Esileht Kodunurk Kott-tool

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kott-tool

Postitas:

Tahaks osta omale kott-tooli. Silma on jäänud midagi sellist: http://www.mivar.ee

Enne siiski küsin neilt, kel selline asi kodus olemas. Kas see leiab ka kasutust või on lihtsalt üks tülikas, tolmu koguv ja ruumi võttev ese?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 20:19; 12.04 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli nahast ja ilma seljatoeta. Teismeline tütar tahtis seda oma tuppa, ostsime heleroosa, väga ilusa.
Oli tülikas, tolmu koguv ja ruumi võttev ese.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme mõned ostnud, aga millegipärast loomad on ära hõivanud. Ühe võttis koer ja teisel hakkas jänes pissil käima. On suhteliselt mõttetu asi jah, laps alguses lösutas seal peal, aga päris kiiresti vajub ära ja kes see viitsib siis uuesti täita jne. Kunstnahk hakkas ka pudisema mingil ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutaks teemat ära – kas keegi teab, kust võiks saada NATURAALSEST NAHAST kott-tooli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiiresti vajus lohk sisse ja täitmine paras vaev. pudiseb iga kord maha neid graanuleid. selles lohus magab kass. ise juba ammu ei istu sellel ja varsti viskan selle minema, sest kogub tolmu ja võtab ruumi. ennem ostaks mingi tavalise kerge lamamistooli kui tahaks kuskil poolistukil olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tool on raske, vormitu plönn, millel istumine ei ole kõige mugavam. Kõige hullem muidugi, kui hakkab neid graanuleid pudistama. Mina seda ei ostaks, kui just mingi hipistiili pärast ilmtingimata vaja ei oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, täpselt seda oligi vaja teada! 🙂 Tähendab, ma ei osta seda.

Meil tööl on selline. Väga mõnus on seal peal lösutada. Aga saan aru, et kodustes tingimustes seda hoida on pigem tülikas kui mugav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 20:19; 12.04 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära osta jah. Mul on selline suurem, seljatoeosaga veidi seemisnahka meenutavast materjalist. 7 aastat on lapse toas olnud ja seda kasutatakse vaid selleks, et sinna magamaminnes riided asetada. No ja nüüd pissis tuppa kinni jäänud kass selle täis ka ja see vedeleb mul terrassil ja ootab mis ma temaga peale hakkan.

Aga kasutu ostuga sellegi poolest tegemist ei olnud. Lõpurasedana ma ainult kott-toolis vedelesingi. Sättisin selle oma selja järgi ära ja seal sain istuda ilma, et selg valu tegema oleks hakanud. Vahel isegi kolisin öösel voodist kott-tooli magama. Sel perioodil oli minu jaoks asendamatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Kott-tool

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.