Esileht Hobinurk Kreeta hotelli veepark oktoobris avatud?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kreeta hotelli veepark oktoobris avatud?

Postitas:

Kas oktoobri lõpus (koolivaheajal) on Kreeta hotellides veepargid tavaliselt avatud veel või võib juba ilma tõttu suletud olla?
Nt Creta Maris Beach Resort, Hersonissos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas hotelli lehel tõesti midagi selle kohta kirjas ei ole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 13:26; 09.12 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastav info on üldiselt konkreetse hotelli infos olemas. Kui sa vaatad paketireiside pakkujate lehelt, siis seal ei pruugi olla, aga võta sama hotell nt bookingus lahti või kui seal ka ei ole, siis kirjuta otse hotellile. Tavaliselt on mulle silma jäänud, et Kreeka saartel on basseinid ja veeatraktsioonid lahti kuni novembri alguseni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 16:37; 09.12 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oktoober on kreetal veel hooaja lõpp, aga tõepoolest ei pruugi seda infot kodulehel olla, kuna üldiselt otsustab hotell seda täituvuse järgi millal nad basseinide jmt hooaja lõpetavad kui klientide arvu poolest enam ära ei tasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üldiselt otsustab hotell seda täituvuse järgi millal nad basseinide jmt hooaja lõpetavad

vau, milline äriplaan – ma valin selle hotelli teades, et hooaeg pole veel läbi ja basseinivesi on soe, aga nemad leiavad, et kuna peale minu on liiga vähe rahvast, siis tõmbame juhtme seinast välja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 13:26; 09.12 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

üldiselt otsustab hotell seda täituvuse järgi millal nad basseinide jmt hooaja lõpetavad

vau, milline äriplaan – ma valin selle hotelli teades, et hooaeg pole veel läbi ja basseinivesi on soe, aga nemad leiavad, et kuna peale minu on liiga vähe rahvast, siis tõmbame juhtme seinast välja?

Tead, hotellid tõesti vaatavad oma pakutavaid teenuseid täituvuse järgi. Käisin ka see aasta Kreetal, nii et reis jäi sept lõpp-okt algusesse ja meie hotell juba siis tõmbas vaikselt koomale. Muidugi meil oli see seotud ka selle Cooki pankrotistumisega, sest hotell kuulus ka sinna ketti ja külastajaid jäigi meie peatumise ajal iga päevaga vähemaks, mingi aeg peale meie lahkumist nad panid ka selleks hooajaks kinni. Kui esimesel õhtul oli karaoke ja baari terrassile oli raske lauda saada, siis mida päev edasi, seda hõredamaks asi jäi ja lõpuks me istusime juba niimoodi, et peale meie istus healjuhul ühes lauas veel mõni seltskond.

Meie olime ka broneerides saanud info, et toimuvad meelelahutusüritused õhtuti jne, aga reaalsus oli see, et see üks karaokeõhtu, mis meie esimesel õhtul toimus, oligi viimane üritus. Hotelli infos olid saabumisel plakatid, mille peal oli välja toodud, mis päeval mis riigi kööki pakutakse, aga kolmandast päevast kadusid need plakatid ja pakuti lihtsalt seda, mida pakkuda oli.

Meie jäime muidugi rahule ikka, sest toit oli sellegipoolest mitmekesine ja hea ning nendest meelelahutusprogrammidest me niikuinii huvitatud polnud, aga kujutan ette, et lastega reisijatele võib-olla ei meeldinud, sest laste showprogrammid lõppesid ka ära. Meile sobis sellessuhtes hästi, et reisisime lasteta ja pigem oli mõnus, et külastajaid vähemaks jäi, kuna paljud külastajad olidki lastega.

Minu näide küll natuke teine teema, sest oli seotud hotellikettide kriisiga, aga tõenäoliselt kui väga hooaja lõpus minna, siis võib ka samasugune “üllatus” kohapeal tekkida. Meil ei olnud ka mingi jura hotell, vaid suur ja korralik kett. Samas ma arvan, et veeparki nad ehk päris kinni ei pane, kui on öeldud, et mingi kuupäevani on avatud, aga atraktsioone võivad küll vähemaks tõmmata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 16:37; 09.12 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme kunagi olnud nii, et terve suur hotell ja kogu majas olimegi ainult meie. Kui kohale jõudsime, oli kõik lahti, toimis, töötas, aga 2. või 3. päeval lasti basseinist vesi välja ja kogu majas ööbisime vaid meie oma perega. Kõik saunad, lõbustused, kõik oli kinni ja restoranis jäi sööki iga päevaga silmnähtavalt vähemaks. Õnneks me mereinimesed ja meri oli lahti, rätikuid anti, süüa saime ka ja niikuinii sõitsime rendiautoga ringi ka veel. Aga kujutan ette kui oleks olnud pere, kes enne pole eriti reisinud ja lootsid kohapeal basseini ääres koksi juua ja lapsed liumäel lustida, need oleks vist rabanduse saanud.
KÜSI ÜLE otse hotellist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Kreeta hotelli veepark oktoobris avatud?