Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kristiine keskuses keemilises puhastuses rikutud mantel.

Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Teema: Kristiine keskuses keemilises puhastuses rikutud mantel.

Postitas:
Kägu

Rikaste inimeste lõbud. Kallites eramutes väga sheff. Keskmise suurusega vaiba hind algab 3000.- aga on oma hinda igati väärt. Puhas kunstiteos!

Öeldigi ju, et mingite venelaste või tatarlaste jaoks ehk tõesti.

Mul näiteks on sarnane – suurem ainult. Heledal vahatatud puitpõrandal. Sama muster, samad toonid, kaks korda suurem ja motiivid vastavalt ka suuremad. Narmaid pole, st sõlmed ja paar mm niiti. Ja mitte 720 000 sõlme ruutmeetril, vaid 990 000 või oli see 1 090 000 sõlme, kui õigesti mäletan. Kas see näeb sinu jaoks tõesti rõve välja? Pagan, kohe lähen võtan söögitoa põrandalt üles ja viskan ära.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas see näeb sinu jaoks tõesti rõve välja? Pagan, kohe lähen võtan söögitoa põrandalt üles ja viskan ära.

Nalja kui palju. Inimestel on ometi erinevad maitsed. Mõnele ei meeldi, kui muster pole piisavalt abstraktne, midagi kubismi vallast, mõnele ei meeldi üldse vaibad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas see näeb sinu jaoks tõesti rõve välja? Pagan, kohe lähen võtan söögitoa põrandalt üles ja viskan ära.

Nalja kui palju. Inimestel on ometi erinevad maitsed. Mõnele ei meeldi, kui muster pole piisavalt abstraktne, midagi kubismi vallast, mõnele ei meeldi üldse vaibad.

Mulle ka ei meeldi vaibad. Kuna mul aga üks on (see, mille sarnasele pildi panin) ja perekoolis keegi tark ütles, et siidivaip saab meeldida ainult mongoli-tatari või slaavi verd inimestele, lõin põnnama. See kirjutaja lihtsalt peab olema jumal. Või noh, geenius vähemalt. Sest ükski tavaline, maine inimene ei hakkaks ju nii absoluutse tõena oma isilikku väikest arvamust letti laduma.

Järelikult, kui ta juba meile valgustavaid tõdesid paiskab, on ta jumal, pooljumal või ingel ja kui talle mu vaip ei meeldi, viskan välja.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul näiteks on sarnane – suurem ainult. Heledal vahatatud puitpõrandal. Sama muster, samad toonid, kaks korda suurem ja motiivid vastavalt ka suuremad. Narmaid pole, st sõlmed ja paar mm niiti. Ja mitte 720 000 sõlme ruutmeetril, vaid 990 000 või oli see 1 090 000 sõlme, kui õigesti mäletan. Kas see näeb sinu jaoks tõesti rõve välja? Pagan, kohe lähen võtan söögitoa põrandalt üles ja viskan ära.

Vähe sõlmi tõesti, äkki leiad kuskilt rohkem sõlmi ja pane need siis kõik kindlasti kirja ka. See sinu toodud on vähe ilusam, aga need eelmised rõveduse tipp. Aga ei tasu sellepärast nii ärrituda ja siin ingleid ka kuradeid appi hakata kutsuma. Keda huvitab, mida sina endale põrandale paned.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Keda huvitab, mida sina endale põrandale paned.

Selle luulelise väljendi taustal ma parafraseeriksin sind. Keda huvitab, mida sina arvad või kirjutad, erit kuna sa oled pidevas ärritus- ja halvustamisseisundis. Ära räuska, ära lakkamatult lahmi ja ühel päeval võib sinustki saada inimene, kelle arvamust austatakse ja keda kuulatakse.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle luulelise väljendi taustal ma parafraseeriksin sind. Keda huvitab, mida sina arvad või kirjutad, erit kuna sa oled pidevas ärritus- ja halvustamisseisundis.

Sind ju nii hirmsasti huvitas, et kukkusid vahutama ja ennast õigustama. Linke toppima ja oma sõlmede arvu kirjutama. Naeruväärne. Ei maksa ärrituda nii tühjade asjade pärast, oleks ka ehk elu ilusam koos oma vaibaga.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kukkusid vahutama ja ennast õigustama

Mis õigustama 🙂 Mida siin õigustada olekski. Lihtsalt üks käu võttis kaagutada ja väita, et ükski siidivaip ei saa sobida inimestele, kes pole tatari-mongoli või vene verd. Mina küsisin sellelt pooljumalikultlt olendilt, kes teab kõigest tõde, kinnitust. Sain kinnituse, et noh, natukene ehk selline võib äkki isegi olla. Aitäh.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rikaste inimeste lõbud. Kallites eramutes väga sheff. Keskmise suurusega vaiba hind algab 3000.- aga on oma hinda igati väärt. Puhas kunstiteos!

Öeldigi ju, et mingite venelaste või tatarlaste jaoks ehk tõesti.

jah, on rõve, vii prügimäele
kui oled slaavi juurtega, siis on sellise ostmine mõistetav, nemad armastavad selliseid juba aastakümneid nt seinale riputada.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma hakkasin kohe uurima, et misasi see “siidivaip” on.
Nüüd ma tean, see on seesama vaip, mida mongoli-tatari sugemetega inimesed seina peale riputavad

oh õudust, sellist asja ei tahaks isegi siis, kui keegi peale maksaks 😀

Terve maailma rikkad ja hea maitsega inimesed on neid vaipu aastasadu väga hinnanud ja väärtustanud. Aga nojah, ega perekooli kägu oma võrratu maitsemeelega, selliseid õudusi ei ostaks. Ja õige kah, need vaibad ei olegi mingisse küprokmajja mõeldud.
https://i.pinimg.com/originals/6d/d5/d1/6dd5d188f90a0fd0d49efbbb7b011267.jpg

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Terve maailma rikkad ja hea maitsega inimesed on neid vaipu aastasadu väga hinnanud ja väärtustanud. Aga nojah, ega perekooli kägu oma võrratu maitsemeelega, selliseid õudusi ei ostaks. Ja õige kah, need vaibad ei olegi mingisse küprokmajja mõeldud.
https://i.pinimg.com/originals/6d/d5/d1/6dd5d188f90a0fd0d49efbbb7b011267.jpg

Meie olemegi rikkad ja hea maitsega. See öäkitaja on hall mass, kes ei tea asjadest midagi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ui oled slaavi juurtega, siis on sellise ostmine mõistetav, nemad armastavad selliseid juba aastakümneid nt seinale riputada.

Seinal olid/on villased vaibad ja nendel oli praktiline väärtus. Teatavasti ehituskvaliteet ei hiilanud ja seinad olid külmad, suur paks villane vaip seinal ja teine põrandal toimis soojustusena. Mõnedel rahvastel, kirgiisidel nt on kogu elamine (jurtad!) vaipadest või nahkadest.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sul on seal ümber modernne mööbel, siis on lahe. Kui on mingid rangis jalgadega tumepunased lauakesed-toolikesed, siis mitte nii väga.

0
-1
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kristiine keskuses keemilises puhastuses rikutud mantel.