Esileht Ilu kr fitness

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: kr fitness

Postitas:
Kägu

Kas keegi on tellinud toitumiskava KR Fitnessist ja on rahule jäänud? Olen lehte mõnda aega jälginud, postitatud tulemused paistavad suurepärased (välja arvatud pildid:)). “Pildipank” paistab väga suur. Kahtlane on mõni aeg tagasi nähtud postitus, kus kavade tegija kirjutas, et kõik negatiivsed kommentaarid ja nö vingujate postitused kustutakse ja isikud blokeeritakse. Mnjah 🙂 Teine silmatorkavalt imelik asjaolu on see, et toitumiskavade tegija nimetab kõiki (olenemata vanusest) naisi “neidudeks”. Ootan reaalseid kogemusi! Vajan praeguses etapis aja kokkuhoiuks kindlat ja lihtsat toitumiskava.

Teiseks! Teema algatamisega tekkis küsimus, kuidas siin sujuvalt ja ilma probleemideta teemat algatada saab? Seetõttu ka pealkiri väikeste tähtedega, ei õnnestunud õigesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealkiri kirjuta alguses tekstilahtrisse alla ja sealt kopeeri, nii sain mina vähemalt teha normaalselt.

Aga KR Fitnessi olen ka ise tellinud kunagi ja jälginud. Väga kergesti jälgitav kava, poest ka palju valmistoite. Aga olen nõus, kava autor ise on mulle algusest peale olnud äärmiselt ebasümpaatne mees, samas ei pea temaga ka kokku puutuma, seega vaatan sellele läbi sõrmede. Muidu toimiv kava, 4 toidukorda päevas ja ka palju magusat (kui sellest loobumine on probleem).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tellisin ka endale kuu tagasi selle kava- toimib ja peamine, et ei teki mingeid lolle isusid.
Olen muidu pikaajaline Fitlapi kasutaja, aga nende toitudega seal alati jäi nagu amps puudu või ei nautinud toitu. KR Fitnessiga saab Nutella saia või kalapulka süüa, poest purgisuppi osta ja ei ole nii brändipõhine see menüü. Tal on paika pandud kaloraaz ja et toidukorra ajal valgud, rasvad, süsivesikud oleks balansis ja head isu. Fitlapil igasugune suhkur täiesti välistatud ja see hakkab pikapeale tunda andma. Ehk siis mu pika jutu kokkuvõte, et KR meeldib mulle rohkem- ei tunne, et millestki ilma jääksid. Kaal langeb ka kenasti. Alustasin 68,8, täna oli 65,4. (pole 100% kavas, ikka erinevaid üritusi olnud, kus kavaväliselt söönud-joonud)

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KR Fitnessiga saab Nutella saia või kalapulka süüa, poest purgisuppi osta

Iiiuuuuu, mis söök see selline on?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellesmõttes hea, et maksad korra 25€ ära ja rohkem ei pea. Lihtsad toidud, aga mina alla sellega ei võtnud, kuigi järgisin 100 %. Erik Orgu kavaga hakkas ilusti kaal langema, polnud nii palju raskeid toiduaineid segamini, kui KR fitnessis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris huvitav, et inimesed viitsivad mingeid kiidulaule kirjutada ja pilte saata. Ma saaks aru, kui see kava maksaks pool kuningriiki ja peale positiivse tagasiside jätmist saad osa raha tagasi, aga 25 euro eest ma küll ei vaevuks. Või selle tüübi sõbrad-tuttavad saadavad kirju ja pildid kuskilt fotopangast võetud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiire inimese toit! 🙂 Mul väga tihti pole viitsimist peale 12H tööpäeva poodi minna või kokkama hakata, siis kalapulgad kuumaõhufritüüri, salat kõrvale ja head isu 🙂 Kalapulk on poes sügavkümaletis, ilmselt ka igas maapoes, soovitan vaadata- kindlasti leiad 🙂

Nutella on selline shokolaadikreem, mis lastele maitseb. Suure magusaisuga teed endale kava järgi 2 nutellasaia ja hops suhkur laes ja see mure ka murtud.

Iuuu vabasid toite on ka kui väga suur isu kokata- ntks ramen supp, avokaado-riisisalat jnejne. 🙂

Ma olen ise koka paberitega ja töötan restoranis, usu mind- ei söö gurmeed aga päev otsa näksides kaalu koguneb täiesti märkamatult. Menüüs on mereannid, käsitööpastad, salatid, kastmed ja kui see nii iuu ei tundu, siis kahjuks kaloreid koguneb igatepidi, eriti kui vaja koguaeg midagi maitsta:) Päeva lõpuks oleme siiski kõik inimesed ja kui saan pasteedileiva ja kohupiimakreemiga kaalu korras hoida, siis ei ole mõtet iuuutada. Pigem iuuuta kui ohtlikus ülekaalus inimest näed 🙂 Rohkem sallivust vist peaks õhtusöögi kõrvale soovima 😉

P.S. meie restorani peakoka lemmiktoit on viimased 4aastat olnud tema naise tehtud makaronid hakklihaga. vot nii

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiire inimese toit! ???? Mul väga tihti pole viitsimist peale 12H tööpäeva poodi minna või kokkama hakata, siis kalapulgad kuumaõhufritüüri, salat kõrvale ja head isu ???? Kalapulk on poes sügavkümaletis, ilmselt ka igas maapoes, soovitan vaadata- kindlasti leiad ????

Nutella on selline shokolaadikreem, mis lastele maitseb. Suure magusaisuga teed endale kava järgi 2 nutellasaia ja hops suhkur laes ja see mure ka murtud.

Iuuu vabasid toite on ka kui väga suur isu kokata- ntks ramen supp, avokaado-riisisalat jnejne. ????

Ma olen ise koka paberitega ja töötan restoranis, usu mind- ei söö gurmeed aga päev otsa näksides kaalu koguneb täiesti märkamatult. Menüüs on mereannid, käsitööpastad, salatid, kastmed ja kui see nii iuu ei tundu, siis kahjuks kaloreid koguneb igatepidi, eriti kui vaja koguaeg midagi maitsta:) Päeva lõpuks oleme siiski kõik inimesed ja kui saan pasteedileiva ja kohupiimakreemiga kaalu korras hoida, siis ei ole mõtet iuuutada. Pigem iuuuta kui ohtlikus ülekaalus inimest näed ???? Rohkem sallivust vist peaks õhtusöögi kõrvale soovima ????

P.S. meie restorani peakoka lemmiktoit on viimased 4aastat olnud tema naise tehtud makaronid hakklihaga. vot nii

Kui sa tööl olles päev otsa õgid, siis miks sulle õhtul neid kalapulki veel vaja on?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kava jälgides toitun kava järgi ja ei “õgi” midagi 😉

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen muidu pikaajaline Fitlapi kasutaja, aga nende toitudega seal alati jäi nagu amps puudu või ei nautinud toitu. KR Fitnessiga saab Nutella saia või kalapulka süüa, poest purgisuppi osta ja ei ole nii brändipõhine see menüü.

Fitlapis on ka nüüd funktsioon, et skännid toiduaine sisse ja võid süüa, mida tahad. Samamoodi arvutad ainult kalorid ja makrod välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S. meie restorani peakoka lemmiktoit on viimased 4aastat olnud tema naise tehtud makaronid hakklihaga. vot nii

Olen elus korra proovinud, ei saa selle fenomenist aru-juba välja näeb rõve.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Omaniku suhtlusstiil ja – viis on minu jaoks veidi ,,jäme”, aga ega temaga kirjavahetuses olema ei pea ning FB grupis pole ka kohustust olla. Kava toimib ja on mitmekesine, saab põhimõtteliselt süüa kõike.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tellisin Kristo kava aastal 2018 ja olen vahelduva eduga järginud kõik need aastad, nii toitumis- kui jõusaali treeningkava. Peale seda, kui ise järgi proovisin, tellisin kava ka mehele ning avastasin, et ka umbes 4-5 sõpra on tema kava tellinud. Kõikidel meist on erinevad eesmärgid: kellel on käsil kaalulangetus, kes tahab kaalu hoida, kes kasvatab musklit.

Kava järgi on väga lihtne süüa ja see töötab väga hästi. Päeva jooksul on vaja süüa neli korda, milleks sobivad kõik kavas olevad toidud, valikus on nii keerulisemaid, lihtsamaid ja kodusemaid toite ning ka sõna otseses mõttes kiireid ampse. Hommikusöökideks on väga head “valemid” antud, mida on lihtne järgida ka näiteks hotelli hommikusöögilauas. Mina isiklikult pearoogade retsepte ei kasuta, kuna eelistan eksootilisemaid sööke, mida Eestis ei tunta, aga kõik kogused on ette antud ja igast toidust saab piltlikult öeldes veel viis erinevat rooga teha. Meeldib see, et kava seletab tervislikud valikud lahti ja annab suuna kätte, samas on piisavalt paindlik igapäevaelu ootamatusteks. Aja kokkuhoid ja lihtsasti jälgitav on see kava kindlasti. Selle eest 25 eurot maksta ei ole mingi raha.

Nagu keegi eelnevalt mainis, siis võid võtta tema kava ja minna oma teed, tema Facebooki grupiga liitumine on vabatahtlik. Grupi postitusteks on üksteise toetamine ja oma teekonna jagamine. Negatiivsete kommentaaride ja vingumise kustutamine on tal võibolla robustselt väljendatud, aga selle eesmärgiks on piirata mittekonstruktiivset pajatamist, mis pärineb inimestelt, kelle kaaluprobleemid on psühholoogilist laadi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina isiklikult pearoogade retsepte ei kasuta, kuna eelistan eksootilisemaid sööke, mida Eestis ei tunta

Ohoh, hari nüüd matsirahvast. Tahaks ka midagi uut ja põnevat.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on olnud mõlemad kavad, nii kr fitness kui Fitlap. Üldiselt pole seal omavahel võrrelda mitte midagi. Kr kava ainus eelis on see, et toidud on suht lihtsad. No ja et maksma peab üks kord. Aga selle 25 euro eest saab tegelikult vaid võimaluse välja printida umbes 180 retseptiga vihiku, see on ka kõik. Endale tõesti neist kava koostada on puhtalt paberis või arvutil kasutaja teha. Kui kaal tõesti peaks langema, siis seda need retseptid enam ei arvesta. Fitlap maksab soodukaga samuti alla 4 euro kuu, aga võimalused, mida see pakub, on ikka kordades ja kordades suuremad. Pakub välja päevade kaupa kava, lõputud valikud ja asendused, oma retsepti loomise võimalus, triipkoodide kasutamise võimalus. Lisaks jälgib arvutiprogramm ja kaalu lanegmist.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti nõus eelmise kommenteerijaga. KR eriline toitumiskava on tõesti retseptikogu sisuliselt. Mul on mõned tuttavad selle ostnud ja teistele ka jaganud, aga loevad pühalikult sõnad peale ikka, et see kava ei toimi teiste peal, sest kava on koostatud individuaalselt just neile, õige kaloraaž jne. Jah, retseptidega on kaasas kuvatõmmis välja arvutatud info ja lubatakse üks kord tasuta kaloraaž vajadusel ümber arvestada, nagu tegemist oleks suure teadusliku tööga. Tegelikkuses see veebilehekülg on igaühele tasuta kättesaadav ja võid kasvõi sada korda seal arvutamas käia. Tegemist on tdeecalculator.net leheküljega. Hoia see 25 eurot kokku, mine arvuta enda päevane kalorivajadus välja ja vaata netist mõni põnev retsept selle asemel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu kr fitness