Esileht Koolilaps Kosmeetikut 14a poisile

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kosmeetikut 14a poisile

Postitas:

Soovitage palun mõnusa suhtumisega kosmeetikut Tln kesklinna piirkonnas. Poisi näonahk kisub koledaks ja sooviks spetsialisti abi enne kui asi päris hulluks läheb. Arsti juurde ei ole minu hinnangul veel põhjust minna.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 15:48; 31.08 09:36; 31.08 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ongi otseselt kosmeetikut vaja? Mul olid kunagi kurjad punnid, kuidagi neist lahti ei saanud, kosmeetik , kelle juurde läksin, ka ohkis ja puhkis ja ütles, et ma ei tea mis imeravi on vaja…Asi sai korda, kui läksin välismaale elama ja sealne pereisa ütles, et tema ema nooruses andis talle pärmiekstrkti tablette. Neid on muide meilgi müügil, Selveris näiteks on nii pulbriga kui ka tablettidena, ostsin oma lapsele saksa firma Sanotact omi. Mulle isiklikult on tablette lihtsam tarbida, kui pulbrit.
Ja apteekides on ka kindlasti suuremgi valik analoogseid tooteid olemas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 23:16; 31.08 11:46; 31.08 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ongi otseselt kosmeetikut vaja? Mul olid kunagi kurjad punnid, kuidagi neist lahti ei saanud, kosmeetik , kelle juurde läksin, ka ohkis ja puhkis ja ütles, et ma ei tea mis imeravi on vaja…Asi sai korda, kui läksin välismaale elama ja sealne pereisa ütles, et tema ema nooruses andis talle pärmiekstrkti tablette. Neid on muide meilgi müügil, Selveris näiteks on nii pulbriga kui ka tablettidena, ostsin oma lapsele saksa firma Sanotact omi. Mulle isiklikult on tablette lihtsam tarbida, kui pulbrit.

Ja apteekides on ka kindlasti suuremgi valik analoogseid tooteid olemas.

tänud soovituse eest … meenus endagi noorusaegadest, et soovitati pärmipreparaate. sean esmalt sammud apteeki 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 15:48; 31.08 09:36; 31.08 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta nägu puhastab? Minu 16 a poisil on puhastusgeel hommikul õhtul, toonik ja vinnikreem. Kasutab Avene sarja apteegist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 09:40; 31.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta nägu puhastab? Minu 16 a poisil on puhastusgeel hommikul õhtul, toonik ja vinnikreem. Kasutab Avene sarja apteegist.

ikka 🙂 aga meil kasutusel peamiselt SVR ja Eucerin tooted. Avene’lt teil see Cleanance sari https://www.loverte.com/et/kaubamargid/avene#kaubamargid%2Favene%2Fl%2Fcleanance%2Fprobleemne%3Fajax%3D1?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 15:48; 31.08 09:36; 31.08 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, kui on vistrikud, mis põletikulised, siis minul kunagi aitas Clinique näovesi, õhtul -hommikul kasvõi mõnele punnile tupsutada, kui tervet nägu ei taha üle tõmmata – neid on erinevaid 4tk, eri näonaha tüüpidele. Hullude päevade ja Osturalli puhul tavaliselt soodushinnaga, siis ostan varuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 23:16; 31.08 11:46; 31.08 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, ja kui üldse kosmeetikusse, siis tasuks mõne vanema kogenud inimese juurde ehk minna, kes on alguses med kooli läbinud, vanasti ainult nii kosmeetikuks õppida saaks. Kunagi oli ka Mustamäe haigla juures ravikosmeetika kabinet, mäletan, et seal olid Liis Tarn ja Piret Terras kosmeetikuteks.
Mingid kindla aparaadihoolduse ära õppinud neiukesed, ma ei usu, et nad reaalselt abi anda oskaks.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 23:16; 31.08 11:46; 31.08 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta nägu puhastab? Minu 16 a poisil on puhastusgeel hommikul õhtul, toonik ja vinnikreem. Kasutab Avene sarja apteegist.

ikka ???? aga meil kasutusel peamiselt SVR ja Eucerin tooted. Avene’lt teil see Cleanance sari https://www.loverte.com/et/kaubamargid/avene#kaubamargid%2Favene%2Fl%2Fcleanance%2Fprobleemne%3Fajax%3D1?

Mu poisil jah see.
On olnud ka Eucerin ja REN. Vahel maskitab minu Matis kooriva tootega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 09:40; 31.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Kosmeetikut 14a poisile