Esileht Ilu Kosmeetikatoodete võrdlused – isiklikud kogemused

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kosmeetikatoodete võrdlused – isiklikud kogemused

Postitas:

Tere!
Mul on selline küsimus, et kas siinses foorumis või ka mõnes muus foorumis, mida ma veel pole avastanud, võiks olla selliseid ilutoodete võrdlusi, kus inimesed oma isiklike kogemuste põhjal arutlevad uuemate või ka vanemate toodete üle? Nagu näiteks Kodu rubriigis on väga üpalju arvamusi koondatud parimate ja kehvemate toiduüllatuste kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 11:47; 11.06 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilublogijad kirjutavad tootearvustusi. Eesti omadest olen võrdlusi näinud siin blogis. Näiteks
meigišvammidest: https://forceofbeautyblog.blogspot.com/2020/02/meigisvammid-aliexpressist.html
ja peitekreemidest: https://forceofbeautyblog.blogspot.com/2020/01/peitekreemide-tuleproov.html

Kui inglise keelt oskad, siis youtube on täis iluteemalisi videosid ja kindlasti ka palju selliseid, kus tooteid võrreldakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinse foorumi rahvas kasutab 3-euroseid kosmeetikatooteid ja karjub kooris, kuidas Chanel sakib. Mis võrdlusi ja arvustusi sa siit ootad? Ei saa ju võrrelda seda, mida iialgi kasutanud ei ole. Maanaise moodi määgida võib muidugi igaüks.

+6
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.03 17:39; 13.03 23:17; 14.03 14:21; 23.03 23:00; 12.04 17:07; 12.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

makeupalley.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No BS Beauty – Youtube
https://www.youtube.com/channel/UC7zemE5pZ5lhDeW4Fs2u74g

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ju paljudel ilulehekülgedel, isegi amazonis ilutoodetel hinnangud just kasutajatelt, enamasti vägagi pädevad. Youtube on täis igasuguseid vs teste, jumestuskreemide 24t teste jne. Parem on toote nime järgi otsida. Kuigi lõplikult teada saad ikkagi ainult siis, kui ise proovid, sest ainult see loeb, Dior võib samamoodi kärna ajada jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinse foorumi rahvas kasutab 3-euroseid kosmeetikatooteid ja karjub kooris, kuidas Chanel sakib. Mis võrdlusi ja arvustusi sa siit ootad? Ei saa ju võrrelda seda, mida iialgi kasutanud ei ole. Maanaise moodi määgida võib muidugi igaüks.

Chanel küll mingi dekoratiivkosmeetika lipulaev ei ole.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 16:20; 20.03 01:26; 11.04 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinse foorumi rahvas kasutab 3-euroseid kosmeetikatooteid ja karjub kooris, kuidas Chanel sakib. Mis võrdlusi ja arvustusi sa siit ootad? Ei saa ju võrrelda seda, mida iialgi kasutanud ei ole. Maanaise moodi määgida võib muidugi igaüks.

Chanel küll mingi dekoratiivkosmeetika lipulaev ei ole.

Khm khm 🙂 Ma küll Chaneli ripsmetušše ei ole proovinud, aga tema Rouge Allure huulepulgad ja Rouge Coco huuleläiked on küll VÄGA head. Samuti Les Beiges meigikreem. Chaneli tolmpuudrit olen näinud kasutamas ka maailmakuulsat meigikunstnikku Lisa Eldridgeit. Kasutan isegi ja olen ülirahul.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.03 17:39; 13.03 23:17; 14.03 14:21; 23.03 23:00; 12.04 17:07; 12.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinse foorumi rahvas kasutab 3-euroseid kosmeetikatooteid ja karjub kooris, kuidas Chanel sakib. Mis võrdlusi ja arvustusi sa siit ootad? Ei saa ju võrrelda seda, mida iialgi kasutanud ei ole. Maanaise moodi määgida võib muidugi igaüks.

Chanel küll mingi dekoratiivkosmeetika lipulaev ei ole.

Khm khm ???? Ma küll Chaneli ripsmetušše ei ole proovinud, aga tema Rouge Allure huulepulgad ja Rouge Coco huuleläiked on küll VÄGA head. Samuti Les Beiges meigikreem. Chaneli tolmpuudrit olen näinud kasutamas ka maailmakuulsat meigikunstnikku Lisa Eldridgeit. Kasutan isegi ja olen ülirahul.

Kuidas huuleläige püsib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinse foorumi rahvas kasutab 3-euroseid kosmeetikatooteid ja karjub kooris, kuidas Chanel sakib. Mis võrdlusi ja arvustusi sa siit ootad? Ei saa ju võrrelda seda, mida iialgi kasutanud ei ole. Maanaise moodi määgida võib muidugi igaüks.

Chanel küll mingi dekoratiivkosmeetika lipulaev ei ole.

Khm khm ???? Ma küll Chaneli ripsmetušše ei ole proovinud, aga tema Rouge Allure huulepulgad ja Rouge Coco huuleläiked on küll VÄGA head. Samuti Les Beiges meigikreem. Chaneli tolmpuudrit olen näinud kasutamas ka maailmakuulsat meigikunstnikku Lisa Eldridgeit. Kasutan isegi ja olen ülirahul.

Kuidas huuleläige püsib?

Minu jaoks on oluline, et huuleläige oleks niisutav, konsistents kuivem ja siidine, tulemus pigem poolmatt (mitte mingi üliläikiv kleepuv siirup). Ma ei ole seda just püsivuse järgi hinnanud, aga ei ole ka märganud, et ta huultelt kuidagi liiga kiirelt kaoks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.03 17:39; 13.03 23:17; 14.03 14:21; 23.03 23:00; 12.04 17:07; 12.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas on võimalik, et keegi pole ikka veel kuulnud makeupalley.com-st?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinse foorumi rahvas kasutab 3-euroseid kosmeetikatooteid ja karjub kooris, kuidas Chanel sakib. Mis võrdlusi ja arvustusi sa siit ootad? Ei saa ju võrrelda seda, mida iialgi kasutanud ei ole. Maanaise moodi määgida võib muidugi igaüks.

Sõnastus jätab küll soovida, kuid üldiselt olen nõus. Perekool pole päris see koht, kust meigisoovitusi saada. Ega ma isegi pole mingi meigiguru. Aga see toidupostitus, et mis on hea ja mis mitte on küll kasulik. Ükskord mindi seal ühtede juustuga täidetud paprikate pärast nii vaidlema (et kas on head või mitte), et pidin ka need paprikad ostma, et arvamust omada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinse foorumi rahvas kasutab 3-euroseid kosmeetikatooteid ja karjub kooris, kuidas Chanel sakib. Mis võrdlusi ja arvustusi sa siit ootad? Ei saa ju võrrelda seda, mida iialgi kasutanud ei ole. Maanaise moodi määgida võib muidugi igaüks.

Tegelikult oli siin paar pikemat teemat leidudest ja pettumistest kosmeetikast.
https://foorum.perekool.ee/teema/ilutooted-mille-ostu-kahetsete/
https://foorum.perekool.ee/teema/head-iluleiud/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blogijaid ma küll ei usaldaks. Neile ju antakse tasuta tooted, et nad neid testiks. Kas te tõesti arvate, et nad kirjutaks ausalt, kui midagi ei meeldinud? Nad ju tahavad järgmiselt firmalt jälle asju saada.
Minul on kogemus hetkel öökreemidega. Olen juba 50-aastane ja kasutan vananemisvastaseid tooteid. Olin enne vaheldumisi kasutanud Lumi ja Madara asju. Nüüd võtsin Berrichi vananemisvastase öökreemi ja see ei sobi nii hästi. Ei tundu nahal nii mõnus ja juustepiirile on paar vistrikku isegi tekkinud.
Aga vaevalt sul ju sellest kasu on. Tõenäoliselt sa noorem ega vaja selliseid tooteid. Teiseks on kreemi sobivus väga individuaalne. Mõnele teisele võib just see Berrichi väga hästi sobida.
Teine näide hästi odava toote kohta. Oli mul Blistexi hügieeniline huulepulk, kergelt ka tooniv. Väga hea asi oli, toon sobis mulle suurepäraselt ja oli näha ka, et huultel on läiget ja värvi peal, aga tagasihoidlikult. Sai otsa ja ostsin Nivea tooniva hüg. huulepulga, kuna Blistexit polnud seal, kust uut otsisin. See Nivea ei ole üldse nii hea! Toon on vale, ei kata nii hästi, ei püsi nii hästi. Pean hakkama uut Blistexit otsima!
Üldiselt on parem mitte mingisse tootesse ära armuda, sest siis võetakse see varsti tootmisest maha ja asendatakse mingi kehvema analoogiga. Kunagi mul oli Body Shopi väga hea huuleläige, aga enam selliseid ei tehta ja uued on nõmedad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinse foorumi rahvas kasutab 3-euroseid kosmeetikatooteid ja karjub kooris, kuidas Chanel sakib. Mis võrdlusi ja arvustusi sa siit ootad? Ei saa ju võrrelda seda, mida iialgi kasutanud ei ole. Maanaise moodi määgida võib muidugi igaüks.

Chanel küll mingi dekoratiivkosmeetika lipulaev ei ole.

Khm khm ???? Ma küll Chaneli ripsmetušše ei ole proovinud, aga tema Rouge Allure huulepulgad ja Rouge Coco huuleläiked on küll VÄGA head. Samuti Les Beiges meigikreem. Chaneli tolmpuudrit olen näinud kasutamas ka maailmakuulsat meigikunstnikku Lisa Eldridgeit. Kasutan isegi ja olen ülirahul.

Sama hästi võiks ju välja pakkuda YSL-i, Diori, Givenchy, Tom Fordi, Giorgio Armani või mõne muu sarnase brändi, kes juba oma maine pärast peab tagama üle keskmise kvaliteedi. See aga ei tähenda, et neist paremaid ei oleks. Tänapäeval on turul nii palju erinevat kosmeetikat nii paljudele erinevatele sihtrühmadele, mistõttu on ühe brändi – või kas või ühele sihtrühmale mõeldud kosmeetika – parimaks kuulutamine lihtsalt oma teadmatuse näitamine. Aga muidugi, maanaise moodi määgida võib igaüks 😉

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 16:20; 20.03 01:26; 11.04 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinse foorumi rahvas kasutab 3-euroseid kosmeetikatooteid ja karjub kooris, kuidas Chanel sakib. Mis võrdlusi ja arvustusi sa siit ootad? Ei saa ju võrrelda seda, mida iialgi kasutanud ei ole. Maanaise moodi määgida võib muidugi igaüks.

Chanel küll mingi dekoratiivkosmeetika lipulaev ei ole.

Khm khm ???? Ma küll Chaneli ripsmetušše ei ole proovinud, aga tema Rouge Allure huulepulgad ja Rouge Coco huuleläiked on küll VÄGA head. Samuti Les Beiges meigikreem. Chaneli tolmpuudrit olen näinud kasutamas ka maailmakuulsat meigikunstnikku Lisa Eldridgeit. Kasutan isegi ja olen ülirahul.

Sama hästi võiks ju välja pakkuda YSL-i, Diori, Givenchy, Tom Fordi, Giorgio Armani või mõne muu sarnase brändi, kes juba oma maine pärast peab tagama üle keskmise kvaliteedi. See aga ei tähenda, et neist paremaid ei oleks. Tänapäeval on turul nii palju erinevat kosmeetikat nii paljudele erinevatele sihtrühmadele, mistõttu on ühe brändi – või kas või ühele sihtrühmale mõeldud kosmeetika – parimaks kuulutamine lihtsalt oma teadmatuse näitamine. Aga muidugi, maanaise moodi määgida võib igaüks ????

Kas ma olen kusagil väitnud, et need nimetatud tooted on parimad ja paremaid ei ole olemas? Üldse kosmeetika puhul midagi parimaks nimetada on üsna võimatu, sest inimeste ootused ja nahk on väga erinevad. Väitsin vaid, et need on väga head tooted.
Päris kindlasti aga ei ole nii, et mingi 3-eurone kosmeetika on Chanelist peajagu üle, nagu siin ühes teises teemas üritati väita.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.03 17:39; 13.03 23:17; 14.03 14:21; 23.03 23:00; 12.04 17:07; 12.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinse foorumi rahvas kasutab 3-euroseid kosmeetikatooteid ja karjub kooris, kuidas Chanel sakib. Mis võrdlusi ja arvustusi sa siit ootad? Ei saa ju võrrelda seda, mida iialgi kasutanud ei ole. Maanaise moodi määgida võib muidugi igaüks.

Chanel küll mingi dekoratiivkosmeetika lipulaev ei ole.

Khm khm ???? Ma küll Chaneli ripsmetušše ei ole proovinud, aga tema Rouge Allure huulepulgad ja Rouge Coco huuleläiked on küll VÄGA head. Samuti Les Beiges meigikreem. Chaneli tolmpuudrit olen näinud kasutamas ka maailmakuulsat meigikunstnikku Lisa Eldridgeit. Kasutan isegi ja olen ülirahul.

Sama hästi võiks ju välja pakkuda YSL-i, Diori, Givenchy, Tom Fordi, Giorgio Armani või mõne muu sarnase brändi, kes juba oma maine pärast peab tagama üle keskmise kvaliteedi. See aga ei tähenda, et neist paremaid ei oleks. Tänapäeval on turul nii palju erinevat kosmeetikat nii paljudele erinevatele sihtrühmadele, mistõttu on ühe brändi – või kas või ühele sihtrühmale mõeldud kosmeetika – parimaks kuulutamine lihtsalt oma teadmatuse näitamine. Aga muidugi, maanaise moodi määgida võib igaüks ????

Kas ma olen kusagil väitnud, et need nimetatud tooted on parimad ja paremaid ei ole olemas? Üldse kosmeetika puhul midagi parimaks nimetada on üsna võimatu, sest inimeste ootused ja nahk on väga erinevad. Väitsin vaid, et need on väga head tooted.

Päris kindlasti aga ei ole nii, et mingi 3-eurone kosmeetika on Chanelist peajagu üle, nagu siin ühes teises teemas üritati väita.

Võib küll olla. Ma ise olen meigimaailmas sees ja külastan palju selleteemalisi foorumeid ning loen artikleid. On Chanelil häid tooteid, ja on Essence’il häid tooteid, aga sama on ka halbade toodetega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris kindlasti aga ei ole nii, et mingi 3-eurone kosmeetika on Chanelist peajagu üle, nagu siin ühes teises teemas üritati väita.

Võib küll olla. Ma ise olen meigimaailmas sees ja külastan palju selleteemalisi foorumeid ning loen artikleid. On Chanelil häid tooteid, ja on Essence’il häid tooteid, aga sama on ka halbade toodetega.

Muidugi võib olla. See kõik on nii individuaalne, siin ei ole absoluutskaalat olemas, on ainult suhteline skaala.
Mina olen oma pika elu jooksul (olen 54-aastane) kasutanud kosmeetikat seinast seina. Olen arvamusel, et jumestuskosmeetika puhul on bränd olulisem ja kallimad tooted on reeglina kvaliteetsemad, püsivamad. Hoolduskosmeetika puhul aga see reegel ei kehti ja rolli mängib ainult ja ainult individuaalne sobivus.
Näiteks on minu näonahale ideaalne üks Oriflame’i 3-eurone kreem ja üks saksa kollageenkreem firmalt Vom Pullach Hof (100 ml purk maksab umbes 5 eurot). See firma toodab tegelikult peamiselt mingeid ravikreeme ja ‘hobusepalsameid’. Need kaks kreemi on nagu minu jaoks loodud. Võin neid kasutada aastaid järjest, igal aastaajal, iga ilmaga, ja mu näonahk on täiesti veatu, ka kosmeetiku poolt testides on seda öeldud- hästi niisutatud, elastne, ilma kuperoosata, ilma punnideta, kuivuseta, allergiata jne. Samas olen kasutada püüdnud röögatute hindadega kreeme kutsi-mutsi firmadelt, mis on lennanud pärast nädalast kasutamist prügikasti ja mille järgselt olen teise nädala pidanud oma kihelevat ja kiskuvat nägu rahustama.
Kindlasti on paljudel naistel sarnaseid kogemusi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 10:41; 11.04 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli see teema hommikul meiki tehes meelde… 🙂 Pikalt olen Instagramis näinud, et need vene ja ukraina noored neiud, kellel üldiselt on väga lai elustiil, kasutavad Vivienne Sabo Cabaret ripsmetušši. Ülejäänud nende iluarsenali tooted on pigem kõrgemas hinnaklassis – Sensai, Armani, Estee Lauder, Tom Ford, Chanel, Dior ja muud… Ja seal kõrval on see viie-eurone Vivienne Sabo ripsmetušš kindlalt nende lemmik! Üks isegi kirjutas, et kui seda ei tõesti kusagil saa, siis lepib ka Diorshow või TF Ultra Lenght ripsmekaga. Kusagil Dubais, Monacos või Courchevelis seda tõesti ilmselt ei leia ja isegi meil müüakse seda vist ainult L-cosmeticsis ja Maximas. Kuigi ma nendest mainitud kohtadest oma dekoratiivkosmeetikat ei osta, siis paar päeva tagasi tegin ma erandi. Täna pean juba tunnistama, et see naeruväärselt odav Vivienne Sabo Cabaret on tõesti üks parimaid ripsmetušše, mida ma oma elus kasutanud olen.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 16:20; 20.03 01:26; 11.04 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on kogu kosmeetikatööstus ‘smoke and mirrors’. Omal ajal käisin töö tõttu suurte kosmeetikabrändide esitlustel. Sain jutule ühe hollandlasega, kes käis promomas Elizabeth Ardenit. Ta tunnistas, et kasutab ise tavalist Nivea kreemi. Pidavat kõige paremini niisutama. Võta siis kinni.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli see teema hommikul meiki tehes meelde… ???? Pikalt olen Instagramis näinud, et need vene ja ukraina noored neiud, kellel üldiselt on väga lai elustiil, kasutavad Vivienne Sabo Cabaret ripsmetušši. Ülejäänud nende iluarsenali tooted on pigem kõrgemas hinnaklassis – Sensai, Armani, Estee Lauder, Tom Ford, Chanel, Dior ja muud… Ja seal kõrval on see viie-eurone Vivienne Sabo ripsmetušš kindlalt nende lemmik! Üks isegi kirjutas, et kui seda ei tõesti kusagil saa, siis lepib ka Diorshow või TF Ultra Lenght ripsmekaga. Kusagil Dubais, Monacos või Courchevelis seda tõesti ilmselt ei leia ja isegi meil müüakse seda vist ainult L-cosmeticsis ja Maximas. Kuigi ma nendest mainitud kohtadest oma dekoratiivkosmeetikat ei osta, siis paar päeva tagasi tegin ma erandi. Täna pean juba tunnistama, et see naeruväärselt odav Vivienne Sabo Cabaret on tõesti üks parimaid ripsmetušše, mida ma oma elus kasutanud olen.

Kust ostsid siis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 10:41; 11.04 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas olen kasutada püüdnud röögatute hindadega kreeme kutsi-mutsi firmadelt, mis on lennanud pärast nädalast kasutamist prügikasti ja mille järgselt olen teise nädala pidanud oma kihelevat ja kiskuvat nägu rahustama.

Kas tooksid mõne konkreetse näite ka? Ja räägiksid, milline nahk sul on? Või lahmid niisama ja ajad plära nagu naised ikka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.03 17:39; 13.03 23:17; 14.03 14:21; 23.03 23:00; 12.04 17:07; 12.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli see teema hommikul meiki tehes meelde… ???? Pikalt olen Instagramis näinud, et need vene ja ukraina noored neiud, kellel üldiselt on väga lai elustiil, kasutavad Vivienne Sabo Cabaret ripsmetušši. Ülejäänud nende iluarsenali tooted on pigem kõrgemas hinnaklassis – Sensai, Armani, Estee Lauder, Tom Ford, Chanel, Dior ja muud… Ja seal kõrval on see viie-eurone Vivienne Sabo ripsmetušš kindlalt nende lemmik! Üks isegi kirjutas, et kui seda ei tõesti kusagil saa, siis lepib ka Diorshow või TF Ultra Lenght ripsmekaga. Kusagil Dubais, Monacos või Courchevelis seda tõesti ilmselt ei leia ja isegi meil müüakse seda vist ainult L-cosmeticsis ja Maximas. Kuigi ma nendest mainitud kohtadest oma dekoratiivkosmeetikat ei osta, siis paar päeva tagasi tegin ma erandi. Täna pean juba tunnistama, et see naeruväärselt odav Vivienne Sabo Cabaret on tõesti üks parimaid ripsmetušše, mida ma oma elus kasutanud olen.

Pane palun mõni lähivaates pildiga link nendele vene tsikkidele. Tahaks ka näha, kui kaunis see 5-eurose meigi tulemus siis on.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.03 17:39; 13.03 23:17; 14.03 14:21; 23.03 23:00; 12.04 17:07; 12.04 17:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Ilu Kosmeetikatoodete võrdlused – isiklikud kogemused