Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kriis majanduses

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 263 )

Teema: Kriis majanduses

Postitas:

Kas kardate uut majanduskriisi ja kas valmistute selleks? Kui tulevad koondamised, euribori tõus, küttekulud, pankrotid?

 

 

 

+9
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Nord Pooli kolmapäevane elektri hind on Eestis keskmiselt 37,94 senti kilovatt-tunnist. Soomes on seevastu keskmine elektri hind 1,02 senti kilovatt-tunnist.

https://investor.postimees.ee/7576573/kolmapaeval-on-eestis-38-kordne-soome-elektrihind

+13
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Eks ees on rasked sügis ja talv, aga mida siin ette karta. Hakkama peab ju saama, valikut pole :))

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enda puhul koondamist ei karda – ma olen igasugu töid teinud ja usun, et leian ka kriisis uue töö. mehe puhul rohkem muret – tema on juba üsna kõrgele jõudnud ja nu kui koondatatakse, siis uut sama head kohta pole vb kerge leida kriisis. samas koondamine veel hea asi – saab ju hüvitist, hullem kui firmaomanik firma pankrotti laseb ja sa rahasid ei näe.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

samas koondamine veel hea asi – saab ju hüvitist, hullem kui firmaomanik firma pankrotti laseb ja sa rahasid ei näe.

Pankrotihüvitist maksab sel juhul töötukassa. Saamata töö- ja puhkusetasud jm ettenähtud hüvitised.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

samas koondamine veel hea asi – saab ju hüvitist, hullem kui firmaomanik firma pankrotti laseb ja sa rahasid ei näe.

Pankrotihüvitist maksab sel juhul töötukassa. Saamata töö- ja puhkusetasud jm ettenähtud hüvitised.

Tükk aega läheb, enne kui sad kätte.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kardate uut majanduskriisi ja kas valmistute selleks? Kui tulevad koondamised, euribori tõus, küttekulud, pankrotid?

Ei karda. Mul pole aega karta. Miks ma peaks. Kui tuleb, siis vaatan, mis teen. Miks ma peaks ENNE ennast piinama. Ma ei ole haige, ennast piinab haige inimene. Ja kui on ette hirm, tuleb minna arsti juurde, mitte teha foorumisse teema. Miks on vaja midagi karta enne kui see kohal on? Psüühikahäireid on vaja ravida, mitte levitada.

+7
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Psüühikahäireid on vaja ravida, mitte levitada.

Tundub, et sina oled üritanud neid ravida, aga ei ole tulemust olnud.

+14
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei karda. Mul pole aega karta. Miks ma peaks. Kui tuleb, siis vaatan, mis teen. Miks ma peaks ENNE ennast piinama. Ma ei ole haige, ennast piinab haige inimene. Ja kui on ette hirm, tuleb minna arsti juurde, mitte teha foorumisse teema. Miks on vaja midagi karta enne kui see kohal on? Psüühikahäireid on vaja ravida, mitte levitada.

Jääb küll mulje, et oled siiski natuke haige. Terve hinge ja mõistusega inimene ei kärata niiviisi võõra inimese lihtsa küsimuse peale. Kuidas sa abi saaksid, ma ei tea, sest ilmselt sa ei tea otsida ja tegelikult ega meil neid psühhiaatreid väga saada ei ole. Eks sa vaata ise.

+17
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ütle, et kardan. Pigem rahast on kahju. On kahju maksta nii palju rohkem kõige eest, kui varasemalt sai makstud. Poes tuleb iganädalaselt selline loll naerunägu pähe, kui jälle hinnatõusu näen asjadel, mida igapäevaselt tarbime.

Minul endal töömuret pole, riigi palgal ja kaotust pole karta. Mees samuti hinnatud tegija oma alal ja tööta ei jääks.

Kuid peres lapsed ja juba nende koolituskulud (trennid ja huvialakoolid) tõusevad kenasti.
Eks elektrihind hoiab ka pinges, on küll päikesepaneelid, kuid talvel nendest kasu ei ole. Kütab maasoojuspump ja kohe-kohe vahetame kamina soojustsalvestava ahju vastu, oma mets olemas, kuid puud vaja ju ikka teha = ajakulu ja oma töö.

Ühesõnaga, ei karda, kuid pea käib juba kergelt ringi sellest kõigest ????‍????

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei karda, mis siin ikka ette põdeda. Aga kulutama olen küll hakanud vähem, ikka hästi mõtlen ennem läbi, kas mul on mingit asja vaja ja kas kuskilt saaks ka odavamalt.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaksin valitsuse liikmetelt küsida, kas nemad peavad taolisi energiahindu põhjendatuteks? Läheksin näiteks riigikogu infotundi ja küsiksin:

“Lugupeetud minister, kas te võiksite järgmisel infotunnil seletada minule kui energeetika- ja finantskaugele inimesele arusaadaval viisil, kuidas kujunevad sellised tohutud kõikumised energiahindades? Sest mina kui tavakodanik kuulen pidevalt meediast, et börsihind on selline ja homme olge valmis pesu peseme jms. Kuidas täpselt kujuneb see börsihind?”

Ja ma jauraks sel teemal senikaua kuni saan rahuldava vastuse. Kas infotunnis saavad osaleda ainult riigikogu ja valitsuse liikmed?

+12
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas täpselt kujuneb see börsihind?”

https://arileht.delfi.ee/artikkel/95087197/kiirulevaade-kuidas-kujuneb-elektri-hind-borsil-ning-mis-on-praeguse-aja-kurja-juur

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ütle, et kardan. Pigem rahast on kahju. On kahju maksta nii palju rohkem kõige eest, kui varasemalt sai makstud. Poes tuleb iganädalaselt selline loll naerunägu pähe, kui jälle hinnatõusu näen asjadel, mida igapäevaselt tarbime.

Minul endal töömuret pole, riigi palgal ja kaotust pole karta. Mees samuti hinnatud tegija oma alal ja tööta ei jääks.

Kuid peres lapsed ja juba nende koolituskulud (trennid ja huvialakoolid) tõusevad kenasti.

Eks elektrihind hoiab ka pinges, on küll päikesepaneelid, kuid talvel nendest kasu ei ole. Kütab maasoojuspump ja kohe-kohe vahetame kamina soojustsalvestava ahju vastu, oma mets olemas, kuid puud vaja ju ikka teha = ajakulu ja oma töö.

Ühesõnaga, ei karda, kuid pea käib juba kergelt ringi sellest kõigest ????‍????

Väike uudishimu, et mille eest ma küll miinuseid saan? Mis minu jutus küll oli sellist, mis kellegile ei peaks sobima..

Olen tegelikult päris vana Perekooli kasutaja, 14+ aastat enamvähem ehk siis ei tohiks ju väga imestada. Kuid ikka tekitab hämmingut, kuidas küll keegi viitsib ja jaksab neid + ja – siin jagamas käia.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ütle, et kardan. Pigem rahast on kahju. On kahju maksta nii palju rohkem kõige eest, kui varasemalt sai makstud. Poes tuleb iganädalaselt selline loll naerunägu pähe, kui jälle hinnatõusu näen asjadel, mida igapäevaselt tarbime.

Minul endal töömuret pole, riigi palgal ja kaotust pole karta. Mees samuti hinnatud tegija oma alal ja tööta ei jääks.

Kuid peres lapsed ja juba nende koolituskulud (trennid ja huvialakoolid) tõusevad kenasti.

Eks elektrihind hoiab ka pinges, on küll päikesepaneelid, kuid talvel nendest kasu ei ole. Kütab maasoojuspump ja kohe-kohe vahetame kamina soojustsalvestava ahju vastu, oma mets olemas, kuid puud vaja ju ikka teha = ajakulu ja oma töö.

Ühesõnaga, ei karda, kuid pea käib juba kergelt ringi sellest kõigest ????‍????

Väike uudishimu, et mille eest ma küll miinuseid saan? Mis minu jutus küll oli sellist, mis kellegile ei peaks sobima..

Olen tegelikult päris vana Perekooli kasutaja, 14+ aastat enamvähem ehk siis ei tohiks ju väga imestada. Kuid ikka tekitab hämmingut, kuidas küll keegi viitsib ja jaksab neid + ja – siin jagamas käia.

variant ju, et mõni, kellel pole tööd või tööl palju aega, on võtnud plusside ja miinuste jagamise omale lisaülesandeks 😛 nu et tunneb, et tema on just see isik, kelle miinusest või plussist teise enesetunne oleneb (näiteks) või lihtsalt vaja märk maha panna ja nagu näha, jääb ka silma.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas täpselt kujuneb see börsihind?”

https://arileht.delfi.ee/artikkel/95087197/kiirulevaade-kuidas-kujuneb-elektri-hind-borsil-ning-mis-on-praeguse-aja-kurja-juur

Hind selgub kalleima turule pääsenud elektrijaama pakkumise järgi ehk viimase (kõige kõrgema) pakkumise järgi, mis on vajalik selleks, et antud tunnil katta kogu tarbimine ehk nõudlus.”

Kas keegi seletaks minusugusele võhikule selle osa lahti just pakkumise-nõudluse teema. Miks osadel nädalavahetustel hingehind on olnud elektril? Kas neid tarbimisandmeid toetavad ka reaalsed õiged numbrid, st kas 1+1=2? Keskmine tarbija on üsna ohmu, ta ei oska terminites orienteeruda näiteks.

Minu enda pereski oli kaugloetavate voolumõõtjatega tohutu segadus ja isegi mina tehnikainimesena ei saanud lõplikult aru, miks “mingid näidud valed olid ja on vaja lisa arve esitada”. Lähisugulase sõnul ükski infoliin ammendavat vastust ei andnud ja neid kõnesid (sh ooteaega) oli väga palju ja erinevatesse üksustesse.

Selle teksti autor on Eleringi kõneisik, esindaja, nime vist ei mainita?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kardate uut majanduskriisi ja kas valmistute selleks? Kui tulevad koondamised, euribori tõus, küttekulud, pankrotid?

Ei karda, sest ülikoolis on õpitud mehega erialad, kus on nõudlus suurem kui pakkumine, st koondamise võimalust ei ole. Kuna nüüd mõlemad lapsed koolis, siis jääb ära lasteaiatasu, seega saab ka küttekuluga kenasti hakkama. Pankrotte meie erialadel ei eksisteeri. Töötasud on piisavad, et maksta ka kõrgemat kodulaenumakset.

+5
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Jah, kardan! Samas väga suured säästud on olemas. Teisalt, pole kunagi õigeks pidanud säästude arvelt jooksvaid kulusid tasuda.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Kas kardate uut majanduskriisi ja kas valmistute selleks? Kui tulevad koondamised, euribori tõus, küttekulud, pankrotid?

Ei karda, sest ülikoolis on õpitud mehega erialad, kus on nõudlus suurem kui pakkumine, st koondamise võimalust ei ole. Kuna nüüd mõlemad lapsed koolis, siis jääb ära lasteaiatasu, seega saab ka küttekuluga kenasti hakkama. Pankrotte meie erialadel ei eksisteeri. Töötasud on piisavad, et maksta ka kõrgemat kodulaenumakset.

Aga sa pole kunagi mõelnud, et võib juhtuda õnnetusi, mis teevad erialal töötamise võimatuks või üleüldse igasuguse töötamise?  Või lastega võib juhtuda midagi, mistõttu sa pead koduseks jääma. Mul juhtus tuttavaga üks loll trauma ja ta on nii pikal haiguslehel, mis võimaldab sule sappa panna. Ühel teisel jäi täiskasvanud poeg õnnetuse tõttu voodihaigeks. Üks kaotas koroona tõttu mehe ja pärast seda ei suutnud ta jätkata senisel vastutusrikkal ametikohal. Ja oh neid, kelle ideaalne kooselu ideaalse mehega pauguga lõhki läinud, on rohkem kui paar.

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laenu pole võtnud, elamispinda on, vajadusel saab ka vanema põlvkonnaga kokku kolida… Kui kauba kättesaadavus päris halvaks peaks minema, pole nagu hullu, aga kui hinnad peaksid tõusma rohkem (lisaks) kui neid juba tõstetud on ja sh lapsehooldushüvitis jääb samaks, sööb olukord mu väljateenitud “puhkuse” ära ja pean lisaks tööd tegema hakkama. Mis pole ka kõige hullem asi, mis juhtuda saab – lihtsalt plaanis oli lapsekasvatamise ja mõne hobiga natuke aega tegeleda.

Aga vat kui mingi sõjaline tegevus siin veel hakkama peaks sedasi, et parem Šveitsi vms kolida, siis ma ei teagi, kas jaksaksin sedasi rabeleda… Eks see selgub kõik siis, kui madin lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kardate uut majanduskriisi ja kas valmistute selleks? Kui tulevad koondamised, euribori tõus, küttekulud, pankrotid?

Ei karda, sest ülikoolis on õpitud mehega erialad, kus on nõudlus suurem kui pakkumine, st koondamise võimalust ei ole. Kuna nüüd mõlemad lapsed koolis, siis jääb ära lasteaiatasu, seega saab ka küttekuluga kenasti hakkama. Pankrotte meie erialadel ei eksisteeri. Töötasud on piisavad, et maksta ka kõrgemat kodulaenumakset.

Aga sa pole kunagi mõelnud, et võib juhtuda õnnetusi, mis teevad erialal töötamise võimatuks või üleüldse igasuguse töötamise? Või lastega võib juhtuda midagi, mistõttu sa pead koduseks jääma. Mul juhtus tuttavaga üks loll trauma ja ta on nii pikal haiguslehel, mis võimaldab sule sappa panna. Ühel teisel jäi täiskasvanud poeg õnnetuse tõttu voodihaigeks. Üks kaotas koroona tõttu mehe ja pärast seda ei suutnud ta jätkata senisel vastutusrikkal ametikohal. Ja oh neid, kelle ideaalne kooselu ideaalse mehega pauguga lõhki läinud, on rohkem kui paar.

Ikka olen mõelnud, ega ma nagu linnuke oksal ei ela. Kodulaenul on kindlustus. Mõlemal on tervisekindlustused, mehel ka elukindlustus. Olen kodune olnud pärast VH lõppu – saame mehe palgaga hakkama. Kui ei saa töötada, eks siis tuleb elustiilis järgi anda – nälga ikka ei sure ja kuuse alla ei jää. Päritolupered on ka tugevad. Kui saame pikalt haiguse pärast sule sappa, siis läheme mujale tööle. Nagu ma ütlesin – meie erialadel on nõudluse puudus, st töötuks jäämist pole karta.

Mis see ettekartmine aitab? Hetkel on nii ja ei karda. Kui lähme lahku, siis saame mõlemad eraldi ka hakkama ja lapsi mees ei jäta toetamata. Suhe on kindel, mingeid mõrasid ei ole.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka olen mõelnud, ega ma nagu linnuke oksal ei ela. Kodulaenul on kindlustus. Mõlemal on tervisekindlustused, mehel ka elukindlustus. Olen kodune olnud pärast VH lõppu – saame mehe palgaga hakkama. Kui ei saa töötada, eks siis tuleb elustiilis järgi anda – nälga ikka ei sure ja kuuse alla ei jää. Päritolupered on ka tugevad. Kui saame pikalt haiguse pärast sule sappa, siis läheme mujale tööle. Nagu ma ütlesin – meie erialadel on nõudluse puudus, st töötuks jäämist pole karta. Mis see ettekartmine aitab? Hetkel on nii ja ei karda. Kui lähme lahku, siis saame mõlemad eraldi ka hakkama ja lapsi mees ei jäta toetamata. Suhe on kindel, mingeid mõrasid ei ole.

Siiski, ääretu enesekindlus! Oma tööga seoses olen näinud olukordi, kus väga edukad ja tublid inimesed on tervisega seoses muutunud täiesti võimetuks. See argument, et meie õpitud erialal on alati nõudlust… No, mis sa selle teadmisega peale hakkad, kui on tabanud terviserike, mis ei lase enam üldse tööd teha?

+13
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi seletaks minusugusele võhikule selle osa lahti just pakkumise-nõudluse teema. Miks osadel nädalavahetustel hingehind on olnud elektril?

Ju siis mõni tootmisvõimsus või ülekandevõimsus oli nädalavahetusel hoolduses või remondis, polnud päikest, tuult jne. On palju elektrit kulutavaid tootmisettevõtteid, mis töötavat põhimõtteliselt kogu aeg, neil on ka nädalavahetusel ning isegi öösel elektrit vaja.
Teine asi on see, et meie müüme oma toodetud elektri päris arvestatavas osas Lätti ja Leetu (või noh, võibolla on paberil nii, et Läti müüb edasi, aga meie elekter läheb Lätti ja sealt edasi Leetu, kus on puudus). Soomest tuleb küll ka meile elektrit, aga ühendus Lätiga on võimsam kui ühendus Soomega, ehk Soomest me nii palju elektrit ei saa, kui Lätti edasi läheb. Leedu tarbis varem tuumajaama elektrit, kui enda jaama kinni panid (oli ju Euroliidus suur tuumajaamade sulgemise laine), siis osteti Valgevenest, aga sealt enam osta ei saa. Nüüd polegi neil endal piisavalt odavaid tootmisvõimsusi ja peavad puudujääkide korvamiseks kasutama kallist gaasist tehtud elektrit. Kuna börs on ühine, siis on ka hind üsna ühine. Erinevused tulevad mu arusaamise järgi ülekandevõimsuste piiridest ja nõudlusest teisel pool ülekandevõimsuse nö otsa.

Mina majanduskriisi ei karda, tööd ilmselt ei kaota ja kui peakski kaotama, leian kergelt uue töö, sest amet on selline, et alati on vaja ja praegu on töötajatest puudus. Aga eks muidugi püüan kulusid piirata, sest palgakasv ei käi kuidagi koos inflatsiooniga. Eks üks põhjus, miks ma töötuks jäämist kartma ei pea, on see, et pole just väga hea palgaga töö. Aga elab ära.
Mu meelest ainus võimalus majanduslanguseks valmistuda on see, et ei maksa end lõhki laenata ja eriti võimaliku majanduskriisi eel peaks laenamisega olema väga ettevaatlik. Mina õnneks ei pea ka selle pärast muretsema, aga kes plaanib laenu võtta, siis mõelge hoolega, kuidas saate laenu tasuda, kui peaks majanduskriis tulema, kui peaksite ajuti töötuks jääma ja/või madalama palgaga toime tulema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiski, ääretu enesekindlus! Oma tööga seoses olen näinud olukordi, kus väga edukad ja tublid inimesed on tervisega seoses muutunud täiesti võimetuks. See argument, et meie õpitud erialal on alati nõudlust… No, mis sa selle teadmisega peale hakkad, kui on tabanud terviserike, mis ei lase enam üldse tööd teha?

elus võib muidugi igasugust ette tulla, aga see on ju hoopis teine teema. praegu küsiti, kas kardate majanduskriisi, pankrotte ja koondamisi. kui eriala tagab korraliku palgaga töö igasugustel aegadel, siis pole ju põhjust koondamist karta.

ja ei oleks see esimene kriis, ega jää ka viimaseks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiski, ääretu enesekindlus! Oma tööga seoses olen näinud olukordi, kus väga edukad ja tublid inimesed on tervisega seoses muutunud täiesti võimetuks. See argument, et meie õpitud erialal on alati nõudlust… No, mis sa selle teadmisega peale hakkad, kui on tabanud terviserike, mis ei lase enam üldse tööd teha?

elus võib muidugi igasugust ette tulla, aga see on ju hoopis teine teema. praegu küsiti, kas kardate majanduskriisi, pankrotte ja koondamisi. kui eriala tagab korraliku palgaga töö igasugustel aegadel, siis pole ju põhjust koondamist karta.

ja ei oleks see esimene kriis, ega jää ka viimaseks.

Arusaadav, aga siinkohal tulekski arvesse võtta, et ei ole majanduskriis, pankrot või koondamine ainsad võimalused, kus inimene võib raskesse või lausa väljapääsmatusse  olukorda sattuda. Võimalikule tervisehädale viitamine on siin teemas ka igati asjakohane.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa tahad nüüd minust? Jah, mul on tervise- ja laenukindlustus, mul on pere, mul on tugivõrgustik (sugulased), elan tervislikult ja olen terve 40-aastane naine. Mida ma pean siis veel tegema? Olengi enesekindel ja positiivne – see aitab elus olla ja hakkama saada.  Miks peaksin hädaldama ja kartma?

Kui jään nii haigeks enne pensioniiga, et töötada ei saa ja sissetulekut igakuiselt pole, siis pole.  Olengi siis nii nagu olen. Rahaliselt on siis kindlustus, puuderaha, võtan kogutud II samba välja ja olen ülalpeetav. Oma tarbimisharjumused lähevad ka siis nulli tõenäoliselt. Süüa ja peavarju ikka saan 🙂

Küsimus oli, et kas kardate uut majanduskriisi ja kas valmistute selleks. Minu vastus: ei karda ja ei valmistu ka kuidagi eriliselt. Viimane majanduskriis (2009-2010) ei mõjutanud kuidagi.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa tahad nüüd minust? Jah, mul on tervise- ja laenukindlustus, mul on pere, mul on tugivõrgustik (sugulased), elan tervislikult ja olen terve 40-aastane naine. Mida ma pean siis veel tegema? Olengi enesekindel ja positiivne – see aitab elus olla ja hakkama saada. Miks peaksin hädaldama ja kartma?

Kui jään nii haigeks enne pensioniiga, et töötada ei saa ja sissetulekut igakuiselt pole, siis pole. Olengi siis nii nagu olen. Rahaliselt on siis kindlustus, puuderaha, võtan kogutud II samba välja ja olen ülalpeetav. Oma tarbimisharjumused lähevad ka siis nulli tõenäoliselt. Süüa ja peavarju ikka saan ????

Küsimus oli, et kas kardate uut majanduskriisi ja kas valmistute selleks. Minu vastus: ei karda ja ei valmistu ka kuidagi eriliselt. Viimane majanduskriis (2009-2010) ei mõjutanud kuidagi.

Keegi ei taha konkreetselt sinust mitte midagi! Teema on lihtsalt arutlemiseks – mis saab siis, kui…

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaksin valitsuse liikmetelt küsida, kas nemad peavad taolisi energiahindu põhjendatuteks? Läheksin näiteks riigikogu infotundi ja küsiksin:

“Lugupeetud minister, kas te võiksite järgmisel infotunnil seletada minule kui energeetika- ja finantskaugele inimesele arusaadaval viisil, kuidas kujunevad sellised tohutud kõikumised energiahindades? Sest mina kui tavakodanik kuulen pidevalt meediast, et börsihind on selline ja homme olge valmis pesu peseme jms. Kuidas täpselt kujuneb see börsihind?”

Ja ma jauraks sel teemal senikaua kuni saan rahuldava vastuse. Kas infotunnis saavad osaleda ainult riigikogu ja valitsuse liikmed?

Rahuldavat vastust saa ei saa. Keegi ei tunnista, et tegemist on manipuleeritud turuga ja ega neid ei koti ka. Aetakse mingit poliithäma, millel pole sisu ja mille ajaja ise ka sotti ei saa.

 

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen pettunud perekoolis. Tundub, et siia sobiks pigem hädaldamine, kurtmine. Kui keegi kirjutab positiivses võtmes, saab puid alla, miinuseid ja meilile veel ebasobiva postituse teate.

Enam ei kirjuta midagi, ei tule ka siia.

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enam ei kirjuta midagi, ei tule ka siia.

Oi kui paha lugu, ei tulegi enam siia.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 263 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kriis majanduses