Esileht Imetamine Kreemid imetamise ajal

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kreemid imetamise ajal

Postitas:

Tere,

ehk see teema ikka sobib siia kategooriasse.
Kas imetamise ajal pinguldavaid kreeme (ka du¨¨igeele) ja solaariumikreeme võib kasutada?

Tänud ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik, mida peale määrid, jõuab läbi naha verre ja sealt emapiimaga lapseni. Tegelikult ei peaks sel ajal midagi taolist kasutama. Sedasama ütles mulle isegi üks tubli müügimees, kes muidu oli väga pähemäärija tüüp, kuid raseduse ja imetamise ees tundis temagi aukartust ja ütles, et sel ajal pinguldavaid ja tsellukreeme kasutada tema igatahes ei luba 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 12:10; 19.01 12:17; 20.01 13:39; 22.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nüüd küll täielik jama!!! Mis mõttes, kreemid jõuavad läbi naha verre!! Sellist lollust pole enne kuulnud.
Otsi palun mingi teemakohane, usutav artikkel ja lingi see siia. Ma tahaks päris näha kust sa sellele tõestust võtad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 12:01; 20.01 13:33; 22.01 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole küll ise ema, aga kas näiteks venitusarmide vastaseid kreeme ei peagi kasutama just raseduse ajal ja peale sünnitust (ja siis ju nagunii imetad)? Et kuidas siis saab nii olla, et midagi kasutada ei tohi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõik, mida peale määrid, jõuab läbi naha verre ja sealt emapiimaga lapseni. Tegelikult ei peaks sel ajal midagi taolist kasutama. Sedasama ütles mulle isegi üks tubli müügimees, kes muidu oli väga pähemäärija tüüp, kuid raseduse ja imetamise ees tundis temagi aukartust ja ütles, et sel ajal pinguldavaid ja tsellukreeme kasutada tema igatahes ei luba :)[/tsitaat]

Tselluliidikreeme loomulikult ei tohi kasutada. Hoidu igasugustest trimmivatest toodetest. Aga kreemitada võib. Mina kasutan siiamaani Palmersi kehavõid ning teine asi on mingi lõhnatu BodyShopi kreem. Nibusid ei kreemita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks googeldage, inglisekeelset juttu sellel teemal on terve internet täis. Kuhu see määritud möks siis jõudma peaks, kui mitte naha kaudu vereringesse? Näiteks tsellukreem lõhustab ju rakutasemel tselluliiti. Kuidas ta sinnani küll jõuab? 🙂
Ega ma ei keelanud kellelgi midagi kasutada, lihtsalt ise ma ei kasutaks ja ma pole ainus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 12:10; 19.01 12:17; 20.01 13:39; 22.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule anatoomik, kas sa inglise keelest ikka aru saad? 🙂 Kreem võib VERRE jõuda ainult siis, kui nahk kuskilt katki on. Tselluliidikreem jõuab naha alumistesse kihtidesse aga MITTE VERRE. See on suur vahe. Jesus, millest meie veri siis koosnema peaks, kui kõik kohe verre jõuab. Dushigeel Sinu loogika järgi ju siis järelikult ka…
Õige on see märkus, et venitusarmide vastased kreemid ongi just mõeldud kasutamiseks peale sünnitust, millal siis veel??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 12:01; 20.01 13:33; 22.01 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuule anatoomik, kas sa inglise keelest ikka aru saad? 🙂 Kreem võib VERRE jõuda ainult siis, kui nahk kuskilt katki on. Tselluliidikreem jõuab naha alumistesse kihtidesse aga MITTE VERRE. See on suur vahe. Jesus, millest meie veri siis koosnema peaks, kui kõik kohe verre jõuab. Dushigeel Sinu loogika järgi ju siis järelikult ka…
Õige on see märkus, et venitusarmide vastased kreemid ongi just mõeldud kasutamiseks peale sünnitust, millal siis veel??[/tsitaat]
Sellest oled ikka midagi kuulnud, et maks puhastab verd? Ei voola seal veres just pidevalt mingit mürgid, aga osa jõuab kindlasti läbi vere rinnapiima ja sealt lapseni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 12:10; 19.01 12:17; 20.01 13:39; 22.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maks puhastab verd küll jah, aga kõigepealt peaksid need kreemid läbi naha verre jõudma.
Ning mis seos on verel ja rinnapiimal !!!! Minu rinnapiima küll verest ei tehta.
Palun informeeri ennast, enne kui siin targutama hakkad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 12:01; 20.01 13:33; 22.01 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Maks puhastab verd küll jah, aga kõigepealt peaksid need kreemid läbi naha verre jõudma.
Ning mis seos on verel ja rinnapiimal !!!! Minu rinnapiima küll verest ei tehta.
Palun informeeri ennast, enne kui siin targutama hakkad. [/tsitaat]
Ma olen päris hästi informeeritud, muide 🙂 Minu rinnapiim on küll verega seotud, huvitav, kust Sinu oma tuleb? Jood vedelikku sisse ja see voolab otse rindadesse? 🙂 Kui imetav ema võtab ravimeid, mis imenduvad läbi seedetrakti verre ja sealt rinnapiima, siis on ju siililegi selge, et verel ja rinnapiimal peab mingi ühendus olema. Meile õpetati seda juba keskkoolis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.01 12:10; 19.01 12:17; 20.01 13:39; 22.01 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kasutanud Palmersi pinguldavat kehakreemi, täitsa ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Imetamine Kreemid imetamise ajal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.