Esileht Pereelu ja suhted Kriminaalse minevikuga mees

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 97 )

Teema: Kriminaalse minevikuga mees

Postitas:

Meie pere ei saa riigilt tagasi pooltki sellest, mida me riigile maksame, seega üha rohkem saan aru miks maksupetturid teevad seda mida nad teevad…

Kas sa oled arvutanud?

Sõiduteede ehituse ja hoolduse, tänavavalgustuse jne ka arvutasid sisse? Mis valemit kasutasid?

Tänavavalgustusest on minul sügavalt ükskõik, kuna siin kus mina elan, seda ei eksisteeri. Samuti oleme me enda koduni tuleva tee rajanud ise ja hooldame seda ise. Rääkimata elektrist ja veevärgist.
Maanteede hooldus ja ehitus jah, aga meie pere maksab kuus keskmiselt 5000eur lihtsalt maksudeks. See teeb aastas 60000eur! Kuuekümne tuhande euro eest peame maksma aastas teehooldust? Päriselt? Miks teised ei maksa sellist summat aastas, kes teed sama palju või veel rohkem kasutavad?
Me ei saa ühtegi toetust välja arvatud lapsetoetus. Lapse sünnituse maksin 100% ise kinni. Arsti juures pole viimaste aastate juures käinud.
Selle osa, mida me reaalselt kasutame, maksame me riigile tarbides niigi. Ülejäänu maksame lihtsalt peale ja nii teevad väga-väga paljud. Nende eest, kes siin miinustavad, ilmselt. Nemad elavad ju kellegi kulul ja vajavad neid totusid, kes nende eest maksaks. Siis saavad hiljem foorumis õiendada millised vargad need on, kes ei maksa ja sellega vahele jäävad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.12 15:35; 11.12 18:42; 11.12 20:29; 13.12 11:00; 28.12 21:18; 28.12 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis on tööjõumaksud väga suured. Ümbrikupalka makstaksegi pigem seepärast, et töötajad mingigi normaalse summa teeniksid.

Jälesta mis sa jälestad, aga tarbijana oled esimene odavat teenust nõudma.

No kui Sa ise näiteks vangis oled, kas Sa seda ikka kusagilt tead saad, kas Su tütre kasuema võttis poest täna “ausa piima” või vahukoore? Blender tuleb lõuks odavam, aga foon tuleb selline hoida, et see pärisema kunagi blenderini ei jõuaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui Sa ise näiteks vangis oled, kas Sa seda ikka kusagilt tead saad, kas Su tütre kasuema võttis poest täna “ausa piima” või vahukoore? Blender tuleb lõuks odavam, aga foon tuleb selline hoida, et see pärisema kunagi blenderini ei jõuaks…

Andke andeks, “lõpuks” ikka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes otsustavad maha raiuda ja välismaale müüa meie metsa

Metsa ju tuleb raiuda, et saaks uus mets peale istutada.
Mine istu heinamaale ja ära lase traktoritel ka heina niita.
Selleks, et ei peaks metsa välismaale müüa, tulebki rajada Eestisse tehas, mis suudab metsa kohapeal ümber töödelda.
Ja endised peaministrid tuleb õpetada striptiisi tegama, et nad ei peaks hakkama naisi ahistama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Metsa ju tuleb raiuda, et saaks uus mets peale istutada.
Mine istu heinamaale ja ära lase traktoritel ka heina niita.
Selleks, et ei peaks metsa välismaale müüa, tulebki rajada Eestisse tehas, mis suudab metsa kohapeal ümber töödelda.
Ja endised peaministrid tuleb õpetada striptiisi tegama, et nad ei peaks hakkama naisi ahistama.

 (0)
 (0)

Ju oli tegemist juhusega ja keegi peab minemagi segastel aegadel kaotsi, bulgur ja kuškuš Eestile oluliselt sisse ei too tõepoolest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes otsustavad maha raiuda ja välismaale müüa meie metsa

Metsa ju tuleb raiuda, et saaks uus mets peale istutada.
Mine istu heinamaale ja ära lase traktoritel ka heina niita.
Selleks, et ei peaks metsa välismaale müüa, tulebki rajada Eestisse tehas, mis suudab metsa kohapeal ümber töödelda.
Ja endised peaministrid tuleb õpetada striptiisi tegama, et nad ei peaks hakkama naisi ahistama.

Sinu sissetulek tuleb puude müügist, loomulikult räägid seda juttu. Reaalsus on see, et lageraiet ei pea kindlasti tegema selleks, et uued puud saaksid peale kasvada. Eriti veel selles ulatuses nagu praegu tehakse. Isegi looduskaitsealad ei jää enam puutumata. Pane tähele, et räägin konkreetselt lageraiest, mitte hooldusraiest. Isegi üksikuid seemnepuid ei ole jäetud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.12 15:35; 11.12 18:42; 11.12 20:29; 13.12 11:00; 28.12 21:18; 28.12 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu sissetulek tuleb puude müügist, loomulikult räägid seda juttu. Reaalsus on see, et lageraiet ei pea kindlasti tegema selleks, et uued puud saaksid peale kasvada. Eriti veel selles ulatuses nagu praegu tehakse. Isegi looduskaitsealad ei jää enam puutumata. Pane tähele, et räägin konkreetselt lageraiest, mitte hooldusraiest. Isegi üksikuid seemnepuid ei ole jäetud!

Hooldusraideks nimetatakse harvendus või valgustusraiedeid.
Metsa saab majandada vaid lageraietena, mitte turbe- või aegjärgsete raietena sest tööjõud on kallis ja viimaseid ei saa teha masinraietena. Seemnepuid ei saa jätta, kui seal pole midagi jätta. Kuuske seemnepuuks jätta ei saa, tuul lükkab ümber.
Palju sina ja üldse ühiskond oleksite valmis maksma metsaomanikele, et nad ei majandaks metsas tulupõhiselt?. Kui lageraided keelatakse, siis metsamaa aluse maa hind muutub olematuks, st ka maamaks peab muutuma nulliks, kui maahind on null, või isegi miinusmärgiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Huvitav, kas kõik näevadki ainult mustas ja valges toonis asju?
Olen abielus mehega, kes istus 1,5 aastat vanglas maksupettuste eest. Nüüdseks üle 6 aasta koos, kaks last, oma kodu, oma ettevõte Eestis ja Norras, stabiilne materiaalne olukord, pole võlgu, pole midagi. Väga viisakas, intelligentne mees nii kodus kui tööl. Nende kuue aasta jooksul pole tal avastanud mingit “teist” palet.

Kas tõesti poleks pidanud inimesele teist võimalust andma?

Ja sind ei häiri, et su mees on varas ja valetaja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere ei saa riigilt tagasi pooltki sellest, mida me riigile maksame, seega üha rohkem saan aru miks maksupetturid teevad seda mida nad teevad…

Kas sa oled arvutanud?

Sõiduteede ehituse ja hoolduse, tänavavalgustuse jne ka arvutasid sisse? Mis valemit kasutasid?

Tänavavalgustusest on minul sügavalt ükskõik, kuna siin kus mina elan, seda ei eksisteeri. Samuti oleme me enda koduni tuleva tee rajanud ise ja hooldame seda ise. Rääkimata elektrist ja veevärgist.
Maanteede hooldus ja ehitus jah, aga meie pere maksab kuus keskmiselt 5000eur lihtsalt maksudeks. See teeb aastas 60000eur! Kuuekümne tuhande euro eest peame maksma aastas teehooldust? Päriselt? Miks teised ei maksa sellist summat aastas, kes teed sama palju või veel rohkem kasutavad?
Me ei saa ühtegi toetust välja arvatud lapsetoetus. Lapse sünnituse maksin 100% ise kinni. Arsti juures pole viimaste aastate juures käinud.
Selle osa, mida me reaalselt kasutame, maksame me riigile tarbides niigi. Ülejäänu maksame lihtsalt peale ja nii teevad väga-väga paljud. Nende eest, kes siin miinustavad, ilmselt. Nemad elavad ju kellegi kulul ja vajavad neid totusid, kes nende eest maksaks. Siis saavad hiljem foorumis õiendada millised vargad need on, kes ei maksa ja sellega vahele jäävad ????

Oeh, millega sa tegeled, et sul niiiiii suur palk on, et sa saad kuus 5 tonni maksudeks maksta?! Ma ei saa palkagi nii palju…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere ei saa riigilt tagasi pooltki sellest, mida me riigile maksame, seega üha rohkem saan aru miks maksupetturid teevad seda mida nad teevad…

Kas sa oled arvutanud?

Sõiduteede ehituse ja hoolduse, tänavavalgustuse jne ka arvutasid sisse? Mis valemit kasutasid?

Tänavavalgustusest on minul sügavalt ükskõik, kuna siin kus mina elan, seda ei eksisteeri. Samuti oleme me enda koduni tuleva tee rajanud ise ja hooldame seda ise. Rääkimata elektrist ja veevärgist.
Maanteede hooldus ja ehitus jah, aga meie pere maksab kuus keskmiselt 5000eur lihtsalt maksudeks. See teeb aastas 60000eur! Kuuekümne tuhande euro eest peame maksma aastas teehooldust? Päriselt? Miks teised ei maksa sellist summat aastas, kes teed sama palju või veel rohkem kasutavad?
Me ei saa ühtegi toetust välja arvatud lapsetoetus. Lapse sünnituse maksin 100% ise kinni. Arsti juures pole viimaste aastate juures käinud.
Selle osa, mida me reaalselt kasutame, maksame me riigile tarbides niigi. Ülejäänu maksame lihtsalt peale ja nii teevad väga-väga paljud. Nende eest, kes siin miinustavad, ilmselt. Nemad elavad ju kellegi kulul ja vajavad neid totusid, kes nende eest maksaks. Siis saavad hiljem foorumis õiendada millised vargad need on, kes ei maksa ja sellega vahele jäävad ????

Oeh, millega sa tegeled, et sul niiiiii suur palk on, et sa saad kuus 5 tonni maksudeks maksta?! Ma ei saa palkagi nii palju…

Tegutseme abikaasaga mõlemad IT-sektoris, kuid maksudena maksame siiski kahepeale kokku sellise summa, ülejäänu tiksub ettevõttes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.12 15:35; 11.12 18:42; 11.12 20:29; 13.12 11:00; 28.12 21:18; 28.12 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Run Forrest Run.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmisest töökohast panin jõululaualt pärast peo lõppu pihta mitu küpsetatud õuna, et lastele anda.

Seda imelikum on, et minusugused tunnistavad sed

See on küll ülitobe! Päriselt võtadki ütlemata töökohast, et lastele anda? Sa ei teeni õunarahagi? Ning oled selle üle suisa uhke?

Meenub kohe kadunud vanaema kolleeg, kes oligi mentaliteediga, et tema võib kõike võtta-tarbida: küll kolleegide kohvisid ja isegi nende laualt kommi jne.

Käisin kord vanaemal tööl külas ja läksime koos töökoha kohvikusse. Mulle meeldisid need käigud väga!
Vanaema ostis 4 moskva saiakest, millest kaks pidin koju vanaisale viima.
Kui jälle vanaema kabinetis olime, siis tahtsin veel üht saiakest. Vanaema arvas, et taadule käib üks ka ning pakkis saiapaki lahti. Just sel hetkel astus see mühakas naine tuppa ja sõna otseses mõttes kiirustas vanaema lauani. Me ei jõudnud veel suudki paotada, kui ta napsas selle ainsa saia ja lõi hambad sisse. Siis nägin esimest korda oma vanaema vihastuvat: ta nimetas seda prouat otsesõnu matsiks ja nõudis, et mingu nüüd alla kohvikusse uue saia järgi. See naine läkski, aga takkaselga nimetas mu vanaema ihnuriks ja “sellel hakkas nüüd saiast kahju”. Sellest, et ta ise nõmedalt käitub, ta muidugi aru ei saanud. Õnneks ülejäänud kolleegidele oli ta tegevus teada ja teda ei kuulatud.

Aastaid hiljem lugesin lehest, et ta tegutseb kuskil MTÜ-s. Ma ei tea, aga võimalik, et seal käitub ta annetajate ja sponsorite rahadega sama nahhaalselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.12 05:50; 17.12 08:47; 26.12 09:41; 26.12 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sponsorite rahadega sama nahhaalselt.

Ikka nahhhaalselt on see sõna, vähemalt ÕS soovitab nii…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.12 11:03; 09.12 16:41; 09.12 23:26; 17.12 07:43; 17.12 08:55; 23.12 14:06; 23.12 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sponsorite rahadega sama nahhaalselt.

Ikka nahhhaalselt on see sõna, vähemalt ÕS soovitab nii…

Nonäe, suutsin tõesti lohakusest kaks h-d trükkida, ja sinul kohe lõbu laialt?
Aga tänan sind veale viitamast!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.12 05:50; 17.12 08:47; 26.12 09:41; 26.12 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonäe, suutsin tõesti lohakusest kaks h-d trükkida, ja sinul kohe lõbu laialt?

Kle, teistel peab ka mingi lõbu olema.
Sina said oma lõbu juba varahommikul inimesi mõnitades ju kätte. (“Ülitobe!” ja “Sa ei teeni õunarahagi?”)
Ja ära aja oma lohakuse juttu, sa lihtsalt ei teadnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.12 11:03; 09.12 16:41; 09.12 23:26; 17.12 07:43; 17.12 08:55; 23.12 14:06; 23.12 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind nüüd piinab uudishimu.
see maksupetturi naine kirjutas pikalt ja laialt, mida mees EI TEE ja millele tal JUURDEPÄÄSU EI OLE, aga ma sooviks küsida, et millega ta mees siis nüüd tegeleb ja millele juurdepääs on? või ongi kahe firma omanikust naisel ülalpeetav? ma kujutan ette, et töökohast varastanul peaks olema üsna raske uut tööd leida, ega ma ei tea, äkki eksin, see on vaid minu fantaasia…seepärast tahakski teada. ja kui juba naine ei julge juurdepääsu firmadele anda, siis miks peaks mõni teine firma seda tegema? ilmselt ei teegi. või mis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 22:40; 17.12 22:44; 20.12 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ettevõted on minu omad, mina maksupettustega ei tegele

Seda on raske pärast tõestada, sina kui omanik vastutad, kui su mees mingi jama firmas kokku keerab. Iseasi muidugi, kui mees üldse su firmadega ei tegele, ma teda ligi ei laseks sinna.

Selles ongi asi, et mees minu firmadega üldse ei tegele, tal pole mingit ligipääsu nendele, mina olen ainuomanik ja vastutav isik. Ka abielu sõlmides on meil lahusvara märgitud, mis teeb ka kõik minu omandis olevaid asju ainult minu omaks.

seda tegite siis suurest usaldusest teineteise vastu, sain ma õigesti aru?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 22:40; 17.12 22:44; 20.12 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind nüüd piinab uudishimu.
see maksupetturi naine kirjutas pikalt ja laialt, mida mees EI TEE ja millele tal JUURDEPÄÄSU EI OLE, aga ma sooviks küsida, et millega ta mees siis nüüd tegeleb ja millele juurdepääs on? või ongi kahe firma omanikust naisel ülalpeetav? ma kujutan ette, et töökohast varastanul peaks olema üsna raske uut tööd leida, ega ma ei tea, äkki eksin, see on vaid minu fantaasia…seepärast tahakski teada. ja kui juba naine ei julge juurdepääsu firmadele anda, siis miks peaks mõni teine firma seda tegema? ilmselt ei teegi. või mis?

Pikalt ja laialt ma küll miskit ei kirjutanud, päris lühidalt siiani vastanud 🙂
Millega mees tegeleb? Töötab, mida ta siis veel tegema peaks? Mitte küll Eestis, aga siiski.
Näita mulle firmat, kes jagab juurdepääsu oma dokumentatsioonile töötajatele? Raamatupidajad ei loe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.12 09:32; 07.12 11:01; 07.12 11:35; 08.12 14:30; 08.12 18:05; 09.12 22:22; 18.12 17:52; 20.12 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind nüüd piinab uudishimu.
see maksupetturi naine kirjutas pikalt ja laialt, mida mees EI TEE ja millele tal JUURDEPÄÄSU EI OLE, aga ma sooviks küsida, et millega ta mees siis nüüd tegeleb ja millele juurdepääs on? või ongi kahe firma omanikust naisel ülalpeetav? ma kujutan ette, et töökohast varastanul peaks olema üsna raske uut tööd leida, ega ma ei tea, äkki eksin, see on vaid minu fantaasia…seepärast tahakski teada. ja kui juba naine ei julge juurdepääsu firmadele anda, siis miks peaks mõni teine firma seda tegema? ilmselt ei teegi. või mis?

Pikalt ja laialt ma küll miskit ei kirjutanud, päris lühidalt siiani vastanud ????
Millega mees tegeleb? Töötab, mida ta siis veel tegema peaks? Mitte küll Eestis, aga siiski.
Näita mulle firmat, kes jagab juurdepääsu oma dokumentatsioonile töötajatele? Raamatupidajad ei loe.

no aga varem tal ju oli ligipääs dokumentatsioonile, kui ta maksupettusega tegeles? oli ta siis raamatupidaja või mina ei tea, kes. ma lihtsalt eeldasin, et inimene tegeleb edasi sama ametiga. aga muidugi on ilmselge, et Eestis ta seda teha ei saaks, minu paha. selge see, et välismaal, kus keegi tema minevikku ei tea.

aga see varade lahushoidmise küsimus. suurest usaldusest teineteise vastu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.12 22:40; 17.12 22:44; 20.12 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind nüüd piinab uudishimu.
see maksupetturi naine kirjutas pikalt ja laialt, mida mees EI TEE ja millele tal JUURDEPÄÄSU EI OLE, aga ma sooviks küsida, et millega ta mees siis nüüd tegeleb ja millele juurdepääs on? või ongi kahe firma omanikust naisel ülalpeetav? ma kujutan ette, et töökohast varastanul peaks olema üsna raske uut tööd leida, ega ma ei tea, äkki eksin, see on vaid minu fantaasia…seepärast tahakski teada. ja kui juba naine ei julge juurdepääsu firmadele anda, siis miks peaks mõni teine firma seda tegema? ilmselt ei teegi. või mis?

Pikalt ja laialt ma küll miskit ei kirjutanud, päris lühidalt siiani vastanud ????
Millega mees tegeleb? Töötab, mida ta siis veel tegema peaks? Mitte küll Eestis, aga siiski.
Näita mulle firmat, kes jagab juurdepääsu oma dokumentatsioonile töötajatele? Raamatupidajad ei loe.

no aga varem tal ju oli ligipääs dokumentatsioonile, kui ta maksupettusega tegeles? oli ta siis raamatupidaja või mina ei tea, kes. ma lihtsalt eeldasin, et inimene tegeleb edasi sama ametiga. aga muidugi on ilmselge, et Eestis ta seda teha ei saaks, minu paha. selge see, et välismaal, kus keegi tema minevikku ei tea.

aga see varade lahushoidmise küsimus. suurest usaldusest teineteise vastu?

Kus ma kirjutasin, et tal varem oli dokumentatsioon? Meie saime tuttavaks juba peale kogu juhtumi toimumist. Varem tal oli tema firma dokumentatsioon, minuga ta polnud isegi tuttav tol ajal. Minu firmadele pole tal kunagi ligipääsu olnud.
Lahusvara on terve mõistuse otsus. Nii minu kui tema. Mine tea mis juhtub, mehel pole midagi, mina aga ei ole valmis nt lahutuse puhul poolest varast ilma jääma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.12 09:32; 07.12 11:01; 07.12 11:35; 08.12 14:30; 08.12 18:05; 09.12 22:22; 18.12 17:52; 20.12 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere ei saa riigilt tagasi pooltki sellest, mida me riigile maksame, seega üha rohkem saan aru miks maksupetturid teevad seda mida nad teevad…

Kas sa oled arvutanud?

Sõiduteede ehituse ja hoolduse, tänavavalgustuse jne ka arvutasid sisse? Mis valemit kasutasid?

Tänavavalgustusest on minul sügavalt ükskõik, kuna siin kus mina elan, seda ei eksisteeri. Samuti oleme me enda koduni tuleva tee rajanud ise ja hooldame seda ise. Rääkimata elektrist ja veevärgist.
Maanteede hooldus ja ehitus jah, aga meie pere maksab kuus keskmiselt 5000eur lihtsalt maksudeks. See teeb aastas 60000eur! Kuuekümne tuhande euro eest peame maksma aastas teehooldust? Päriselt? Miks teised ei maksa sellist summat aastas, kes teed sama palju või veel rohkem kasutavad?
Me ei saa ühtegi toetust välja arvatud lapsetoetus. Lapse sünnituse maksin 100% ise kinni. Arsti juures pole viimaste aastate juures käinud.
Selle osa, mida me reaalselt kasutame, maksame me riigile tarbides niigi. Ülejäänu maksame lihtsalt peale ja nii teevad väga-väga paljud. Nende eest, kes siin miinustavad, ilmselt. Nemad elavad ju kellegi kulul ja vajavad neid totusid, kes nende eest maksaks. Siis saavad hiljem foorumis õiendada millised vargad need on, kes ei maksa ja sellega vahele jäävad ????

Maanteed ei kasuta, lendled selle kohal, on isiklik elektrivabrik, lapsed on kõik koduõppel ja ka laps ei ole mitte ühtegi vaktsiini saanud ega kordagi arsti juures käinud? Kui õuele tuleb keegi räuskama, kaitsed ennast ise relvaga ja vanavanaema pead ka ise üleval ning ta on pensionist keeldunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna siin teemas jahutakse mingist maksupettusest ja andmete vaatamisest, siis teemaalgatajale teadmiseks, et kui kõnealune isik on M.S- siis tegemist ei ole ju ühe korra vangis olnud isikuga. Ta on korduvalt alates teisme-east kinnipidamisasutustes viibinud. Ilmselt hoolimata täiuslikust klapist on Sul siiski omad kahklused, muidu poleks Sa ju neid teemasid teinud. Usu, see mees ei muutu, ükskõik kui palju ta seda üritab väita. Ära ürita olla tema päästja, kes ta elu korda aitab saada ja kes ta elule mõtte annab. Sellised need eksvangidest hobinäitlejad on, räägivad naistele, mida beed kuulda tahavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna siin teemas jahutakse mingist maksupettusest ja andmete vaatamisest, siis teemaalgatajale teadmiseks, et kui kõnealune isik on M.S- siis tegemist ei ole ju ühe korra vangis olnud isikuga. Ta on korduvalt alates teisme-east kinnipidamisasutustes viibinud. Ilmselt hoolimata täiuslikust klapist on Sul siiski omad kahklused, muidu poleks Sa ju neid teemasid teinud. Usu, see mees ei muutu, ükskõik kui palju ta seda üritab väita. Ära ürita olla tema päästja, kes ta elu korda aitab saada ja kes ta elule mõtte annab. Sellised need eksvangidest hobinäitlejad on, räägivad naistele, mida beed kuulda tahavad.

Jah tegu sama inimesega, ma muidugi tema nooruspõlvest ei tea midagi ja ega selle viimasegi asja leidsin ise internetist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.12 00:30; 05.12 06:55; 05.12 10:13; 23.12 11:15; 23.12 11:22; 23.12 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvusin mehega pool aastat tagasi. On väga tore, hoolitsev, armastav. Pole varem sellist klappi kellegagi olnud. Kohe alguses sain ka teada ta minevikust. On mõned omastamised ja väljapressimised. Reaalselt kinni istunud pool aastat. Kas suudaksite sellist inimest usaldada, et on muutunud jne?

https://foorum.perekool.ee/teema/kas-inimene-muutub/ Koliks siis teema siia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.12 00:30; 05.12 06:55; 05.12 10:13; 23.12 11:15; 23.12 11:22; 23.12 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See inimene ei muutu mingil juhul ja jäta ta nüüd kohe maha. Täitsa rumal oled ikka, et mingeid kahtlusi veel selles suhtes olla saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 07:45; 05.12 14:50; 23.12 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://foorum.perekool.ee/teema/kas-inimene-muutub/ Koliks siis teema siia.

Sa muidu ei saanudki aru, et mingi tark mode on selle ammu sulgenud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.12 11:03; 09.12 16:41; 09.12 23:26; 17.12 07:43; 17.12 08:55; 23.12 14:06; 23.12 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://foorum.perekool.ee/teema/kas-inimene-muutub/ Koliks siis teema siia.

Sa muidu ei saanudki aru, et mingi tark mode on selle ammu sulgenud?

Ammu? Aru sain kohe, kirjutas ju.Ma iga minut tõesti ei saa siin istuda. Milles su probleem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.12 00:30; 05.12 06:55; 05.12 10:13; 23.12 11:15; 23.12 11:22; 23.12 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis on tööjõumaksud väga suured. Ümbrikupalka makstaksegi pigem seepärast, et töötajad mingigi normaalse summa teeniksid.

Jälesta mis sa jälestad, aga tarbijana oled esimene odavat teenust nõudma.

Täpselt. Lollim rahvas on õpetatud ettevõtjate peale haukuma, ja haugub ka usinasti. Poliitikud itsitavad pihku ja maksavad kreeklastele pensioni, EE direktorile palka ja ehitavad superministeeriume.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles su probleem?

Mul polegi probleemi. Aga sul on, miks muidu soovitad kõigile surnud teemasse kolida????
Ise väidad, et aru said ka kohe.
See on ju pahatahtlik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.12 11:03; 09.12 16:41; 09.12 23:26; 17.12 07:43; 17.12 08:55; 23.12 14:06; 23.12 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lihtsalt ei mõista – mida naised nendes kriminaalides näevad? Noh, et vaja lausa vanglasse kirjutada vangidele või siis nüüd – kuulge, äkki ikka peaks proovima temaga, äkki on muutunud jne?

Kas normaalseid mehi tõesti maailmas vähe?

Miks ja mis teid nende pättide poole tõmbab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 10:41; 23.12 21:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 97 )


Esileht Pereelu ja suhted Kriminaalse minevikuga mees

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.