Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kratt

Postitas:
Kägu

Vaatan telekast seda. No andke andeks,  komöödiast asi kaugel, perefilmi ei sobi väljendid mida p*tsi, mine v*ttu. Kogu põnevus on saavutatud veriste stseenidega, verine vanaema kooserdab ringi.  The Exorcist tuli meelde selle vanaema tagasitoomisega. Ma ei teagi mis seisukohal olla.

+9
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pereelu?

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pereelu?

Jah, kultuuri tarbimine on pereelule oluline. Kas sina nii lihtsat asja ka ei taipa?

+8
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänapäevaseid eesti asju ei tasu vaatama hakatagi.

+8
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatan telekast seda. No andke andeks, komöödiast asi kaugel, perefilmi ei sobi väljendid mida p*tsi, mine v*ttu. Kogu põnevus on saavutatud veriste stseenidega, verine vanaema kooserdab ringi. The Exorcist tuli meelde selle vanaema tagasitoomisega. Ma ei teagi mis seisukohal olla.

Ega alati ei peagi seisukohta võtma. Lihtsalt vaata ja “tarbi” Eesti kultuuri. Sinu kirjelduste järgi mulle see ilmselt meeldiks. Homme vaatan ära.

+4
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis kanalil?

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis kanalil?

idioot oled vää???????????

+1
-14
Please wait...
Postitas:
Kägu

Parem ikka kui Apollo ja Taska filmid.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa ei suuda filmis roppustest kaugemale vaadata ja ei saa sisust aru siis tõesti ära parem vaata filme.

+7
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik ei taha jah varese kombel s.ta seest sõklaid välja nokkida.

Eesti kunstiinimestel on lühikese mehe sündroom (Lühike kasv paneb mehed tundma paranoiat, eneseusalduse puudumist ja kartust, edastab itv.com.).

+5
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik ei taha jah varese kombel s.ta seest sõklaid välja nokkida.

Eesti kunstiinimestel on lühikese mehe sündroom (Lühike kasv paneb mehed tundma paranoiat, eneseusalduse puudumist ja kartust, edastab itv.com.).

Väga veider jutt. See, et sa kunsti ei mõista ja ei tee vahet heal ja halval filmil ei tähenda, et kunstnikud ei oleks head.

+7
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust oli Eesti filmi kohta täitsa vahva. Ainuke asi, mis mulle närvidele käis, oli selle teismelise tüdruku pidev kiunumine, teised mängisid hästi.

+5
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust oli Eesti filmi kohta täitsa vahva. Ainuke asi, mis mulle närvidele käis, oli selle teismelise tüdruku pidev kiunumine, teised mängisid hästi.

Mulle väga meeldis see tüdruk, üldse kõik, kes seal filmis üles astusid.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen Miss Rosanne, võtke minuga tagasi ühendust minu e-posti aadressi kaudu: ( missrosanne2017@gmail.com )

0
0
Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )