Esileht Ilu Kriisiajal juuksuris käimine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kriisiajal juuksuris käimine

Postitas:

Kas käite praeguses olukorras salongis juukseid lõikamas-värvimas?
Kas kasutate mingeid kaitsevahendeid, kui käite seal? Või üritate
kuidagi kodus ise hakkama saada?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

et saaks kirstus ilus olla?
eik käi juuksuris, kuna norm kohad ON KINNI. kuskile põranda alla juuksurisse ei kavatse minna. küünetehniku juurde ka ei lähe. mida rohkem oleme omaette, pere keskel, seda kiiremini saab normaalne elu jätkuda.
vastutustundetud on need kohad ja inimesed, kes jätkuvalt pakuvad oma teenuseid. isegi hambaarstid ei tööta.

+11
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksuris käisin enne kui jamaks läks, oli märtsi keskel umbes. Tavaliselt käin iga kuu aga nüüd venitaks heal juhul 1.5-2 kuud ära. Kui siis on lahti, lähen ikka. Ise värvima ei hakka. Haigust ei karda ja mingeid abinõusid kasutusele ei võtaks.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 17:49; 09.04 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“eik käi juuksuris, kuna norm kohad ON KINNI.”
Ära aja jama. Pea kõik juuksurisalongid on hetkel lahti.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 16:10; 05.04 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kasutate mingeid kaitsevahendeid, kui käite seal?

Kui juuksur sinu ette võtab, puutub ta järelikult paljude inimestega kokku, kuna on otsustanud tööd jätkata. See omakorda tähendab, et tõenäosus, et ta ühel hetkel nakkuse saab, on päris suur. Kuna juuksurist ei ole võimalik kahe meetri kaugusele jääda, oleks ainus, mis sind kaitseb, N95 mask ja spetsiaalsed kaitseprillid (need, mille kõik ääred nahale “kleepuvad”). Paraku ei ole võimalik kumbagi korrektselt kasutada nii, et juuksur su soengule ligi pääseks.

Vastates su küsimusele – ei, mina ei käi juuksuris. Soeng ja värv kasvavad aja jooksul muidugi välja, aga tervis on olulisem.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab olla juuksuris käimine tähtsam kui sinu ja su lähedaste tervis?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab olla juuksuris käimine tähtsam kui sinu ja su lähedaste tervis?

Mul näiteks pole lähedasi. Vanemad ja vanavanemad on surnud, meest ja lapsi ei ole.
Ise ma riskigruppi ei kuulu, olen 32 a väga hea tervisega, viimati olin haige 10 aastaselt. Teen aktiivselt sporti vabas õhus, ujun aasta läbi meres. Elan oma majas, nii pole isegi ohtu naabritele trepikojas.
Kui ma nüüd koroona saan ja sellesse suren siis olen ma küll väga erandlik nähtus.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab olla juuksuris käimine tähtsam kui sinu ja su lähedaste tervis?

Mul näiteks pole lähedasi. Vanemad ja vanavanemad on surnud, meest ja lapsi ei ole.

Ise ma riskigruppi ei kuulu, olen 32 a väga hea tervisega, viimati olin haige 10 aastaselt. Teen aktiivselt sporti vabas õhus, ujun aasta läbi meres. Elan oma majas, nii pole isegi ohtu naabritele trepikojas.

Kui ma nüüd koroona saan ja sellesse suren siis olen ma küll väga erandlik nähtus.

Aga kui sa oled nii hea tervisega, põed koroonat asümptomaatiliselt ja viid nakkuse hoopis juuksurile? Kui tema ei ole nii hea tervisega, tema järgmised kliendid, tema perekond?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma nüüd koroona saan ja sellesse suren siis olen ma küll väga erandlik nähtus.

Sel juhul küll, kui sa eelnevale lisaks isolatsioonis elad. Kui mitte, siis pole sa eriti erandlik, lisaks oled nakkusohtlik nende inimeste jaoks, kellega ikka kokku puutud seal, kus sa käid

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juukseid värvin nagunii ise. Kui vaja lõigata, lasen mehel lõigata. Korra on ta pidanud seda vastumeelselt tegema, kui ma kuidagi ei leidnud aega juuksuri jaoks, aga otsad olid juba väga hullud ja siis lõpuks mangusin teda 😀 Nüüd just mõtlesin guugeldada, kuidas käib pikkade juuste lõikamine masinaga, et äkki on tulemus huvitavam, kui lihtsalt sirge…enamuse ajast kannan neid nagunii mingisuguses patsis, nii et ebaõnnestumise korral pole nagunii tulemust eriti näha 😀

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksuris käisin enne kui jamaks läks, oli märtsi keskel umbes. Tavaliselt käin iga kuu aga nüüd venitaks heal juhul 1.5-2 kuud ära. Kui siis on lahti, lähen ikka. Ise värvima ei hakka. Haigust ei karda ja mingeid abinõusid kasutusele ei võtaks.

No kes kaitseks meid põmmpeade eest – mõni ei usu ja see siin ei karda … Mis loeb pandeemiast tingitud eriolukorras kas sina kardad või mitte!? See pole ju üldse teema.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksuris käisin enne kui jamaks läks, oli märtsi keskel umbes. Tavaliselt käin iga kuu aga nüüd venitaks heal juhul 1.5-2 kuud ära. Kui siis on lahti, lähen ikka. Ise värvima ei hakka. Haigust ei karda ja mingeid abinõusid kasutusele ei võtaks.

No kes kaitseks meid põmmpeade eest – mõni ei usu ja see siin ei karda … Mis loeb pandeemiast tingitud eriolukorras kas sina kardad või mitte!? See pole ju üldse teema.

Mis siis teema on?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 17:49; 09.04 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui sa oled nii hea tervisega, põed koroonat asümptomaatiliselt ja viid nakkuse hoopis juuksurile? Kui tema ei ole nii hea tervisega, tema järgmised kliendid, tema perekond?

See on ju juuksuri otsustada. Kui kardab, lõpetagu töö. Või miks tema järgmised kliendid võivad käia ja mina mitte? Kõikidel ühine vastutus.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu Kriisiajal juuksuris käimine