Esileht Ajaviite- ja muud jutud Krediitkaart

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Krediitkaart

Postitas:
Kägu

Tegin swedbankis taotluse krediitkaardile juba 4 päeva tagasi,aga vastust siiani ei ole.
Kui vastus taotlusele on negatiivne,siis peaksid nad ju siiski teavituse saatma?
Kas asi võib olla selles,et ma ei ole pikaajaline klient,vaid tulin üle teisest pangast alles aasta alguses?🤔
Palk vastab küll nõudmistele ning lisaks oman ka veel üüritulu.
Seb-s tuleb vastus küll kahe päevaga🤔

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui krediiti iseenesest vaja ei ole, siis krediitkaardiga netist ostes saab kasutada Swedil ka tavalist deebet kaarti. Mina ise ei tahaks üldse krediitkaarti võtta, aga nt paljudes USA kohtades tunnistatakse vaid krediitkaarti ;( Samuti ei tunnusta tavalist kaarti paljud Euroopa autorendi firmad.

Mul tuli Swedist vastus muidu mingi 5 päevaga. Praegu ka puhkuste aeg.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Netipangas on ju kirjas, et kuna on puhkuste aeg, siis vastamiseks võib kuluda rohkem kui 5 tööpäeva. Ma olen äriklient samas pangas ja sain samuti vastuse alles kolmandal päeval, kuigi minu kliendihaldur vastab tavaliselt päevaga, aga ta oli puhkusel ja nii asjad viibivad. Võin su lohutuseks veel öelda, et tahtsin ühte pangateenust oma ettevõttesse juurde lisada (mitte laen, vaid üks maksekeskuse ühendus), sellele sain vastuse alles mitme nädala jooksul, sest töötajaid on neil ilmselgelt puudu. Kannatlikum pead olema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma taotlesin just Swedi kuldkaarti ja nädala pärast tuli teade, et leping on sõlmimiseks valmis. Kaart ise jõuab alles 15 päeva pärast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegin swedbankis taotluse krediitkaardile juba 4 päeva tagasi,aga vastust siiani ei ole.

Tahtsid juba homme poodi uut telefoni ostma minna?

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jeerum, nii kiire siis on. Praegu on veel nädalavahetus.

0
-1
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Krediitkaart