Esileht Hobinurk Kreeta reis

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Kreeta reis

Postitas:

Ainult käsipagasis ja enese silma/käeulatuses olevana jääb terveks. Tavapagasis on üsna väike tōenäosus midagi kergelt purunevad tervelt kätte saada.

Mul pole midagi katki läinud. Toon reisidelt pidevalt nõusid, vaase jms.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.02 11:33; 24.02 18:51; 24.02 18:57; 24.02 19:11; 27.02 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ei oleks huvitavam ise avastada kohapeal, kui seal juba ollakse? Mu meelest küll on. Mitte küsida riiete, kottide ,kärude ja mille iganes veel kohta.

Mina seda siiski mõistan. Kuidas ma Tansaanias olin hädas, et ei olnud ette ostnud piisavalt äraantava pagasi kohti kõigile lennuetappidele tagasiteeks ega kaasa võtnud tugevaid kergeid lukustatavaid kotte. Lihtsalt ei kujutanud ette, kui palju ja kui kaunist kunsti-käsitööd ma hakkan seal tahtma, sest kuidagi lihtsalt ei teadnud…

Edaspidi küsin ka ise alati enne sõitu teadjamatelt, kas ja mida on sealt huvitavat tuua. Ega muu pärast, aga lihtsalt teadmaks, kas osta ette äraantava pagasi kohta tagasiteeks ja kas on vaja mingit eritähelepanu pagasile, et ostetav oleks ohutult pakendatud (nö kui sõidad kuskile, kus on imekaunist klaasi ja sulle meeldib klaas, siis valid ju pagasi materjali vastavalt klaasi haprusele).

Opppaa!

Käsipagasisse ei vōtagi?

Kui ei mahu, siis ei võta. Käsipagasil, kas tead, on ka teatud mõõdu- ja kaalupiirid. Klaas aga oli ainult näide. Saad aru küll.

Ei saa! Ma ei kujuta ette ühtegi ōrna keraamika vōi klaastoodet, mida vōiks julgelt pakkida kohvrisse oma smogede vahele ja kohvriga üldpagasis lasta lennukisse transportida ja pärast kodus ka TERVELT riiulisse panna.

Ainult käsipagasis ja enese silma/käeulatuses olevana jääb terveks. Tavapagasis on üsna väike tōenäosus midagi kergelt purunevad tervelt kätte saada.

No siis on mul teine kogemus. On pagasis toodud nii veini kui klaasi, õlipudeleid, keraamikat kui õrnu puunikerdusi. Pakkimise kunst on suur kunst. Ja mul on muidugi korralik kohver ka, sest reisimist palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.02 11:53; 24.02 12:12; 24.02 12:30; 27.02 19:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Hobinurk Kreeta reis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.