Esileht Ilu kreemi ostmine poes

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kreemi ostmine poes

Postitas:

vajan uut näokreemi ja müüja pakkus üht/teist ning väga soovitas ühte kreemi, mis ei olnud enam kilepakendis (tegu üle 70 euro maksva kreemiga) – jätsin sellest poest ostmata, kuna tundus kahtlane, et kilepakend puudus. Teiseks – ma ei ole kunagi tähelepanu pööranud realiseerimisajale – aga kreemide puhul peaks olema ju ka kuskile märgitud. Kas need alaed, mida kreemidele tehakse – on seotud realiseerimisasjaga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.01 14:19; 02.05 18:00; 27.08 21:11; 04.12 00:28; 07.03 08:27; 18.04 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

osadel on küll aeg üle läinud või lahti tehtud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enamasti on kosmeetikatoodetel pakendi all väike märgistus kus peal on mitu kuud antud toode avatuna säilib, näe selline https://www.google.com/search?q=cosmetics+expiration+date&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwimi6GF1tvfAhVyo4sKHXa3DwEQ_AUIDigB&biw=1280&bih=913#imgrc=6l0aDojafYMECM:

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka paar kord avaadnaud kallimate kreemide pole. No kindlasti mitte 70 eur, aga 30 eur on minu jaoks juba kallis. vaatan ja mõtlen, et aga lõpuks on ju kostis kõigil sama ja oluline on nahka niisutada, mitte kallist kreemi peale panna. Nii et, üritan juua vett, süüa tervislikult ja saan odavamate kreemidega ka hakkama, mis peale veeprotseduure nahka rahustavad. Kui nahk ei reageeri kreemile kuidagi kahtlaselt, siis küllap on sobiv kreem.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju oleneb mis poega tegemist. Kuskilt keldripoest või turupoest kindlasti 70 eurost pakendita kreemi ei ostaks, kaubamajast aga küll.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi, kui alles hakkasin kreeme kasutama 35-aastasena, siis ostsin oma kosmeetikust tuttava soovitusel, mida tema salong kasutas. Sobisid hästi ka. 35 eurot maksid temalt ostetud kreemid. Viimased paar aastat olen oma kreemid aga hoopis ühest netipoest tellinud. Seal on palju odavam, kui kaubamajast või I.L.U poest osta sama kreem. Ma käin veel I.L.U poes vaatamas, kreeme ja parfüüme nuusutamas, kreeme näpu vahel mudimas (testrid) ja siis tellin sealt netipoest. Õnneks 25-30 e kreemi eest ei ole minu jaoks ka nii suur summa, et kui mõni ei peaks sobima, siis ei raatsiks ära visata ja paremat osta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

30 EUR pole kindlasti kallis, täitsa keskklass. Mulle väga meeldivad Eucerin ja Bioderma. Mina olen Benust ostnud ja alati ostan ette, kui näen,et on mingi -25% või -30 % kampaania. Nii et vahel seisab neid mul kapis mitu ootel. Ilmselt saaks kuskilt välismaalt ka tellida soodsalt. Any links? ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu kreemi ostmine poes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.