Esileht Pereelu ja suhted Kriminaalse minevikuga mees

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )

Teema: Kriminaalse minevikuga mees

Postitas:

Tutvusin mehega pool aastat tagasi. On väga tore, hoolitsev, armastav. Pole varem sellist klappi kellegagi olnud. Kohe alguses sain ka teada ta minevikust. On mõned omastamised ja väljapressimised. Reaalselt kinni istunud pool aastat. Kas suudaksite sellist inimest usaldada, et on muutunud jne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.12 00:30; 05.12 06:55; 05.12 10:13; 23.12 11:15; 23.12 11:22; 23.12 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 02:55; 05.12 03:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja veelkord Ei

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 03:25; 05.12 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiendan oma vastust: ma ei välista, et ta võib muutuda, kuid ma ei suudaks seda uskuda. Selle kohta käis see kindel “ei”.
Muidugi kui olen jõudnud juba ära armuda, siis on asi halvem, siis mõistus enam ei kontrolli protsesse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 02:55; 05.12 03:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusin mehega pool aastat tagasi. On väga tore, hoolitsev, armastav. Pole varem sellist klappi kellegagi olnud. Kohe alguses sain ka teada ta minevikust. On mõned omastamised ja väljapressimised. Reaalselt kinni istunud pool aastat. Kas suudaksite sellist inimest usaldada, et on muutunud jne?

Pool aastat ei ole mingi näitaja. Peaaegu kõik vägivaldseks muutuvad suhted on imeilusad alguses. Konflikt näitab, millised on inimesed tegelikult. Kas mees suudab olla endiselt hoolitsev ja armastav kui naine käitub tema nägemuse vastaselt. Vargused ja väljapressimised tähendavad seda, et inimene võtab rohkem kui talle antud on. Usaldus pole laelamp, mille saab sisse ja välja lülitada. Usaldus teenitakse välja. Kui juba usalduse teema on üleskerkinud, siis ilmselt usaldada ei saa. Peredes kus usaldus olemas, siis selle üle ei mõelda ja sellest ei räägita. Räägitakse siis kui usaldust pole. Ja see ei ole sinu teha, see on mehe teha, et ta oma elu ja käitumise usalduse looks. Peaks sõna ja ei võtaks seda, mida pole talle antud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loll, kui vahele jäi. See teeks rohkem muret.
Vahel on väljapressitav hullem pätt kui väljapressija. Kõik oleneb asjaoludest. Ja kes kohtus paremini rääkida oskab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://m.postimees.ee/section/676/3965891

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.12 00:30; 05.12 06:55; 05.12 10:13; 23.12 11:15; 23.12 11:22; 23.12 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned omastamised ja väljapressimised? Tähendab, et varas, väljapressija ja seda korduvalt? Täispätt ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 07:45; 05.12 14:50; 23.12 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

omastamine ei olegi nii hull, kui on väljapressimine, mis on seotud juba vägivallaga. See on ohtlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mitte, kuna tegu on “mõnede” omastamistega ehk inimene on loomuselt varas, see ei sobi mulle. Usaldada varast, kostub ju vale ja inimesed olemuselt EI muutu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles näinud meie kohtusüsteemi pinnapealsust ja süvenematust, puudub mul usk õigusesse. Otsid enda arust kohtust abi, aga seal selgub et võidavad lihtsalt need, kes oskavad paremini musta valgeks rääkida. Sõbranna läks juurat õppima ja mainis, et mitte kusagil mujal ei valetata nii palju kui kohtusaalis.

Seega, olles näinud natuke asja teist poolt, ei kaldu ma inimesi automaatselt maha kandma. Kuid ettevaatlikuks teeks see teadmine muidugi. Elu näitab, et suhte alguses just eriliselt toredad ja hoolivad inimesed võivad tihtilugu osutuda terroristideks. Sest neil käivadki kõik emotsioonid üles-alla: oled naisesse ära armunud, siis põhjalikult; no ja kui tema peale vihastad, siis kah põhjalikult:( Ses mõttes mõjuks usaldusväärsemalt pigem suhte alguses rahulikumat sorti mees, tundub stabiilsema närvikavaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nu oletame, et tegu on 37 aastase mehega. 17 aastaselt mõistust vähe suurte poiste kambas tahtis taset näidata jne. Sai 18 oli 6 kuud vanglas pärast läks ülikooli. Korralik kodu-töö-sõbrad.

Aga ma arvan, et teemaalgataja loos see nii ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub sama mees https://foorum.perekool.ee/teema/pealtnagija-litsid/page/5/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.12 00:30; 05.12 06:55; 05.12 10:13; 23.12 11:15; 23.12 11:22; 23.12 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles näinud meie kohtusüsteemi pinnapealsust ja süvenematust, puudub mul usk õigusesse. Otsid enda arust kohtust abi, aga seal selgub et võidavad lihtsalt need, kes oskavad paremini musta valgeks rääkida. Sõbranna läks juurat õppima ja mainis, et mitte kusagil mujal ei valetata nii palju kui kohtusaalis.

Seega, olles näinud natuke asja teist poolt, ei kaldu ma inimesi automaatselt maha kandma. Kuid ettevaatlikuks teeks see teadmine muidugi. Elu näitab, et suhte alguses just eriliselt toredad ja hoolivad inimesed võivad tihtilugu osutuda terroristideks. Sest neil käivadki kõik emotsioonid üles-alla: oled naisesse ära armunud, siis põhjalikult; no ja kui tema peale vihastad, siis kah põhjalikult:( Ses mõttes mõjuks usaldusväärsemalt pigem suhte alguses rahulikumat sorti mees, tundub stabiilsema närvikavaga.

Mu arust siis sa peaksid just teadma, et Eestis vangimajja minekuks on ikka väääga palju vaja ise korda saata, pole päris nii, et paar süütut omastamist ja kohe vangi.

Ei oleks kunagi suhtes inimesega, kel kriminaalne minevik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 10:41; 23.12 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, et mõni naine võtab sellist asja üldse kaalumiselegi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

omastamine ei olegi nii hull, kui on väljapressimine, mis on seotud juba vägivallaga. See on ohtlik.

Sarivaras nagu sobiks hästi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 07:45; 05.12 14:50; 23.12 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Omastamine” on ju peenelt öeldud vargus, see tähendab mitmed vargused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 03:25; 05.12 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

EI. Aga elu näitab, et naisi jagub kõigile. Peale varaste ja väljaprssijate leiavad endale naised isegi vägistajad ja tapjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, et on muutunud. Väljapressimiseks ja vargusteks peab olema ikka parajalt empaatiavõimetu ja tuim tükk, kes teistest ei hooli ega süüd ei tunne, nii et tema mõttemaailma ja emotsionaalse intelligentsuse kohta ütleb see nii mõndagi. Sinuga käitub hästi, kuni huvi pakud, pärast tuleb välja tõeline loomus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem üks kord elus toime pandud karmim kuritegu (tükk aega tagasi), kui korduvad väiksemad kuriteod. -esimesel puhul võib-olla võttis õppust, aga kui kordama jääb, siis nii ongi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 18:10; 09.12 23:53; 10.12 18:18; 10.12 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgem ausad kõik pätid on alguses sarmantsed gentelmanid. Pigem isegi vastupidi julged…mis võib pluss punkte anda

Asi muutub siis kui kokku kolite. Esimesed tülid, vb ka füüsilisne vägivad. Mingid tüübid käivad ukse taga su meest otsimas jne… Tõenäoliselt alguses vb käristab välja mängib lahket(kriminaalse rahaga) aga mingi hetk läheb kõik naise peale, kui juba naine nn kodustatud. Pärast on juba raske saada ka lahti sellest mehest, lubades kõik su sõbrad ja perekonnaliikmed mättasse lüüa jne

Mu mees on uurija, seega tean taustu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 19:16; 07.12 09:55; 08.12 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles kriminaalidega töötanud, tean, et peaaegu neil kõigil on olnud väga raske lapsepõlv. Põhjused ja olud varieeruvad suurel määral, aga seda juhtub haruharva, et täiesti normaalsest ja armastavast kodust kasvab välja täielik pätt (teismeiga tuleb siinkohal kõrvale jätta, selles perioodis keeravad paljud lapsed ära, ma räägin siiski neist, kes täiskasvanuna on kuritegelikul teel).

Hea mulje suudavad endast jätta peaaegu kõik. Palju on neid, kes tegelikult ongi väga toredad ja kui neil oleks normaalne kodu ja normaalsed vanemad olnud, oleks võinud neist edukad inimesed saada. Paraku on ka nende toredate puhul see probleem, et elu on neile õpetanud täiesti väärad käitumismudelid ja need on nii tugevalt kinnistunud, et püüad või mitte, löövad ikka välja. Nad ei oska teisiti!

Teine osa on neid, kes on lihtsalt ülihead manipuleerijad ja see manipulatsioon on ikka meistritasemel, tavapopulatsioonis sellist klassi ei näegi. Pealtnäha ilusa pinna all peidab end aga keegi, kel pole probleem oma elukaaslane surnuks pussitada ja peale seda baari sõpradega pidutsema minna.

Mind isiklikult teeks kuritegelik minevik äärmiselt ettevaatlikuks. Ja mitte niivõrd sellepärast, mida antud isik on korda saatnud (väljapressimised jne), vaid sellepärast, mis ta selleni on viinud. Minu jaoks on kuritegevuse avaldumine indikaator, et inimesega on midagi väga pahasti, kuritegelik tegu on lihtsalt selle tagajärg. Ja seda, mis on pahasti, on võimatu parandada, sest aastakümnete vältel tekkinud kahju ei tee olematuks ka suur armastus (kuigi meile, naistele, meeldiks vastupidist uskuda).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 20:33; 09.12 01:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttava eks istus inimesevpoolsurnuks peksmise eest Eestis kinni vaid lühendatult kolm aastat. Kui on vanglas pea sama kaua olnud, siis lõpeta see jama otsekohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel ei. Olen kokku puutunud identiteedivargaga, kes tegeleb ühtlasi pettuste ja vargustega. Maksude maksmist see inimene üldse ei tunnista, maksuametist laseb juba aastaid üle. Üritas ka mulle musta valgeks rääkida, kuidas ta on oma elu õppetunnid saanud ja nüüd oma laste nimel tahab ausalt elada. Tulemuseks on see, et inimene tegeleb edasi pettustega. Vangla ega lapsed pole teda grammigi muutnud. Leidis ka naise, kes õigustab teda, kes sõimab neid, kes julgevad naisele mehe võlgade pärast helistada. Kes koduukse taha julgeb minna, sellele helistatakse politsei kohale. Kohtutäiturite kirju ignoreeritakse, tähitud kirja toojale öeldakse silma sisse, et tegemist pole isikuga, keda postiljon otsib. Maksuametile valetatakse tuimalt, et dokumendid on kadunud jne. Aga näed, leidub lolle naisi, kes selliste petiste ees oma jalgu hargitavad ja backuppi oma meestele teevad. Küll saavad need naised ka oma mihklipäeva, kui lahku minnes mees samad kadumisvõtted ja raha peitmise moodused kasutusele võtab. Lisaks on kriminaali lastel ja naisel päris mitmes valdkonnas töö saamine välistatud, hea seegi! Ära enda ja oma laste tööalaseid võimalusi elus mingi jobu pärast küll kitsenda. Vangis istunud inimene on tihti ka sõna otseses mõttes labiilselt närvihaige. Kas siis lapsepõlvetraumade või vanglas “naiseks tehtu” tõttu. Ausalt, ei huvita ka, mida need vaimselt haiged inimesed mõtlevad. Sellistest tuleb suure kaarega mööda minna. Ära seda viga tee, et kainelt ei mõtle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On väga tore, hoolitsev, armastav. Pole varem sellist klappi kellegagi olnud.

Ei.
Inimene on vägivaldne kriminaal.

Väga tore olemine ja meeletu klapp kuulub tema mängu juurde aga järjekordne kuritegu tuleb ükskord niikuinii ning tema tõeline pale tõuseb nähtavale.
Ja siis sa ripud ikkagi tema küljes arvates ,et see kenam pool (mis oli puhas manipulatsioon ja näitemäng) on tema tõeline olemus..

loe
“The Sociopath Next Door” by Martha Stout, jne.
https://marucha.files.wordpress.com/2014/06/the-sociopath-next-door.pdf

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimese moraalne kompass elu jooksul tavaliselt ei muutu. kui sellise inimesega hea klapp on, siis mis seal ikka. eks igaühe jaoks on kuskil keegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas kõik näevadki ainult mustas ja valges toonis asju?
Olen abielus mehega, kes istus 1,5 aastat vanglas maksupettuste eest. Nüüdseks üle 6 aasta koos, kaks last, oma kodu, oma ettevõte Eestis ja Norras, stabiilne materiaalne olukord, pole võlgu, pole midagi. Väga viisakas, intelligentne mees nii kodus kui tööl. Nende kuue aasta jooksul pole tal avastanud mingit “teist” palet.

Kas tõesti poleks pidanud inimesele teist võimalust andma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.12 09:32; 07.12 11:01; 07.12 11:35; 08.12 14:30; 08.12 18:05; 09.12 22:22; 18.12 17:52; 20.12 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea mida peab eestis tegema, et maksupettuse eest REAALSELT 1,5 aastaks kinni minna. Isegi Sadama tüübid, istusid paar kuud eeluurimises ja ilmselt saavad tingimisi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 19:16; 07.12 09:55; 08.12 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea mida peab eestis tegema, et maksupettuse eest REAALSELT 1,5 aastaks kinni minna. Isegi Sadama tüübid, istusid paar kuud eeluurimises ja ilmselt saavad tingimisi.

Ma olen toimikut lugenud, reaalselt maksupettus 110 000.- krooni suuruses ja reaalselt 3 aastat vangistust, millest 1,5 tuli kohe ära kanda. Meie kohtusüsteem teeb ka imelikumaid trikke, usu mind.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.12 09:32; 07.12 11:01; 07.12 11:35; 08.12 14:30; 08.12 18:05; 09.12 22:22; 18.12 17:52; 20.12 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas kõik näevadki ainult mustas ja valges toonis asju?
Olen abielus mehega, kes istus 1,5 aastat vanglas maksupettuste eest. Nüüdseks üle 6 aasta koos, kaks last, oma kodu, oma ettevõte Eestis ja Norras, stabiilne materiaalne olukord, pole võlgu, pole midagi. Väga viisakas, intelligentne mees nii kodus kui tööl. Nende kuue aasta jooksul pole tal avastanud mingit “teist” palet.

Kas tõesti poleks pidanud inimesele teist võimalust andma?

Noh ja kui palju ta oma kahe ettevõttega siis maksude osas petab? Räägib ta sulle ikka sellistest asjadest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 11:28; 08.12 12:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )


Esileht Pereelu ja suhted Kriminaalse minevikuga mees

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.