Esileht Lapse ootamine Kriidi isu

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kriidi isu

Postitas:

Kellegil veel ?:D

Saan aru,et kriidi isu tekib kaltsiumi puudusest. Leidsin kaltsiumi/magneesimi/d3 vitamiini kapslid mis on kriidi maitselised. Näiksin neid. Aga tekkis küsimus. Kuna söön neid rohkem kui purgil kirjas kas üledoosi ka sellest saab? Teine variant oleks endale päris kriit osta ja näksida 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on iga raseduse ajal olnud kriidi, tsemendi, pesupulbri, seebi ja muu kodukeemia taltsutamatu isu ???? proovisin ka kaltsiumitablette aga üldiselt see leevendust ei pakkunud. Mul tehti kõik proovid ja millegi puudust mul ei olnud ja arst ütles, et tegemist on sellise asjaga nagu pica. Peab üle elama lihtsalt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kriidi põhikomponent on alati olnud kaltsiumkarbonaat ehk lubjakivi, mis oleks täiesti ok “toidulisand” 😀 Praegu aga toodetakse kriiti kipsist, mida sööma hakata ei soovita.
Värvained võivad olla mürgised, lastekriidid tavaliselt ei ole toksiliste lisadega.
Soovitaks siiski apteegist puhta kaltsiumkarbonaadi tablette (maitsetamata Calcigran nt?)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka kriidiisu ja olen avastanud et natuke leevendab seda Orbit Mintside (pastillide) söömine, konsistents vist sarnane 😀
Ja Mg söön pulbrina, Ca mingi jahuse imemistabletina, õhtune maiuspala 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Kriidi isu