Esileht Hobinurk Kreeta

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Kreeta

Postitas:
Kägu

Natuke sopran meile, siis kirjutan siia hotelli nime, kes loobus külastajatest.

Hotellile ei saa seda küll pahaks panna, sest kui ikka turiste ei ole, siis ei ole mõtet hotelli avatuna hoida. Novatoursilt aga ütlemata kummaline käik, tühistada lennud siis, kui covid juba tugevas langustrendis.

Meil tühistas Tez Tours oktoobris toimuma pidanud reisi Kreekasse, Peloponesose poolsaarele. Samuti pakuti asendusreise teistesse Kreeka piirkondadesse sh saartele. Kui ikka hotelle ei avata piisavalt antud piirkonnas, pole ju mõtet lennata.

No kui reisikorraldaja pakub samasse piirkonda teist hotelli, siis ei ole ju lennud tühistatud.

Ma tegelikult ei saanudki teemaalgatajast aru, kas siis tühistati Küprose reis või lihtsalt pakuti teist hotelli? kirjast jääb küll mulje, et pakuti teist hotelli, aga miks te siis loobusite?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kreeta lennule ilma QR koodita ei lasta Tallinnas. Aga see kood tuleb kohe ja vaktsineeritutel on seal suur V täht peal, millega Iraklionis lennujaama lastakse. Vaktsiinipassid trüki välja ja salvesta telefoni, neid võidakse küsida. Restoranis käib toidu toomine kilekinnastes ja siseruumides peab absoluutselt kõikjal kandma maski, v.a. süües. Isegi vabaõhupoodides, nagu seal on, nii kui sammu üle läve teed, kohe mask. Väljas 38 kraadi…

Aga muidu on Kreeta mõnus, tõesti väga hea toit ja soe meri. Lõunarannik on väga tuuline ja kõik kohad on mägised edasi-tagasi sõiduga, st rannaäärset külasid ühendavat teed pole.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tegelikult ei saanudki teemaalgatajast aru, kas siis tühistati Küprose reis või lihtsalt pakuti teist hotelli? kirjast jääb küll mulje, et pakuti teist hotelli, aga miks te siis loobusite?

TA olen.

Oli plaan Küprosele minna, poole asjaajamise pealt teatati, et valitud hotell sel hooajal ennast lahti ei tee.
Ok, valisime teise hotelli.
Ja siis, kui olime just-just reisi viimase osamakse ära maksnud, tuli meil, et kogu Küprose reisid tühistatakse.
Pakuti samade kuupäevadega reisi Kreetale, selle võtsime vastu.
Reis peaks algama 15.09, aga kas reaalselt ka toimub, ei tea (vbl tühistatakse jälle midagi või suureneb ootamatult terrorismioht vm).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii, käidud! 😊

Imeline maa ja imeline hotell – kindlasti lähen tagasi 😊

Paberimajandus sujus üle ootuste sujuvamalt: neid küsiti muidugi ametlikes kohtades (lennujaamades, hotellis), aga ka külastatud meelelahutuskohtades (akvaariumis, veepargis, muuseumides jne).

Ekstraplussid: kohalik eestlane-giid – teadis väga palju lisa ja igasugust huvitavat rääkida ning valitud hotellis ei olnud mitte üht teist eestlast! 👍

Ainuke miinus Iraklioni lennujaam, mis on nii arusaamatu loogikaga, suitsuvaba (jah, see on minu probleem!) ning halva infovahetusega. Nimelt muudeti väljuva lennu värav, aga kuhu, seda kirjas polnud. Sai muidugi küsida, aga milleks niisugune lisatöö?
Teiseks, kui on näiteks piletil värava nr. A04, siis tegelikkuses seda nulli polnudki, oli lihtsalt A4, aga milleks kliente eksitada?
Lennuk tuli tugeva vastutuule tõttu 4h ja 20 minutit, minnes muidugi hilines pool tundi (nagu sellele kompaniile kohane).

Noh, pisivead välja arvata, siis super puhkus oli! 😊

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rääkige palun Kreetast! Minu reis Küprosele tühistati (covid-19), pakuti asendusreisi Kreetale. Kreekas (Pheloponnesos) olen käinud, aga mis ootaks mind Kreetal ees?

Tänan kõiki vastajaid!

Võta juhiload kaasa, rendi auto.  Me totud ei võtnud lubasid kaasa ja trippisime kohalike bussidega.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle oli üllatuseks hoopis see, et Eestisse tagasitulekul nõuti mingit vormi. Ja seda küsiti lennujaamas check-in’i tegemisel. Mina polnud kuulnudki sellest, täitsin siis ruttu lennujaamas ära.

See on piiriületaja ankeet, selle saadab lennufirma paar päeva enne tagasilendu meilile.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on piiriületaja ankeet, selle saadab lennufirma paar päeva enne tagasilendu meilile.

Minule küll ei saatnud midagi, aga selle ankeedi oleks saanud tegelikult ka Tallinnasse saabudes täita, seega ega sellepärast sõit seisma ei jää. Mina täitsin ruttu Iraklioni lennujaamas ära, ei olnud ka hullu midagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rääkige palun Kreetast! Minu reis Küprosele tühistati (covid-19), pakuti asendusreisi Kreetale. Kreekas (Pheloponnesos) olen käinud, aga mis ootaks mind Kreetal ees?

Tänan kõiki vastajaid!

Võta juhiload kaasa, rendi auto. Me totud ei võtnud lubasid kaasa ja trippisime kohalike bussidega.

Jah, load olid mõlemal kaasas, rentisime kolmeks päevaks auto. Käisime mägedes külaelu vaatamas ning Knossose varemetes, laguunil jne.
Bussiga ja jala liikusime samuti – väga mõnus oli 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle oli üllatuseks hoopis see, et Eestisse tagasitulekul nõuti mingit vormi. Ja seda küsiti lennujaamas check-in’i tegemisel. Mina polnud kuulnudki sellest, täitsin siis ruttu lennujaamas ära.

Täpsustan: mitte enkeeti ennast ei saada, vaid meeldetuletuse, et seda on vaja teha. Ankeedi saab Terviseametist iseteenindusest täita. Oli ka meie reisil selliseid, kes polnud ööd ega mütsi sest kuulnud.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpsustan: mitte enkeeti ennast ei saada, vaid meeldetuletuse, et seda on vaja teha.

Kui kaua on vaja vaielda. Ei saadetud midagi, ei meeldetuletust ega muud infot selle kohta. Miks sa arvad, et nii nagu sinul oli, on kõigil. Ei ole. Oleks saadetud, oleks ka kuulnud, ei kuulu selliste hulka, kes ei loe meile, sõnumeid vms. Aga nagu juba ütlesin, ei olnudki see mingi eluküsimus, sest oleks saanud täita ka saabudes Tallinna lennujaama paberil.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpsustan: mitte enkeeti ennast ei saada, vaid meeldetuletuse, et seda on vaja teha.

Kui kaua on vaja vaielda. Ei saadetud midagi, ei meeldetuletust ega muud infot selle kohta. Miks sa arvad, et nii nagu sinul oli, on kõigil. Ei ole. Oleks saadetud, oleks ka kuulnud, ei kuulu selliste hulka, kes ei loe meile, sõnumeid vms. Aga nagu juba ütlesin, ei olnudki see mingi eluküsimus, sest oleks saanud täita ka saabudes Tallinna lennujaama paberil.

Miks sa kurjustad?
Kui omal käel reisid, siis jah keegi ei saada meeldetuletusi, kui reisikorraldaja kaudu, siis ikla saadetakse (ei, ma pole ainus).
Seda meili küsitakse ka sihtriigist lahkumisel ja minnes seda teha veel ei saa (kui sa just kolmepäevasel reisil ei käi).

0
-1
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Esileht Hobinurk Kreeta