Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kristiine keskuses keemilises puhastuses rikutud mantel.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )

Teema: Kristiine keskuses keemilises puhastuses rikutud mantel.

Postitas:
Kägu

Sinu arusaam kallis hind=olen rikas, on sama loll kui su enda üks lause tagasi ironiseeritud “aijummal, firmamärk ja puha!”.
Mis puutub “igasuguste asjade omas kodus nägemisse”, siis usu, on palju neid, kellele sinu “kallid” asjad samuti ei meeldi.

No lehmal on jälle nisast kinni haaratud, aga piima ta ei anna. No milles asi võib küll olla? No eks ikka selles, et omi mõtteid üritatakse vägisi teisele suhu panna. Las ma selgitan. Vastupidi, ma ei maksa firmamärgi eest, ma näen kartulikotis ja villastessokkides ka võrratu välja. Kade ma ei ole, ma ei ole kunagi kadeduses mingit pointi näinud.
Eriti suletud ja lühinägelik ma olla ei saa, sest me oleme ju ainult inimesed, ka keemilises on ainult inimesed. Kui peale mantlipesu on kõik elus ja terved, siis me räägime ainult materiaalsest kahjust. Me räägime ainult rahast ja raha saab alati uue teenida. Ei ole vaja nutta.

tegelikult ei tahaks niisuguse inimesega üldse suhelda.

See on väga eluterve suhtumine, kuid kui sina istud kahe inimese kiigele üksinda, siis sa kiikuda ju ikka ei saa. Nii, et asjad tule selgeks rääkida!

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Me räägime ainult rahast ja raha saab alati uue teenida. Ei ole vaja nutta.

Süüdlane peaks ikka kahju kinni maksma, kui palju keegi teenib, ei puutu kuidagi asjasse.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Süüdlane peaks ikka kahju kinni maksma, kui palju keegi teenib, ei puutu kuidagi asjasse.

Mis siis saaks kui kõik süüdlased vastutusele võtta. Suitsetate, ei saa kaalust alla, hammas valutab. Kas saadame ukse pealt tagasi, küsime palju sul üldse raha on või jääme edasi inimesteks.

Tegelikult rääkis minu kommentaar elu tagasilöökidest ja nendega toimetulekust. Mantli pärast ennast nii üles kruttida ja nutta, saab ka draamata asju lahendatud.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui korraliku firma asi, siis googlest saab ju väärtuse teada. Selle peab sulle puhastus huvitama ikka ju

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa Kaubamajas maksid sulas, aga registreerisid ostu Partnerkaardiga, on see info ju täiesti olemas. Vaevalt,et sa seda ei teinud, see annab ju 5% hinnavõitu.

Meil abikaasaga kliendikaardid jagatud ja tihtipeale selles poes, kus mina viibin/tema viibib, pole teist inimest teiste kaardidega kohal. Seega see -5% pole nüüd küll asi, mis rivist välja lööks või millega olulist hinnavõitu saaks ja vabalt võib registreerimata jätta.

mTasku on selle jaoks, kes see tänapäeval kogu seda plastikut kaasas tassib.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on ka Kristiine keemilisega 1 intsident. Oli Desiguali valge mantel, millel osad kaunistused tikitud, osad trükimustriga. Trükimuster kulus pärast keemilist kahvatuks (punase mustri asemel roosad rõngad ümber ornamentide). Midagi ma ette ei võtnud kahjuks, sest meenus, et olin mingi allkirja andnud (nad ütlesid, et mantlit on pesta ka vaja, muidu ei saa puhtaks; krae siseküljel olid jumestuskreemi jäljed). Mul oli väga nurkasurutu tunne, et nad justkui juba ette kaitsesid end selle allkirjaga ja mina usaldasid neid, lubades mantlit ka pesta. Ma ei kujuta ette, mis temperatuuril seda siis nühiti.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on ka Kristiine keemilisega 1 intsident. Oli Desiguali valge mantel, millel osad kaunistused tikitud, osad trükimustriga. Trükimuster kulus pärast keemilist kahvatuks (punase mustri asemel roosad rõngad ümber ornamentide). Midagi ma ette ei võtnud kahjuks, sest meenus, et olin mingi allkirja andnud (nad ütlesid, et mantlit on pesta ka vaja, muidu ei saa puhtaks; krae siseküljel olid jumestuskreemi jäljed). Mul oli väga nurkasurutu tunne, et nad justkui juba ette kaitsesid end selle allkirjaga ja mina usaldasid neid, lubades mantlit ka pesta. Ma ei kujuta ette, mis temperatuuril seda siis nühiti.

Siin oled ju ise süüdi. Selge see, et kui sa pesed mantlit, millel märgpesu on keelatud, siis tulemus pole kindel. Samas kuivpuhastusega poleks puhtaks läinud. Oli sinu valik, kas lased märgpesu teha või valid plekid.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaubamaja ostustekiga pole midagi teha. Inimesed kulutavad riideid erinevalt. Ka eile ostetud riide võid ise katki kukkuda ja ei loe et see oli eile ostetud.
Kui sul tsekki pole, siis peaks olema teine pool keemilisel ikka. Ja seal peaks olema kirjas kõik defektid ja muu seisukord.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugesin kõik postitused läbi. Natuke kõhe hakkas. Kas tõesti on olemas inimesi, kes lähevad ühe riidetüki pärast nii endast välja?
Kas poleks kasulikum mõelda, et tegijal juhtub?
Desiguali fännile ütleksin, et praktilise mõistusega võttes selliste ilustustega tooted ei olegi mõeldud pesemist-puhastamist üle elama.

+2
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lugesin kõik postitused läbi. Natuke kõhe hakkas. Kas tõesti on olemas inimesi, kes lähevad ühe riidetüki pärast nii endast välja?

Et viin oma mantli puhastusse (ostan teenust), saan tagasi rikutud eseme, maksan lõbusalt arve ja mõtlen, et tegija juhtub? Segane oled või? Mis piirist või rahasummast alates siis sinu meelest oleks sobilik juba väikest pahameeltki avaldada? Kas näiteks autoteeninduses rikutud auto või maja ehitusvead oleks juba sobivalt kallid, et kahju korvamist nõuda või peaks ikka käega lööma, et “tegijal juhtub”?

+18
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei mõista ka üldse, miks nii paljud teemaalgatajat maha teevad. Kas teie meelest on normaalne, et viid keemilisse mantli ja saad selle tagasi mitmes tükis?! Loomulikult peab puhastusasutus rikutud eseme kompenseerima!

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Desiguali fännile ütleksin, et praktilise mõistusega võttes selliste ilustustega tooted ei olegi mõeldud pesemist-puhastamist üle elama.

No sa oled ikka täiega imelik! Sinu arvates teenusepakkuja ei olegi teenuse kvaliteedi eest vastutav? Siis on äkki see ka ok, kui kirurg natuke untsu lõikab – tegijal juhtub!

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No lehmal on jälle nisast kinni haaratud, aga piima ta ei anna. No milles asi võib küll olla? No eks ikka selles, et omi mõtteid üritatakse vägisi teisele suhu panna. Las ma selgitan. Vastupidi, ma ei maksa firmamärgi eest, ma näen kartulikotis ja villastessokkides ka võrratu välja. Kade ma ei ole, ma ei ole kunagi kadeduses mingit pointi näinud.
Eriti suletud ja lühinägelik ma olla ei saa, sest me oleme ju ainult inimesed, ka keemilises on ainult inimesed. Kui peale mantlipesu on kõik elus ja terved, siis me räägime ainult materiaalsest kahjust. Me räägime ainult rahast ja raha saab alati uue teenida. Ei ole vaja nutta.

No-no, ma-ma. Ääretult huvitav vestluskaaslane tõesti!

Ülejäänu jätan kommenteerimata, sest sa ei pruugi ikkagi aru saada millest jutt käis.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Et viin oma mantli puhastusse (ostan teenust), saan tagasi rikutud eseme, maksan lõbusalt arve ja mõtlen, et tegija juhtub? Segane oled või? Mis piirist või rahasummast alates siis sinu meelest oleks sobilik juba väikest pahameeltki avaldada? Kas näiteks autoteeninduses rikutud auto või maja ehitusvead oleks juba sobivalt kallid, et kahju korvamist nõuda või peaks ikka käega lööma, et “tegijal juhtub”?

Sa küsid, kus läheb piir.
Esiteks laimab teemaalgataja teenusepakkujat. Piir lähebki just sealtmaalt, et igaüks ei saaks uksest sisse vantsida ja väita, et mees ostis mulle aasta tagasi sularahas 650 eur mantli. Sularahatehing, tsekki ei ole ja õhust võetud summa.

Perekooli kirjavahetus tuleb edastada teenusepakkujale, muidu on meil ainult ühepoolne versioon asiast.

+2
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas teie meelest on normaalne, et viid keemilisse mantli ja saad selle tagasi mitmes tükis?! Loomulikult peab puhastusasutus rikutud eseme kompenseerima!

Kas mantel oli üleandmise hetkel kinkekarbis, et töötulemust nagu ei olnud võimalik koos üle vaadata.
Muidugi tuleb kompenseerida, aasta kantud lemmikmantli väärtus on vähemalt viiekordne.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaubamaja ostustekiga pole midagi teha. Inimesed kulutavad riideid erinevalt. Ka eile ostetud riide võid ise katki kukkuda ja ei loe et see oli eile ostetud.
Kui sul tsekki pole, siis peaks olema teine pool keemilisel ikka. Ja seal peaks olema kirjas kõik defektid ja muu seisukord.

Ta ütles, et keemilise tsekk on olemas, Kaubamaja tsekki pole. Mina ei saa aru, milleks seda üldse vaja on, keegi ei maksa sulle aasta kantud mantli eest ostusummat välja, olgu see ükskõik kui kallis.

Samas minu arust see nii nüüd ka ei ole, nagu siin mõni ütleb, et tegijal juhtub. Mingi kompensatsiooni peaks klient ikka sellise lõhkumise eest saama.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siis on äkki see ka ok, kui kirurg natuke untsu lõikab – tegijal juhtub!

Ok jah, kui on riskantne operatsioon, mis parandab näiteks su välimust, see tähendab, et pole hädavajalik. Aga sina tahad, kuigi sind hoiatatakse ohtude eest. Siis muidugi ei vastuta kirurg millegi eest, kui selle Desiguali mantliga võrrelda.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No sa oled ikka täiega imelik! Sinu arvates teenusepakkuja ei olegi teenuse kvaliteedi eest vastutav? Siis on äkki see ka ok, kui kirurg natuke untsu lõikab – tegijal juhtub!

Nii sitta riiet pole mõtet osta, mis puhastamist üle ei ela. Enamus tänapäeva saasta selline ongi. Punkt.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tõesti peab keemilisse viies alles olema eseme ostutšekk juhuks, kui ese saab rikutud? Et kui viin oma 15 aastat tagasi ostetud 10000-eurose siidvaiba keemilisse ja nad selle ära rikuvad, siis nad mulle kahju ei kompenseeri, sest mul pole enam ostutšekki alles?

Palun anna siin ka teada, kui leiad keemilise puhastuse, mis a) ei nõua siidivaiba puhastamisel sult allkirja selle kohta, et nad puhastavad seda ainult sinu vastutusel ja b) seda ära ei riku.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii sitta riiet pole mõtet osta, mis puhastamist üle ei ela. Enamus tänapäeva saasta selline ongi. Punkt.

Keemilisse viingi ju asja siis, kui see kodus ise pesemist ei kannata. Ehk siis keemilises peaks töötajad ikka teadma, mil viisil üht või teist materjali saab puhastada. Pealegi kuulub teemaalagataja mantel siiski hinnaklassi, mis peaks siiski mingi kvaliteedi tagama.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keemilisse viingi ju asja siis, kui see kodus ise pesemist ei kannata. Ehk siis keemilises peaks töötajad ikka teadma, mil viisil üht või teist materjali saab puhastada. Pealegi kuulub teemaalagataja mantel siiski hinnaklassi, mis peaks siiski mingi kvaliteedi tagama.

Loomulikult! Ma ei saa aru neist, kes siin kirjutavad, et tegijal juhtub ja ei me ette tea… Keemilisel on ka õigus eset mitte puhastusse võtta, kui nad kahtlevad, kas see endiseks jääb. Tundub mingi tuksis koht olevat.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ükskord rikuti valge jakk keemilises ära. Keemilise puhastuse tagajärjel hakkasid kõik õmblused narmendama. Ma ei tea, mis tegid sellega siis, et nii juhtus. Mulle pakuti, et annavad keemilise puhastuse raha tagasi. Kas pole lahked?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tõesti peab keemilisse viies alles olema eseme ostutšekk juhuks, kui ese saab rikutud? Et kui viin oma 15 aastat tagasi ostetud 10000-eurose siidvaiba keemilisse ja nad selle ära rikuvad, siis nad mulle kahju ei kompenseeri, sest mul pole enam ostutšekki alles?

Palun anna siin ka teada, kui leiad keemilise puhastuse, mis a) ei nõua siidivaiba puhastamisel sult allkirja selle kohta, et nad puhastavad seda ainult sinu vastutusel ja b) seda ära ei riku.

Ma hakkasin kohe uurima, et misasi see “siidivaip” on.
Nüüd ma tean, see on seesama vaip, mida mongoli-tatari sugemetega inimesed seina peale riputavad
https://vaibagalerii.ee/e-pood/kasitoovaip/siidivaibad?p=1
http://ajaviide.ee/vene-vaip/?all=1

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tagasiside. Hetkeseis, selle pikka aja jooksul kaks kirja teenuse osutajalt, esimese kirja sisu – kuidas ma näen lahendust probleemile, vastasin et soovin materiaalset kompensatsiooni ja lisasin et saan kinnitada mantli hinda ostitsekkiga. Pikka aja pärast tuli teine kiri, ühe lausega, jah, kinnitage, selle peale saatsin tsekki. Ja nüüd vaikus, pikemat aega. Ei ole soliidne firma, nii kaua võtab vastamine aega. Kui úldse vastatakse. Nagu meelega venitatakse aega või nii palju pretesioone nendel? Ootan veel natukene, ebameeldiv see kõik on. Hetkel on mõte seda probleemi meedias valgustada.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei olnud päris nurgatagune koht, Järve keskuses asus. Aga seda kohta enam õnneks ei ole, Järve keskuses mingi muu nüüd. Ehk et kui võtavad parandusse, siis kidlasti paber selle kohta ka ja et paberil oleks kirjas, mida teevad ning millal valmis.

Mul tuli seoses sellega praegu meelde, kuidas mitukümmend aastat tagasi viisime sõbrannaga Rocca Al Mare keskuse kullassepa juurde mina oma 60g kaelaketi ja sõbrants oma jämeda käeketi-soovisime bismarck-mustri asemel cartieriks teha. Valmistoodetele järele minnes oli kullassepp kadunud nelja tuule poole ja hävingu saimegi, mitte väikese.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mTasku on selle jaoks, kes see tänapäeval kogu seda plastikut kaasas tassib.

kui mul on min 20 pidevas kasutuses kliendikaarti ja ma mTaskuga neist kahest lahti saan, siis kui palju see mind täpselt edasi aitab? see mTasku on täiega mõttetu asi.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma hakkasin kohe uurima, et misasi see “siidivaip” on.
Nüüd ma tean, see on seesama vaip, mida mongoli-tatari sugemetega inimesed seina peale riputavad
https://vaibagalerii.ee/e-pood/kasitoovaip/siidivaibad?p=1
http://ajaviide.ee/vene-vaip/?all=1

oh õudust, sellist asja ei tahaks isegi siis, kui keegi peale maksaks 😀

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

oh õudust, sellist asja ei tahaks isegi siis, kui keegi peale maksaks 😀

Rikaste inimeste lõbud. Kallites eramutes väga sheff. Keskmise suurusega vaiba hind algab 3000.- aga on oma hinda igati väärt. Puhas kunstiteos!

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen samamoodi saanud valusad õppetunnid keemilisest puhastusest. Sulevest rikuti ära- vist pesti valel temperatuuril, sest suled olid kokku kõik kukkunud.
Korra oli mehe ylikonna reväär pressitud valesse kohta. Täiesti ajuvaba.
Viimsis on yks selline tore koht, kus töötajad löövad selle plastikust klambri paberitykiga riide kõige nähtavamasse kohta ning pärast on auk järel. Jällegi- toovad välja, et neil on nii kiire lihtsalt.
Ja vaielda on nendega suhteliselt mõttetu olnud, sest ajavad ainult oma õigust taga. Tarbijal on 0 õigust.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rikaste inimeste lõbud. Kallites eramutes väga sheff. Keskmise suurusega vaiba hind algab 3000.- aga on oma hinda igati väärt. Puhas kunstiteos!

Öeldigi ju, et mingite venelaste või tatarlaste jaoks ehk tõesti.

+3
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kristiine keskuses keemilises puhastuses rikutud mantel.