Esileht Ilu Kreemitatud nahk koorub

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kreemitatud nahk koorub

Postitas:
Kägu

Ostsin Bodyshopist C-vitamiini öökreemi. Natuke aega peale kreemi nahale kandmist hakkab nahk sõrmedega nahka puudutades maha rulluma. No ma ei tea, kuidas selgitada, nagu natuke niiske nahk ikka, sõrmega nühkides. Iseenesest muidugi ei pea oma nägu pidevalt näperdama, aga pole ühegi teise kreemiga midagi sellist ennem märganud. Mingit muud nahaärritust nagu pole. Kas selline asi on normaalne või see kreem ikkagi ei sobi mulle?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt ikka kreem ei imendu ja koorub, mitte nahk.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mustus koorub.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, kreem koorub. Mul mitme kreemiga nii, et moodustab nagu kihi naha peale ja näpuga rullides koorub maha, eriti need noorendavad kreemid. Ebameeldiv.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on olnud elaueg kõikide toitvamate-rasvaste kreemidega nii, et kreem ei imendu vaid rullub lõpuks maha. Nahk ei võta vastu. Ju siis ei sobi see kreem. Ei ole see mustus ega vana nahk, kreemikiht tuleb rullides maha nahalt. Kasutangi geelkreeme ja seerumeid, need imenduvad.

Kui tahad kreemi kasutada ja see muidu meeldib ja sobib, siis soovitan nahka kreemitada ja ca 20-30 min pärast nägu veega üle pesta. Selleks ajaks on imendunud kõik, mis nahk vastu võtta tahtis ja see kiht ummistab poore, seda pole vaja. Aga üldiselt sai see öökreem siis liiga rasvane ja toitev, öökreemid tavaliselt ongi paksemad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bodyshop ei ole nagu mingi eriline kosmeetikafirma, mille tooteid endale näo peale määrida. Loomulikult koorub see saastkreem ise rullidena maha mitte su nahk.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bodyshop ei ole nagu mingi eriline kosmeetikafirma, mille tooteid endale näo peale määrida. Loomulikult koorub see saastkreem ise rullidena maha mitte su nahk.

Fa-fa peenutseja Kägu ka ei maga! Võta teadmiseks, et mul koorub ka La Prairie kreem näiteks, nahk ei küsi kreemi hinnast vaid sobivuses  on asi. Järelikult kreem on liiga rasvane ja raske.  Või sai seda liiga paks kiht ja üleliigne lihtsalt ei imendugi.

Üks põhjus (öökreemil vast mitte) on selles, kui aluskreem ja nt primer või jumestuskreem omavahel ei sobi ja pole lastud kreemil 100% sisse imenduda, siis lükkab üks toode teise nahalt maha.

https://ee.oriflame.com/beautyedit/how-to/product%20pilling-heres-why-its-happening-to-you

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovi niiskele nahale ja väiksemat kogust (õrnalt patsutades), mitte hõõrudes. Võid proovida ka mõne olemasoleva kreemiga “lahjendada”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bodyshop ei ole nagu mingi eriline kosmeetikafirma, mille tooteid endale näo peale määrida. Loomulikult koorub see saastkreem ise rullidena maha mitte su nahk.

Fa-fa peenutseja Kägu ka ei maga! Võta teadmiseks, et mul koorub ka La Prairie kreem näiteks, nahk ei küsi kreemi hinnast vaid sobivuses on asi.

Miks sa arvad, et ma hinnast räägin? Ma ei määriks ka La Prairie’d endale näo peale (ega ühtki teist kreemi, mille esimeste koostisainete seas on DIMETHICONE).

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bodyshop ei ole nagu mingi eriline kosmeetikafirma, mille tooteid endale näo peale määrida. Loomulikult koorub see saastkreem ise rullidena maha mitte su nahk.

Fa-fa peenutseja Kägu ka ei maga! Võta teadmiseks, et mul koorub ka La Prairie kreem näiteks, nahk ei küsi kreemi hinnast vaid sobivuses on asi.

Miks sa arvad, et ma hinnast räägin? Ma ei määriks ka La Prairie’d endale näo peale (ega ühtki teist kreemi, mille esimeste koostisainete seas on DIMETHICONE).

No ära määri, inimene. Määri mida soovid, või ära määri üldse midagi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et ma hinnast räägin? Ma ei määriks ka La Prairie’d endale näo peale (ega ühtki teist kreemi, mille esimeste koostisainete seas on DIMETHICONE).

Aga miks sa üldse midagi määrid sinna?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et ma hinnast räägin? Ma ei määriks ka La Prairie’d endale näo peale (ega ühtki teist kreemi, mille esimeste koostisainete seas on DIMETHICONE).

Aga miks sa üldse midagi määrid sinna?

Sa ei tea, mis juhul kreemi vaja on? Mine küsi ema käest.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei tea, mis juhul kreemi vaja on? Mine küsi ema käest.

Sinult ei ole (vähemalt) kolme kommentaari jooksul mitte ühtegi asjalikku infot tulnud. Mis kreemi sa soovitad siis, mida ise kasutad? Või oskadki ainult kritiseerida?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu Kreemitatud nahk koorub