Esileht Koolilaps Kristiine Gümnaasium

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kristiine Gümnaasium

Postitas:

Elame Kristiine Gümnaasiumi lähedal aga laps sai sisse ka Saksa Gümnaasiumi. Kas eelistada kodulähedast kooli (abikaasa valik) või Saksa Gümnaasiumi, kuhu laps peab bussiga sõitma. Kristiine Gümnaasiumist tean väga vähe – ainult avatud uste päev. Kellel kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kristiine Gümnaasiumist ei tea ma ka suurt midagi aga ise eelistaks Saksa Gümnaasiumit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tallinnas on kaks Saksa Gümnaasiumi: Tallinna Saksa Gümnaasium, mis asub Mustamäel ja Kadrioru Saksa Gümnaasium.
Neist esimesse on Kristiines elaval lapsel ju väga lihtne sõita, nii et see ei peaks küll takistuseks olema, Kadriorgu jah veidi keerulisem pääseda ja siis kaaluks tõesti asukoha tõttu loobumist.
ok koolid on nad kõik. Võimalusel püüa tutvuda potentsiaalse klassijuhatajaga ja otsusta selle järgi.

btw, kuidas sa tead, et laps SG-sse sisse sai? minu meelest kumbki SG polnud sel aaastal ju katseid tegevate koolide hulgas? või ajan ma midagi sassi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda lapsed õpivad Saksa Gümnaasiumis (elame selle kooli lähedal). See on väga hea kool. Kokkupuuteid on olnud ka Kristiine Gümnaasiumiga ja ka see kool on igati hea. Mina paneksin enda lapse ikka kodulähedasse kooli. Kristiine Gümnaasium on ju ka kena värskenduse hiljuti läbi teinud. Samas 17 bussiga saab hästi liikuda, ülekäik Vambola peatuses on fooriga. Soovitan küsida lapselt kumba kooli tema eelistaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 09:44; 17.04 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna Saksagümnaasiumis komplekteeritakse üks klass katsete põhjal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 09:44; 17.04 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, kui laps sai katsetega klassi sisse, siis pidite ju koolikoha ära kinnitama. Kas siis sai veel avalduse esitada elukohajärgse kooli määramiseks ka või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina valiks katsetega klassi, ega te sinna katsetama ju niisama ikka ei läinud ju. Kodulähedasse tavakooli saab ka hiljem minna, kui mingil põhjusel teine kool ei peaks sobima.
Kui olete juba esimese sammu astunud ehk siis katsed edukalt läbinud, siis mina astuksin ka järgmise …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka ei saa aru, kui katsetega kool kinnitatud, siis pole kodulähedasse enam ju asja. Määramist nendele lastele ei tehta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Kristiine Gümnaasium

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.