Esileht Hobinurk Kreeka saared- millist sihtkohta valida?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kreeka saared- millist sihtkohta valida?

Postitas:

Kes külastanud Kreeka saari, missugune saar on teile kõige rohkem meeldinud? Olen käinud Kreetal ja Korful. Mõlemad meeldisid väga. Kas keegi on käinud Zakynthosel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle Zakynthos meeldis: käisime merekilpkonni vaatamas, laevahuku rannas, Antiikses Olümpias jne.
Hotell oli väga mõnus: Mimosa Beach, olime seal rannamajakeses https://www.booking.com/hotel/gr/mimosabeachhotelbungalows.et.html.
Hinnad olid madalamad,kui Rodosel :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käidud nii Korful kui Rhodosel. Rhodose eelis on muidugi see, et see on suurem ja asub lõunas, ehk ilm on kauem parem aga Korfu on oma itaalia arhitektuuriga ka jällegi nii armas. Väga palju sõltub muidugi ka sellest, et kus sa ööbida otsustad. Ma tavaliselt vaatan novatoursi lehelt eri hotelle (https://www.novatours.ee/puhkusereisid/kreeka), et saaks mingigi ülevaate ja oleks kergem otsustada. Rannareisiks on mõlemad kohad heaks valikuks, aga jah Korfu siis, kui tahad rohkem loodust ja Rhodos siis, kui tahad ka rohkem melu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud Kreetal ja Rhodosel. Rhodos meeldis veidi rohkem, kuidagi väiksem ja kompaktsem oli. Kreeta oli samas ka tore. Kreeka saared on üldse tegelikult minu absoluutne lemmiksihtkoht Euroopas, seega raske on üht teisele eelistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kefallonia meeldis väga, ja kindlasti on ka Zakynthos tore (kuigi rohkem turististunud). Novatours lendab Araxosesse, sealt on lihtne neile saartele minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi teab, kas 2018 mõni reisibüroo otselende Zakynthosele ka teeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Kreeka saared- millist sihtkohta valida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.