Esileht Hobinurk Kristjan ja Teet Kesk-Aasias, kas lõppes?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kristjan ja Teet Kesk-Aasias, kas lõppes?

Postitas:

Hakkasin siis vaatama saadet. Viimases osas nad läksid sellesse väiksesse hirmuäratavasse lennukisse. Järgmist osa polnudki! Kas lõppeski nii järsku ära?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homme on ju järgmine osa. Kord nädalas seda näidataksegi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 10:14; 22.05 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Margna, palun tee oma Kuldvillakut ja Jõekalda, palun jää oma Rooside sõja vms juurde, aga palun ärge tehke neid reisisaateid, see on lihtsalt jõle. PALUN!

*väga subjektiivne kägu olen, sattunud nimetatud saateid vaatama üksikud korrad, aga need korrad on seevastu jätnud sügava jälje.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende reisisaated on väga head, eriti meeldib see praegune Sovetistani oma.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 13:14; 22.05 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisisaadet Margna teha oskab. Mind pisut üllatab, et selles reisisaates näidatakse Kristjanit “väikese napsumehe” võtmes. Varem ei ole neid kaadreid, kus Kristjan napsutab niipalju eetris olnud. Selles saates Kristjani pisukest napsulembust varjata ei püüta.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 13:41; 23.05 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisisaadet Margna teha oskab. Mind pisut üllatab, et selles reisisaates näidatakse Kristjanit “väikese napsumehe” võtmes. Varem ei ole neid kaadreid, kus Kristjan napsutab niipalju eetris olnud. Selles saates Kristjani pisukest napsulembust varjata ei püüta.

Mulle on küll see ka eelnevatest saadetest silma jäänud, et väga palju tähelepanu läheb Kristjani puhul alkoholile.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 10:14; 22.05 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on küll see ka eelnevatest saadetest silma jäänud, et väga palju tähelepanu läheb Kristjani puhul alkoholile.

Arvestades kui palju siingi joodikmemmesid on, eks seda siis vaatajaga samastumiseks näidatakse.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 13:14; 22.05 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ka eelnevates saadetes vahel näidati õllepudeleid laua peal. Selles saates torkab see kohe rohkem silma. Näiteks see koht, kus nad selle väikese lennukiga sõitma hakkasid. Kristjan oli kohe näost punane ja hirmul. Ok, seda ikka juhtub. Aga siis keerati vinti juurde ja Kristjanile anti väike Vana Tallina likööripudel, mille ta suures plaanis alla kugistas (lennuhirmu vähendamiseks). Vana Tallinn + Kristjani punane nägu viis minu mõtted …ah ma parem ei ütle;)

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 13:41; 23.05 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei sülita neist kumbki pitsi…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega seal Sovetistanis midagi muud näidata veel vähem teha polegi, kui kärakat panna. Ma pole siiani midagi sellist näinud nende saadetes, mis tekitaks mōtte :”Vohh seda tahaks minna vaatama!”. Täpselt samasugune laga ja lämu nagu Venemaa reisisaade. Enamus neist riikidest on vist SRÜ liikmed ka nii, et midagi imestamisväärset seal pole. Nagu superriik ees nii velled järgi. Oligarhid, diktaatorid, korruptsioon.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.

“Kaks kanget”- saated on ikka väga head, ja see viimane tõesti on veel kõige parem!
Samal pulgal Tuuli sarjaga, üks parem kui teine:)

4×4 meeldib ka. Need 3 sarja on kõik tehtud lisaks heale sisule ka profilt – pilt ei värele, hääl on korralik, hea operaatoritöö.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Kristjan ja Teet Kesk-Aasias, kas lõppes?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.