Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kristiine keskuses keemilises puhastuses rikutud mantel.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 72 )

Teema: Kristiine keskuses keemilises puhastuses rikutud mantel.

Postitas:
Kägu

Mure. Andsin keemilisse puhastusse oma mantli, mida kannan 1a ja mis maksis 650 EUR. Rikas pole, ja selle mantli sain kingituseks mehelt, see selleks. Koju tulles avastsime et mantel on eest rebitud/katki:( Lemmik mantel. Lausa nutsin. Saatsin mehe tagasi, kuna ise ei suuda lahendada seda probleemi, shokkis olen. Mees kirjutas avalduse ja talle öeldi otsida tsekki, mida mees loomulikult ei hoidnud alles, mantli eest maksis sularahas, nii et kaardi väljavõte ka ei aita:(((( Olen niiii halvas tujus:((((( Mees veel riidles, et miks ma sinna mantli viisin puhastusse, kuna ka ennem oli probleeme selle kohaga, sain mantli plekkiga, kuid seda siiski lahndati ja mantel puhastati plekis ära. Kas kellegil on kokkupuuteid sellte probleemidega olnud? Mis lahendust oodata/ nõuda. Ja, sain õppetundi, ja rohkem ma sinna oma asju KUNAGI ei vii. Vabandan kirjavigade pärast, eesti leel ei ole emakeel. Palun andke nõu.

+10
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tarbiakaitsesse anna. No ja muidugi sotsiaalmeedia on tänapäeval kah abiks. Ükski firma ei soovi negatiivset reklaami.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisa….kuna mantel oli ostetud Tallinna Kaubamajast, maksekviitung olemas! Edaspidi ostan asjad ka Tallinna Kaubamajast!, sest nii mugav süsteem!

+3
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui kaubamajast ostetud, siis umbes teate päeva mil ostetud, vähemalt kuud. äkki saab nii kaubamajast tseki ? edu, hoian pöialt et asi laabuks.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja, ootan vastuse ära. Tuju siiski rikutud, ja pinges olen kuni vastatakse. Kui vastus on ebaõiglane, kindel ei peaksid kompenseerima mantli hinda, siis tarbijaitsesse, sotsiaalmeediasse, sõbranna töötab raadios ja mees ajakirjanduses, ka sinna annanoma tagasisidet. Siiski veel väga loodan, et äkki firma oma ikud on adekvaatsed ja korralikud inimesed.

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida on mehel siin riielda! 650 eur ei ole ju mingi korraliku mantli hind. Miks ta nii odava üldse ostis? Tundub, et mees vist ikka ei hooli sellest, mis naisel seljas on. No tead, kaubamaja on ka üks selline koht, et panevad sinna tibikesed asju müüma ja siis meestel läheb pea nii sassi, et nad enam üldse ei vaata, mida ostukorvist läbi lasevad. Õudne.
Olen uudishimulik ka, kas mantel on GesjaKus?
See kõik on lihtsalt nii õudne, milliseid hirmsaid üleelamisi peavad naised taluma. Ole tugev.

+13
-40
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas tõesti peab keemilisse viies alles olema eseme ostutšekk juhuks, kui ese saab rikutud? Et kui viin oma 15 aastat tagasi ostetud 10000-eurose siidvaiba keemilisse ja nad selle ära rikuvad, siis nad mulle kahju ei kompenseeri, sest mul pole enam ostutšekki alles?

+19
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tõesti peab keemilisse viies alles olema eseme ostutšekk juhuks, kui ese saab rikutud? Et kui viin oma 15 aastat tagasi ostetud 10000-eurose siidvaiba keemilisse ja nad selle ära rikuvad, siis nad mulle kahju ei kompenseeri, sest mul pole enam ostutšekki alles?

Jah. Operatsioonilauale ronides annad ju ka nõusoleku, et oled teadlik riskidest (planeeritud).
Ega keemiline mingi elatisnõue ei ole, et kirjutad paberile aga ilusaid numbreid ja makske kinni.
15 aastase vaiba eest hüvitist saada peab olema hea õnn. Igapäevases kasutuses olnud vaip kaotab iga aastaga killukese oma väärtusest.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis asja see Kabamaja tsekk siia puutub. Ega siis aasta kantud mantel enam 650 eurot ei maksa. Probleem on pigem selles, et sa ei saa üldse tõestadagi, et see mantel seal keemilises käis. Seda tsekki on vaja, aga pole. Aga sa jah saada aga mees sinna lärmama, las paneb paar toud, küll siis ka raha vastu pudeneb. Või siis saada mees Kaubamajja uut mantlit ostma. Plaan C, hakka nutma.

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaaaaaa. Naerda või nutta, lugedes mõni gaid vastuseid:) Ma ise ma ei tea, milleks seda Kuabamaja chekki vaja:), ja tsekk et mantel keemilises käis olemas, nutta tahaks küll kahjuks, sest just see mantel on niiiii mugav, lemmik. Meest saatsin just selle pârast, et ta intelligentne ja rahulik, minul on hetkel liiga palju negatiivseid emotsioone. Samas arvan, et tuleb siiski kompensatsiooni maksta, sest pakkuda sellist loterii teenust ei ole õige. Siia kirjutasin lootusega, äkki kellegil kogemus ja oskab soovitada, lohutada:) Ja meie peres pole sellist raha, et iga aasta osta uus mantel minule soetada. Tänud kes kuuLasid ja asjalikud vastused kirjutasid.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üldiselt on nii, et riidele järele minnes tuleb kohapeal veenduda, et oled teenusega rahul või ei ole. Tarbijakaitse ja mantli tootja on ehk abiks nüüd. Vahest on ka nii, et riide tootja on eksinud, et on sildile vale puhastusviisi märkinud, mis sellele kangale ei sobigi. Sel juhul pole keemiline puhastus milleski süüdi. Tema vaatabki riide sildilt, et kuidas tootja määranud on. Vahest peab oma eelnevast kogemusest otsustama, kui on selline kangas, mis sildi infoga üldse kokku ei sobi, aga sel juhul on õigus keemilisel puhastusel üldse mitte vastu võttagi sellist tööd riski ja ehku peale.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

tarbijaitsesse, sotsiaalmeediasse, sõbranna töötab raadios ja mees ajakirjanduses,

Hea, et sa asjalikku nõu said ja eelkõige südamelt ära.
Aga tead, mina küll ei viitsiks ajakirjandusest lugeda, kuidas aasta kantud mantel keemilistele jõududele vastu ei pidanud või veel vähem seda kuskilt raadiost kuulata. Proovige ikka keemilisega otse kompromiss saavutada.
Ehk suudab mõni õmbleja mantli korda teha. Kaunistustega.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisa….kuna mantel oli ostetud Tallinna Kaubamajast, maksekviitung olemas! Edaspidi ostan asjad ka Tallinna Kaubamajast!, sest nii mugav süsteem!

Sul ei pidanud ju raha olema? Tahtsid öelda, et mees ostab?

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina küll mingeid kaunistusi eitaha ette:) See pole isegi naljakas:( Ja loomulikult ma ei taha skandaali, loodan et kõik laheneb hästi. Ja mina næiteks tahaks teada keemilisse asju viides, et kas tasub selle firma teenuseid kasutada või mitte. Ja veel vähem soovin aritada meie pere sissetulekud. Teemaks on – kuidas lahendada probleemi.

+8
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru miks teemaalgataja üle mõni siin ilgub. Jah, õige perekoolikas kannab kaltsukast 10 euroga ostetud täisvillast mantlit, aga ei tasuks ikka nii kade ka olla, kui mõni ostab korralikke rõivaid. Loomulikult peab keemiline puhastus korvama kahju. Vajadusel tarbijakaitse ja sotsiaalmeedia abiks. Mul rikuti keemilises puhastuses Louis Vuittoni sall ära, maksid kinni. Ja selle episoodi järel ostsin endale aurupuhasti, teeb korralikumat tööd, kui keemiline.

+23
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul rikuti keemilises puhastuses Louis Vuittoni sall ära

Millises keemilises?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

korralikke rõivaid.

Millega sa mõõdad riiete korralikkusta? Kallis ja firma märgiga. Aiiijummal.

650 eur ei räägi meile mantli kvaliteedist suurt midagi, aga kinnitab reeglit, et igale asjale leidub ostja.

ei tasuks ikka nii kade ka olla

Paraku on asju, mida ei taha ilma rahata ka oma koju.

+7
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paraku on asju, mida ei taha ilma rahata ka oma koju.

Mida sa ei taha siis? Sul pole aimugi, missugusest rõivaesemest jutt on ju.

Ülimalt nõme on see teemaalgataja kallal saagimine. Ise saaksite keemilisest rõivaeseme rikutuna tagasi, kehitaksite õlgu ja ei teeks midagi või?

+20
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis kadedusest siis rääkida. Ei ole kade.

Ise saaksite keemilisest rõivaeseme rikutuna tagasi, kehitaksite õlgu ja ei teeks midagi või?

Ütlen käsi südamel, et teema tundus esialgu ajaviite naljana. Ma ei teadnud, et inimesed riideeseme pärast nutavad.

+4
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise saaksite keemilisest rõivaeseme rikutuna tagasi, kehitaksite õlgu ja ei teeks midagi või?

Ütlen käsi südamel, et teema tundus esialgu ajaviite naljana. Ma ei teadnud, et inimesed riideeseme pärast nutavad.

650 eurone rikutud lemmik riideese on küll selline asi, mis nutma ajaks.
Mina nutsin isegi 200 euroste kingade pärast, mis sõprade kutsikas katki näris.

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul rikuti keemilises puhastuses Louis Vuittoni sall ära

Millises keemilises?

Soomes ühes Sol pesulas.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul näiteks on üks päris kalli hinnaga ostetud (kuigi ei maksnud kaugeltki 650 eurot, aga minu jaoks siiski) ilmastikukindel rõivaese, mis Eesti kliimas kulub ära aastaringselt. Kui seda keemilises võiks puhastada ja seal see ära rikutaks, siis ma ei tea, kas ma nutma just hakkaks, pole vist nii emotsionaalne, aga väga-väga kahju oleks küll. See on mulle armas ja väga mugav rõivaese ja kuna ma iga päev vähemalt tund aega õues liigun, siis väga sagedases kasutuses ka. Ma olen praktiline inimene ja ei taha pidevalt uusi asju osta, nii et väga palju häiriks küll selline asi.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui kaubamajast ostetud, siis umbes teate päeva mil ostetud, vähemalt kuud. äkki saab nii kaubamajast tseki ? edu, hoian pöialt et asi laabuks.

Mida selle kaubamaja tshekiga peaks peale hakkama? Inimene ju teab, et ostis mantli, puhastus teab, et puhastas. Küsimus on kodus avastatud rikkumises.

Mina läheks tagasi ja räägiks inimese moodi. Kui on arusaaja firma, ehk kompenseerivad õmblus-/paranduskulud (kui veel saab parandada). Ega seegi aita, et nendel on kirjas nii toote sissevõtmine kui väljaandmine, sest rebendeid, kadunud nööpe vm pole ju kohe alguses kirja pandud.

Ilmselgelt sulle keegi uut mantlit ei osta, aga äkki maksavad paranduskulud kinni.
Sulle ja mehele edaspidiseks teadmisesk – ALATI maksab igasugused kviitungid alles hoida kuni olete veendunud, et teenus/kaup on korrektne. See paber leiba ei küsi, ärge visake kõike esimese sekundi jooksul minema!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sul ei pidanud ju raha olema? Tahtsid öelda, et mees ostab?

Põhi- ja keskkooli õpilase lõputöösse tuleb jäme miinus, kui funktsionaalne lugemisoskus puudub. Ilmselgelt sul kumbki instants pole läbitud, muul juhul teeksid vahet “pole rikas” ja “sul ei pidanud ju raha olema”.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul juhtus sarnane lugu jakiga, aga juba kaua aega tagasi. Krooni aja lõpus. Ei olnud väga kallis jakk. Vooder läks katki peale keemilist. Samas keemilises oli õmblusteenus ka. Lubasid siis, et teevad terveks. Mul oli keemilise puhastuse kviitung, aga selle kohta, et õmblusesse parandusse läks, mingit paberit ei saanud. Kuna sama koht, ei taibanud küsida. Käisin siis küsimas mitu korda, et kas valmis juba. Küll ei olnud seda õmblejat kohal, küll polnud valmis veel. Ja siis ühel päeval kaks kuud hiljem öeldi, et seda õmblejat siin ei tööta ja nemad ei tea mingist jakist midagi. Ma loobusingi, ei viitsinud nendega jantida. Ei olnud päris nurgatagune koht, Järve keskuses asus. Aga seda kohta enam õnneks ei ole, Järve keskuses mingi muu nüüd. Ehk et kui võtavad parandusse, siis kidlasti paber selle kohta ka ja et paberil oleks kirjas, mida teevad ning millal valmis.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

650 eur ei räägi meile mantli kvaliteedist suurt midagi, aga kinnitab reeglit, et igale asjale leidub ostja.

Loomulikult kinnitab, sest sina oma lühinägelikkuses ja kõrkuses ei kujuta ettegi erinevaid kihte meie ühiskonnas. Üle pooletuhandest mantlit ei saa väga vaene inimene lubada kui arvestada, et tal tuleks maksta veel arveid ning jätta igakuiseks elamiseks n.ö- söögi- ja seebiraha, normaalsel juhul ka säästupuhvri jaoks. Kui veel pere ka, siis seegi osa juurde. Seega teha ühel päeval selline väljaminek, peab olema garanteeritud kuu ülejäänud hakkamasaamine. Seda ei saa teha paraku madalapalgaline. Sinu arusaam kallis hind=olen rikas, on sama loll kui su enda üks lause tagasi ironiseeritud “aijummal, firmamärk ja puha!”.
Mis puutub “igasuguste asjade omas kodus nägemisse”, siis usu, on palju neid, kellele sinu “kallid” asjad samuti ei meeldi. Õpi avatumalt suhtuma, tahaks soovitada, kuigi tegelikult ei tahaks niisuguse inimesega üldse suhelda.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa Kaubamajas maksid sulas, aga registreerisid ostu Partnerkaardiga, on see info ju täiesti olemas. Vaevalt,et sa seda ei teinud, see annab ju 5% hinnavõitu.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa Kaubamajas maksid sulas, aga registreerisid ostu Partnerkaardiga, on see info ju täiesti olemas. Vaevalt,et sa seda ei teinud, see annab ju 5% hinnavõitu.

Meil abikaasaga kliendikaardid jagatud ja tihtipeale selles poes, kus mina viibin/tema viibib, pole teist inimest teiste kaardidega kohal. Seega see -5% pole nüüd küll asi, mis rivist välja lööks või millega olulist hinnavõitu saaks ja vabalt võib registreerimata jätta.

Kogu nendest tshekkidest ja tõenditest pole tolku kui pessu viies pole mantli vead registreeritud.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mure. Andsin keemilisse puhastusse oma mantli, mida kannan 1a ja mis maksis 650 EUR. Rikas pole, ja selle mantli sain kingituseks mehelt, see selleks. Koju tulles avastsime et mantel on eest rebitud/katki:( Lemmik mantel. Lausa nutsin. Saatsin mehe tagasi, kuna ise ei suuda lahendada seda probleemi, shokkis olen. Mees kirjutas avalduse ja talle öeldi otsida tsekki, mida mees loomulikult ei hoidnud alles, mantli eest maksis sularahas, nii et kaardi väljavõte ka ei aita:(((( Olen niiii halvas tujus:((((( Mees veel riidles, et miks ma sinna mantli viisin puhastusse, kuna ka ennem oli probleeme selle kohaga, sain mantli plekkiga, kuid seda siiski lahndati ja mantel puhastati plekis ära. Kas kellegil on kokkupuuteid sellte probleemidega olnud? Mis lahendust oodata/ nõuda. Ja, sain õppetundi, ja rohkem ma sinna oma asju KUNAGI ei vii. Vabandan kirjavigade pärast, eesti leel ei ole emakeel. Palun andke nõu.

No kui teenuse tsekki pole ja sullis maksis siis kujuta endale ette, et mees koju tulles jäi vihase koera meelevalda ja see tolle mantli lõhki rebiski. Ostab sünnipäevaks uue. Sotsmeedias ja ajakirjanduses teemat tõstes ja firma nime nimetades saad vaid mitmenulliga lõppeva ARVE TASUMISE RÕÕMU maine ja au kahjustamise eest.
Probleemi saate lahendada nii, et järgmine kord olete hoolsamad ja maksate arveid kaardiga või hoiate maksekviitungid/tsekid alles. Arvan, et Tarbijakaitse annab sama head nnõu.
Teenusepakkujalt oleks tõenäoliselt olnud sul hoopiski suurem tõenäosus olnud mingitki kahjutasu saada ,kui oleksid viitisinud koos oma sokiga sinna minna ja karjuda ja nutta lahistada. Keegi ei taha oma teenuspunkti ukse ette skandaalitajat ja selle nimel ollakse küll vahest isegi täitsa nõus maksma. nüüd muidugi on seda jua tiba hilja teha, kuna ma sain aru, et mees juba käis seal sitsimas ja saadeti pikalt.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh hoiatamast, pidin homme oma Burberry trenchi sinna puhastusse viima. Nüüd ilmselt valin mõne muu koha.

+1
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 72 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kristiine keskuses keemilises puhastuses rikutud mantel.