Esileht Hobinurk Kreeta

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kreeta

Postitas:

Paluks soovitusi hotelli suhtes ja kus ilus rand ja vaiksem. Lihtsalt tahaks puhata. Millise reisikorraldajaga olete käinud? Soov minna sept. lõpupoole. Tänud juba ette, kuna pole eriti reisinud….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 15:46; 14.07 07:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad minna reisikorraldajaga siis vaatadki, kuhu milline büroo viib. Kreeta on pikk saar, erinevaid linnu ja kulakesi täis pikitud. Vaatad reisikorraldaja pakkumisi, samas kõrvale võtad lahti Google mapsi, et vaadata kus asuvad pakutavad hotellid. Lisaks trip.ee ja tripadvisor, siis saadki asjast pildi kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle Kreeta meeldib, olen seal igal suvel puhanud viimased 5 aastat, kokku 10 korda. Kas minek on lastega või ainult täiskasvanud? Kui lastega, siis kindlasti sellisesse hotelli, kus on veeatraktsioonid või vähemalt lastebassein, siis on lastel vähemalt midagi teha. Hotelli soovitan vaadata asukoha järgi – mitu (km) meetrit mereni (mis septembris on vahel isegi soojem kui õhk), mitu (km) meetrit lähima keskuseni – nagunii vahepeal tahad jalutada ja ringi vaadata. Kaugus lennujaamast on ka oluline, sest kui maandude Iraklioni lennujaamas ja sõidate kuskile Elafonisi või Chania kanti, siis on transfeerile kulutatud aeg hästi pikk. Hotell ise võiks olla kõik hinnas, et saaks basseini ääres käia ilma rahakotita (midagi ikka juua tahad vahepeal) ja no eks see väljas söömine koos jootraha ja jookidega ole päris kirves ka. Kui on ainult hommiku- ja õhtusöögid, siis on jällegi üldjuhul õhtusöögil joogid vaja ise kinni maksta. Tavaliselt on kõik hinnas hotellidel ka minibaar ja rannarätikud tasuta.

Soovitan ka paariks päevaks auto rentida ja natuke ringi sõita – eriti väikestel külateedel – meeletult kenad vaated mägede otsast.
Autorent ka pigem võtta “linnatänavalt” – saad odavamalt kui internetist otsides. Ja kindlasti vaata sel juhul ka kindlustus üle 🙂

Reisikorraldajatest olen kasutanud nii Tez Touri kui Novatoursi teenuseid. Alati olen rahule jäänud.
Ahjaa, kindlasti on reisikorraldaja määranud ka giidi, kes annab hotellis infotunni ja pakub kindlasti ka erinevaid bussi/laevaekskursioone. Soovitan mitte giidi käest neid võtta, jaluta linna ja sealsed kohalikud “reisiputkad” pakuvad sulle samu ekskursioone kohati isegi poole hinnaga.

Ma olen ise minemas 23. juulil taaskord, peatume Hersonissose külakeses. See on u. 25km lennujaamast. Rethymno on ka väga kaunis ja üldse mitte nii kaugel, kui Chania või Elafonisi.

Kui leiad nt Novatoursi või Tez Touri kodulehelt mingi hotelli, mis sulle meeldib, siis lase see ka Tripadvisorist läbi, saad parema ülevaate 🙂

Kui sul on veel küsimusi või abi vaja, jäta oma meil, võin aidata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui puhkuseks ja lihtsalt olemiseks, mitte mööda saart ringisõitmiseks ja kohalike oludega tutvumiseks, siis soovitaks Rethymnot. Linn ise on väike, aga ilus ja vaatamist küllalt. Ka suuremad linnad (Herakleion ja Chania) on sobiva kaugusega väljasõitudeks; Knossoses saab käia jne.
Muidugi võib võtta väikese hotelli mõnes külas, kui eraldatust tahad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Penskar siis… Tahaks mõnusat liivaranda just ja ka natuke vaiksem võiks olla. Autorenti ei kasuta ehk mõni ekskursioon ehk. Aga kuskil väiksema linna lähedal.Päris külla ka vast mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 15:46; 14.07 07:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaikset randa on ausalt raske leida, kui juhuslikult rännata jala ei taha paar km. Meie lähme Chania lähedale Plantaniasse ja rahul hotelliga. Oleme enne juba saare läbi sõitnud (2013) ja seekord naudime lihtsalt randa, elu ja linna. Kasutame firmat Finnmatkat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka vast 7 korda seal käinud (alustasin 2005.a.), enam ei lähe. Viimase 5-e aasta jooksul on seal toimunud tohutu venelaste invasioon – poemüüjad on venelased, turistid on venelased jne jne. Meenutab juba Egiptust lausa.
Egiptusest ilusam ja meeldivam on aga Kreeta kindlasti. Ei ole neid pealetükkivaid kauplejaid ja loodus on ka muidu hoopis teine klass.
Soovitan võtta hotell ikkagi võimalikult kuhugi keskusesse (Rethymno, Hersonissos, Chania), on õhtul võimalik promenaadil rannakohvikus istuda. Rand on pealekauba. Vali hotell, kus ei ole lastebasseini – on viisakam seltskond (puudub laste kära). Soovitan TezToursi vältida – venelasi täis hotellid, venelastekeskne teenindus, venekeelsed giidid jne). Eelista Aurinkot, Finnmatkat, äärmisel juhul Novatorsi.
Kui vähegi raatsid, osta Santorini ühepäevane reis (tänavalt saab soodsamalt kui eesti reisikorraldajalt) – tasub aga kindlasti ära käia – see on seda raha väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Kreeta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.