Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kosmeetikuks õppimine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kosmeetikuks õppimine

Postitas:

Kus soovitate õppida kosmeetikuks, mis on selle töö – ja + pooled? Kes on kosmeetikud ehk jagate muljeid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.12 11:28; 29.12 11:51; 29.12 12:19;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Anonymous

Sa vist ei vaadanud filmi, kus selgitati kui palju mürke on kosmeetika sees ja mis sinu kehaga juhtub.

+2
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sa vist ei vaadanud filmi, kus selgitati kui palju mürke on kosmeetika sees ja mis sinu kehaga juhtub.

Miks kohe peab negatiivseks muutuma, küsisin lihtsalt arvamust, mitte mürkide kohta.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.12 11:28; 29.12 11:51; 29.12 12:19;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Pigem tasub ära siis, kui iseenda tööandja oled. Iluteenindajana kellegi all töötada on väga keeruline. Mõtle juba kontingendile, kes tavaliselt iluteenindust pakuvad. Isegi kui nad kliendi ees head nägu teevad, siis selja taga toimub korralik ussitamine. Olen seda juba nii mitme inimese käest, kuulnud, et tundub olevat peamine viga. Nende töökohtadeks on olnud taskukohasemaid kui ka väga kalleid salonge, probleem on ikka sama. Ühtlasi on toodud välja seda, et see on nagu liinitöö ja vahepeal ei jõua isegi sööma.

Iluteenindust on pakutud siiani, kus mina olen käinud, tavalised meeldivad normaalsed inimesed. Aga mis annab ussitamiseks tõuke? Väga kurb, et täiskasvanud inimesed niiviisi käituvad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.12 11:28; 29.12 11:51; 29.12 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Make up artistina ntx Hollywoodis oleks mõnus töötada.

Kuskil Mustaka salongis niisama punne pigistada ja kellegi varbaid nokitseda oleks igav.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma õpin looduskosmeetikuks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinuseks. Selja ja käte peale hakkab.

Plussiks. Toodete müügist saab korraliku kasumi. Kui oled õe haridusega, siis võid ka ilusüste teha, see tasub väga ära.

Kindlasti tööta üksinda, mitte kellegi juures rendihinnaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kosmeetik, aga sage klient ja kosmetoloogi õde st lihane õde 🙂

Noh, kui sulle meeldib 10 cm kauguselt kellegi mitte kõige puhtamat hingeõhku ja ihulõhna või parfüümi üleküllust hingata ja tema ummistunud poore vaadata, siis on see töö sulle.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kosmeetikuks õppimine