Esileht Kodunurk Kraanikausi taga on aken – milline aknakate panna?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kraanikausi taga on aken – milline aknakate panna?

Postitas:

Köögis on kraanikausi taga aken. Milline aknakate oleks sinna kõige mõistlikum? Mida saaks normaalset ka puhastada.

Praegu on olnud alumiiniumribikardin, see on aastatega mõlki läinud ja päris puhtaks ka enam ei saa. Samas on seda olnud hea panna parajalt sobivasse asendisse keerata – kas tahan välja näha või mitte.

Kellel on häid ideid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 18:37; 18.06 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://m.ee.derflex-sign.com/windows-vinyl-sticker

Ei pea tervele aknale panema. Kasvõi poole peale.

Ise tōlkisid lingil oleva lehe ära vōi ongi selline “änksa” firma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on tavaline päevakardin (pitskardin), niimooid, et lõpeb kraanist nõks ülevalpool ära. Tõsi,natuke pritsib vett aknale ikka, nii et pesen seda akent sagedamini,s amuit seda kardinat pesen sagedamini kui teisi. Aga pole ka midagi paremat välja suutnud mõelda – just ruloode ja ribakardinatega on tekkinud küsimus, et kui mugav ikka puhastada – kardina võtan eest, 30 min pesumasinas ja riputan kohe ette tagasi kuivama 🙂

Olen ka kaalunud otse aknale kinnitatavat mingit pitsrulood vmt, et ilus ju, aga ikka jälle see puhastamise teema, lõpuks on ruloo koguaeg eest ära, sest klasai on lihtsam pesta kui rulood 😀 (ühtedel naabritel on selline kena pitsruloo ja ongi enamuse ajast “pooles vinnas”, ainult kui on näha et külalised, siis on ilus ruloo ette lastud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 12:57; 18.06 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole midagi. Milleks? Lihtsalt akent palju mugavam puhastada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 14:58; 17.06 23:22; 18.06 13:27; 18.06 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on voldikkardin. Rahul. Materjal on selline, et kannatab lapiga vajadusel puhastada. Veepritsmed ei tee midagi, kuivavad ise ära, ei paista väljagi, kui neid on. Vajadusel saab kardina eest üldse nö kokku voltida. Päris ilma kardinata ei kujutaks siiski elu ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris ilma kardinata ei kujutaks siiski elu ette.

Miks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 14:58; 17.06 23:22; 18.06 13:27; 18.06 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olegi kardinat, hea aknast välja vaadata, kui köögis toimetan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib ka päeval aknast välja vaadata. Aga ei meeldi, kui väljas juba pime ja mina seal valges köögis akseldan. Suht käidava ristmiku juures elan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 18:37; 18.06 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib ka päeval aknast välja vaadata. Aga ei meeldi, kui väljas juba pime ja mina seal valges köögis akseldan. Suht käidava ristmiku juures elan.

Istuta akna alla või poolkõrge põõsas, ronitaim. Mul on nii sauna dushiruumi akna ees: muul juhul vaataks pesija õue grillmaja terrassile (kus tihti pere v külalised istuvad).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 14:58; 17.06 23:22; 18.06 13:27; 18.06 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib ka päeval aknast välja vaadata. Aga ei meeldi, kui väljas juba pime ja mina seal valges köögis akseldan. Suht käidava ristmiku juures elan.

Istuta akna alla või poolkõrge põõsas, ronitaim. Mul on nii sauna dushiruumi akna ees: muul juhul vaataks pesija õue grillmaja terrassile (kus tihti pere v külalised istuvad).

Aga siis ei näe ju is eka enam välja ja rääkimata valgusest.

Kes siin ilma kardinate elavad -kas elate kuskil eraldatuses, väga kõrgel? või ei käi kunagi kodus nätieks pesuväel ringi? okei, kui teismelised pojad majas, siis ehk tõesti ema ei üaterda pesuväel ringi, aga neid teismelisi ei ole ju terve elu olnud…. Ja justseepärast on mul päevakardinad ja õhtul ka ruloo või paksud kardinad, et ei peaks koguaeg akna lähedale sattudes jälgima, et ma ikka sünnis oleksin 😀 Rääkimata siis soovist kuskil mujal kui magamistoas ja pimedas seksida….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 12:57; 18.06 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutaksin kleebist, mis on pestav ja talub ka pesuvahendeid ning kleebiks selle nii, et kui seisan akna juures, siis saaksin välja vaadata, samas oleks minust näha ainult osa kaelast ja pea. Mul endal on sellises kõrguses pilt aknale lastud maalida, sest ma ei salli kardinaid köögiakna ees, kuid armastan mõnikord palava ilmaga eevakostüümis kodus olla ning naabermaja elanikel pole kõike ka vaja näha (teistes tubades on tüllkardinad ees).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib ka päeval aknast välja vaadata. Aga ei meeldi, kui väljas juba pime ja mina seal valges köögis akseldan. Suht käidava ristmiku juures elan.

Istuta akna alla või poolkõrge põõsas, ronitaim. Mul on nii sauna dushiruumi akna ees: muul juhul vaataks pesija õue grillmaja terrassile (kus tihti pere v külalised istuvad).

Aga siis ei näe ju is eka enam välja ja rääkimata valgusest.

Kes siin ilma kardinate elavad -kas elate kuskil eraldatuses, väga kõrgel? või ei käi kunagi kodus nätieks pesuväel ringi? okei, kui teismelised pojad majas, siis ehk tõesti ema ei üaterda pesuväel ringi, aga neid teismelisi ei ole ju terve elu olnud…. Ja justseepärast on mul päevakardinad ja õhtul ka ruloo või paksud kardinad, et ei peaks koguaeg akna lähedale sattudes jälgima, et ma ikka sünnis oleksin ???? Rääkimata siis soovist kuskil mujal kui magamistoas ja pimedas seksida….

Mina elan tõesti eraldatuses. Üks naabripere vaid heki taga, aga meie aknad pole teineteisele näha. Koerakuut ja sirelipõõsas koos sussesõiduteega (kasutab ka naaber) paistavad ühest köögiaknast (teisest ühistu põld ja metsatukk).
Pesuväel kodus üldiselt ei käi (tege’lt jyst käisin öösäegi väek vetsus), piinlikud teismelised on pesus ininesi näinud ja nüüdseks selle teadmisega ka täiskasvanuks saanud.
On aga kompleksid!

* põõsad-ronitaimed ei pea siis kogu akent varjama, heldeke!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 14:58; 17.06 23:22; 18.06 13:27; 18.06 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin ilma kardinate elavad -kas elate kuskil eraldatuses, väga kõrgel?

Mina elan 5. korrusel. Kõigil akendel on rulood, aga enamasti on need üleval, st aknal katteid ees pole. Keegi sisse vaatama ei ulata, kuidagi nii on juhtunud, et just meie akendest paistab avaralt muruplatside, puude, mere poole jmt, kusjuures Lasnamäel elame.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Kraanikausi taga on aken – milline aknakate panna?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.