Esileht Koolilaps Kristiine Gümnaasiumi laste vanemad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Kristiine Gümnaasiumi laste vanemad

Postitas:
Kägu

Kas olete oma tööandjat teavitanud, et teie laps õpib seal koolis.
Milline on tööandja suhtumine? Kas jätkate tavaliselt või kaugtööl või puhkusel/palgata puhkusel?

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mida kiiremini see viirus levib, seda kiiremini saab paanika läbi. Tõsiselt, kopp ees juba. Ootan, et see viirus laiemalt leviks, KÕIK pandaks 2 nädalaks karantiini ja saaks asjaga ühele poole lõpuks. Praegu on aga nagu mingi lõputu õudus, kuskil koolis saadetakse korraks köhatamise peal elaps koju, kehatemperatuur 36,9 loetakse palavikuks, kolleegid ka vaatavad kullipilgul, et kus koolis siis sinu laps käib jne.

+10
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei taha, et see viirus leviks. Küll aga tahaks selgust, kuidas see lapsevanem peab siis käituma. Ei saa ju kohe koju jääda, kui keegi läheduses köhatab või aevastab.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teavitasin koheselt. Tööandja ei pea kojujäämist vajalikuks, paanikaks polevat põhjust ja töö peab jätkuma. Töötan inimestega, sh lastega, kaugtöö pole võimalik. Mees puutub inimestega kokku minimaalselt, koju jäämine pole vajalik, kaugtöö on osaliselt võimalik (vajadusel).
Mis lastesse puutub, siis nemad püsivad ilusti kodus ja teevad koolist määratud ülesandeid. Töö käib enamasti tunniplaani alusel, suhtlemine e-kooli kaudu, kust suunatakse erinevatele platvormidele, sõltuvalt ainest. Ülesanded on igaks tunniks ja vastused esitatakse meiliga, fototõestusega vms. Mõnede tööde tähtaeg on sama päeva õhtu. Videoplatvormide vahendusel toimuvad tunnid kellaajaliselt, jällegi vastavalt tunniplaanile. Minu arvates väga hästi korraldatud mittestatsionaarne õpe, kiidan igati õpetajaid (suur lisatöö), mh kehalise kasvatuse õpetajaid. Klassid hoiavad väga kokku, aidatakse üksteist.
Mingit “linnapeal hängimist” ei oska kommenteerida. Kõik klassikaaslaste sünnipäevad on määramata ajaks edasi lükatud.
Huvitegevustes ei ole lastel lubatud osaleda, huvikoolis on lepingud pausitud. Ühe arstivisiidi lükkasime edasi.
Selline on siis esimeste päevade ülevaade.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teavitasin koheselt. Tööandja ei pea kojujäämist vajalikuks, paanikaks polevat põhjust ja töö peab jätkuma. Töötan inimestega, sh lastega, kaugtöö pole võimalik. Mees puutub inimestega kokku minimaalselt, koju jäämine pole vajalik, kaugtöö on osaliselt võimalik (vajadusel).

Mis lastesse puutub, siis nemad püsivad ilusti kodus ja teevad koolist määratud ülesandeid. Töö käib enamasti tunniplaani alusel, suhtlemine e-kooli kaudu, kust suunatakse erinevatele platvormidele, sõltuvalt ainest. Ülesanded on igaks tunniks ja vastused esitatakse meiliga, fototõestusega vms. Mõnede tööde tähtaeg on sama päeva õhtu. Videoplatvormide vahendusel toimuvad tunnid kellaajaliselt, jällegi vastavalt tunniplaanile. Minu arvates väga hästi korraldatud mittestatsionaarne õpe, kiidan igati õpetajaid (suur lisatöö), mh kehalise kasvatuse õpetajaid. Klassid hoiavad väga kokku, aidatakse üksteist.

Mingit “linnapeal hängimist” ei oska kommenteerida. Kõik klassikaaslaste sünnipäevad on määramata ajaks edasi lükatud.

Huvitegevustes ei ole lastel lubatud osaleda, huvikoolis on lepingud pausitud. Ühe arstivisiidi lükkasime edasi.

Selline on siis esimeste päevade ülevaade.

Huvi pärast küsin, üldse mitte nokkides ega pahaga – kuidas koduõppel kehalist kasvatust tehakse? Igaüks teebki kodus kaamera ees kükke vms? 🙂 Aga selle kirjelduse järgi tundub küll, et väga hästi ja sujuvalt on õppetöö korraldatud.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastan. Nooremale on antud võimlemisülesanded (kooli naastes teevad hindele), vanemale lapsele esitatati teoreetilised küsimused, mille vastused ta õpetajale saatis.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna nakatunu käis koolis eelmine teisip ja haiguse mediaanpeiteaeg on 5.6 päeva, siis väga loodan, et keegi ei nakatunud.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei taha, et see viirus leviks. Küll aga tahaks selgust, kuidas see lapsevanem peab siis käituma. Ei saa ju kohe koju jääda, kui keegi läheduses köhatab või aevastab.

Tööandja poolelt.
Palun, lapsevanemad, võtke hooldusleht või puhkus, otsustage ise, ärge tahtke, et tööandja esindaja otsustaks, üritage riske hinnata, suhelge perearstiga ja käituge täiskasvanuna. Kui perearst arvab, et karantiin on vajalik, pöörduge telefoni või meili teel tööandja poole, ärge tulge ise kohale. Kui vajalik, saab kaugtöö ka korraldatud. Kui suusatamas või välisreisil käisite, võtke vastutus, istuge koos lastega kodus, ärge vaadake tööandja kui vastutaja poole. Te ei küsinud ju tööandjalt, kas võib reisile minna? Ma ise kaalun juba palgata puhkust võtta, et teiste elu korraldamisest ja riskihindamisest pääseda. Olen ka lapsevanem ja samuti on mul eakad tervisehädadega vanemad, aga ma ei arva, et minu otsene ülemus peaks kuidagigi olema seotud minu reiside, lastehoiu või meditsiiniliste küsimustega. Ma juba täitsa ootan seda üleriiklikku karantiini. Tundub, et kriiside puhul demokraatia ei tööta, kodanikud ei taha ise vastutust võtta ja otsustada.
Jah, pangalaene on vaja maksta, olen kuulnud.
PS. Loodan ka väga, et Kristiine gümnaasiumi laste ja nakatunud lapse huviringi kaaslastega on kõik korras. Ja et kodanikuvastutus läbi selle kohutava kogemuse natukenegi kasvaks

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tööandja poolelt.

Palun, lapsevanemad, võtke hooldusleht või puhkus, otsustage ise, ärge tahtke, et tööandja esindaja otsustaks, üritage riske hinnata, suhelge perearstiga ja käituge täiskasvanuna. Kui perearst arvab, et karantiin on vajalik, pöörduge telefoni või meili teel tööandja poole, ärge tulge ise kohale. Kui vajalik, saab kaugtöö ka korraldatud. Kui suusatamas või välisreisil käisite, võtke vastutus, istuge koos lastega kodus, ärge vaadake tööandja kui vastutaja poole. Te ei küsinud ju tööandjalt, kas võib reisile minna? Ma ise kaalun juba palgata puhkust võtta, et teiste elu korraldamisest ja riskihindamisest pääseda. Olen ka lapsevanem ja samuti on mul eakad tervisehädadega vanemad, aga ma ei arva, et minu otsene ülemus peaks kuidagigi olema seotud minu reiside, lastehoiu või meditsiiniliste küsimustega. Ma juba täitsa ootan seda üleriiklikku karantiini. Tundub, et kriiside puhul demokraatia ei tööta, kodanikud ei taha ise vastutust võtta ja otsustada.

PS. Loodan ka väga, et Kristiine gümnaasiumi laste ja nakatunud lapse huviringi kaaslastega on kõik korras. Ja et kodanikuvastutus läbi selle kohutava kogemuse natukenegi kasvaks

Kõik see 859 lapse vanemad võtavad vastutuse ja jäävad koju! Iga tööandja ei ole mõistev inimene. Täna on asunud ka ametiühingud tähelepanu juhtima, et ei ole töövõtja ainus vastutaja. Antud olukorras saab see olla siiski poolte kokkuleppel.

Kõik see koolipere ei käinud reisimas. Paljud ei puutunud ka kokku haige lapsega. Või ei käinud samades ruumides.

Haiguslehte ei anta lihtsalt hirmu pärast. Lapsega saab hoolduslehe kuni 12 aastani. Seega, kui haigusnähtusid ei ole ja kodust töötamise võimalus on puudub, siis on töötaja kulu?

Tööandja on siiski tugevam pool. Tema saab määrata töö korraldusliku poole.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tööandja poolelt.

Kõik see 859 lapse vanemad võtavad vastutuse ja jäävad koju! Iga tööandja ei ole mõistev inimene. Täna on asunud ka ametiühingud tähelepanu juhtima, et ei ole töövõtja ainus vastutaja. Antud olukorras saab see olla siiski poolte kokkuleppel.

Kõik see koolipere ei käinud reisimas. Paljud ei puutunud ka kokku haige lapsega. Või ei käinud samades ruumides.

Haiguslehte ei anta lihtsalt hirmu pärast. Lapsega saab hoolduslehe kuni 12 aastani. Seega, kui haigusnähtusid ei ole ja kodust töötamise võimalus on puudub, siis on töötaja kulu?

Tööandja on siiski tugevam pool. Tema saab määrata töö korraldusliku poole.

No ma kirjutasingi, et tuleb olukorda hinnata ja perearstiga konsulteerida, terviseamet annab juhised neile, mitte tööandjale. Praegu jäetakse tihti see perearsti liin vahele ja vaadatakse tööandja suunas, et las tema otsustab, kas ma käin siis tööl kohal, töötan kodust või küsin haigus- või hoolduslehe.
Kõik need 859 koolilapse 2 vanemat (ühest perest on tihti muidugi ka mitu last) vaatavad oma tööandja/otsese juhi otsa ja tahavad nende otsusel kodukarantiini jääda, sest nad kardavad ning leiavad, et tööandja on kohustatud neile kodutöö tekitama või lihtsalt palka edasi maksma? See ei ole ka ju normaalne. Nagu kirjutasin – ma ei oska olukorda meditsiiniliselt hinnata, ma pole selleks pädev, aga hirm on kõigil, seda ma näen küll. Ka kaasuvate haigustega pensioniealistel töötajatel, kelle lapsed on täiskasvanud. Nemad hakkavad ilmselt peagi oma korralisi puhkusi välja võtma. Aga see ei ole koolilapse rubriigi teema enam.

Seniks, kui riik ei ole kuulutanud välja erakorralist olukorda, eeldatakse, et inimesed otsutaksid ja vastutaksid ise. Kahjuks ootavad inimesed praegu, et nende eest otsustaks tööandja, sest riik pole seda seni teinud. Mina olen kõigile seni kaugtööd võimaldanud, varsti pole see enam võimalik. Pean jälgima ka seda, et töötajaid võrdselt koheldaks, seda seadused nõuavad. Mis siis saab, kui homme kõik oma hirmu avaldavad ja kodus töötada tahavad?
Kordan – kriiside puhul demokraatia kahjuks ei tööta, tegelikult on see aga aeg, kus riik ja kaaskodanikud vajavad kõigi vastutustundlikku käitumist. Kuna tegemist on meditsiinilise kriisiga, siis palun laske enda eest otsustada meditsiinitöötajatel, mitte teise eriala inimestel.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna nakatunu käis koolis eelmine teisip ja haiguse mediaanpeiteaeg on 5.6 päeva, siis väga loodan, et keegi ei nakatunud.

Ta käis ikka reedel ka ju koolis.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh, kägu, kes sa kirjeldasid kooli koduõpet. Väga huvitav oli lugeda, ja tundus igati toimiv olevat.

tööandja kägule
seda juba riigitasandil arutatakse, et ei saa kõik see koorem tööadjale jätta. ja et panustama peavad kõik, nagu haiguslehe puhul.. mõned päevad ei maksa keegi, mõned päevad tööandja, mõned päevad haigekasse.
Paraku on selle arutamisega vähe hilinenud. Tunnen tööandjale kaasa.

Hetkel on kogu vastutus tööandjal.
tööandja peab võimaldama kodus tööd teha (see vast kõige lihtsam, kui tööiseloom lubab),
tööandja peab keskmist palka maksma, kui kodutööd ei saa, ja kui tööandja EI TAHA suusatajat tööle lubada
tööandja peab olema (ei pea aga puht moraalselt) vastutav teiste töötajate ees, kui ta lubab suusataja tööle (näiteks läks terve osakond suusatama, võeti ilusti talvepuhkus selleks ajaks, ja nüüd peaks tööandja tervele osakonnale keskmist palka maksma, selle eest et nad kodus 2 nädalat karantiinis on , sest kodutöö pole võimalik.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu perearst ütles et mina ja abikaasa saame edasi tööl käia ja seejärel andsin teada ka tööandjale.Õppetöö käib jh eelkirjeldatud meetodil.Minu laps tõuseb hommikul üles,teeb arvuti lahti ja hakkab tund.Toimub kõik nagu kooliski,45 min on aega et ülesanne valmis teha ja pildistada,häälsõnumina või kirjana õpetajale saata.Kes ei saada,loetakse puudujaks.Mainiks veel et materjali on väga palju ja igapäevaselt läheb õppetöö arvuti taga kuni südaööni välja.Kooli poolt ei ole minuni jõudnud ühtegi kirja ja minu laps sai kooli sulgemisest teada meedia kaudu kui olid tunnid läbi.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen huviringi korraldaja. Seni, kuni ei tule linnavalitsuselt otsust, et Tallinnas peatatakse ajutiselt huviringide töö, käivad Kristiine kooli lapsed rõõmsalt edasi trennides- huviringides.

Olgem ausad – vanem on maksnud ju. Kui palavikku pole, laps läheb kohale. Huviringi korraldajana ka minul on majanduslik pool ja vastutus. Vanemad on ette maksnud. Kõik koolid pole karantiinis. Teiste koolide lapsed käivad edasi. Kui huviringid ajutiselt peatatakse, tekib küsimus, kes kompenseerib vanematele ära jäänud huviringi ettemaksu?

0
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen huviringi korraldaja. Seni, kuni ei tule linnavalitsuselt otsust, et Tallinnas peatatakse ajutiselt huviringide töö, käivad Kristiine kooli lapsed rõõmsalt edasi trennides- huviringides.

Olgem ausad – vanem on maksnud ju. Kui palavikku pole, laps läheb kohale. Huviringi korraldajana ka minul on majanduslik pool ja vastutus. Vanemad on ette maksnud. Kõik koolid pole karantiinis. Teiste koolide lapsed käivad edasi. Kui huviringid ajutiselt peatatakse, tekib küsimus, kes kompenseerib vanematele ära jäänud huviringi ettemaksu?

Krisiine kooli lapsed on karantiinis. See tähendab, et nad ei käi koolis, trennis, huviringis, kinos, kaubanduskeskuste hängimas jne. Sinu kui huvitingi korraldaja ülesanne on tagada teiste huviringis käivate laste ohutus. Kui mina vanemana saan teada, et mõni karantiinis olev laps on huviringi lubatud, siis võtan mina oma lapse sealt huviringist ära ja nõuan kogu makstud raha tagasi. Majanduslikult on sul kindlasti odavam kompenseerida karantiinis olevatele lastele ettemaks kui riskida terve huviringi kinnipanekuga.
Minul on küsimus, millega need inimesed nagu selle kooli saadetud lapse vanemad ja see huviringi korraldaja küll mõtlevad?

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hallooo ?!?!? Kristiine lapsed peavad olema karantiinis, aga EI OLE ja see on LAPSEVANEMA vastutus. Mina ei saada kedagi huviringist minema. Käin laste käed desinfitseeriva vahendiga üle ja kõik. Ja ma ütlen veelkord, et palju neist jalutavad linnas ringi, käivad edasi trennides. Seni kuni linn ei peata huviringide tööd, käivad nad kõik edasi.

+4
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Krisiine kooli lapsed on karantiinis. See tähendab, et nad ei käi koolis, trennis, huviringis, kinos, kaubanduskeskuste hängimas jne. Sinu kui huvitingi korraldaja ülesanne on tagada teiste huviringis käivate laste ohutus. Kui mina vanemana saan teada, et mõni karantiinis olev laps on huviringi lubatud, siis võtan mina oma lapse sealt huviringist ära ja nõuan kogu makstud raha tagasi. Majanduslikult on sul kindlasti odavam kompenseerida karantiinis olevatele lastele ettemaks kui riskida terve huviringi kinnipanekuga.

Minul on küsimus, millega need inimesed nagu selle kooli saadetud lapse vanemad ja see huviringi korraldaja küll mõtlevad?

Jah, palun võta. Mul endal on tunne, et targem oleks oma terved lapsed koolist koju jätta, sest paljud Itaalia puhanud lapsed ON KOOLIS ja mitte keegi ei saada neid koju. Kool ütleb vastuseks, et see on LAPSEVANEMA vastutus ja mina huviringi korraldajana ütlen sama.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hallooo ?!?!? Kristiine lapsed peavad olema karantiinis, aga EI OLE ja see on LAPSEVANEMA vastutus. Mina ei saada kedagi huviringist minema. Käin laste käed desinfitseeriva vahendiga üle ja kõik. Ja ma ütlen veelkord, et palju neist jalutavad linnas ringi, käivad edasi trennides. Seni kuni linn ei peata huviringide tööd, käivad nad kõik edasi.

Ei, see on ka sinu vastutus. Sinul on õigus öelda lapsele, et ma tean, et sa pead olema karantiinis, mitte ringi kolama, mine koju. Samamoodi on sinul kohustus haige laps huviringist koju saata, mitte teda tundi lubada. See, kas haiguspäevi sa kompenseerid lastele või mitte, on su lepingus kirjas. Enamasti te ei kompenseeri midagi, seega sa ju ei kaota midagi – täida lihtsalt oma kohust.
Uskumatu mõtteviis ikka.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei, see on ka sinu vastutus. Sinul on õigus öelda lapsele, et ma tean, et sa pead olema karantiinis, mitte ringi kolama, mine koju. Samamoodi on sinul kohustus haige laps huviringist koju saata, mitte teda tundi lubada. See, kas haiguspäevi sa kompenseerid lastele või mitte, on su lepingus kirjas. Enamasti te ei kompenseeri midagi, seega sa ju ei kaota midagi – täida lihtsalt oma kohust.

Uskumatu mõtteviis ikka.

Kus see kirjas on, et huviringi lubatakse haigustunnustega lapsed? Loomulikult saadaks ma minema palavikus või köhima lapse. Mitte midagi uskumatut pole siin. Kristiine kooli karantiin ja laste hoidmine kodus on lapsevanema vastutus.

+3
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Algklassilaps. Mina naguniigi kodune, mees käib tööl edasi (tööandja teab).
Laps on kodus. Huviringid, trennid jäävad tema jaoks ära. Ausalt öeldes pole mõelnudki, et keegi nende eest makstud raha kompenseerima peaks, võtan seda kui haigusperioodi, mil ta naguniigi osaleda ei saaks.
Kuna tegemist on algklassi lapsega, siis suur vastutus on õppimise eest ka vanemal. Ma ei kujutaks ette, et laps kõik need ülesanded üksi ära teeks. Õnneks tuleb meil ülesanded saata ära järgmiseks päevaks, nii saavad ka tööl käivad vanemad last nt õhtuti aidata.
Keegi kurtis, et kooli poolt pole ühtegi kirja saanud. Mina sain ka esimesena meediast teada ja kui kohe kooli kodulehele läksin, oli seal juba info olemas. Koolist tuli reede pärastlõunal kiri (nii e-kooli kui ka e-postile) ning klassijuhataja on peale seda veel ise kirjutanud ja direktori kirju edasi saatnud.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu roll võiks siinkohal olla, et saadad lapsed ukselt tagasi ja kutsud vanema järgi!!
Kui tunned, et oled vanemate ees jõuetu, võta ühendust oma suuremate ülemustega ja konsulteeri teemat aga ära lase neid huviringi.

Rumalus kuubis…

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei saada ühtegi haigustunnusteta last minema. Ta läheb nagunii trolli või bussi või kaubanduskeskusesse. See kõik on lapsevanema vastutus. Mitte ükski huviring ei saada tervet last minema.

0
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus see kirjas on, et huviringi lubatakse haigustunnustega lapsed? Loomulikult saadaks ma minema palavikus või köhima lapse. Mitte midagi uskumatut pole siin. Kristiine kooli karantiin ja laste hoidmine kodus on lapsevanema vastutus.

Olgu peale, selle osas võime vaidlema jäädagi – aga sinu kodanikukohustus on ikkagi korrigeerida ka võõraste täiskasvanute vigu, mis võivad ühiskonnale ohtlikud olla. Samamoodi kui sa tänaval lähed (loodetavasti) vahele (või kutsud politsei), kui teismelised kedagi kiusavad (ka seal on hoopis nende vanematel kohustus lapsi korrale kutsuda), pead sa reageerima ka nüüd, kus sa oled teadlik, et mõne lapsevanema tegevusetus seab teisi lapsi ja nende peresid ohtu.
Äratus, südametunnistus!

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu laps gümnaasiumiastmes. Istub kodus. Ei konda igalpool ringi. Klassijuhataja teavitus tuli reedel tööpäeva lõpupoole. Enne oli meedias uudis.
Ka on eraldi kooli juhtkonnalt tulnud info, et kui koduõpe ei peaks õnnestuma, tuleb valmis olla õppeperioodi pikendamiseks.
Õpib iseseisvalt. Kuna e-kooli on hindeid tekkinud, siis järelikult õpib.
Tööandjale teavitasin. Tööandja tegi ettepaneku kodus töötamiseks, kuna töö iseloom võimaldab.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei saada ühtegi haigustunnusteta last minema. Ta läheb nagunii trolli või bussi või kaubanduskeskusesse. See kõik on lapsevanema vastutus. Mitte ükski huviring ei saada tervet last minema.

Mis huviring see selline on? Ma tooks oma kodus igavleva karantiinis lapse ka sinna.
Tegelikult tuleks hoopis ja annaks sulle molli. Nii idioot annab ikka olla. Selline lambaaju võiks tõesti ise nakkuse saada ja maha kärvata, oleks üks loll maailmas vähem.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult tuleks hoopis ja annaks teemaalgatajale molli. Nii idioot annab ikka olla. Selline lambaaju võiks tõesti ise nakkuse saada ja maha kärvata, oleks üks loll maailmas vähem.

Teemaalgatajale? Mis tema tegi?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Spordiklubi, kus minu laps käib, on õnneks teistsuguse suhtumisega ja saatis juba tunnike pärast karantiiniuudise teatavaks saamist sellise kirja:

Täna (06.03) avastati Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilasel koroonaviirus ning kuna hetkel ei ole võimalik tuvastada, kellega õpilane koolis viibides kokku puutus, palub Haridus- ja teadusministeerium kõigil Kristiine Gümnaasiumi õpilastel püsida kaks nädalat kodus ja vältida kontakte väljaspool kodu. Samuti palutakse selle kooli õppuritel mitte osaleda huvi- või sporditegevustes.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult tuleks hoopis ja annaks teemaalgatajale molli. Nii idioot annab ikka olla. Selline lambaaju võiks tõesti ise nakkuse saada ja maha kärvata, oleks üks loll maailmas vähem.

Teemaalgatajale? Mis tema tegi?

Parandasin ära, teemaalgataja pole tõesti milleski süüdi 🙂

Hea meel on muidu siit lugeda, et vähemalt mõnel lapsevanemal on aru peas, aga ega kahju ei teeks, kui seda rohkematel oleks, kaasaarvatud see huviringi juhendaja.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu perearst ütles et mina ja abikaasa saame edasi tööl käia ja seejärel andsin teada ka tööandjale.Õppetöö käib jh eelkirjeldatud meetodil.Minu laps tõuseb hommikul üles,teeb arvuti lahti ja hakkab tund.Toimub kõik nagu kooliski,45 min on aega et ülesanne valmis teha ja pildistada,häälsõnumina või kirjana õpetajale saata.Kes ei saada,loetakse puudujaks.Mainiks veel et materjali on väga palju ja igapäevaselt läheb õppetöö arvuti taga kuni südaööni välja.Kooli poolt ei ole minuni jõudnud ühtegi kirja ja minu laps sai kooli sulgemisest teada meedia kaudu kui olid tunnid läbi.

Südaööni?! Mitmes klass?
Minu lapsel on seni kulunud selle e-õppe peale 1-2 tundi päevas, täielik naljanumber. Kontrollisin üle, kõik on tehtud ja õpetajad hinnanud.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuidas pead netiühendus vastu, kui näiteks 3 last on video kaudu tunnis?
Tallinna linnas on enamusel võimalus päris häid netikiiruseid kasutada aga maapiirkonnad on küll nutused.
Kas kõigis peredes on arvuteid sama palju kui on lapsi?

+2
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Esileht Koolilaps Kristiine Gümnaasiumi laste vanemad