saa teha üldistavaid järeldusi kallis vs odav, nagu siin tehakse

Selle üksiku kogemuse pealt teeb inimene ENDALE järeldused, et kallis ei olnud nii palju parem odavast, et selle ostmine ära tasuks, selles ongi see foorumi teema. Kõik just ainult iseenda kogemust siin jagavad ja esindavadki ja nagu näed, ühtib see päris suures plaanis- ka odavate seas on häid leide ja kallimate seas pettumusi. Mis sa lootsid mingi sotsioloogilis-statistilist brändülest analüüsi? Kas sinu meelest on siis kõik kallid ripsmekad ja kreemid head, su nahal pole mingit sobivuse kriteeriume, kõik läheb, olgu aga kallis? 🙂

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

on see, et mingi üksiku kogemuse põhjal ei saa teha üldistavaid järeldusi kallis vs odav, nagu siin tehakse

Selle üksiku kogemuse pealt teeb inimene ENDALE järeldused, et kallis ei olnud nii palju parem odavast, et selle ostmine ära tasuks, selles ongi see foorumi teema. Kõik just ainult iseenda kogemust siin jagavad ja esindavadki ja nagu näed, ühtib see päris suures plaanis- ka odavate seas on häid leide ja kallimate seas pettumusi. Mis sa lootsid mingi sotsioloogilis-statistilist brändülest analüüsi? Kas sinu meelest on siis kõik kallid ripsmekad ja kreemid head, su nahal pole mingit sobivuse kriteeriume, kõik läheb, olgu aga kallis? ????

Milleks jälle see ruiatus siia lõppu? Ma olen juba 3-4 korda selgitanud, mis mu point on. Aga kui sa ei saa aru, siis ei ole midagi teha. Ruiga edasi, kuidas mulle sobib kõik, peaasi, et kallis. Sama loogika kohaselt sulle sobib siis kõik, peaasis, et odav.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis 500 eurosest ripsmetuššist räägid

Okei, nägin seda ees, aga mis brändidel ja mitu 500 eurost ripsmetušši üldse olemas on? Tahaks kohe näha neid. See peaks küll juba raha peale vihane olema, kes sellist summat maksaks – luksusbrändide omadki jäävad enamasti sinna max 70-150 kanti.

Seda küsi selle opaka käest, kes selle 500 euro jutu siia sisse tõi, sest tal muud ei olnud öelda.

Kuule LOLLAKAS, mina ei rääkinud 500 eurosest tušist. Ma ütlesin, et kui mingi kosmeetikaasi maksab 500, pean mina seda kalliks. Ilmselgelt pole sa võimeline tekstist aru saama. Miks sa aga hüsteeriasse lähed?

Jajah, sa juba eespool andsid teada ka, et sa neid “kosmeetikaasju” tegelikut ei kasuta ka ja väga ei tea, millest räägid. Mis su teksti mõte oli, jäi tõesti arusaamatuks.

Jälle vale. Rääkisin vaid tušist. No ei oska sa lugeda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis 500 eurosest ripsmetuššist räägid

Okei, nägin seda ees, aga mis brändidel ja mitu 500 eurost ripsmetušši üldse olemas on? Tahaks kohe näha neid. See peaks küll juba raha peale vihane olema, kes sellist summat maksaks – luksusbrändide omadki jäävad enamasti sinna max 70-150 kanti.

Seda küsi selle opaka käest, kes selle 500 euro jutu siia sisse tõi, sest tal muud ei olnud öelda.

Kuule LOLLAKAS, mina ei rääkinud 500 eurosest tušist. Ma ütlesin, et kui mingi kosmeetikaasi maksab 500, pean mina seda kalliks. Ilmselgelt pole sa võimeline tekstist aru saama. Miks sa aga hüsteeriasse lähed?

Jajah, sa juba eespool andsid teada ka, et sa neid “kosmeetikaasju” tegelikut ei kasuta ka ja väga ei tea, millest räägid. Mis su teksti mõte oli, jäi tõesti arusaamatuks.

Jälle vale. Rääkisin vaid tušist. No ei oska sa lugeda.

No aga räägi siis sellest 500-eurosest tušist, millest sa kirjutasid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on tundlikud silmad, lühikesed hõredapoolsed ripsmed (tush peab siis ainult pikendama, ja kindlasti mitte paksendama). Seega pean päris palju eeltööd tegema enne uue ostmist.

Varem sobis mulle Clinique Naturally Glossy. Seda enam pole, uut otsisin väga kaua. Ainus, mis leidsin on Idun Mineralsi oma, apteegist.

30 eurot on taluvuspiir, ja alla 20 tunduvad liiga odavad, et silma lähedale lasta.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle Idun ei sobinud. Teeb pikemaks ja ilus must värv on, aga määrib. Mul rasune nahk ka, eelistan Lancome v YSL ripsmekaid. Olen ka kõike proovinud, Kanebo 38 oli ka ok, aga eriti midagi ei pikendanud ega tihendanud ja ikka kuidagi koorus tükikestena maha päeva jooksul. Kindlat lemmikut ei olegi kujunenud aja jooksul. YSL kuivab väga kiirelt kokku. Hinna-kvaliteedi suhe pole optimaalne. Max factor meeldis ka nooremana, vb peaks uuesti katsetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma aga selle kogemuse pealt lähen nüüd kisama, et pole mõtet osta kallimat, sest odav teeb oma töö ära?

Aga polegi mõtet ju siis?! Või mis su idee on? Loomulikult kui kallim meeldib rohkem, siis võib osta kallimat, aga kui ei meeldi?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutan Weleda kreemi ja ma avastasin enda jaoks Dr. Ohhira kreemi. Ma olen nii rahul.
Olen kasutanud ka kalleid kreeme, olen pannud korralikult raha magama, aga paraku need ei toiminud mul. Mina kiidan Weledat ja Dr. Ohhirat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea küll, teema tasakaalustamiseks toon mõne näite, kus MINU jaoks kallima hinnaklassi tootele odavamat alternatiivi veel pole. Esimesel leheküljel tõin näiteid, kus odavama variandi puhul on rahulolu suurem olnud. Räägime nüüd siis vastupidisest.

Jumestuskreem YSL Touche Eclat. See oli armastus esimesest pealekandmisest. Tegi kõike seda, mida ma tootelt soovisin ja rohkemgi veel. Kahjuks muutsid nad koostises midagi ja see pole enam see toode. Seega olen tagasi alguses. Odavamate seast paraku ei ole leidnud midagi, mis oleks natukenegi ligilähedane.

Meigikinnitussprei Urban Decay All Nighter. Minu jaoks jällegi selle jaoks odavamat alternatiivi veel ei ole. Täpsemalt öeldes, mina ei ole enda jaoks leidnud.

Üks tolmpuuder on ka, mis maksab üle 30 euro, aga nimi ei tule meelde. Võiks ju arvata, et tolmpuudritel ei saa mingit vahet olla. Üks peenike tolm kõik! Aga on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 95 )


Esileht Ilu Kosmeetika ja hind