Esileht Tööelu, raha ja seadused. KOV nõude seaduslikkus

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: KOV nõude seaduslikkus

Postitas:
Kägu

Kas ametnik teab siis teie surnud lähedase pangakaardi PIN-koodi ? Sest mina küll oma lähedaste oma ei tea ja seega poleks kuidagi mõeldav, et ma mingit päringut teen.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riigiametnikud siin ülbelt ära panemas? Vaesed kärvaku kõik maha, mis nad on siis vaesed.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kujuta küll ette selle ametniku pädevust, kes kuu aega pärast inimese surma arvab, et surnu pangakaardiga saab veel tema konto seisu vaadata. Isegi kui see kaart oleks lähedase käes ja teaks koodi, ikka enam ei saaks, ammu suletud ju.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan aru, et perekoolis käivad ainult rikkurid, aga kas tõesti peab igas teemas üht ja sama teemat heietama? Saage aru, et kõik ei saa isegi mitte Eesti keskmist palka ja sellest palgast ei pane kõrvale isegi mitte enda matuseraha, rääkimata kellegi teise. Ei ole vaja targutada kui ei tea reaalseid olulisi. Mitte kuskil ei maksta lihttöö eest selliseid summasid nagu siin üritatakse väita ning kõik ei pea olema ega tahagi olla äriinimesed, it-inimesed jne

Mitte palju, aga 1200 neto ikka.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ametnik teab siis teie surnud lähedase pangakaardi PIN-koodi ? Sest mina küll oma lähedaste oma ei tea ja seega poleks kuidagi mõeldav, et ma mingit päringut teen.

Sa oled vist natuke juhm. PIN koodi teadmine või mitteteadmine ei puutu asjasse, mõistad, surnu kaart läheb automaatselt blokki surmapäeval nii, kui surm registreeritakse!

Seda kaarti ei saa enam kasutada.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks matke siis odavamalt ja andke ka nõu teistele, kuidas tänases kallinevad eluolus odavalt matta. Mitu aastat tagasi sai kõige odavama kremeerimise näiteks 800 euroga, aga sellest on möödas juba mitu aastat muide, tänases päevas ilmselt pole midagi odavamaks läinud. Aga Teie õpetussõnad on oodatud ja teretulnud ilmselt kõigi jaoks.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks matke siis odavamalt ja andke ka nõu teistele, kuidas tänases kallinevad eluolus odavalt matta. Mitu aastat tagasi sai kõige odavama kremeerimise näiteks 800 euroga, aga sellest on möödas juba mitu aastat muide, tänases päevas ilmselt pole midagi odavamaks läinud. Aga Teie õpetussõnad on oodatud ja teretulnud ilmselt kõigi jaoks.

Pärnamäel kremeerimine ilma tseremooniata 357€, tseremoonia ja urn juurde ning siis vb venitad 800 välja kui võtad kalli urni

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled vist natuke juhm. PIN koodi teadmine või mitteteadmine ei puutu asjasse, mõistad, surnu kaart läheb automaatselt blokki surmapäeval nii, kui surm registreeritakse! Seda kaarti ei saa enam kasutada.

Mina olen heameelega juhm, aga kui juhm peab olema siis see ametnik, kes sellise soovituse surnu kaarti kasutada annab. Mind lihtsalt huvitaks, mida vastaks see kaardiga väljavõtte tegemist soovitanud ametnik sellise küsimuse peale, et kust ma selle kaardi PIN-koodi saan, Teie käest või ? Mina oleks lausa nii juhm, et esitaks sellise ametniku kohta kaebuse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. KOV nõude seaduslikkus