Esileht Tööelu, raha ja seadused. Krediitkaardi limiidi muutmine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Krediitkaardi limiidi muutmine

Postitas:

Kas krediitkaardi limiiti on võimalik muuta? Sooviks limiiti väiksemaks teha. Kas on võimalik seda ka ise internetipangas muuta või tuleb panka helistada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 21:25; 15.04 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krediitkaardi limiit on sulle panga poolt pakutud/kehtestatud maksimaalne summa, arvestades su sissetulekuid. Sa ei pea ju kogu võimalikku pangaraha kasutama. Miks on vaja väiksemaks muuta? Ära lihtsalt kasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab muuta. Mul on max limiit 3000, aga olen muutnud miinimumi peale, mis on 600.
Väiksemaks muutmise mõte on turvalisus – kui pole hetkel vajadust max limiidi piires broneeringuid teha, siis milleks jätta risk, et keegi nii suure summa ulatuses võib kurja teha, kui kaardipettuse ohvriks langeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 14:51; 16.04 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just , ja kuna mul hetkel ei ole nii suurt krediiti vaja, siis tahaksin vähendada. Kas seda saab internetipangas ise muuta või tuleb panka helistada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 21:25; 15.04 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just , ja kuna mul hetkel ei ole nii suurt krediiti vaja, siis tahaksin vähendada. Kas seda saab internetipangas ise muuta või tuleb panka helistada?

No sa ei üritanudki siis netipangas ise üldse oma kaardi seadeid uurida, selle asemel passid ja ootad siit vastust?
Ma pakun, et oleneb ehk pangast ja kaardist? Ise mäletan, millalgi oleksin nagu saanud netipangas muuta (Swedbank, vaba tagasimaksega kaart). Seda saab kohe ise kontrollida, kui minna netipangas oma kaardilepingu juurde, seal on näha, kas on tingimuste muutmise võimalus aktiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Swedbank Gold kaardil saab ise muuta netipangas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 14:51; 16.04 09:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Krediitkaardi limiidi muutmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.