Esileht Ajaviite- ja muud jutud Krdi närvi ajab see võrdlemine ja targutamine – vabandust.

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Krdi närvi ajab see võrdlemine ja targutamine – vabandust.

Postitas:
Kägu

RE: Krdi närvi ajab see võrdlemine ja targutamine – vabandust.

tjah… mis puutub sõbrannadesse, siis lapsega kodus istuval emal võib see latt puhtast suhtlemisvaegusest nii madalale langeda, et hakataksegi pidama sõbrannaks kõiki, kellega laste teemal juttu tuleb. arusaadav. aga siin tuleks pisut pingutada ja tõesti valida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on küll laste titeeast üksjagu aega möödas, aga peab ütlema, et mind küll taolised \”tarkpead\” närvi ei ajanud. Ütlesin alati ainult ühe lause, et mul on oma kindlad lapsekasvatuspõhimõtted ja sellest piisas, alati. Mul on üpris suur tutvusringkond ja lapsed olid ka alla aastastena juba kõikvõimalikel üritustel kaasas, nii et neid targutajaid jätkus alati.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmelik on minulgi vahest kuulata seda mul on suurem kui sul jne võrdlemise juttu.

Mõni ime siis, et lapsed juba maast madalast pidevalt kekkavad, kui nende vanemad üks-ühele sama juttu ajavad ja pidevalt võrdlevad.

Mina ei ole seda küll vajalikuks pidanud,sest see ei anna midagi juurde, ega võta ära. Äkki on nendel inimestel endil alaväärsuskompleks või nii suur ebakindlus, et pidevalt vaja kuidagi võrrelda, et nö vaimselt vee peal püsida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui nad teavad,e t mu laps on allegiline, siis miks peab alati rääkima toidust ja imestama, et ta ei saa seda süüa. Ja minu arust sõbrannad peaksid lohutama, et allergia läheb üle, mitte läheb astmaks:S[/tsitaat]

a) ma olen tähele pannud, et isegi suhteliselt lähedastel tuttavatel ei seisa teiste laste allergiad meeles. aga mis sest siis ikka põdeda – ega mul tükki küljest ei võta uuesti üle öelda, et jah, tõesti, ta ei või piima ega nisu süüa ja see tõesti kitsendab meie valikuid päris-päris palju. mis teha. elu selline.

b) tõeline sõbranna võiks lohutada küll, nõus. järelikult ei ole väga hea sõbranna, kui ei lohuta. no ja siis? mul näiteks polegi eriti sõbrannasid, kõige lähedasemad ja toetavamad on hoopis mees, ema ja vanim tütar, ma ei vaja lisaks veel mingite sõbrannade lohutust. kas sul peale nende targutajate siis tõesti kedagi ei ole?

igal juhul, pea püsti!
sa oled tegelikult parim ema oma lapsele ja see on kõige tähtsam.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Krdi närvi ajab see võrdlemine ja targutamine – vabandust.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.